register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Probleem sisselogimisega  
Poster Message
Fisher
 
Probleem sisselogimisega
Kasutajanimega "Kingfisher" ei ole juba pikemat aega võimalik foorumisse sisse logida. Ütleb, et kasutajanimi või parool on valed. Olen mitmeid kordi konto taastamise läbi teinud, saatnud mitu korda selle teemalisi meile, kuid ühtegi vastust pole saanud. Keegi, kelle võimuses, võiks nüüd selle asja kas korda teha või konto eemaldada vms. Mul iseenesest pole vahet kumba kontot ma kasutan, lihtsalt natuke tobe, et asi nii pikaks veninud ja et sellest siia pean kirjutama.
Head vana aasta lõppu! :)
28.12.2019 at 20:26
gretzky
 
Moderator
Probleem sisselogimisega
quote:
Fisher: Kasutajanimega "Kingfisher" ei ole juba pikemat aega võimalik foorumisse sisse logida. Ütleb, et kasutajanimi või parool on valed. Olen mitmeid kordi konto taastamise läbi teinud, saatnud mitu korda selle teemalisi meile, kuid ühtegi vastust pole saanud. Keegi, kelle võimuses, võiks nüüd selle asja kas korda teha või konto eemaldada vms. Mul iseenesest pole vahet kumba kontot ma kasutan, lihtsalt natuke tobe, et asi nii pikaks veninud ja et sellest siia pean kirjutama.
Head vana aasta lõppu! :)
Sullegi primat !
Saatsin priva emaili, anna teada.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
30.12.2019 at 23:33
Arti003
Probleem sisselogimisega
Meili ei leidnud. Võibolla ei oska õigest kohast otsida. Aga proovisin sellegipoolest kasutajaga Kingfisher sisse logida, kuid ei saanud- polnud enam parool ka meeles mis ma ta lõpuks viimati panin, sest sai neid nii palju proovitud. Ühesõnaga tegin uuesti konto taastamise, aga taastusmaterjaliks tuli hoopis 2012 registreeritud kasutaja, mille olemasolust mul isegi aimu enam ei olnud :D Foorumistaaži tuli hoobilt 5a juurde :D
Kirjuta mulle meilile arti.roosenberg@mail.ee

Terv,

Arti003,
Kingfisher,
Fisher
:D
06.01.2020 at 14:40
Kingfisher
 
Probleem sisselogimisega
Korras :)
08.01.2020 at 07:30
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Probleem sisselogimisega  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.