register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : 2002 camaro z28 +/-   1 2  
Poster Message
peep
 
Moderator
2002 camaro z28 +/-
Ma arvan, et nad seal Vikingis otsivad palavikuliselt võimalikult suurt mütsi mida saaks Sulle vähemalt õlgadeni tõmmata, kui mitte nabani. Z28 maksis, kui ta veel ametlikult müügis oli, hinnakirja järgi 624 k. + T-top eest veel 26800.- Maitseasi muidugi aga mina seda autot ilma T-top'ita ei ostaks. Kui nüüd tolleagsene hind viia aktsiisivabastusejärgseks siis saame ca. 558 k. + 26,8 ehk kokku 585 k.

Samas näiteks see "Last Edition" millele ma viitasin, tuleb peale km. korrigeerimist Eestis maksma 476 k. Kusjuures see on kõige kallima otsa auto, tal on mitu lisa mida siinmüüdaval versioonil kas üldse pole võimalik saada või siis lisaraha eest (17" veljed, CD, SS kapott(?) jne.)

Mõlemad hinnad on siis koos km'ga.

Lennukipilet Saksa ja tagasisõit Rootsi kaudu maksab 10-15 k. kui tahad ennast vabalt tunda. See teema muidugi on, et Sa pead ise raha alla panema, ei saa kohe liisingusse võtta aga hinnavahe peaks seda lisapeavalu õigustama...
27.10.2002 at 13:56
Indrek
2002 camaro z28 +/-
Viiking motorsis(eriti oma kogemustele tuginedes Paldiski mnt. oma, loomaia kõrval) on suhteliselt hea teenindus automüüjate seast ja kindlasti toovad nad Sulle auto kohale kui Sinus tõesti ostjat näevad, aga lihtsalt %, mida nad selle eest võtavad, on kõrge.
See on mõnes mõttes ka loomulik, kui on raha ja aega pole või ei viitsi ise tegeleda, siis telli sealt ära ja ongi kõik, muu jäta nende hooleks ja küll nad enam/vähem hakkama saavad.
Ise tuues hoiad kõvasti kokku, aga siis pead tõesti algul auto ise leidama, kaaluma erinevate riikide +/-, raha alla paneme, auto ära tooma, siis maksud tasuma ja siis alles soovi korral liisingu vormistama jne.
27.10.2002 at 15:46
Aare
2002 camaro z28 +/-
Tere

Hehh, USAs maksis mõni aasta tagasi asi sinna 20 K kanti.......et kliendid jummala eest
ei ostaks, tuleb lihtsalt kirves panna....nagu Balti Ameerika autos vanasti....no kesse loll
ostab Neoni-kurgi 350k eest?

Kui Camaro maksaks Eestis suurusjärgus 350 000 eeku, siis ostetakse seda aastas mitte
vähem kui 50 tk. Vaatasin hiljaaegu Ascaris Tahoed-issand...issand....üle 900K??????????
Ja Eestis tundmatu auto eest.

Aare





quote:
peep: Ma arvan, et nad seal Vikingis otsivad palavikuliselt võimalikult suurt mütsi mida saaks Sulle vähemalt õlgadeni tõmmata, kui mitte nabani. Z28 maksis, kui ta veel ametlikult müügis oli, hinnakirja järgi 624 k. + T-top eest veel 26800.- Maitseasi muidugi aga mina seda autot ilma T-top'ita ei ostaks. Kui nüüd tolleagsene hind viia aktsiisivabastusejärgseks siis saame ca. 558 k. + 26,8 ehk kokku 585 k.
Samas näiteks see "Last Edition" millele ma viitasin, tuleb peale km. korrigeerimist Eestis maksma 476 k. Kusjuures see on kõige kallima otsa auto, tal on mitu lisa mida siinmüüdaval versioonil kas üldse pole võimalik saada või siis lisaraha eest (17" veljed, CD, SS kapott(?) jne.)

Mõlemad hinnad on siis koos km'ga.

Lennukipilet Saksa ja tagasisõit Rootsi kaudu maksab 10-15 k. kui tahad ennast vabalt tunda. See teema muidugi on, et Sa pead ise raha alla panema, ei saa kohe liisingusse võtta aga hinnavahe peaks seda lisapeavalu õigustama...
27.10.2002 at 16:05
tfr
 
2002 camaro z28 +/-
quote:
erik: teenindus muidugi tasemel. ilmselt neil on mingi väga üldine diil paari üksiku chevy mudeli turustamiseks eestis. esmaspäeval küsin ascarist ka.

Teeninduse koha pealt - mõni aeg tagasi kahte Opelit omanuna jättis Ascari teenindus igatahes jupimaad parema mulje. Kuna esindusest ei ostnud, siis kummagi külge laulatatud ei olnud - aga Ascari kasuks kaldus juba kohe alguses asi ära selle tõttu, et küsitavad jupid olid neil erinevalt Vikingist laos olemas. Hind oli ka enamasti nende kasuks.
27.10.2002 at 16:09
peep
 
Moderator
2002 camaro z28 +/-
Paldiski mnt. ja Tammsaare tee Vikingid on kaks täiesti erinevad maailma. Ühes käivad Jaguari ja Saabi kliendid:hail ja teises oopeli ostjad ehk tavalised inimesed. Olen viibinud mõlemas poes autoostuprotsessi juures, esimeses üle milli maksev Jaguar ja teises natsa alla 900 k. maksev Tahoe. Mõlemad justkui kallid autod aga sry., Tammsaares oli küll tunne nagu oleks uut külmkappi ostmas...
27.10.2002 at 18:32
tfr
 
2002 camaro z28 +/-
quote:
peep: Mõlemad justkui kallid autod aga sry., Tammsaares oli küll tunne nagu oleks uut külmkappi ostmas...

Need, kellega Peep neid autosid ostmas käis, olid küll ilmselt soliidsed pintsaklipslased, aga ..

Enda vaatepunktist ja isiklikest kogemustest vaadatuna - huvitav, millal automüüjateni jõuab see, et tänapäeval suudavad uut autot osta ka inimesed, kes on alla 40 ja tunnistavad muud riietusstiili kui ülikond? Ma olen nüüd tänu sellele, et ma vahetan autosid tihemini kui sokke (vähemalt oma vanemate arvates :D), uut autot ostnud korda 4 või 5. Ja kuradi palju näinud seda suhtumist, et "mis Sa noor teksades nolk siin salongis jõllitad, raha Sul niikuinii ei ole". Ma ise olen õnneks suht paksunahaline sellise käitumise suhtes, aga ma kujutan ette, et neid inimesi, keda sellise suhtumisega erinevatest salongidest minema on peletatud, on ikka üsna palju.
27.10.2002 at 01:24
mrtn
2002 camaro z28 +/-
mhm, mina põen sellist Väikese Inimese Kompleksi, et ma olen autoostukoha konkreetselt müüjate suhtumise järgi valinud.
28.10.2002 at 11:10
Indrek
2002 camaro z28 +/-
Pidage, läheb OT, jätkake siit parem:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=2807
28.10.2002 at 11:30
PlyVal64
2002 camaro z28 +/-
quote:
peep: Ma arvan, et nad seal Vikingis otsivad palavikuliselt võimalikult suurt mütsi mida saaks Sulle vähemalt õlgadeni tõmmata, kui mitte nabani.
Ma`p tea, kas keegi veel siin on tuliuusi USAkaid müünud, kuid mina olen - tellimisprotsessist, tollivormistuse ja ARKni. Viking on ju kaudselt minu endine tööandja(BaltMotors), vähemalt GMi pool küll(sama ka Ascariga). Põhimõte oli väga lihtne: omahind+100000 on müügihind. Ja see pole mitte kuhugi kadunud. Ma lihtsalt teadsin TÄPSELT kõiki hindasid. E-serdiga autodega sai veel kaubelda, kuid USA-spetsiga mitte, seal sees oli ka altkäeka summa teatud inimeste tarbeks. Lihtne. Üldiselt ei tasu mitte mingil juhul Eestist uut USAkat osta. Juba Soomest võib sama auto täiesti legaalselt siia tuues 10-15% odavamalt saada. Ja veidi vaeva nähes otse USAst veelgi odavamalt. Aga siis tuleb endal shipping orgunnida, kuid selle saab GMi standardprotsessist poole odavamaks(99 oli see jämedalt 3500 USD, mis kõigis euroopas müüdavates juba hinna sees on). Näiteks 1999 Tahoe LT2 oli siin jämedalt hinnaga 650 000 EEK(u. 38 000USD), kuid väikest vaeva(otse USAst) nähes tõi üks lätlane täpselt sellise endale 32 000 USD eest. 6000 USD pole just väike kokkuhoid, ole nii rikas, kui tahes.
28.10.2002 at 12:32
erik
2002 camaro z28 +/-
kas keegi aitaks? peebu viidatud mobile.de lehel on üleval vasakul nurgas selline saksa keel: "MwSt. ausweisbar". Mida see ausweisbar tähendab? Et käibemaks on hinna sees? Et käibemaks ei ole hinna sees? ;(
28.10.2002 at 18:18
tfr
 
2002 camaro z28 +/-
quote:
erik: kas keegi aitaks? peebu viidatud mobile.de lehel on üleval vasakul nurgas selline saksa keel: "MwSt. ausweisbar". Mida see ausweisbar tähendab? Et käibemaks on hinna sees? Et käibemaks ei ole hinna sees? ;(

See tähendab seda, et hind sisaldab Fritzudemaa käibemaksu (16%) ja üle piiri tuues saab selle tagasi.
28.10.2002 at 18:33
peep
 
Moderator
2002 camaro z28 +/-
Nii palju kui mina olen aru saanud pole seal piiri peal kedagi rahaga ootamas, km. teema tuleb ikkagi ostuprotsessi jooksul lahendada - st. õiged paberid vormistada. Seepärast tuleb pädevast ja koostöövalmist kohast osta, kes tahab ja suudab asja ajada.
28.10.2002 at 20:35
erik
2002 camaro z28 +/-
tuleks vist jah tollilattu kimada (või ametimees kohale kutsuda), seal vormistab tüüp ekspordi, 0% käibemaksu, transiit läbi nende ja teiste riikide ja siis eesti tollilattu ning seal maksan siis impordi käibemaksu, kui tolliprotseduur kohaldamisele tuleb. see selleks.

Automüüja on kuskil frankfurdi (am Main) lähedal, mingi 70 km (vist sealt). Kas ma olen way too paraniod, kui ma hakkan ääri-veeri suvistele üleujutustele mõtlema? No ma ei tea, selliste kellade-viledega masin talutava hinnaga, üsna uus (12/01) ja müügis. Olen päris palju kamminud erinevaid saksa automüüjaid ning selliseid autosid ei olegi nagu rohkem müügis (üks punane z28 oli ka saksa e-bay's, odavam isegi, kuid sellest ei olnud pilti ega midagi). Teis ei tekita mingeid ??? ??? ?

Edit: p.s. viking ütles hinna ka, mis jääb veidi alla 650k. :( kõik maksud jne incl. Ascar seda mudelit ei müü. :(
28.10.2002 at 21:28 Last edited 28.10.2002 at 21:37 by erik
peep
 
Moderator
2002 camaro z28 +/-
quote:
erik: Automüüja on kuskil frankfurdi (am Main) lähedal, mingi 70 km (vist sealt). Kas ma olen way too paraniod, kui ma hakkan ääri-veeri suvistele üleujutustele mõtlema? No ma ei tea, selliste kellade-viledega masin talutava hinnaga, üsna uus (12/01) ja müügis. Olen päris palju kamminud erinevaid saksa automüüjaid ning selliseid autosid ei olegi nagu rohkem müügis (üks punane z28 oli ka saksa e-bay's, odavam isegi, kuid sellest ei olnud pilti ega midagi). Teis ei tekita mingeid ??? ??? ?


Ma arvan küll, et Sa muretsed liialt. Saksas on sadu mõni km. sõitnud masinaid müügil, neil on see normaalne. Pealegi ükski diiler kes vähegi mingi tegija on, ei hakkaks sellega riskima, et kohalikule turule mingit saasta müüb, selle eest saab ostja teda nii eest kui tagant panna hiljem.
28.10.2002 at 21:51
spinner
2002 camaro z28 +/-
Selles suhtes on küll Saksas karm, et kui hiljem tuleb välja, et autol on spidokat krutitud või muud valskust tehtud, siis selle jaoks on üsna tõsised seadused olemas.
Minu auto ostu-müügi lepingu peale andis müüja ka allkirja, et auto pole olnud takso ega õppesõidu auto. z28 vaevalt, et kumbagi on olnud :D
28.10.2002 at 02:55
tqhq.ee foorum : Autod : 2002 camaro z28 +/-   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.