register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Kart Championship   1 2 3 4  
Poster Message
PlyVal64
Open Kart Championship
"Organ" oli mõnust jäigastunud asendis ja segas järske liigutusi kurvides ... ic!
A "selga sõidu" ja "müksamise" vahe oleks minu jaoks järgmine: kui eessõitja kurvis liigub aeglasemalt ja jätab mulle kardilaiuse pilu vabaks, siis sinna ma ka nina pistan. Selge, et käib kolks ja eksinu lendab kõrvale. Ehk lihtsamalt: sõita tuleb nii, et mööda saaks ainult "väljast". A kuna me oleme tõsised amatöörid, siis peale toda täisgaasi sirget-kurvi eksiti pidurdusmaal ja kalduti liiga "välja". Mina aga lõikasin teravalt sisekurvi ...
"Selgasõit" oleks see, kui teadlikult ei pidurda, vaid sirgjoonelisel liikumisel enne kurvi paned "robaki" sisse, ehk sunnid eessõitjat välja kalduma, et siis ise "seest lõigata". Vat seda ei saa jah teha. Ja ei tohi sõita sisse ka ees õnnetule ebaõnnestujale, kui seda oleks võimalik vältida. Sellistel juhtudel ongi tõsisemad vigastused tulemas.
04.10.2002 at 15:31
minimum
Open Kart Championship
ei viitsi rohkem vaielda :)
lühemalt: kui PlyVal sõidab taga, siis tuleb võimalikult palju katta, et ei tekiks võimalust "nina vahele pista" :D
ja kui Ply on ees, siis nügime palju jaksame :p

____________________________
-
04.10.2002 at 15:44
PlyVal64
Open Kart Championship
quote:
minimum: ei viitsi rohkem vaielda :)
lühemalt: kui PlyVal sõidab taga, siis tuleb võimalikult palju katta, et ei tekiks võimalust "nina vahele pista" :D
ja kui Ply on ees, siis nügime palju jaksame :p
Ometigi sai üks mees asjast aru!!! Jään mõnuga pauke ootama ... ja üldse ei pahanda. Ja mingit "tasumist" küll näha ei taha, ei enda, ega teiste poolt.
A vaata, minimum, kui Sa oled jätnud pilu ja ma Sinust mööda läinud, siis ise ma eriti pilusid ei jäta. Seega peaksid tagant rammima, mis ju keelatud on?
04.10.2002 at 15:49
minimum
Open Kart Championship
quote:
PlyVal64: Ometigi sai üks mees asjast aru!!! Jään mõnuga pauke ootama ... ja üldse ei pahanda. Ja mingit "tasumist" küll näha ei taha, ei enda, ega teiste poolt.
A vaata, minimum, kui Sa oled jätnud pilu ja ma Sinust mööda läinud, siis ise ma eriti pilusid ei jäta. Seega peaksid tagant rammima, mis ju keelatud on?
ehk teisisõnu, Sina võid ja teised mitte? :lol

kahju hakkab nendest meestest, kes üritavad oma äri seal viimis peale "tqhq.ee romurallit" edasi ajada :)

____________________________
-
04.10.2002 at 15:58
PlyVal64
Open Kart Championship
quote:
minimum:
quote:

ehk teisisõnu, Sina võid ja teised mitte? :lol

kahju hakkab nendest meestest, kes üritavad oma äri seal viimis peale "tqhq.ee romurallit" edasi ajada :)

Ma`p saa nüüd aru .... miks mina võin? Kõik võivad, kui pilu on. Aint sõita tuleb pilusid jätmata. Ja romuralli pole see teps mitte.
Ja btw., saab sõitja oluliselt hullema matsu siis, kui ta külg-külje kõrval täisgaasiga sõites rehvidesse lükatakse ... nii, et valik on sitt ja veel sitem. Vastasel korral pole pääle ajasõite finaalsõitu vaja. Kõik töristaksid hanereas oma ringid ära ja makstud raha eest ei mingit adrenaliini. Siis võiks ju hoopis tqhq.ee juhtraja automudelite võistlused korraldada...
04.10.2002 at 17:47
spinner
Open Kart Championship
quote:
PlyVal64:Siis võiks ju hoopis tqhq.ee juhtraja automudelite võistlused korraldada...

Aga miks ka mitte? Eks oleks seegi üsna põnev :D
04.10.2002 at 18:27
ollo
Open Kart Championship
OT: PlyVal, oled sa korralikku juhtrajamudelit proovinud?Adrenaliini on piisavalt ja tihti on tegelastel peale sõite särk läbimärg.
Kui ime peaks juhtuma ja Tallinna 8 rajaga rada millalgi valmis saama (lootust on), siis võin aidata korraldada:D
Ise proovisin suvel üle 10 aasta neid elukaid, tulemus polnud küll suurem asi, aga igav just ei olnud:)
05.10.2002 at 23:49
PlyVal64
Open Kart Championship
quote:
-ollo-: OT: PlyVal, oled sa korralikku juhtrajamudelit proovinud?Adrenaliini on piisavalt ja tihti on tegelastel peale sõite särk läbimärg.
Kui ime peaks juhtuma ja Tallinna 8 rajaga rada millalgi valmis saama (lootust on), siis võin aidata korraldada:D
Ise proovisin suvel üle 10 aasta neid elukaid, tulemus polnud küll suurem asi, aga igav just ei olnud:)

A seda minagi ju räägin, et põnevust oleks vat et rohkemgi ... ja keegi ei saa isiklikult nati haiget. 14 aastat tagasi Tartus õppides sai iga pühapäev Anne saunas käidud end harimas-pesemas ja seal oli ka 4-rajaga rada. Poistega sai kõvasid võistlusi peetud. No ja olles ise päris Nõmme Noortemaja lähistelt, siis 70tel sai ka sealsel rajal kätt proovitud ... ja mõni aparaat omade kätega ka ehitet.
07.10.2002 at 10:50 Last edited 07.10.2002 at 10:51 by PlyVal64
ollo
Open Kart Championship
Tallinna uus rada ka just Nõmme Noortemajja on tulemas. Haiget saamiseta võidusõitmise variante on teisigi, 13.10 on võimalus Saue koolis näha nt. raadioteel juhitavate autode järjekordset EK etappi. Investeering ~10kilo ja lõbu piisavalt. Pealtvaatajatele tasuta:D
Lisainfot kardist väiksemate autode tegevuse kohta Eestis saab siit http://www.modelcar.ee/
Ei ole enam kardijutt, omalt poolt sellega siin lõpetaks.
07.10.2002 at 11:36
Vanaisa
  
Moderator
Open Kart Championship
Iga võistluse etapp koosneb :
Treening sõidud ( 5 ringi inimene)
Ajasõidud millega määratakse finaalsõitude stardi järjekord ( 10 ringi inimene)
Finaalsõit kohtadele 1-5 30 ringi.
Finaalsõidud kohtadele 6-15 20 ringi.

Toimumise kuupäevad oleks sellised: 19.10; 09.11; 30.11; 21.12; 18.01; 15.02; 15.03 kella 12.00-14.00-ni.

Iga etappi kestvuseks on 2 tundi

Vot selline lugu siis nüüd - asi siis 25 inimese ajasõitudega ja puha...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.10.2002 at 12:40 Last edited 09.10.2002 at 12:54 by Vanaisa (Moderator)
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
2 lisa treening/ajasõitu maksavad siis 859 eeku ehk 90 eeku per nägu ?
07.10.2002 at 12:42 Last edited 07.10.2002 at 12:44 by peep (Moderator)
devilc
Moderator
Open Kart Championship
quote:
Finaalsõit kohtadele 1-5 30 ringi.
Finaalsõidud kohtadele 6-15 20 ringi.


Asi edeneb. Kui nad nüüd veel aru saaksid, et tahame kohtadele 6-10 ja 11-15 the eraldi finaalid a 20 ringi, oleks juba päris vinge. Kas saad veel selle üle küsida? Vast väga palju kallimaks ei lähe...

Kümme meest korraga rajal vast liiga palju, eriti kui sõit lühike.

Edit: Nüüd targem, ikkagi on eraldi finaalid.
07.10.2002 at 12:44 Last edited 07.10.2002 at 12:54 by devilc (Moderator)
Vanaisa
  
Moderator
Open Kart Championship
Seal enam vahet pole, mitu ringi - asi ajaline - see selline kohapealne kokkulepe, palju ringe keegi sõidab.
Ja 6-10 ja 11-15 on niigi eraldi, sest ainult 5 karti rajal ongi...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.10.2002 at 12:49
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
quote:
devilc:
quote:
Finaalsõit kohtadele 1-5 30 ringi.
Finaalsõidud kohtadele 6-15 20 ringi.


Asi edeneb. Kui nad nüüd veel aru saaksid, et tahame kohtadele 6-10 ja 11-15 the eraldi finaalid a 20 ringi, oleks juba päris vinge. Kas saad veel selle üle küsida? Vast väga palju kallimaks ei lähe...

Kümme meest korraga rajal vast liiga palju, eriti kui sõit lühike.


need on erladi finaalid - seal on ainult 5 karti.

Kuna karikad on juba hinna sees siis neid vaja pole. Kas on mõtet ikkagi 50.- extra koguda - 7 etapi peale läheb päris kalliks IMO.

Puht. sõidu maksumus tuleb finalistidele 170 eeku ja väljajääjatele 90 eeku. Koguks vastavalt 200 ja 100 eeku - igati lihtsam ja peaks sauna-nänni jaoks jätkuma küll - kellele ei jätku ostab ise juurde mida tahab.
07.10.2002 at 12:50 Last edited 07.10.2002 at 12:51 by peep (Moderator)
Vanaisa
  
Moderator
Open Kart Championship

Puht. sõidu maksumus tuleb finalistidele 170 eeku ja väljajääjatele 90 eeku. Koguks vastavalt 200 ja 100 eeku - igati lihtsam ja peaks sauna-nänni jaoks jätkuma küll - kellele ei jätku ostab ise juurde mida tahab.


Tundub mõistlik.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.10.2002 at 12:52
devilc
Moderator
Open Kart Championship
quote:
peep:Koguks vastavalt 200 ja 100 eeku - igati lihtsam ja peaks sauna-nänni jaoks jätkuma küll - kellele ei jätku ostab ise juurde mida tahab.

Nõus, hea mõte.
07.10.2002 at 12:54
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
siis on veel ainuke küsimus, et kui neid osalejaid on vähem, kas siis saaksime etapi hinna odavamaks, muidu peame ju per võistleja rohkem maksma ?
07.10.2002 at 12:56 Last edited 07.10.2002 at 12:57 by peep (Moderator)
devilc
Moderator
Open Kart Championship
quote:
peep: siis on veel ainuke küsimus, et kui neid osalejaid on vähem, kas siis saaksime etapi hinna odavamaks, muidu peame ju per võistleja rohkem maksma ?
Äkki teeme siis lihtsalt rohkem ajasõite? Ilmselt lihtsam kui hinna üle kauplema hakata? Muidugi, kui on näha, et käijaid hakkab regulaarselt ainult 15 ringis olema, tuleb kaubelda. Esimesel etapil ilmselt probleemi pole.
07.10.2002 at 13:25 Last edited 07.10.2002 at 13:26 by devilc (Moderator)
peep
 
Moderator
Open Kart Championship
jah ma arvan ka, et seda saab kohapeal täpsustada ehk lööme deali lukku ?
07.10.2002 at 13:30 Last edited 07.10.2002 at 13:31 by peep (Moderator)
devilc
Moderator
Open Kart Championship
quote:
peep: jah ma arvan ka, et seda saab kohapeal täpsustada ehk lööme deali lukku ?
Jup, minu poolest küll. Egas' muud kui tabelid valmis ja laupäeval kell 12 sõitma! Uuendasin kirjelduse (esimene post) ka.
07.10.2002 at 13:33
Vanaisa
  
Moderator
Open Kart Championship
OK, tellin siis sarja ära...
Usun, et küll siis kohapeal saab vaadata, kas on vähem rahvast või ei. Hinnakahvel on ju olemas (15 in. ja 25 in.). Kui on vähem rahvast, siis odavam ja vastupidi...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
07.10.2002 at 14:41
ats
 
Open Kart Championship
32. Ats
07.10.2002 at 00:28
Ets
Open Kart Championship
Niisiis on kogu progressiivsem inimkond laupäeval ENNE kella 12st velkom Viimsi kardirajal. Kas oleks kedagi kes populaarselt ära seletaks, kus ülaltoodud koht asub üldse???
08.10.2002 at 10:32
ollo
Open Kart Championship
Et siis ikka _järgmisel_ laupäeval (19.10) vist, mitte sellel?
Asukohta vaata http://www.kardikeskus.ee/
08.10.2002 at 10:40
Ets
Open Kart Championship
quote:
-ollo-: Et siis ikka _järgmisel_ laupäeval (19.10) vist, mitte sellel?
Asukohta vaata http://www.kardikeskus.ee/

Ai-jah, ma vist juba liigagi kohale kibelen (punktikohale):p. Aitäh ollokas!
08.10.2002 at 10:43
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Kart Championship   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.