register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Selline küsimus et milla uus kruisi siis teeme ka? võix olla ikka olla nagu ennemgi viimasel nädalal igal kuul aga reedeti nüüd, et rohkem saax kohale tulla-
01.05.2006 at 21:49 2 edits. Last edited 03.05.2006 at 11:50 by MustangGT
anryo
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Täpselt nii - iga kuu viimasel reedel. Ehk et järgmine on siis 26.mail.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
02.05.2006 at 09:24
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Aga mis kell selle värgi teex ? sama moodi et kogunemina algax kell 18 ja siis sõit algax kell 19 ???
02.05.2006 at 16:34
anryo
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Tavakruiisid on ikka nati hiljem - seekord ei saanud seetõttu hiljem teha, et oli vaja mõistlikul ajal Kristiinesse jõuda. Ehk tavaliselt on kogunemine kell 19:00 ja start kell 20:00.
Aga kõigest lähemalt, kui on õige aeg.
PS. Kui sa muudaks teem pealkirja ära nt. "Igakuine USA-kate kruiis", siis saaks samas teemas jätkata kuni sügiseni.

Anryo.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
02.05.2006 at 20:10
kristjan_l
  
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Eelmisel aastal jäi ära proovimata ka kesköine kruiis. Sel aastal parandame vea:)

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
03.05.2006 at 04:33
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
jaaa selle võib tõesti ära proovida, võib väga mõnus olla
03.05.2006 at 06:35
Wishkah
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
kristjan_l: Eelmisel aastal jäi ära proovimata ka kesköine kruiis. Sel aastal parandame vea:)

Vaesed inimesed ei saa siis üldse magada:D
Ise oleks kindel tulija
03.05.2006 at 13:37
Fog
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
Wishkah:
quote:
kristjan_l: Eelmisel aastal jäi ära proovimata ka kesköine kruiis. Sel aastal parandame vea:)

Vaesed inimesed ei saa siis üldse magada:D
Ise oleks kindel tulija
Vaadake, et te müratekitamise loa võtate, muidu kallid kaaskodanikud tellivad mõmmid kohale täpselt samamoodi, nagu parklas öösel kiuksutavatele rullidele. Mina isiklikult sellist kuulsust usarauale ei sooviks. Parem ikka punkt kell 2300(kui öörahu hakkab) juba sihtpunktis olla.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
03.05.2006 at 13:48
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
Fog:
quote:
Wishkah:
quote:
kristjan_l: Eelmisel aastal jäi ära proovimata ka kesköine kruiis. Sel aastal parandame vea:)

Vaesed inimesed ei saa siis üldse magada:D
Ise oleks kindel tulija
Vaadake, et te müratekitamise loa võtate, muidu kallid kaaskodanikud tellivad mõmmid kohale täpselt samamoodi, nagu parklas öösel kiuksutavatele rullidele. Mina isiklikult sellist kuulsust usarauale ei sooviks. Parem ikka punkt kell 2300(kui öörahu hakkab) juba sihtpunktis olla.

Ega ei pea ju mingi mürareostust tegema, marurahulikult kruisida saab ka ju :D
03.05.2006 at 15:47
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Aeg hakkab lähemale jõudma ja tekib küsimus et kas ikka tulijaid oleks ? või on ajalises suhtes inimestel probleeme ?
15.05.2006 at 14:05
Wishkah
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Kas see kuu juba öine kruiis?:p

____________________________
Pontiac Firebird
16.05.2006 at 02:03
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
Wishkah: Kas see kuu juba öine kruiis?:p

ma arvan et järgmine kuus olex mõtekam teha öine.
aga mul selline mõte ka et võix iga kord alustada kuskilt mõjalt et ei oleks alati sama koht kust alustame. Ootame kõik pakkumisi kust olex hea alustada
16.05.2006 at 09:38
Enkus
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
ma arvan et järgmine kuus olex mõtekam teha öine.
aga mul selline mõte ka et võix iga kord alustada kuskilt mõjalt et ei oleks alati sama koht kust alustame. Ootame kõik pakkumisi kust olex hea alustada

No seekord võiks olla siis linna teisest otsast, Lasnamäe Maksimarketi parklast :)
16.05.2006 at 09:44
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
kas rimi parkla ei oleks mõtekam või on maksi valmis juba ?
16.05.2006 at 16:40
wax
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
MustangGT: kas rimi parkla ei oleks mõtekam või on maksi valmis juba ?

Vesse (Pet.tee) Maksi on juba aastaid valmis :D
16.05.2006 at 16:51
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
wax:
quote:
MustangGT: kas rimi parkla ei oleks mõtekam või on maksi valmis juba ?

Vesse (Pet.tee) Maksi on juba aastaid valmis :D

Ajaa jaa :D see ei tulnud meeldegi, loomulikult see sobib minu arvatas väga !!! aga mis kell teex kogunemise siis ????
16.05.2006 at 18:53
altraditional
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Kuna sel üritusel osalev rahvamass on juba liiga suur, et niimoodi läbi mitmeleheküljelise teema tekkivat plaani tükkhaaval kokku nokkida, tuleks seda asja nii ajada, nagu varemalt tehtud on. Et pannakse üles üks post, mis sisaldab kogu ürituse kirjelduse, koha, aja, marsruudi, mis saab enne ja mis pärast jne. Hiljem saab seda täiendada.
Selle poolest on Anryo ja stangiklubi poolt korraldatud asjad Väga head ja suurepäraselt väljapeetud olnud, vaatamata rahva vähesele huvile mõne momendi osas.
16.05.2006 at 19:04
anryo
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Kannatust jah - küll see info tekib ka siia teemasse. Ma ise ikkagi soovitan, et teeme kogunemise samas kohas kus alati ja samal kellaajal, nagu alati, ehk kell 19:00 kogunemine ja 20:00 liikuma.
Koht muutus aga tänu sellele, et Statoil enam meid ei mahuta.
Eelmise aastaga "töötas" see Laagri ennast nii sisse, et päris paljud sellised vennad olid sel aastal kohal, kes ei olnud meie reklaame näinud, vaid tulid vanast harjumusest kohale.
Kusagil suve lõpupoole (juulis?) teeme aga ära selle ammu oodatud "nightcruise'i"! :)
Ja mingi kruiisi võiks teha ka sellise "pikema", näiteks kasvõi minekuna kuhugi üritusele. Näiteks juuli lõpus Valka.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
16.05.2006 at 20:19
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
jaa see pikk hea mõte, palju muidu sinna beautile minejaid on ? et võiks sinna minekul ka teha ühise sõidu teha. see olex päris uhke ma usun !
16.05.2006 at 21:16
Ropka
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
bjuutile võiks igal juhul suurema joruga ja korraga minna,
siis külamehed tee ääres saavad ühe korraga ära näha ja kõigile vehkida, seltsis on segasem

aga night cruise hmmz....kas ei võiks äkki marsruudi teha läbi "kollase laine" peateed pidi, et rivi väga ära ei laguneks, kesklinna värvilised foorid võiks jääda viimasteks ühissõidus.
16.05.2006 at 21:23
eku
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Ommik, mõni aeg tagasi käidi välja idee, et võiks ühe otsa näiteks hiiumaale sõita. Mida sellest arvatakse?

____________________________
Taurus 3,0 ´92
16.05.2006 at 21:32
altraditional
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Minu arvates võiks alguskoht olla sama, kuid teekond teine, läbi lasna minugi poolest.

"Maanteekruisidega" on see suurepärane oht, et kipub teinekord väga lahtiste lõõridega andmiseks minema, ehk meeleoluka sõidu käigus võib mõningatel meelest minna et tegemist ei ole Timed event'iga. Ning pärast siis kurjad onud hakkavad otsima et kes on selle loo korraldaja jne.
16.05.2006 at 21:39
220TEI
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
Enkus:
quote:
ma arvan et järgmine kuus olex mõtekam teha öine.
aga mul selline mõte ka et võix iga kord alustada kuskilt mõjalt et ei oleks alati sama koht kust alustame. Ootame kõik pakkumisi kust olex hea alustada

No seekord võiks olla siis linna teisest otsast, Lasnamäe Maksimarketi parklast :)

See oleks hää mõte küll,eriti kui alustaks nii kaheksa-üheksa aegu õhtul.Oleks tänav tühjem ja tööinime jõuaks ka lõua puhtaks kraapida ning pesemas käia.
20.05.2006 at 02:15
deville 66
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Viimased uudised......Perfomance Show ajal ( täna ) tekkinud ikkagi idee, et prooviks cruisi lükata laupäevale, siis ei ole ka seda tööinimese ja pesemise muret :)
Täpsem inf korraldajatelt :hail

____________________________
eks Tahoe´03
eks DeVille´66
eks Camaro x 2
eks Blazer 4,3
eks Chevrolet Lumina APV
eks Pontiac Sunbird
eks Pontiac Grand AM
eks Vette 68
20.05.2006 at 20:50
MustangGT
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Nädalalõpp läheneb ja kuida siis asja lood on ?
22.05.2006 at 23:40
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.