register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Alternatiivkütus ja seadused?   1 2 3 4  
Poster Message
Sully
Alternatiivkütus ja seadused?
quote:
Astro SS: Sõidab küll ja isegi päris hästi :burnout @25psi.
Ainuke probleem on see,et pika peale hakkab see fritüüri hais närvidele käima ;)
Värskendame teemat..
Kuidas Astro SS oma pannkoogihaisuga edenenud, õli ikka paagis või mootor kotis?
10.05.2006 at 00:38 1 edit. Last edited 11.05.2006 at 17:14 by Sully
Astro SS
Alternatiivkütus ja seadused?
praegu sõidan diisliga ;) aga eksperiment jätkub :burnout

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
11.05.2006 at 08:44
ervin
Alternatiivkütus ja seadused?
ma sõidan enda traktoriga favora biodiisli jõul. siiamaani on mulje igati positiivne. :)
12.05.2006 at 08:23
kalev35
  
Alternatiivkütus ja seadused?
http://www.jalopnik.com/cars/news/daryl-hannah-and-her-biodiesel-camino-171654.php

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
18.05.2006 at 21:32
epsum
Alternatiivkütus ja seadused?
egerke, kas sinu traktor ka hommikuti vbolla veidikene pikem käivitumisaega tahab - mu traktorsaab sellesama biodiisliga (60l võtsin 5l peale) , tahtis hommikuti umbes paar tiiru rohkem käivitamist... ja ma ei teagi, kas see oli tingitud küttest või halvast tähtedeseisust...
18.05.2006 at 22:47
ervin
Alternatiivkütus ja seadused?
ei ole halvemat käivitumist täheldanud. samuti ei tule tagant mcdonaldsit :) olen nüüd ca. 4 paagitäit tankinud, vahepeal olude sunnil - biodiisel oli tanklast otsas, tankisin statoili tavadiislit ja mingit vahet käivitumisel ei täheldanud.
19.05.2006 at 10:17
deathdog
Alternatiivkütus ja seadused?
quote:
ekgerke: ei ole halvemat käivitumist täheldanud. samuti ei tule tagant mcdonaldsit :) olen nüüd ca. 4 paagitäit tankinud, vahepeal olude sunnil - biodiisel oli tanklast otsas, tankisin statoili tavadiislit ja mingit vahet käivitumisel ei täheldanud.

mis masinaga tegu ..isegi äkki mõtleks biodiisli peale
07.06.2006 at 12:19
ervin
Alternatiivkütus ja seadused?
quote:
deathdog:
quote:
ekgerke: ei ole halvemat käivitumist täheldanud. samuti ei tule tagant mcdonaldsit :) olen nüüd ca. 4 paagitäit tankinud, vahepeal olude sunnil - biodiisel oli tanklast otsas, tankisin statoili tavadiislit ja mingit vahet käivitumisel ei täheldanud.

mis masinaga tegu ..isegi äkki mõtleks biodiisli peale
mersu, 2002 aasta C200 cdi
07.06.2006 at 13:34
deathdog
Alternatiivkütus ja seadused?
ok see on piisavalt uus ja kui see kannatab kannatab minu italiano ka :D
08.06.2006 at 12:25
Cowboy
Alternatiivkütus ja seadused?
Put a B20 biodiesel blend in your tank and hit the road again with a
clean burning, renewable fuel that is grown right here in America..



> Welcome to Willie Nelson's Biodiesel < Home of Farm Fresh Biodiesel
Pealehe avamisel kuuleb vana head country lugu On the Road again :)

Willie Nelson runs his tour bus on BioWillie, a vegetable oil-based fuel. “Why go around the world looking for oil when we can grow our energy here and put our farmers back to work?” Nelson said. He and a growing number of drivers are tanking up with this renewable fuel that has environmental, economic and political benefits.
12.06.2006 at 08:48
Cowboy
Alternatiivkütus ja seadused?


Biodiiseli teemal http://www.distributiondrive.com/customers.html
Biodiiseli teemalisi linke http://www.distributiondrive.com/Articles.html#ozone
Video Biodiisli teemal http://www.distributiondrive.com/Article8.html
12.06.2006 at 08:49
viplala
Alternatiivkütus ja seadused?
Kes on juhtunud lugema viimast Eesti Ekspressi, lk A30, tuleb sealt veel üks huvitav asi välja. Toiduainete hinnatõusus ja näljahädas on suuresti süüdi ka nn. roheline mõtteviis, mis soosib biokütuse tootmist nafta asemel. ÜRO eriesindaja Jean Zieger nimetas sellist toiduainete kasutamist inimsusevastaseks kuritööks. Säh sulle siis rohelist :)
12.04.2008 at 14:40
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Alternatiivkütus ja seadused?   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.