register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : ...käsi püsti...  
Poster Message
pimeroolis
...käsi püsti...
Terekest! Ei tea kas teema on siin kuskil arutlust leidnud. Kas ei võiks tänaval, maanteel, parkimisplatsil,...no ükskõik kus, teisele jänkiauto omanikule, kui mõttekaaslasel, hingesugulasele...mida iganes, käsi tervituseks tõusta...Mis te arvate..? Teen igatahes algust.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
11.04.2011 at 15:44
Lowrider
...käsi püsti...
Tõstaks küll aga tojootas hakkab häbi :D
11.04.2011 at 15:50
kps
 
...käsi püsti...
Ja teine kodanik jääb lolli pilguga järgi vaatama, et kes see nüüd oli ja kütab kellelegi tagant sisse. Ma ise samasugusesse situatsiooni sattunud väga napilt, sest üritasin pingsalt näha, kes k*rat see nüüd oli. Tuli välja, et oli küll tuttav, aga võõras autos ja hiljem sain alles teada, kui isik mainis. Aga noh minu poolt edu lehvitamisel :).

____________________________
Worst signature ever!
11.04.2011 at 15:51
tfr
 
...käsi püsti...
Kõigile neile suvalistele inimestele peaks hakkama lehvitama, kes on aastate jooksul omale Silberautost Sebringu ostnud, ja kellel pole "USA-rauast" kui kontseptsioonist ja elulaadist õrnematki aimu?

Ma ei tea, minuarust on see juba ülepingutamine. Tsiklimaailmas oli see vanasti komme, aga majanduskasvu ajal kasvas rattaomanike ringkond ka nii suure hooga, et see vajus seal üsna ära. Hingesugulased ja mõttekaaslased käivad ilmselt ka edaspidigi kruiisidel koos :)
11.04.2011 at 16:11
KOLLA
...käsi püsti...
Mina tervitan alati sama margi autojuhte ja seda ka väljamaal sõites ! Varem kõiki Astraal kehi ning viimased viis aastat Pervolet Tsuburbanne .
11.04.2011 at 16:38 1 edit. Last edited 11.04.2011 at 16:38 by KOLLA
wax
 
...käsi püsti...
Nubirad ja Ticod, kõik vaja läbi lehvitada ikka :lol
11.04.2011 at 16:45
peep
 
Moderator
...käsi püsti...
Tervitamine peaks tulema spontaanselt ja südamest, mitte vormi täiteks. Ma sõidan vahel tsikliga ja soojema ilmaga ning linna vahel, kui on rohkem tsikleid liikvel, ei viitsi küll iga minuti tagant käega vehkida. Samas Camaroga ringi sõites olen teiste uunikumide juhtidele vahel viibanud ja umbes pooltel juhtudel on vastu tervitatud. Seda ei saa ega pole mõtetki kokkuleppe korras teha, ikka sisetunde kohaselt.;)
11.04.2011 at 16:56
jan22
 
...käsi püsti...
Hetkel sõidan igapäevaselt Suburbaniga ja tõstan käe tervituseks kui tunnen et nii võiks teha! Pöial läheb siis püsti kui mõni sõiduk väga hinge läheb, viimati mõni päev tagasi must Corvette Järvevanal.
Motikaga sõites viipan pea alati kui teist motikat või rollerit näen.

____________________________
Galerii: http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=918506
http://www.matkaauto.com/
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
11.04.2011 at 19:12
uputaja
 
...käsi püsti...
Eelmisel suvel oma rauaga ringi liigeldes sai ikka käppa visatud kui keegi rauaga vastu tuli. Nissääni roolis ei lehvitanud:D

____________________________
Suzuki Jimny- Landcruiser axles, 10" lift, Warn 8274winch, front ARB, rear Lockright, 35x16 SS Boggers, Trail-Gear 6,5/1tcase.
11.04.2011 at 19:52
maddog
 
...käsi püsti...
vani rahval on selline hea komme juba aegu.
11.04.2011 at 20:01
cipo
...käsi püsti...
Aegu tagasi ameeriklasega sõites, sai ikka kõrvuti ridadel aeletud ja hindavalt naabrit takseeritud, tervitatud.
Hetkel tööauto *iat doblo roolist lehvitan ka käega kaaskannatajatele: "tean mida te tunnete!" Tervitatavate doblojuhtide näod on on aga õudusest moondunud: "ei tea sa midagi"

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
11.04.2011 at 20:50
Jansa
...käsi püsti...
quote:
peep: Tervitamine peaks tulema spontaanselt ja südamest, mitte vormi täiteks.
Käin tihti maal ja mõõdan E67-t peaaegu Iklani ja tagasi. Paar Luxexpressi tuleb alati vastu, neile tahab käsi automaatselt viibata :)
Muude sõidukite vastu pole sellist tunnet tekkinud.
11.04.2011 at 22:11
Indrek_S
 
...käsi püsti...
Nagu aamen kirikus käib see käpa viskamine rekkajuhtide, bussijuhtide ja Land Roveri omanike seas....aga eks need kõik suhteliselt kitsa ringi inimesed kah.

____________________________
not done until it's done
11.04.2011 at 22:27 1 edit. Last edited 11.04.2011 at 22:28 by Indrek_S
Rein000
 
...käsi püsti...
LandRoveritega alati tervitus. Escaladedega ka kindlasti. OOdake, uue seadusega ju peab 2 kätt roolil olema, mida siis need vennad tegema hakkavad, kes peavad sõidu ajal kepiga käigukastis õli segama?
11.04.2011 at 22:44
antoonio
...käsi püsti...
OT: see käpaga viipamine on jänkistani lõunapoolsemates eriti aga texases suht levinud, seda küll vanemate tegelaste puhul ning suvalistel maanteedel, mis enam niiväga highway alla ei klassifitseeru. Ise ei pea ka paljuks huvitava raua omanikele pisut lehvitada.

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
12.04.2011 at 00:44
ksound
  
...käsi püsti...
Bussijuhtidel see komme toimib väga hästi,linnas mitte eriti. Selline oma kamba tunne tekib ja tuju läheb lõbusamaks. Linnas jah mõnikord pole võimalik käppa püsti ajada,maanteel aga alati.
12.04.2011 at 01:18
Elcamino
 
...käsi püsti...
Minu isiklikud kogemused on sellised. Mis tahes auto või jalakäia, ikka ta viskab käppa kuna neid ameerika autosi nähes tekib alati elevus ning neid ei ole igapäevaselt liikluses.

Isiklikult viipan alati teisele usaraua-le kui linnas cruisin.
12.04.2011 at 08:04 3 edits. Last edited 12.04.2011 at 08:08 by Elcamino
jass
 
...käsi püsti...
Tuleb teha jälle tqhq.ee kleepsud esiklaasile siis on teada kellel ja miks kätt näidata.
12.04.2011 at 08:31
Olds
  
...käsi püsti...
quote:
Rein000:OOdake, uue seadusega ju peab 2 kätt roolil olema, mida siis need vennad tegema hakkavad, kes peavad sõidu ajal kepiga käigukastis õli segama?
:D väga hästi öeldud

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
12.04.2011 at 08:59
Indrek_S
 
...käsi püsti...
quote:
Olds:
quote:
Rein000:OOdake, uue seadusega ju peab 2 kätt roolil olema, mida siis need vennad tegema hakkavad, kes peavad sõidu ajal kepiga käigukastis õli segama?
:D väga hästi öeldud

Ma tuhnisin uues seaduses aga sellinst nõuet silma ei jäänud.

____________________________
not done until it's done
12.04.2011 at 11:56
Rein000
 
...käsi püsti...
Ma olen ikka enamuse ajast lehvanud, aga väikese tagasiside tõttu olen jäänud sama marki autode peale. Sealt ikka üle kahe keegi vastu märkab tervitada.
12.04.2011 at 16:12
2TEP60
  
...käsi püsti...
Mina nägin täna Tallinnas liikumas palju igasuguseid VÄNNE,sevisi ja gmcsi jms,mõnedele lehvasin.ise liikusin sinise volvo 740ga.
12.04.2011 at 22:57
V8voge
 
...käsi püsti...
juttu 3,5 aasta tagant-kas on midagi muutunud? :)

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=24093

Ja olen ka sellel arvamusel et selline asja kokkuleppimine et hakkame nüüd kätt tõstma -ei toimi.
Aga viimastel aastatel on selline tervitamine tunduvalt vähenenud...
13.04.2011 at 10:10 1 edit. Last edited 13.04.2011 at 10:16 by V8voge
pimeroolis
...käsi püsti...


____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
13.04.2011 at 14:29 1 edit. Last edited 13.04.2011 at 15:04 by pimeroolis
tqhq.ee foorum : Vaba teema : ...käsi püsti...  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.