register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)  
Poster Message
hannoh
Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)
Sooviks neilt rehve osta (245/50 R16, 2777 raha) aga nende talvine hinnatõus enam väga ei meelita hinnaga :P
Kellelgi tutvusi ei leidu sealsete meeste seas? :)
08.03.2007 at 14:40
Astro SS
Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)
Kus sa elanud oled?

Mul oli ca aasta aega müügis jooks Kumho rehve 6000.- ;), no mitte keegi ei tahtnuda .

Lõpuks leidus ostja,kes sai jooksu 5000.- :finger

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
08.03.2007 at 15:44
tfr
 
Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)
Valtu teeb edasimüüjatele suht kõvasti alet, niiet proovi kasvõi mõne tuttava auto(jupi)firma kaudu.

Konkreetne case - kui ma kunagi Jimnyt ostsin, siis vaatasin ka Valtust Cooperi 31x10.5x15 Discoverer STT-d välja, maksid ka nende veebis mingi ~2900kr/tk. Lasin too hetk esindusel, kus see müügis oli, valitud veljed-rehvid ka kohe alla panna, ehk siis ütlesin lihtsalt, et tahan Valtust neid-ja-neid Coopereid. Esinduse hinnapakkumises olid need rehvid ~1900eek/tk, ja kuna mul nendega mingit otsest sõbramehe-diili ei old, siis ma kipun arvama, et sinna 1900 sisse jäi pisike paluke ka esindusele vahendustasuks veel.
08.03.2007 at 20:00
DevilDeVille
  
Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)
quote:
tfr: Valtu teeb edasimüüjatele suht kõvasti alet, niiet proovi kasvõi mõne tuttava auto(jupi)firma kaudu.

Konkreetne case - kui ma kunagi Jimnyt ostsin, siis vaatasin ka Valtust Cooperi 31x10.5x15 Discoverer STT-d välja, maksid ka nende veebis mingi ~2900kr/tk. Lasin too hetk esindusel, kus see müügis oli, valitud veljed-rehvid ka kohe alla panna, ehk siis ütlesin lihtsalt, et tahan Valtust neid-ja-neid Coopereid. Esinduse hinnapakkumises olid need rehvid ~1900eek/tk, ja kuna mul nendega mingit otsest sõbramehe-diili ei old, siis ma kipun arvama, et sinna 1900 sisse jäi pisike paluke ka esindusele vahendustasuks veel.

Nu tänase seisuga Valtu enam väga suuri alesid edasimüüjatele ei kipu tegema. On seatud mingid müstilised kvoodid. A miski 8-9 % vast ikka kannatab nende jaehinnalt kokku hoida.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
08.03.2007 at 20:25
hannoh
Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)
Ma küsisin rehvid.ee-st, sealt öeldi, et 5% annavad alla :)

EDIT: eurorehvid.ee annab Valtu hinnast 10% alla ;)

Ja Astro, oleks pidanud jah siis sinult need ära ostma :D
08.03.2007 at 21:16 1 edit. Last edited 09.03.2007 at 18:52 by hannoh
rrrr
  
Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)
Valtu rehvikeskuse väravad on kinni!
Talverehvide alla panemise aeg ei ole enam kaugel, loodetavasti siiski keskus jätkab.



____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
03.09.2009 at 23:33
Rizzy
 
Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)
Jätkab!;)
http://nadaline.ee/index.php3?teema=uudis&lookup=uudis&ID=511638

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
10.09.2009 at 18:07
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kellelgi Valtu Rehvikeskuses (cooperrehvid.ee) tutvusi ei ole? :)  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.