register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : PayPal süsteem   1 2 3 4 5  
Poster Message
DevilDeVille
  
PayPal süsteem
Pole vast mõtet isiklikuks minna, ega me seeläbi PayPal-iga asju kergemini lahendet saa. Ise kasutanud ka muretult Swedbanki ettevõtetele pakutavat plastmassist "poolepersega krediitkaarti", MasterCard kenasti peale trükitud ja söövad seda ka importmaa automaattanklad. Eraisik pidi vist sarnase asja saamiseks neli kilu deponeerima vms.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
25.12.2010 at 14:36
anryo
  
PayPal süsteem
quote:
Jesper: Jah jah muidugi, teeme selleks et Amazonist kord-paar kuus 200 kroonise raamatu saaks osta endale VISA Goldi, kuumaks 50 eeku. Ja siis kui juhuslikult on vaja kulutada kaardiga korraga rohkem kui kuupalga jagu, siis nutame verd, sest kaardile raha juurde kanda ei saa :finger
Saab küll juurde kanda. Ja nagu Märt maninis, on sel mõned lisaväärtused. Näiteks reisikindlustus, juhul kui vähemalt 50% on makstud kas selle kaardiga või selle kaardiga seotud kontolt. Reisikindlustust saab ka muidugi eraldi teha....

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
25.12.2010 at 15:06 1 edit. Last edited 25.12.2010 at 15:06 by anryo
antoonio
PayPal süsteem
Kui kaartidest rääkida, siis endal neid ikka jagub elektronist kullani (viimasega pole muud teinud kui end panga officic järjekorras ette poole saaginud) aga noh lasin endale pähe määrida kunagi.
Kaartidega on selline kena lugu, et üldiselt toimivad igal pool kus käinud kuid naljakas moment on, et Hamleti ja viikingute järeltulijate riigis on päälinna keskkoht täiesti toimiv aga sealt välja liikudes hakkab asi vaikselt hapuks minema ning sularaha ning kohaliku patriotismi tulem Dankort hakkavad oma jõudu näitama.
Pea samuti on jänkimaal. Kui Idast läände hakkad minema siis kuskil Uue Mehhiko (tegelt isegi Texases ning ka Oklahomast alates ei või enam elektroni peale nii väga kindel olla, samas ka krediidikas võib ühel hetkel suvalises punktis töölepingu üles öelda. Samas ka vastupidiselt suvalises kolkakülas võid oma üllatuseks avastada, et kõik kaardid töötavad jälle, mis ei pruugi tähendada, et ka järgmises külamoodi linnkaeses see asi sedasi on.
Siinkohal tahaks muidugi SEBi le paar +punkti anda. Kevadel oli case kus kuskil suvalises oklahoma walmarti nimelises "pisi"poes naispool saagis 3 korda kassas kaarti ja see lükati siis kohalike süsteemide poolt tagasi aga umbes pool tundi hiljem tuli kõne pangast ja uuriti kas ikke kõik kaardid on omaniku käes alles kuna täheldati teatavat sorti kasutamist, mis neil siis kuskil punase tulukese süütas.
Siinokhal väike näpunaide, meie elektron võib sealsele süsteemile paista ka kui krediitkaart, ja sealt see kala tekkis kuna sai valitud, et on deebet. Hiljem kui jälle deebetiga ehk siis elektroniga maksmiseks läks ning jälle oli vaja ette sööta kas debit or credit siis crediti valik tunnistas kaardimakse täiesti söödavaks (kasutatav kaart oli elektron). Samas on jällegi kohti kus debit on debit ja credit on credit ning seal toimib asi täpselt nagu peab.
Ah jaa, meie krediitkaardi nn lisateenuste pool (tavaliselt on mingid mõtetud pakkumised, vähemalt senini pole miskit asjalikku sealt leidnud) on suht olematu. Või õigemini ei pakuta, suht asjalikku lisateenust, mis jänkimaal (vähemalt foorumitest leitud juttude põhjal) igati ok. Ehk siis kui autorendi eest tasuda krediitkaardiga siis saad kasko kindlustuse ka automaatselt kaasa, ehk siis ei pea rendifirmale eraldi obrokit maksma selle eest. Kas sellise boonuse annavad kõik kaardid või ainult teatud tüüpi selle koha pealt jään vastu võlgu.
Läks nüüd paypali teemast pisut kaugele aga paneks siis väikese netimaksmise jutu kah, üldiselt sobivad netis maksmiseks (erinevates kohtades) kõik kaardid kui neil allkirja rea kõrval seisab üks 3 kohaline kood (miski security or smth). Sellise numbri olemasolul pole ükski netimüüja köhima hakanud. SEBi kaartidel on see enamasti kõigil (firma deebetil ei ole kuid eraisiku kaartidel on kõigil see olemas).

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
25.12.2010 at 15:13 1 edit. Last edited 25.12.2010 at 15:14 by antoonio
hents99
  
PayPal süsteem
SEB kõigil kaartidel ei ole seda 3-kohalist koodi. Muidu ei vehiks ju keegi Virtuaalkaardiga ;)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
25.12.2010 at 16:36
kps
 
PayPal süsteem
Sorry, kui keegi minu juttu isiklikult võttis, see polnud minu eesmärk. Lihtsalt ise olen need pankade 'lapsehädad' läbi elanud ja jamadest väsinud.
Soovitan soojalt oma panga poole pöörduda ja kui sobivat lahendust ei pakuta, siis ka mujal pangas konsultatsioonil käia. Minult pole mitte ükski pank veel raha selle eest küsinud, et mul suu peas on ja neilt nende panga teenuste kohta infot soovin saada ja ka oma vajadused neile ette laduda.
Paraku nagu ma mainisin, siis mitte ükski moodus ei päästnud paypali blockist. Õnneks polnud mingitest tehingutest mul pereliikmel summasid paypali 'kontole' jäänud. Isiku nime lasi paypal uuesti kasutada uue konto loomisel, aga mailiaadressi enam mitte ja mina kah lõin käega. Sellest paypalsu@ks lehest ma paraku aru ei saa. 2008 jäi mul mingi 15k hävingut mingi libamüüja pärast tänu paypalile saamata ja maksma läks see mulle ainult mingi kopikas, mis raha deebetile tagasi withdrawimise eest võeti.
Ehk siis mina ei nurise nendega ka siis kui blockitaksegi :).

____________________________
Worst signature ever!
26.12.2010 at 01:35
tfr
 
PayPal süsteem
Seal paypalsucks lehel paistavad suures enamuses halama need, kes on eBay/Paypali abil müünud kama, ostjad on papi nende Paypali kontole kandnud ja siis on neil konto lukku löödud nii et raha on Paypali kätte jäänud. Eks valulävi on summade osas igaühel erinev, aga ma täitsa mõistan, et inimesi ropendama võtab. Eriti kui kasutajatoega suhtlemine puhas peaga vastu seina jooksmine on.
26.12.2010 at 01:45
ervin
PayPal süsteem
Paypali klienditugi paistis kuskil aasias asuvat kui mina nendega omal ajal kaklesin. ostsin ebayst mingi kola, paypal arvas, et summa on liiga suur esmaseks ostuks ja nõudis et ma oma krediitkaardi omamist tõendaksin kontrollnumbriga kaardi väljavõttest. kuna netipangas on see number kohe näha, siis toimus see ca. 15 minuti jooksul ning otseloomulikult oli paypali jaoks tegemist pettusega ja mu konto külmutati, koos minu enda poolt(!!!) sinna kantud summaga. Kui ma klienditeenindusega suhtlesin siis aeti mingit hülgemöla ja lõpuks kui ma kurjaks hakkasin saama visati toru lihtsalt hargile. Raha sain tagasi SEB-ile paypali poolse raha väljapetmise raporteerimisega ning nõudsin läbi panga ka paypali poolset vabandust, mille asemel nad taaskord mingisugust idiootlikku häma ajasid ning mu konto lõplikult ära blokeerisid. Soovin teile edu ja head peaga vastu seina jooksmist paypali idiootidega asjaajamisel.

edit: muuhulgas mainiks veel et tegemist ei olnud virtuaalkaardiga, täiesti autentse visa business krediitkaardiga
26.12.2010 at 01:58 2 edits. Last edited 26.12.2010 at 02:01 by ervin
M.J
PayPal süsteem
quote:
hents99: SEB kõigil kaartidel ei ole seda 3-kohalist koodi. Muidu ei vehiks ju keegi Virtuaalkaardiga ;)
Hm? Mul küll on, tegin selle spetsiaalselt, et Paypali konto firmale avada. Tegemist siis tavalise deebetkaardiga millel krediitkaardi võimalused (ehk siis maksad ainult sellega mis arvel).
26.12.2010 at 11:43
hents99
  
PayPal süsteem
quote:
M.J:
quote:
hents99: SEB kõigil kaartidel ei ole seda 3-kohalist koodi. Muidu ei vehiks ju keegi Virtuaalkaardiga ;)
Hm? Mul küll on, tegin selle spetsiaalselt, et Paypali konto firmale avada. Tegemist siis tavalise deebetkaardiga millel krediitkaardi võimalused (ehk siis maksad ainult sellega mis arvel).

Mul tegemist eraisiku kaardiga, seal pole. Ettevõtte kaardil tõesti on need 3 numbrit ja asi toimib.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
26.12.2010 at 12:42
Fog
 
PayPal süsteem
Minul on PP konto juba nii 5 aastat ja ei ühtegi probleemi. Kasutanud olen sihtotstarbeliselt, ehk õige kaardiga vahetades seda vaid aegudes 1 kord.

Nii suures süsteemis tuleb hoiduda automaatikale silma jäämisest, ehk siis riski tõstvatest tegevustest. Kaardivahetused, uue kontoga miljonite liigutamisest jne.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
26.12.2010 at 14:09
Jarmo
  
PayPal süsteem
quote:
hents99:
quote:
M.J:
quote:
hents99: SEB kõigil kaartidel ei ole seda 3-kohalist koodi. Muidu ei vehiks ju keegi Virtuaalkaardiga ;)
Hm? Mul küll on, tegin selle spetsiaalselt, et Paypali konto firmale avada. Tegemist siis tavalise deebetkaardiga millel krediitkaardi võimalused (ehk siis maksad ainult sellega mis arvel).

Mul tegemist eraisiku kaardiga, seal pole. Ettevõtte kaardil tõesti on need 3 numbrit ja asi toimib.

SEB teeb neid kaarte eraisikutele ka.
Endal olemas ja toimib.

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
26.12.2010 at 17:13
hents99
  
PayPal süsteem
Ma tegin uue konto ja seon sellega püsikaardi (kui see nn SEB pildikaart valmis saab, mis omab 3-kohalist koodi), loodetavasti seekord jääb probleemideta pidama :)

Plaanis polegi mõnesaja euro eest vägikaigast vedada, vaja oleks lihtsalt töötavat kontot, sest see on üks väheseid võimalusi, kuidas asju nt USA`sse müües raha vastu võtta.

Edit: Jah, praegu on see SEB kaart olemas, hetkel mul lihtsalt sellist kaarti pole, mul üpris vana kaart ka. Siis ei olnud nii tihti "krediit"kaarti tarvis ja sai virtuaalsega hakkama, seepärast ei pööranud ka tähelepanu nendele 3-le numbrile tagaküljel.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
26.12.2010 at 17:14 1 edit. Last edited 26.12.2010 at 17:16 by hents99
antoonio
PayPal süsteem
quote:
chopper:
quote:
hents99:
quote:
M.J:
quote:
hents99: SEB kõigil kaartidel ei ole seda 3-kohalist koodi. Muidu ei vehiks ju keegi Virtuaalkaardiga ;)
Hm? Mul küll on, tegin selle spetsiaalselt, et Paypali konto firmale avada. Tegemist siis tavalise deebetkaardiga millel krediitkaardi võimalused (ehk siis maksad ainult sellega mis arvel).

Mul tegemist eraisiku kaardiga, seal pole. Ettevõtte kaardil tõesti on need 3 numbrit ja asi toimib.

SEB teeb neid kaarte eraisikutele ka.
Endal olemas ja toimib.
Just, mul kõigil SEBi kaartidel see number olemas, v.a. firma deebet, millel see number puudub

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
26.12.2010 at 20:51
pelaruss
PayPal süsteem
Minul on SEB-i virtuaalkaart ja paypalis vahetan neid suht tihti, kuna kaart aegub.
Eks siis minagi ootan enda blockimist :)

____________________________
Kõik arvavad, et olen rullnokk aga tegelikult ei oska ma sõita.
07.01.2011 at 23:43
Maik
  
PayPal süsteem
Ehk on kellegil abiks või infoks ette ära :P
Kuna paypal kahe eri isiku swedbanki krediitkaarti peale teatas "suvaline error" ja nii mitu päeva järjest sai sinna kiri saadetud ja vastus oli,et teie enda bank declineb toimingud...
Sai täna sellepeale pangas ära käidud ja ühesõnaga mingi uus süsteem kaitsmiseks krediitkaarti.

Ja sellega tuleb liituda https://www.swedbank.ee/private/credit/creditcard/3dSecure?language=EST

Toimima hakkas koheselt, hea seegi. Selle kohta on küll panga poolt email, aga üldiselt ma neid lugeda ei viitsi :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
20.10.2011 at 19:21
anryo
  
PayPal süsteem
Kuradi Swed - ma ka mitu päeva möllan sellega juba! Ei või siis teadet saata klientidele! Ššššhhhh....

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
21.10.2011 at 10:48
tfr
 
PayPal süsteem
Saatsid. Aga kuna see nägi välja täpselt samasugune nagu nende igakuised kliendispämmid, siis ilmselt enamus inimesi sellesse väga ei süvenenud :)
21.10.2011 at 10:58
Jesper
 
PayPal süsteem
Esilehel on kohe suurelt uudis ka selle kohta juba mõnda aega.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
21.10.2011 at 11:01
Kummipuru
 
PayPal süsteem
See ainult ettevõtete krediitkaartidele. Eraisikutel kõik vanaviisi.
21.10.2011 at 11:47
tfr
 
PayPal süsteem
Käib ka eraisikutele. Ise lendasin iTunesis sama asja otsa, üks päev lihtsalt öeldi et "sorry, your payment method was declined." Uurima hakates selgus, et tuli ka see tervitussõnum ja turvakood peale keerata Swedbankist. Mitte et seda siis küsitud oleks :)
21.10.2011 at 11:51
Indrek_S
 
PayPal süsteem
paar senti...

Swed võttis Eesti pankadest esimesene kasutusele "secure code" nimelise toote ja tegi selle kohustuslikuks. Kümme minutit sellega liitumiseks tasub kuhjaga tagasi. Sisuliselt on pettused krediitkaardiga edaspidi välistatud. Oluline nüanss on vaid see, et kaupmees peab olema sammuti liitunud selle securecode programmiga.

3 kohaline turvakood tagaküljel - kuni 2011 aastani oli see vaid krediitkaartidel ja nn deebet-krediitkaartidel (krediitkaardid mis kasutavad vaid konto vahendeid). see turvakood puudus Maestro (masterCard) ja Electron (visa) deebetkaartidel (need, millele on nimed esiküljel laseriga põletatud, mitte läbi löödud). Õige pea hakatakse väljastama Maestro kaarte, millel on juba see 3 kohaline turvakood olemas ja saab teha makseid samamoodi, nagu krediitkaardiga. See 3 kohaline kood kontrollib vaid ühte asja - kas kaart on reaalselt ostja valduses.

Paypal - paypal pakub raha väljavõtmist vaid VISA kaardile. Miks, ei tea. Lisan, et tihe virtuaalkaardi kasutamine pole 6 aasta jooksul veel PayPali vihastanud.

____________________________
not done until it's done
21.10.2011 at 15:13
Ri-Q.
 
PayPal süsteem
Küsiks natuke nõu. Oli vajadus teha üks paypali makse, kuid makse sooritamise asemel nõudis süsteem kaardi lisamist (ehk siis kaardi andmete kirjutamist etteantud lahtritesse). Pärast vajalike andmete lisamist andis teate, et seda kaarti lisada ei saa. Kaart on igati töökorras ja midagi vahepeal muutnud pole. Ei saa mitte aru, miks nüüd järsku on vaja kaarti lisada (ja miks lisamine ei tööta). Kas on keegi sarnase asjaga kokku puutunud?
Tänan!

____________________________
REC
BB
13.02.2016 at 13:36
DevilDeVille
  
PayPal süsteem
Ronid kodupanga netipanka ja lisad kaardi uuesti turvalise netikaubanduse alajaotusesse.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
13.02.2016 at 13:38
Ri-Q.
 
PayPal süsteem
quote:
DevilDeVille: Ronid kodupanga netipanka ja lisad kaardi uuesti turvalise netikaubanduse alajaotusesse.
Tänan, hea inimene! Jään tänuvõlglaseks. :)

____________________________
REC
BB
13.02.2016 at 13:51
tqhq.ee foorum : Vaba teema : PayPal süsteem   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.