register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Haapsalu Kiirendus 2002   1 2 3 4 5  
Poster Message
BlueStang
 
Haapsalu Kiirendus 2002
Tere jah, ma siis laupäeval Haapsalus liiklesin:D - kuidagi vaikne oli seal jah. Lasa siis ütles, et võistlus edasi lükatud on. Tuleb tihemini Foorumit lugeda. Kahju külla, aga teist korda ei saanud enan Haapsalusse sõita ja nii jäigi siis hooaja parim võistlus (nagu siin keegi nimetas) nägemata:(. Äkki keegi kommenteerib natuke.
Erkkile õnnitlused teise järjestikuse võidu puhul :) ja Laurile kiireima aja eest :)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
25.08.2002 at 00:23
prr
 
Haapsalu Kiirendus 2002
kokkuvõte.

korraldajate nimel täname kõiki osavõtjaid ja publikut, kes väga kannatlikud ja mõistlikud olid. nimelt plaanitud kella 10.00 start lükkus 12.00 peale sellel lihtsal põhjusel, et 10.00 on lihtsalt liiga vara. tartus freedom ja üleüldse on haapsallu tulla suht kauge, va tallinnast. vigadest õpitakse :)

ajavõtule 10/10!!! toimus paremini kui varem!

tänud ka inimestele kes laupäeva õhtul ja pühapäeva hommikul abis olid, special tnx to Kari

kuna ise sõitsin, siis pildid http://south.park.ee/haapsalu on tehtud sõprade poolt. dont blame me

P.S. aga Hannes... krrt pidime ikka laupäeval 4cl ja 4 cl ja 8 cl....tegema


25.08.2002 at 00:46
Hannes
  
Haapsalu Kiirendus 2002
Need 4cl+4cl+8cl mõjusid kuidagi imelikult nehh.(valestardid ja asjad)

Ajavõtule esmakordselt 10 pointi 10-st.




____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
26.08.2002 at 09:37 Last edited 26.08.2002 at 09:38 by Hannes
tfr
 
Haapsalu Kiirendus 2002
9.5 10-st käib ka. See, et peale Erkki üksikut starti D-klassi eliminaatoris ununes järgmiseks stardiks foor "single right" rezhiimi, tänu millele Peebu ja Kari stardis Peebule fooris ühtegi tuld ei näidatud, oli ikka paras bläkk :(

Ülejäänud eliminaatori paaridekutsumise segadused paaride väljakutsumises pean vist suures osas enda kaela võtma. Lähen seisan nurgas ja õpin puu joonistamise järgmiseks korraks selgeks &(
26.08.2002 at 11:16
peep
 
Moderator
Haapsalu Kiirendus 2002
quote:
tfr: 9.5 10-st käib ka. See, et peale Erkki üksikut starti D-klassi eliminaatoris ununes järgmiseks stardiks foor "single right" rezhiimi, tänu millele Peebu ja Kari stardis Peebule fooris ühtegi tuld ei näidatud, oli ikka paras bläkk :(

Ah see oli niikuinii vormistamise küsimus aga oli paras koomika küll: seisan stardi ootel - midagi justkui ei toimu, siis silmanurgast märkan, et midagi seal kõrvalfooris väreleb (ledid ei näita ju eriti kõrvale) ja Kari auto juba liigub - andsin siis ka talda igaks juhuks, et ju siis oli start.:D
26.08.2002 at 11:33
unistaja
Haapsalu Kiirendus 2002
Aga mis viperus Lauril, et jällegi päeva parima ajaga finaali ei jõudnud?
26.08.2002 at 11:45
tfr
 
Haapsalu Kiirendus 2002
Mis muud kui see, et ta selle päeva parima aja valel ajal (eelsõitudes) välja sõitis :)
26.08.2002 at 11:47
jyrki
Haapsalu Kiirendus 2002
That's racing.....
26.08.2002 at 11:47
LaSa
 
Moderator
Haapsalu Kiirendus 2002
quote:
unistaja: Aga mis viperus Lauril, et jällegi päeva parima ajaga finaali ei jõudnud?
kuskohast sellised tulevad?

hint: eliminator.
26.08.2002 at 11:49
unistaja
Haapsalu Kiirendus 2002
quote:
kuskohast sellised tulevad?
Mitte väga kaugelt. Näiteks sr.orgist lugedes mõnede isegi osavõtjate soove "miinusringist" süveneb mus arvamus ,et on päris hea ettekujutus elimininaatorist ja üldse drag racingust.

My bad, vale sõnastus ja lauseehitus.
Miks ei kestnud Lauril eelsõitude hoog finaalini välja? Mingi tehniline aps? (näiteks viimati Raadil jagaja)
Või väsis juht?
26.08.2002 at 12:09
peep
 
Moderator
Haapsalu Kiirendus 2002
Foorumis ongi ennast vahel raske arusaadavaks teha. ;)

Lauril oli vist jah mingi tehniline kamm - ma täpsemalt ei tea.
26.08.2002 at 12:12 Last edited 26.08.2002 at 12:13 by peep (Moderator)
Erkki
  
Haapsalu Kiirendus 2002
Lahe üritus oli :) Tänud Nip'ile, kelle eestvedamisel võistlus toimus ja special thanks loomulikult ajavõtu team'ile: süsteem toimib, järelikult on raha läinud õigesse kohta:)
Tänu Haapsalu heale rajale tuli ka uus isiklik rekord ET 11,77

____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
26.08.2002 at 12:33
HUS
Haapsalu Kiirendus 2002
Kas kuskil tulemused ka täies mahus üleval on?
26.08.2002 at 13:08
Jutulind
Haapsalu Kiirendus 2002
Jahah ... See et Peebu ja Kari sõidus asi nii läks oli puhas minu pläkk. Peale nupu vajutamist ja enne autode starti foori paremate tulede süttimist vaadates kostis minu poolt iseenda suunas räiget sõimu. Aga mis teha - tuu linnuke seal proge servas on nii pisike et ei jää otse vaatevälja ja kui aus olla oli see päev ikka suht kiire tambiga ning õhtuks oli kontsentreerumisvõime suhtkoht kadunud.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
26.08.2002 at 13:09
forced2race
Haapsalu Kiirendus 2002
Igati hea üritus oli . Mu jaoks see kahjuks oli pigem kokkusaamine mitte kiirendusvõistlus . Noh eks siis järgmise korrani . Head inimesed, võimsad autod ,kummisuits . igati hea!

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
26.08.2002 at 13:50
partel
  
Haapsalu Kiirendus 2002
quote:
Jutulind: Jahah ... See et Peebu ja Kari sõidus asi nii läks oli puhas minu pläkk. Peale nupu vajutamist ja enne autode starti foori paremate tulede süttimist vaadates kostis minu poolt iseenda suunas räiget sõimu. Aga mis teha - tuu linnuke seal proge servas on nii pisike et ei jää otse vaatevälja ja kui aus olla oli see päev ikka suht kiire tambiga ning õhtuks oli kontsentreerumisvõime suhtkoht kadunud.
Aga soolostardis põleb ju teisel rajal punane tuli!?
26.08.2002 at 14:22
jaanus
 
Haapsalu Kiirendus 2002
quote:
partel:Aga soolostardis põleb ju teisel rajal punane tuli!?
Ahaa! Mida kõike vanast peast ka veel teada saab :)

Kalju: Loeb seda Pärteli kommentaari nüüd tähelepanelikult ja teeb oma järeldused
26.08.2002 at 14:39
hypertyyp
Haapsalu Kiirendus 2002
Väga tegija üritus oli! Sellest muidugu kahju, et Lauril viimased sõidud natuke metsa läksid aga pole ullu!
Peale ühe frukti kes aru ei tahtnud saada kuidas sõitma peab, oli üritus küll nii korralduse poole pealt kui võistlejate poolest viimase peal!
26.08.2002 at 14:53
partel
  
Haapsalu Kiirendus 2002
quote:
jaanus:
quote:
partel:Aga soolostardis põleb ju teisel rajal punane tuli!?
Ahaa! Mida kõike vanast peast ka veel teada saab :)

Kalju: Loeb seda Pärteli kommentaari nüüd tähelepanelikult ja teeb oma järeldused
Punatuli küll süttib alles koos autoga raja (esimese) kollasega ehk nagu valestart.
26.08.2002 at 14:56
ats
 
Haapsalu Kiirendus 2002
Kas soolostardiga nii kõige lihtsam poleks teha, et teise poole stage üldse ei toimiks? Küll võistleja kisa tõstab, kui puu alla satub ning stage ei õnnestu.
26.08.2002 at 14:58
tfr
 
Haapsalu Kiirendus 2002
... peale seda, kui ta on omaarust õige stage-koha peal umbes 5 minutit tulemusetult edasi-tagasi nühkinud :D
26.08.2002 at 15:00
Daniel
 
Haapsalu Kiirendus 2002
quote:
ats: Kas soolostardiga nii kõige lihtsam poleks teha, et teise poole stage üldse ei toimiks? Küll võistleja kisa tõstab, kui puu alla satub ning stage ei õnnestu.
ja siis sattub esmakordne kiirendaja rajale
ja ei jaga enne matsu välja kui kyljeaknast puu paistab :lol
ehh - tfr j6udis enne :)
26.08.2002 at 15:02 Last edited 26.08.2002 at 15:03 by Daniel
jaanus
 
Haapsalu Kiirendus 2002
Eino see oli tõepoolest lahe, kui mingid vennad ennast puu juurde sättisid ja ootama jäid, et mis nüüd juhtub. No sai siis nad stageline'le aetud. Asi läks aina paremaks sellega, kui vennad siis lõpuks ennast ära stagesid ja jäid ootama, kunas startida saab. Foorituled vilgutasid ennast ära aga vennad ikka seisavad :D Suure vehkimisega sai nad siis lõpuks rajale aetud. Ühel RT ~6 sek ja teisel ~7.
Päeva parim küsimus oli loomulikult ühe mureliku pealtvaataja poolt B klassi sõitude ajal - "Millal ameeriklased ükskord sõitma hakkavad" :)
26.08.2002 at 15:10
partel
  
Haapsalu Kiirendus 2002
Oh pole hullu, kas siis maailmas vähe on *tagaratastega* stage'itud :) Pealtvaatajatel oli väga lõbus :)
26.08.2002 at 15:18
Mell
Haapsalu Kiirendus 2002
Mul oleks C-klassi poolfinaali ja finaali kohta üks küsimus:
esimene ring sõideti ära,võitjad saavad edasi,nagu asi käib.Sattus nii,et Kari ja Hannes läksid peale esimest ringi kokku.Kari võitis,läks finaali 1-2 koha peale sõitma,Hannes kaotas,tema läks edasi 3-4 koha peale sõitma.Ja siis hõigati järgmised paarid välja:mina Hannesega (3-4 koht)ja mingi 5xx BMW Kariga (1-2 koha peale)???
Mille alusel selline otsus,me olime küll BMWga esimene ring mõlemad võitjad,aga selle peale,kes meist 1-2 koha peale sõitma läheb,BMWga ma igatahes võistelda ei saanud...pole vist raske arvata,kes võitnud oleks.Ja juhul kui BMW aegade alusel otse finaali saadeti,siis on asi ebaloogiline:minu paremad olid vist 14,308 ja 14,190,temal aga oli parim vist 14,8xx ?

Kas saan ma õieti aru,et mul käkiti teine koht ära :( ?Kui ei,siis vabandan...
26.08.2002 at 15:34
tqhq.ee foorum : Üritused : Haapsalu Kiirendus 2002   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.