register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Kart Championship   1 2 3 4  
Poster Message
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
Ma arvan, et teeme niimoodi:

Igal etapil saab osaleda kuni 25 võistlejat. Esimesel etapil osalejad on juba kirjas. Kui kõik kohale tulevad siis kahjuks walgewares jääb juba välja. Aga olen kindel, et kõik ei tule ehk kes tahab tulla andku aga oma nimi üles !
Järgmistele etappidele tuleb eelnevalt registreeruda (kuidas täpselt otsustame hiljem) tähtajaks (näit. neljap. õhtuks). Eelisseisundis on need kelle on punktid kirjas, kusjuures kui punktiomanikke on üle 25 siis loeb ka punktide arv. Kui registreerunud punktiomanikke on vähem kui 25 siis saavad teised ka osaleda vastavalt regamismaili saabumise järjekorrale. Kui eelreganuid on vähem kui 25 või mõni ei tule, siis soovi korral saavad osaleda sinna kohale tulnud mittereganud. Kuna kogu protsess saab olema isikuline (st. päris nimed) siis tõenäoliselt asi toimib ja keegi ennast "igaks juhuks" regama ei hakka.

5 treeningut/eelsõitu on maksimum - kuhugi tuleb see piir tõmmata, muidu läheb asi mõttetult pikaks ja näit. mina ei viitsiks seal terve päev passida, rääkimata võimalikust lisamaksumusest. Kahe eelsõidu hinna saab ka kindlsti välja arvestada ja kui see on oluline siis ehk maksavad väljajäänud selle ise.

Ma võin punkti ja eelsõidu tabelid valmis teha. I etapp teeme eelsõidud regamise järjekorras, edaspidi punktiarvestuse järgi ehk igas eelsõidus on enam-vähem võrdsed tegelased mis vähendab sinise lipu kasutamise vajadust.
03.10.2002 at 16:57 Last edited 03.10.2002 at 17:20 by peep (Moderator)
devilc
Moderator
Open Kart Championship
Nii teemegi - uuendasin juba üleval oleva kirjelduse. Peep, tee need tabelid siis valmis kui aega leiad.
03.10.2002 at 16:59 Last edited 03.10.2002 at 17:33 by devilc (Moderator)
PlyVal64
Open Kart Championship
quote:
peep: Mitte ühelgi motospordialal pole oma pidurdusmaa lühendamine hoo mahavõmisega eessõitjale selga sõites lubatud.


A kuidas siis NASCARiga jääb? Seal on see täielikult lubatud, tahtlik JÕHKER rammimine on keelatud. Ja üldiselt piisab eessõitja ebaühtlastest ringiaegadest ja suvalistest pidurdusmaadest, et pea samakiire või tiba kiirema sõitu oluliselt segada(ehk aeglustada). Aga tegelikult olen Sinuga nõus, aint et mitte sellel rajal. OLEKS rada 3 auto laiune, siis küll. Aga seal isegi aeglaselt KESET rada sõites pole võimalik kummaltki poolt kiirusega mööduda. "Töristad" keskel ja oledki võitja(kui tagant "abi" kategooriliselt keelata). Ehk tegelikult see rada ausaks võistluseks ja parima selgitamiseks ei sobi. FKs kardid kehvad, kuid rajal saab tõelist ausat võitlust pidada. Aga kuna paremat pole võtta, siis oleme sunnitud sellega leppima.
03.10.2002 at 17:41
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
Ply - kui keegi ees töristab või muidu aeglane on, tekib taganttulijal sada võimalust endale väikse müksuga teed teha. Minu poolt kirjeldatud juhul saab endale teed teha ka eessõitjast aeglasem, kuna eessõitjal pole füüsikaseadusest tulenevalt (enne kurvi peab pidurdama - ainuke koht seal rajal) võimalik ennast kaitsta.

Taipad ? :)

Ja müksimise kategoorilisest keelamisest pole siin saidi peal juttugi olnud, tea kuskohast Sa seda võtad ???

03.10.2002 at 17:48 Last edited 03.10.2002 at 00:00 by peep (Moderator)
BlueStang
 
Open Kart Championship
quote:
devilc:
quote:
Noobel:Kõigega nõus ja päri - aga küsimus tekkis minul.
Olen suht kindel, et paremate sekka ma ei kipu pürgima (kehakaal teeb juba oma töö).
Kui juhtub olema meil mõnel Champsi etapil 20 üksteiselt mõõduvõtjat, kas siis toimub ka nö. D - finaal 16-20 koha välja selgitamiseks?

Kuna punkte saavad viisteist paremat, siis pole vist suurt mõtet? Muide, kehakaal ei pruugi sugugi nii suurt rolli mängida kui arvad - sõiduga saab paljugi tasa teha. Ei ole Sind küll näinud, aga vaevalt Sa 150 kg kaalud...
Olen devilc-ga nõus. Ja Viimsi rajal "kergema mehe" eelis ei töötagi niiväga. Libe betoonrada peab paremini, kui rattad kõvemini kinni vajuvad:)

Mis korraldusse puutub, siis 25 sõitja ja 3 finaali süsteem toimib imehästi. Kes viimane kord käisid teavad.

Mis nügimisse puutub, siis mingit F1-sarja ole küll mõtet jäljendama hakata, kus midagi eriti teha ei saa. Ikka usareeglitele kohaselt - rajal hundid, pärast sõbrad ja ei mingit kobinat (väikesed müksud ja põletused:D kuuluvad asja juurde - viimast kogesin juhuslikult ise). Kui sellega on probleeme, siis keegi ju ei sunni rajale minema ja alati on võimalik kiirem tulija ise ette lasta.


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
03.10.2002 at 18:04 Last edited 03.10.2002 at 18:16 by BlueStang
Vanaisa
  
Moderator
Open Kart Championship
Vahepeal infoks, et pole veel pakkumist saanud, lubati küll täna - ehk siis hiljem.
Tänaseks vahetan arvuti õllepurgi vastu, siis inf üleval homme...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
03.10.2002 at 18:14
Etz
Open Kart Championship
Pange mind ka nimekirja.
Eelmine kord jäi kipitama Peebu ülekaalukas võit ja nüüd peab uuesti proovima.

03.10.2002 at 18:34
Fire
Open Kart Championship
Mind võib ka kindlalt nimekirja panna, olen (püüan olla)kindel tulija.
Vähemalt alguses, hiljem kui olen kohutaval kombel teiste käest lakki saanud, seisukoht võibolla muutub.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
03.10.2002 at 20:45
tull
Open Kart Championship
väga hea-kuigi 90 min. ei saa vist kuidagi hakkama kui 25 meest ajasõitudel osaleb
ilmselt Extreme OÜ arvestas 15 osavõtjaga

väike arvutus juurde:
2h peaks maksma siis ~3400.- /15 =227.-
+50.- preemiaraha
+20.- puhtuse eest

15 esimest siis ~300.- ja finaalidest välja jääjad võiks ikkagi tasuda siis preemia ja puhtuseraha

---või mis teised arvavad?


____________________________
cavalier 91
04.10.2002 at 10:43 Last edited 04.10.2002 at 10:51 by tull
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
Vanaisa:

1. Lepi nendega kokku siin threadi alguses olev graafik -pakkumises on minu algne visioon.

2. Küsi palju maksab kaks lisa-eelsõitu ?

3. Selgita neile, et me kasutame oma punktisüsteemi ja saame punktiarvestusega ise hakkama. Nende poolt on vaja vaid tulemusi.
04.10.2002 at 10:51
Vanaisa
  
Moderator
Open Kart Championship
2. Küsi palju maksab kaks lisa-eelsõitu ?

???

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
04.10.2002 at 10:59
Fire
Open Kart Championship
quote:
Vanaisa:
Iga võistluse etapp koosneb :
Treening sõidud ( 5 ringi inimene)
Ajasõidud millega määratakse finaalsõitude stardi järjekord ( 10 ringi inimene)
Finaalsõit kohtadele 1-5 30 ringi.
Finaalsõidud kohtadele 6-15 20 ringi


Huvitav eelmine kord oli Finaalsõit kohtadele 1-5 50 ringi
ja Finaalsõidud kohtadele 6-15 40 ringi. (kuigi enda füüsiline vorm vaevalt seda vatti nii pikalt välja kannatab, aga sõita tahaks ju ikka võimalikult palju)

Kas kasum ei tulnud piisavalt suur. Hind tundus ju sama olema, kui mitte isegi kallim, arvestades sõitude hulka ja kordasid.


____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
04.10.2002 at 11:00 Last edited 04.10.2002 at 11:03 by Fire
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
quote:
Vanaisa: 2. Küsi palju maksab kaks lisa-eelsõitu ?

???

Me arvestame ju 25 osavõtjaga - seega + 10 inimest ehk veel kaks eelsõitu. Finaale teeme 3 nii nagu pakkumises kirjas. Loe ka threadi esimest postitust.
04.10.2002 at 11:00
Kaido
Open Kart Championship
Pange mind ka kirja, varumehe seisusest hoolimata tulen kindlasti kohale.
04.10.2002 at 11:02
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
quote:
Fire:
quote:
Vanaisa:
Iga võistluse etapp koosneb :
Treening sõidud ( 5 ringi inimene)
Ajasõidud millega määratakse finaalsõitude stardi järjekord ( 10 ringi inimene)
Finaalsõit kohtadele 1-5 30 ringi.
Finaalsõidud kohtadele 6-15 20 ringi


Huvitav eelmine kord oli Finaalsõit kohtadele 1-5 50 ringi
ja Finaalsõidud kohtadele 6-15 40 ringi.
Kas kasum ei tulnud piisavalt suur. Hind tundus ju sama olema, kui mitte isegi kallim, arvestades sõitude hulka ja kordasid.



Tegelikult on see 30-20 ringi ka piisav aga hinna oss oleks ka küsimus, et palju nad siis meile hinnakirjaga võrreldes soodust pakkusid ?
04.10.2002 at 11:03
LaSa
 
Moderator
Open Kart Championship
quote:
peep:
3. Selgita neile, et me kasutame oma punktisüsteemi ja saame punktiarvestusega ise hakkama. Nende poolt on vaja vaid tulemusi.
see asi kah veel, et kas nad suudavad tulemusi anda ka koos nimedega, või on jälle ainult mingid kardi nr-d, mis on iga kord erinevad ja siis peab fkg leiutama jälle, et mis nr keegi oli...
04.10.2002 at 11:03
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
quote:
LaSa:
quote:
peep:
3. Selgita neile, et me kasutame oma punktisüsteemi ja saame punktiarvestusega ise hakkama. Nende poolt on vaja vaid tulemusi.
see asi kah veel, et kas nad suudavad tulemusi anda ka koos nimedega, või on jälle ainult mingid kardi nr-d, mis on iga kord erinevad ja siis peab fkg leiutama jälle, et mis nr keegi oli...

Eks see selgub kohapeal - vaevalt nad meie pärast hakkavad softi ringi tegema ja vaevalt me sellepärast sõitmata jätame.
04.10.2002 at 11:05
PlyVal64
Open Kart Championship
Peep, eessõitjast aeglasem on hetkel ka see, kellest kurv tagasi võrdsete võitluses mööda sõideti. Peaks siis tegeme nii, et "ringi tagasi" tegemisel on selline müksutamine keelatud, "ringi sisse" tegemisel ja kohavõitluses samal ringil aga lubatud. Aga mitte jõhker "selgasõit", vaid kerge kolinaga nügimine. Ja kohavõitlus ikka vaid samal ringil olejate vahel(ma lihtsalt seepärast, et Udul poleks ju olnud mõtet mind rünnata, olles ise -2 ringi maas).
Aga kiireid softiprogejaid paistab siin ju jätkuvat ... niisama, OT(sest egas saa kellelegi "pähe istuda").
04.10.2002 at 14:25
minimum
Open Kart Championship
quote:
PlyVal64: .... ma lihtsalt seepärast, et Udul poleks ju olnud mõtet mind rünnata, olles ise -2 ringi maas....
udu ei oleks olnud Sinust 2 ringi maas, kui Sa kõiki poleks "eest ära nüginud" ;)

____________________________
-
04.10.2002 at 14:32
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
quote:
PlyVal64: Peep, eessõitjast aeglasem on hetkel ka see, kellest kurv tagasi võrdsete võitluses mööda sõideti. Peaks siis tegeme nii, et "ringi tagasi" tegemisel on selline müksutamine keelatud, "ringi sisse" tegemisel ja kohavõitluses samal ringil aga lubatud. Aga mitte jõhker "selgasõit", vaid kerge kolinaga nügimine. Ja kohavõitlus ikka vaid samal ringil olejate vahel(ma lihtsalt seepärast, et Udul poleks ju olnud mõtet mind rünnata, olles ise -2 ringi maas).

Sa ajad asja jube keeruliseks...ennast mööda pressida pole kellegil keelatud, kui see võimalik on. Jõhker selgasõit on võimalik ainult minu kirjeldatud kohas ja seda tuleks vältida - eriti arvestades, et seda väga lihtne teha ja kiusatus on ju nii suur !:D
04.10.2002 at 14:40
PlyVal64
Open Kart Championship
quote:
minimum:
quote:
PlyVal64: .... ma lihtsalt seepärast, et Udul poleks ju olnud mõtet mind rünnata, olles ise -2 ringi maas....
udu ei oleks olnud Sinust 2 ringi maas, kui Sa kõiki poleks "eest ära nüginud" ;)
Irw!, kuid vähemalt esimesed 2 ringi olime me ju kõik samal ringil ja võitlesime koha eest "päikese all". No ja võid kindel olla, et päris niisama see "toksamine" kah pole ... ise võid lolli olukorda jääda(näit. kasvõi Ralf USA-etapil).
04.10.2002 at 14:42
minimum
Open Kart Championship
quote:
PlyVal64: ...näit. kasvõi Ralf USA-etapil...
appi :D .. me ei sõida ju NASCAR-it või F1-te ;)

____________________________
-
04.10.2002 at 14:44
LaSa
 
Moderator
Open Kart Championship
quote:
minimum:
quote:
PlyVal64: ...näit. kasvõi Ralf USA-etapil...
appi :D .. me ei sõida ju NASCAR-it või F1-te ;)
irw.. pro-taset taga ajavad kartijad :D
04.10.2002 at 14:57
PlyVal64
Open Kart Championship
Sa, minimum, vist ei saanud asjast aru(sõbralikult, tea, kas nimi mõjutab teatud organit?)? Mitte, et me seal sõidaks hirmsalt võidu ja tahaksime kõigile ja kõiges ära teha. Mul jummala savi, mitmes ma olen. A mu viimane mõte oli selles, et müksata peab kah oskama. Mina isiklikult EI SÕITNUD kellelegi selga, vaid kõik, kes müksu said, jobutasid tagasipöördes valel trajektooril olles. Ja nagu ma mäletan, siis mul ükski ringiaeg, koos müksudega, ei langenud üle poole sekundi. A "selga sõites" või valesti rünnates kaotad palju täissekundeid. Parim oli vaadata Ragnari-Peebu sõitu, kus suures S-is oldi küll erineval trajektooril, kuid samal kiirusel. Nende puhul oleks ainus möödumisviis olnud "selgasõit", mida õnneks ei toimunud(Ragnar eksis ise...).
Asja tuleb "mõnuga võtta", mitte hirmsa võiduajamisena.
04.10.2002 at 15:03
minimum
Open Kart Championship
quote:
PlyVal64: Sa, minimum, vist ei saanud asjast aru(sõbralikult, tea, kas nimi mõjutab teatud organit?)? Mitte, et me seal sõidaks hirmsalt võidu ja tahaksime kõigile ja kõiges ära teha. Mul jummala savi, mitmes ma olen. A mu viimane mõte oli selles, et müksata peab kah oskama. Mina isiklikult EI SÕITNUD kellelegi selga, vaid kõik, kes müksu said, jobutasid tagasipöördes valel trajektooril olles. Ja nagu ma mäletan, siis mul ükski ringiaeg, koos müksudega, ei langenud üle poole sekundi. A "selga sõites" või valesti rünnates kaotad palju täissekundeid. Parim oli vaadata Ragnari-Peebu sõitu, kus suures S-is oldi küll erineval trajektooril, kuid samal kiirusel. Nende puhul oleks ainus möödumisviis olnud "selgasõit", mida õnneks ei toimunud(Ragnar eksis ise...).
Asja tuleb "mõnuga võtta", mitte hirmsa võiduajamisena.
võimalik, et ei saanud :) (hmm... huvitav, kuidas mu organ puudutab teemaksolevat kardisõitu??? :lol )
ma pead küll pakule ei paneks aga minu teada pole autospordis (ok, romuralli jätame välja :D ) "sõbralik" ega mingi muu kontakt lubatud, mis muidugi ei välista, et seda ei tehta ;)
mind lihtsalt huvitab, kustmaalt Sa tõmbad piiri "väikesele nügimisele" ja "selgasõidule" ?

____________________________
-
04.10.2002 at 15:09
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Kart Championship   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.