register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai  
Poster Message
Bulldozer
  
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
Hei,

Polymeri kultuuritehases toimub varsti kaks lahedat loengut:

18. mai:
Low Riding ajalugu - kuhu ulatuvad tema juured. Auto kui eneseväljendus. Millal tekkis, millised olid trendid ja millal oli „kuldaeg“. Lowriderid tänapäeval terves maailmas.

25. mai:
Custom-kultuuri ajalugu ja areng. Miks ja kuidas ehitati autosid ümber – seos Hot Rod-autodega. Teise Maailmasõja mõju autotööstusele.
Räägime väljapaistvamatest kujudest nagu George & Sam Barris, keda peetakse Kustom-pioneerideks ning lõpetades Larry Watsoniga, kellel oli oluline roll Kustomi viimases peatükis.

Tean, et huvilisi meil siin on - nii, et tulge kuulama ja soovi korral ka arutelust osa võtma. Panen vajalikud lingid lõppu:

"Low Riding" (18.mai) Facebookis: http://www.facebook.com/event.php?eid=202450669792710
"Kustoms" (25.mai) Facebookis: http://www.facebook.com/event.php?eid=201331959904729

Loeng on tasuta!
Toimumiskoht: Kultuuritehas Polymer, Madara 22, Tallinn 10613.
Kristiine kaubanduskeskusest 5 minuti kaugusel, Madara tänavalt
läbi hallide väravate.
Info ja registreerimine: jaanika@kultuuritehas.ee

Loeng toimub Kultuuritehase Polymeri sõltumatu kunstiharidusprogrammi «POLYKOOL» raames, mida toetab Kultuurkapital, Spordi- ja Noorsooamet ja Kristiine Linnaosa Valitsus.

Andke teada, mis arvate ja postitage küsimused siia. Tänan tähelepanu eest!

Rein
http://howtobuildatimemachine.tumblr.com/

EDIT: mõlemad loengud toimuvad kell 18:00!
10.05.2011 at 20:25 2 edits. Last edited 11.05.2011 at 09:36 by Bulldozer
Riho
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
Kes neid loenguid peab? Mis taustaga inimesed?
See on minu arvates küllaltgi oluliline info hindamaks loengute potentsiaalset kvaliteeti.

Samuti oleks abiks info ajakavad jms.
10.05.2011 at 21:31
Bulldozer
  
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
quote:
Riho: Kes neid loenguid peab? Mis taustaga inimesed?
See on minu arvates küllaltgi oluliline info hindamaks loengute potentsiaalset kvaliteeti.

Samuti oleks abiks info ajakavad jms.
Loengut pean mina. Õpin Kunstiakadeemias, graafika eriala. Olen autode ümberehitamise ajalugu ja selle esteetikat tõsisemalt uurinud ja vaadelnud juba tükk aega, ning tunnen, et sellest võiks rohkem rääkida. Seda enam, et meie oma autokultuur on veel noor ning järjest enam neid arutelusid siin tekib.

Tõsi, mutrivõtit ei ole ma ise nö kunagi käes hoidnud kuid teooria on sama oluline kui praktika. Pealegi, on tegemist sõbraliku üritusega (mitte propagandaga), kus tahan jagada huvilistega seda mida mina ise olen õppinud ning kuhu ootan ka arutelust huvitatud inimesed.

Hüppa läbi ka minu blogi arhiivist: http://howtobuildatimemachine.tumblr.com/archive
10.05.2011 at 21:59 1 edit. Last edited 10.05.2011 at 22:01 by Bulldozer
Lowrider
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
Selline üritus tuli küll täiesti ootamatult. Ise olen ka juba 15 aastasest saati Lowrideri kultuurist huvitatud olnud(ehitades neid ka väikses skaalas) ja poleks uskund, et keegi veel lowridingut sügavamalt uurinud on.
Tuleks ise ka hea meelega sinna kuulama ja vaidlema(käib asja juurde minu puhul ;) ) aga eriti lihtne tolleks ajaks Tallinna jõuda pole. Peab midagi välja mõtlema.
10.05.2011 at 22:25 1 edit. Last edited 10.05.2011 at 22:36 by Lowrider
altraditional
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
Kas ma saan aru, et asi toimub seal kunagise Bikers Pubi taga ülase tänavas?

11.05.2011 at 08:15
Bulldozer
  
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
Jep. Täiendasin just infot ka esimeses postis. See on selline roheline rauduks, mis on praokil ning ma panen suunavad märgid kah igale poole, et leiaks ruumi kergelt üles.

@Lowrider: Hehee, olen sinu käsitööga tuttav. Mulle teeks väga suurt rõõmu kui leiaksid aega tulla. Eriti cool oleks, kui saaksid mõned mudelid kaasa võtta. Võibolla saan sind isegi kuidagi Tallinnaga seoses aidata.

PS. Minu nr on profiilis
11.05.2011 at 09:44
Lowrider
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
Pmtselt elukoht mul Põltsamaa, kui bussiga kuidagi enda kere Tallinna vedada siis hädapärast saaksin seal ööbimise küll Peetri külas kolmapäeva ööseks, või siis öösel bussiga tagasi sõita. Samas Tallinnasiseselt ma eriti hästi ei orienteeru, bussiliiklus tundub mulle küll hiinaime olema, mis Te täpsemalt abiga Tallinnaga seoses mõtlesite?

Või kui keegi läheb Tartust sinna(või mujalt nii et Põltsamaa jääks tee peale) ja tagasi siis oleks eriti vinge :D .

Muidu mudeleid oleksin hea meelega nõus kaasa võtma, nad erilised meistriteosed küll veel ei ole, arenguruumi on.
11.05.2011 at 11:04
zuurik
 
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
kas ilma registreerimata saab ka läbi astuda? üritused kaugel ning ei tea kuidas aeg tegemised sätib..tühja ka ei tahaks registreerida.

____________________________
3 gen Trans Am replica, carburated :)
11.05.2011 at 22:21
Bulldozer
  
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
quote:
zuurik: kas ilma registreerimata saab ka läbi astuda? üritused kaugel ning ei tea kuidas aeg tegemised sätib..tühja ka ei tahaks registreerida.
Registreeri ikka. Siin on kindlam, et tuled, haha
12.05.2011 at 11:37
ivoalaska
 
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
Huvi pärast küsin, et kas keegi osales ja kuidas oli? 25 mai endal ka vaba aega ja kas tasub minna?
23.05.2011 at 12:02
wax
 
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
quote:
ivoalaska: Huvi pärast küsin, et kas keegi osales ja kuidas oli? 25 mai endal ka vaba aega ja kas tasub minna?
Mina osalesin. Siit foorumist olid vähemalt 3 kasutajat veel. Sain nii mõndagi huvitavat teada ja päris põnev oli.
Reinule - ja mitte paha pärast, vaid sõbralik soovitus - järgmine kord valmista ennast vähe põhjalikumalt ette ja koosta mingi kondikava, millest räägid, sest veits raske on jälgida kui ajastute ja teemade vahel edasitagasi hüppad ning kümnetest folderitest pilte otsid. :)
23.05.2011 at 12:15
Bulldozer
  
Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai
quote:
wax:
quote:
ivoalaska: Huvi pärast küsin, et kas keegi osales ja kuidas oli? 25 mai endal ka vaba aega ja kas tasub minna?
Mina osalesin. Siit foorumist olid vähemalt 3 kasutajat veel. Sain nii mõndagi huvitavat teada ja päris põnev oli.
Reinule - ja mitte paha pärast, vaid sõbralik soovitus - järgmine kord valmista ennast vähe põhjalikumalt ette ja koosta mingi kondikava, millest räägid, sest veits raske on jälgida kui ajastute ja teemade vahel edasitagasi hüppad ning kümnetest folderitest pilte otsid. :)
Jep, õige märkus, seekord on kindlasti ette valmistatud slaidshow. Miskipärast arvasin, et käsitsi on mugavam sobrada, kuid see kulutab vaid aega.

Vastukaja on väga teretulnud - jõuab veel parandusi teha, et loeng mugavam oleks. Tänks. Väga hea oli teisi huvilisi näha.

PS. Nendele, kes käisid: panin tähele, et toole jäi väheks. Võibolla seekord asetada kogu kupatus 90-kraadi: et toolid jääksid uksest paremale ja ekraan uksest vasakule (sel juhul peaks aknad korralikult kinni katma). Uurin asja.



23.05.2011 at 14:37
tqhq.ee foorum : Üritused : Loengud: "Lowriding & Kustoms" 18. ja 25. mai  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.