register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1985 Buick Grand National   .. 10 11 12 13 14 15 16  
Poster Message
askeldaja
 
1985 Buick Grand National
quote:
newton: Lihtsalt üks stseen Tartust.

Väga tasemel kompositsioon! :hail

08.06.2010 at 00:04
partel
  
1985 Buick Grand National
Astrona @ TC: "Fog in da fog" ehk "siil udus" :)

Slo mo asjus võiks midagi sellist teha:


Siis kasu ka, näiteks rehvirõhu sättimisel.


____________________________
_
09.06.2010 at 08:52
Taavi
1985 Buick Grand National
quote:
newton: Lihtsalt üks stseen Tartust.

Selliste klippidega tulekski dragi eesti meedias tutvustada/müüa! Väike vihje - selle video täielikku ebamaisust tõmbasid maale lähemale inimesed kes kaadrisse jäid, aga ega nii lihtsalt vist ainult autot filmida ei saa või pilti lõikuda? :)
09.06.2010 at 09:59
charger
1985 Buick Grand National
quote:
partel: Astrona @ TC: "Fog in da fog" ehk "siil udus" :)

Slo mo asjus võiks midagi sellist teha:


Siis kasu ka, näiteks rehvirõhu sättimisel.

Njahh, mis ainult 1000fps salvestamisvarustuse hinnaks võib kujuneda :rolleyes
09.06.2010 at 10:07
Riho
1985 Buick Grand National
quote:
newton: Lihtsalt üks stseen Tartust.

Väga-väga hea!
09.06.2010 at 10:13
Sgrafito
1985 Buick Grand National
1000 fps kohta ei oska kosta ... aga 500 fps kaamera päevarendihind on ~5000 EUR lisaks tehniku kohalelend ja elamiskulud :) "tiba" odavam oleks kohale tellida kogu teleülekandejaam kus mõni kaamera suudab teha 150fps ja siis seda taasesitada 33% kiirusega, saab ka päris kena aeglustuse ja lisaks veel päris mitu kaamerat.
09.06.2010 at 11:13
Royale
1985 Buick Grand National
quote:
Sgrafito: 1000 fps kohta ei oska kosta ... aga 500 fps kaamera päevarendihind on ~5000 EUR lisaks tehniku kohalelend ja elamiskulud :) "tiba" odavam oleks kohale tellida kogu teleülekandejaam kus mõni kaamera suudab teha 150fps ja siis seda taasesitada 33% kiirusega, saab ka päris kena aeglustuse ja lisaks veel päris mitu kaamerat.
Casio tootis mingi aeg tagasi laiatarbe fotokat, mis võimaldas 30-1200 kaadrit sekundis tulistada... Tõsi, reso läks üsna pisikeseks lõpus.
09.06.2010 at 12:49
Fog
 
1985 Buick Grand National
Sain ka lõpuks korralikku netti tagasi (loe:Eestisse). Klipp on hea jah :hail , eriti hea on enda "helget hetke" ära tunda. Vaatasin jooned üle, jäin mõttesse, siis tuli meelde, et ah jah, peaks co2 ka lahti keerama vist minema:D

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
09.06.2010 at 12:57
Olds
  
1985 Buick Grand National
quote:
Fog: Sain ka lõpuks korralikku netti tagasi (loe:Eestisse). Klipp on hea jah :hail , eriti hea on enda "helget hetke" ära tunda. Vaatasin jooned üle, jäin mõttesse, siis tuli meelde, et ah jah, peaks co2 ka lahti keerama vist minema:D
ega see on jah, et sadat asja peab korraga meeles pidama ja tegema :)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
09.06.2010 at 14:40
Rizzy
 
1985 Buick Grand National
Väga käre video!

Kas auto tagatiival olev sponsorlogo ja sina olete kuidagi omavahel seotud?

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
09.06.2010 at 19:54
vlzman
 
1985 Buick Grand National
quote:
Rizzy: Väga käre video!

Kas auto tagatiival olev sponsorlogo ja sina olete kuidagi omavahel seotud?

Hea küsimus :D juhuslikult ma jah töötan selles ettevõttes, hea kui tööandja suudab hinnata töötaja hobisid.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
09.06.2010 at 20:55
Rizzy
 
1985 Buick Grand National
quote:
vlzman:
quote:
Rizzy: Väga käre video!

Kas auto tagatiival olev sponsorlogo ja sina olete kuidagi omavahel seotud?

Hea küsimus :D juhuslikult ma jah töötan selles ettevõttes, hea kui tööandja suudab hinnata töötaja hobisid.



Veljo, kas tead, et me oleme paar aastakest tagasi ühise firmaõhtu maha pidanud? Ma ei tea, kas julgen mainida, aga minu näol siis tegu vist konkurendiga :D

Sa andsid hea idee, mu liikuril suur kapott, sobiks sinnagi üks pipes'i logo :)

Kas kuldse Buickiga tööl ka käid? Teeks Mokteri tanklas väikse väljanäituse.

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
09.06.2010 at 21:11
vlzman
 
1985 Buick Grand National
quote:
Rizzy:
quote:
vlzman:
quote:
Rizzy: Väga käre video!

Kas auto tagatiival olev sponsorlogo ja sina olete kuidagi omavahel seotud?

Hea küsimus :D juhuslikult ma jah töötan selles ettevõttes, hea kui tööandja suudab hinnata töötaja hobisid.



Veljo, kas tead, et me oleme paar aastakest tagasi ühise firmaõhtu maha pidanud? Ma ei tea, kas julgen mainida, aga minu näol siis tegu vist konkurendiga :D

Sa andsid hea idee, mu liikuril suur kapott, sobiks sinnagi üks pipes'i logo :)

Kas kuldse Buickiga tööl ka käid? Teeks Mokteri tanklas väikse väljanäituse.

Nägu tuttav küll, aga kahjuks ei pane kokku praegu firmaga (kui peaks midagi pakkuma, siis prooviks endist Tepekit ja praegust Krah'i). Aeg-ajalt satun ka kuldsega tööle, paraku mitte eriti tihti kuna pole tegu just kõige ökonoomsema liikuriga :D

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
09.06.2010 at 21:18
vlzman
 
1985 Buick Grand National
Paar videojuppi ka ABCS'ilt:




Edit: teise video kvaliteet peaks aja jooksul paranema


____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
15.07.2010 at 17:18 1 edit. Last edited 15.07.2010 at 17:28 by vlzman
vlzman
 
1985 Buick Grand National
Masendus...must masendus. EMV teine etapp algas kokkukõrbenud turbiiniga ja lõppes teadmata suunas lahkunud õlisurvega ja kolinaga mootoris :uhoh
Igatahes mõtteid on mitmeid, nende hulgas ka selleks hooajaks otste kokkutõmbamise omad, kuid kõigepealt nädala algul mootor laiali ja eks siis näis....

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
31.07.2010 at 21:47
Erkki
  
1985 Buick Grand National
Kahju kuulda...

Kes Sul engine engineer on? Kuna mootori probleemid vaevavad Sind jätkuvalt läbi kahe hooaja, siis peaks viga vast sealt otsima?

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
02.08.2010 at 11:00
Fog
 
1985 Buick Grand National
quote:
Erkki: Kahju kuulda...

Kes Sul engine engineer on? Kuna mootori probleemid vaevavad Sind jätkuvalt läbi kahe hooaja, siis peaks viga vast sealt otsima?

Shortblock tuli usast kokkupanduna, ehk alles täna saame teada, mis seal sees tegelikult on.
Praegune diagnoos on liiga väikese tolerantsiga õlipump, mis kuuma käes kinni kiilus, ning nuka peal oleva jagaja vedamise ratta ära sõi.
Cam sensori(ehk siis jagaja võlli) ratas polnud pronksist kahjuks, ning nõrgemaks osutus nuka hammakas.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
02.08.2010 at 11:19
DevilDeVille
  
1985 Buick Grand National
kas nii kõrge forsseeringuga mootori puhul ei peaks http://www.accusump.com/ obligatoorne olema?

ma mitte norimise pärast, püüan lihtsalt kaasa mõtelda

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
02.08.2010 at 11:28
Erkki
  
1985 Buick Grand National
Accusump on mootorile hea elukindlustus, aga viga pigem siiski mootoridetaile omavahelises kokkusobimatuses.
Billet nuka puhul on pronksist jagaja hammakas must detail. Veljo peaks ju selle nüansiga kursis olema?

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
02.08.2010 at 12:38
partel
  
1985 Buick Grand National
Nojah, ma ei tea sellest mootorist midagi, aga Chevy puhul näiteks on rullnukad reeglina billet terasest, mille puhul on vajalik pronksist jagaja hammakas. Muidu kui hammakas läheb, siis lisaks jagajale on sama võlli otsas ka õlipump...

On ka erandeid nii nuka kui ka hammasrataste materjalides, näiteks komposiitmaterjalid jms.

http://www.compcams.com/Technical/CamCores.asp

Accusumpi kasu tuleb näiteks varjuga pidurdamisel välja. Erkki vaatas ükskord kella ja rõhk oli kenasti null... Sellest sai järeldusi teha.

Aga "interneti diagnoose" ma ei taha panna.


____________________________
_
02.08.2010 at 13:31
vlzman
 
1985 Buick Grand National
Nii, natuke targem nüüd, paraku mitte just ülipositiivses mõttes. Esiteks nii nuka kui ka cam sensori hammakad mõlemad OK seisukorras ehk viga polnud selles. Pigem tundub, et situatsioon käis niipidi, et kõigepealt spinnis saale ja selle tagajärjel kadus õlirõhk. Õlipanni eemaldamisel paljastus suht groteskne vaatepilt, kus kõige tagumise kepsukaela vahelt tilbendas suur metallilaast, mis kunagi oli elanud oma elu saalena :uhoh Õlipanni põhi oli samuti analoogseid laaste täis. Kuna ajapiirangu tõttu ei jõudnud täna vänta välja kiskuda, siis tegelikku damage'i ulatust veel ei tea, kuid see peaks homme selguma. Turbiini sisse piilumisel avanes selline vaatepilt, mis oli nii naeruväärne, et see ei ajanud enam masendusse vaid kõik hakkasid naerma selle peale. Põhimõtteliselt oli enamus turbiini sisust jahvatunud väikesteks tükkideks, nii et kallutades tegi turbiin samasugust häält nagu lapse põrsakassa, kui seda raputada :(
Anyway....esimese hooga lõin kohe sellele hooajale käega, kuid kuna tiim koosneb väga entusiastlikest kodanikest, kes kohe sebima hakkasid ja abi pakkusid, siis praeguse seisuga veel eksisteerib variant, et hoolimata kõigest võib juhtuda, et siiski järgmisel etapil GN sõidab!
Kõik sõltub nüüd sellest kui kahjustatud on vänt, mis seisus on kepsud ja kust saada turbiin, millega kasvõi üks võistlus ära sõita.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
02.08.2010 at 22:35
Erkki
  
1985 Buick Grand National
Kas õlirõhk kukkus päris nulli või oli lihtsalt olematult madal? Kas punane õlirõhu tuli hakkas ka põlema?
See info aitab rikke põhjusi dignoosida.

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
03.08.2010 at 11:50
vlzman
 
1985 Buick Grand National
quote:
Erkki: Kas õlirõhk kukkus päris nulli või oli lihtsalt olematult madal? Kas punane õlirõhu tuli hakkas ka põlema?
See info aitab rikke põhjusi dignoosida.

Kõigepealt kuulsin sõidu lõpus plaginat, selle peale lasin koheselt gaasi maha ja panin shifteri neutralile. Selle peale suri auto välja, jäin seisma ja üritasin autot käivitada, auto käivitus hetkeks aga kuna nägin et õlirõhk oli täitsa nullis, siis suretasin kohe välja ka. Sõidu ajal õlirõhku ma jälgida ei jõudnud, kõik käis liiga kiiresti. Mootor käis hiljem ilusti ringi starteriga ajades ja kõrvalhääli kuulda polnud. Punast õlirõhutuld mul pole :(


____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
03.08.2010 at 12:59
Olds
  
1985 Buick Grand National
quote:
vlzman:
quote:
Erkki: Kas õlirõhk kukkus päris nulli või oli lihtsalt olematult madal? Kas punane õlirõhu tuli hakkas ka põlema?
See info aitab rikke põhjusi dignoosida.

Kõigepealt kuulsin sõidu lõpus plaginat, selle peale lasin koheselt gaasi maha ja panin shifteri neutralile. Selle peale suri auto välja, jäin seisma ja üritasin autot käivitada, auto käivitus hetkeks aga kuna nägin et õlirõhk oli täitsa nullis, siis suretasin kohe välja ka. Sõidu ajal õlirõhku ma jälgida ei jõudnud, kõik käis liiga kiiresti. Mootor käis hiljem ilusti ringi starteriga ajades ja kõrvalhääli kuulda polnud. Punast õlirõhutuld mul pole :(

Võibolla peaksid mõtlema ka sellise abimehe peale : http://www.summitracing.com/parts/SUM-G1438/

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
03.08.2010 at 13:10
Timo
  
1985 Buick Grand National
quote:
Olds:
quote:
vlzman:
quote:
Erkki: Kas õlirõhk kukkus päris nulli või oli lihtsalt olematult madal? Kas punane õlirõhu tuli hakkas ka põlema?
See info aitab rikke põhjusi dignoosida.

Kõigepealt kuulsin sõidu lõpus plaginat, selle peale lasin koheselt gaasi maha ja panin shifteri neutralile. Selle peale suri auto välja, jäin seisma ja üritasin autot käivitada, auto käivitus hetkeks aga kuna nägin et õlirõhk oli täitsa nullis, siis suretasin kohe välja ka. Sõidu ajal õlirõhku ma jälgida ei jõudnud, kõik käis liiga kiiresti. Mootor käis hiljem ilusti ringi starteriga ajades ja kõrvalhääli kuulda polnud. Punast õlirõhutuld mul pole :(

Võibolla peaksid mõtlema ka sellise abimehe peale : http://www.summitracing.com/parts/SUM-G1438/


See on ikka päris kaval asi ju! Võib teinegi kord hullemast päästa.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
03.08.2010 at 13:16
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1985 Buick Grand National   .. 10 11 12 13 14 15 16  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.