register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Raamatute tellimine Amazon'ist   1 2  
Poster Message
ylovoitka
Raamatute tellimine Amazon'ist
Üritasin tellida raamatut amazon.co.uk'st, aga jama on selles, et ta ei taha aktsepteerida U-kaarti (Ühispanga virtuaalne VISA kaart), sest selle kehtivusaeg on liiga lühike.
Kas keegi on ka deebetkaardiga masknud?
Palun jagage kogemusi!
01.10.2003 at 15:40
eikeegi
Raamatute tellimine Amazon'ist
Mõni aeg tagasi kõlbas see u-asi amazonile küll.

____________________________
V8
01.10.2003 at 15:57
Lef
Raamatute tellimine Amazon'ist
paar nädalat tagase sai kenasti???
amazoniga pole kunagi probleemi olnud, probleem tekkis ccnow-ga, kuidagi ei saanud neile selgeks teha et eestis selline kena kaart eksisteerib.

meelde tuli, korra oli küll selline nali et u-kaardi kehtivuaeg sai enne läbi kui nad talle kallale kargasid, siis oli põhjus selles et neil raamatut laos ei olnud ja tellimine võttis aega. Amazon nimelt ei kipu nagu enne raha võtma kui neil kaup olemas on. Aga sellest probleemist sai siis meili teel üle. Tegin uue kaardi ja saatsin neile uue numbri.

____________________________
Taurus'97
01.10.2003 at 16:39 Last edited 01.10.2003 at 16:49 by Lef
Sarv
  
Raamatute tellimine Amazon'ist
Deebetkaardiga sai maksta umbes 4 ja rohkem aastat tagasi. Praegult saab ainult Krediitkaardiga. Aga proovi. Pane deebetkaardi numbrid lünkadesse ja vaata mis juhtub. :) st. ei tohiks midagi juhtuda.
01.10.2003 at 16:43
epsum
Raamatute tellimine Amazon'ist
quote:
ylovoitka: Üritasin tellida raamatut amazon.co.uk'st, aga jama on selles, et ta ei taha aktsepteerida U-kaarti (Ühispanga virtuaalne VISA kaart),
Palun jagage kogemusi!
Augusti lõpus tellisin amazon.comist raamatu. Maksin U-kaardiga, ei ilmnenud probleeme. Raamat septembri lõpust käes.

____________________________
srx '07
01.10.2003 at 16:54
ylovoitka
Raamatute tellimine Amazon'ist
Täitsa pe****s. Olen juba üle kahe nädala Amazonist (uk) raamatut oodanud, deliveri estimate oli 5.11. Ja täna oma acounti kontrollides selgus, et ma pole mitte kunagi mitte midagi tellinud. WTF?

Otse usast ei saa ju Eestisse tellida, kuidas sul, epsum, see õnnestus?
03.11.2003 at 12:13
devilc
Moderator
Raamatute tellimine Amazon'ist
quote:
ylovoitka:Otse usast ei saa ju Eestisse tellida, kuidas sul, epsum, see õnnestus?

Möhh? Augustis just tellisin, oli kümne päevaga käes.
03.11.2003 at 12:17
ylovoitka
Raamatute tellimine Amazon'ist
Mull kuulutatakse sealt, et kahjuks me Eestisse raamatuid ei saada.
03.11.2003 at 12:19
peep
 
Moderator
Raamatute tellimine Amazon'ist
Hiljaaegu tellisin siit:

http://store.yahoo.com/whitespitstop/hpbookhowboo.html

ja oli kah mingi pooleteise nädalalga kohal. Tõsi ma ei tea kas seal mingi muu asjaga peale krediitkaardi ka maksta saab.
03.11.2003 at 12:20 Last edited 03.11.2003 at 12:21 by peep (Moderator)
devilc
Moderator
Raamatute tellimine Amazon'ist
quote:
ylovoitka: Mull kuulutatakse sealt, et kahjuks me Eestisse raamatuid ei saada.

Hmm, just praegu käisin kogu tellimisprotsessi läbi kuni 'Place Orderini', s.h. shipping address & options. Kuskil õiendama küll ei hakanud.
03.11.2003 at 12:31
hellraiser
  
Raamatute tellimine Amazon'ist
quote:
ylovoitka:
Otse usast ei saa ju Eestisse tellida, kuidas sul, epsum, see õnnestus?
Ma olen tellinud ka Amazon.com-ist kenasti Eestisse raamatuid ja pole küll ühtki probleemi kunagi esinenud, et Eestisse ei toodaks.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
03.11.2003 at 12:44
MossOpel
Raamatute tellimine Amazon'ist
kui kuidagi ei saa siis juhkentali 8 on yks hea pood kus saad tellimuse anda. ei tea muidugi kuidas see hinda mõjutab aga bell'i max. boosti eest tahetakse 711 kulli, pole veel ostnud siiski kahjuks. äkki oskab keegi öelda palju tal selle otse tellimine maksma läks?

P.S. www.allecto.ee
03.11.2003 at 18:07
Vanaisa
  
Moderator
Raamatute tellimine Amazon'ist
quote:
MossOpel: kui kuidagi ei saa siis juhkentali 8 on yks hea pood kus saad tellimuse anda. ei tea muidugi kuidas see hinda mõjutab aga bell'i max. boosti eest tahetakse 711 kulli, pole veel ostnud siiski kahjuks. äkki oskab keegi öelda palju tal selle otse tellimine maksma läks?

P.S. www.allecto.ee
$33.45 pakkus hinnaks ja raamat käes ca. 5 nov. ajal...ütles mulle Amazon

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
03.11.2003 at 18:23
ollo
Raamatute tellimine Amazon'ist
quote:
MossOpel: kui kuidagi ei saa siis juhkentali 8 on yks hea pood kus saad tellimuse anda. ei tea muidugi kuidas see hinda mõjutab aga bell'i max. boosti eest tahetakse 711 kulli, pole veel ostnud siiski kahjuks. äkki oskab keegi öelda palju tal selle otse tellimine maksma läks?
Kas nii keeruline on minna Amazoni lehele ja vaadata?
25$ raamat + shipping olenevalt kiirusest 9-36$. Valuutakursi ikka leiad hanza.net'ist ise üles või peab selle ka keegi teine ütlema?
03.11.2003 at 18:24
MossOpel
Raamatute tellimine Amazon'ist
hea seegi et jalaga näkku ei löödud praegu...
04.11.2003 at 23:27
Jesper
 
Raamatute tellimine Amazon'ist
üldiselt tasub proovida www.kriso.ee kaudu tellida, teenindus on neil igatahes super ja makseviise ka päris mitu. kuller sõidab rolleriga ilusti trepi ette ja ulatab paki, täpselt nagu reklaamis, ei mingit muret :)
minul on igatahes 100% positiivsed kogemused nendega.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.11.2003 at 00:12
LaSa
 
Moderator
Raamatute tellimine Amazon'ist
btw, isand voitka siin mainis saidist co.uk lõpuga, ülejäänud rääkisid dot-kommist.. Äkki sealt tulenevad erinevused?
06.11.2003 at 01:36
ztn
Raamatute tellimine Amazon'ist
Raamatuid saab Eestisse piiranguteta tellida nii .com, co.uk, .de kui ka teistest Amazonidest. Proovitud, testitud, toimib.
06.11.2003 at 02:28
hellraiser
  
Raamatute tellimine Amazon'ist
quote:
LaSa: btw, isand voitka siin mainis saidist co.uk lõpuga, ülejäänud rääkisid dot-kommist.. Äkki sealt tulenevad erinevused?
Need kes .com-i kohta ütlesid, vastasid sellele postile, kus ta ütles, et USA-st ju otse tellida ei saa. Mina olen näiteks mõlemast probleemideta tellinud.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
06.11.2003 at 11:56
ylovoitka
Raamatute tellimine Amazon'ist
Mina juba loobusin tellimisest. Dot com ei luba Eestisse, co.uk lubab, aga seal on tähtajad juba lõhki läinud ja ka U-kaart aegunud selle aja peale.
06.11.2003 at 12:00
inka
 
Raamatute tellimine Amazon'ist
quote:
ylovoitka: Mina juba loobusin tellimisest. Dot com ei luba Eestisse, co.uk lubab, aga seal on tähtajad juba lõhki läinud ja ka U-kaart aegunud selle aja peale.

Mingi aeg (vist) ei saanud, nüüd jälle saab!

____________________________
Dodge Ram Van 250b '88
06.11.2003 at 15:47
zeke
Raamatute tellimine Amazon'ist
Amazoni kohta küsimus, et kas delivery rates all läheb eesti Rest of the World Delivery Rates alla kus maksab raamatu saatmine air mailiga 7.98£ või laheb eesti mingi muu delivery rate alla?

____________________________
MX-5, 116
21.11.2003 at 00:56
devilc
Moderator
Raamatute tellimine Amazon'ist
See esimene variant.
21.11.2003 at 01:01
ollo
Raamatute tellimine Amazon'ist
Yep, me oleme rest of the world. Eile tellisin UK amazonist 3 raamatut, airmail transa kokku 13.96 GBP.
21.11.2003 at 12:48
zeke
Raamatute tellimine Amazon'ist
Ma õnneks piirdusin vaid ühe raamatuga. Build Your Own Sports Car for as Little as £250 - and Race It!
Nüüd kibelen oodata.

____________________________
MX-5, 116
21.11.2003 at 15:04
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Raamatute tellimine Amazon'ist   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.