register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kasutaja röövel ja muidu täpitähed  
Poster Message
newton
 
Moderator
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
Ma ei ole kindel, aga tundub, et need täpitähed probleeme põhjustavad, vähemalt kasutajanimes. Kui selle nimega ei õnnestu foorumit kasutada, siis soovitaks mõne muu nime võtta. Sorri probleemide pärast, ma uurin asja.
29.03.2001 at 13:00
max
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
Jörm -il ei ole ju probleeme kasutajanimega, vist?
29.03.2001 at 13:13
newton
 
Moderator
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
Krt, ma ei saa hästi aru, proovi avalehelt seda röövli profiili ette manada, mingi jama on, ö tähed mingi juraga asendatud, jörmil aga jah näiteks ei paista probleeme olevat.
29.03.2001 at 13:30
rustang
  
Moderator
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
Mul näitab röövlile category guest, kuis e teistel ju tyhi on. Samas röövlil profiilis muid väju ei olegi, ?????
29.03.2001 at 13:41
newton
 
Moderator
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
See ongi jama, et ta on sinna alla vale lingi genereerinud, kus ö-tähed mingi juraga asenedatud. Kui võtta:

http://www.tqhq.ee/forum/member.php?Action=viewprofile&username=röövel

tuleb vist õige asi ette. Samas näiteks jörmi profiili on ilusti võimalik vaadta tema postituste juurest. Ei saa hästi aru praegu.
29.03.2001 at 13:45
newton
 
Moderator
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
Ja vat, nüüd jättis lingi ka ö koha pealt poolikuks :uhoh
29.03.2001 at 13:48
newton
 
Moderator
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
Ta lihtsalt sinna alla genereerib lollust, ka tühiku asendas ta millegi muuga, kuigi näiteks CRAC from Squad meil siin vabalt tegutseb. Ehk pole siis mujal probleemi.

röövel ja muidu vend, võtke palun sõna, siis saab vaadata, kas muud asjad on OK või on mingi kamm tekkinud.
29.03.2001 at 13:51
newton
 
Moderator
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
no nii, muidu venna profiil on siis ilusti näha, kui ta postitab, nii et ainult see new member paneb mingit kala. Seega tegelikult saavad ka täpitähelised ja tühikuga inimesed :) ilusti kirjutada.
29.03.2001 at 14:07
partel
  
Kasutaja röövel ja muidu täpitähed
Jah, seltskond õite karmiks läinud: :evil

Röövel, Mad Dog, Lucifer jm. :uhoh
29.03.2001 at 14:07
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kasutaja röövel ja muidu täpitähed  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.