register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest - järelkajad   1 2 3 4  
Poster Message
hellraiser
  
Speedest - järelkajad
quote:
PlyVal64: ZZ-Top. Plaate ja laule on palju, kuid sellised plaadinimed nagu Afterburner, Sixpack ja loomulikult ELIMINATOR ütlevad kõik:) Gimme all your lovin` , Rough boy, Got me under pressure, Tube snake boogie, Legs, Viva Las Vegas jne.
ja kes kõiki neid plaate kohe korraga osta ei jõua, siis võib vaadata nende Greatest Hits plaati, kus ka kõik need lood peal, mis PlyVal ette luges.


____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
26.05.2003 at 21:58
tfr
 
Speedest - järelkajad
quote:
Erkki:
Pisut hämmeldust tekitas Starleti sõit suures(D) klassis :??? Tehniline komisjon??
Speedesti juhend ütleb selge sõnaga, et Väiksema kubatuuriga sõiduk võib osaleda kõrgemas klassis.

Kui see probleem on, siis võib edaspidi selle punkti ju juhenditesse kirja panemata jätta.
26.05.2003 at 22:20
prr
 
Speedest - järelkajad
quote:
speedestil kuulsin rahvasuust juttu, et kari myyb oma fordi 130 kilo eest ja samuti pidid tugevad selja probleemid olema. on see kuulujutt või mitte, seda oskab kindlasti keegi targem öelda.


kariga on jah nii, et mees hakkab dragracingut lõpetama. lubas tulla sellel aastal kindlasti haapsalu üritusele, rohkem midagi täpsemat ei rääkinud.

sierra tõesti müügis, 130k ja vahetab omanikku. kaasa saab ka mõned kartulikotitäied varuosi.


____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
26.05.2003 at 23:43
Erkki
  
Speedest - järelkajad
quote:
tfr: Speedesti juhend ütleb selge sõnaga, et Väiksema kubatuuriga sõiduk võib osaleda kõrgemas klassis.

Kui see probleem on, siis võib edaspidi selle punkti ju juhenditesse kirja panemata jätta.
Ei ole probleem, lihtsalt pisut hämmeldust tekitas :)

Tehnilise komisjoni taha panin sellepärast kaks küsimärki, et sama juhendi järgmine punkt nõuab: copy/paste

Mandaatkomisjonile esitatavad dokumendid
1. juhiluba
2. sõiduki registreerimistunnistus
3. kohustusliku liikluskindlustuse poliis
4. sõiduki kasutamist lubav dokument e. volitus (juhul kui auto ei kuulu võistlejale)

Starletil ei olnud ei reg.tunnistust ega kindl. poliisi ette näidata, sest tegemist ei ole tänavasõidu autoga.

Toonitan, et ei ole plaanis rusikatega pärast kaklust vehkida vaid lihtsalt valgustada olukorda.


____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
26.05.2003 at 00:38
jaanus
 
Speedest - järelkajad
quote:
Jackson: Näedsa, inimesed on igasugu reaalajas wap-tulemuste lugemisega totaalselt ärahellitatud ;)
Just! Open Trackil on seda õnneks võimalik teha aga kiirendusvõistlustel kipub publik niivõrd palju lobisema, et GPRS enam püsti ei tule :(
(CTree timing upload by Ats, Martin & Gate :hail)
26.05.2003 at 00:51
jaanus
 
Speedest - järelkajad
quote:
Erkki: 2. sõiduki registreerimistunnistus
3. kohustusliku liikluskindlustuse poliis

Registreerimistunnistus selleks, et omanik oleks üheselt tõestatav. Kui auto on ka arvelt maha võetud, siis jääb ikkagi tunnistus ainsaks omandiõigusele viitavaks dokumendiks.
Liikluskindlustuse poliisi ei peaks (minu parima teadmise juures) olema, kuid vist jäi miski näpukaga seoses sisse :( (EAL-is regatud paberil seda justkui enam ei olnud, pead ei anna aga sellele sai korduvalt viidatud, et seda ei pea olema. samuti ei olnud starlet ainuke kindlustamata sõiduk)
Samuti ütlen veelkord: Õppige proteste esitama! Kui keegi kuskil on eksinud või mingi punkt korraldajate poolt tähelepanuta jäänud, siis ei ole vaja hiljem tagantjärgi tarkust näidata vaid kohe asjale tähelepanu juhtida. Samas arvestage ka sellega, et siiani on korraldajad võistlejatesse suht leebelt suhtunud. Usu või ära usu aga Speedestil oleks vabalt võinud pooltele võistlejatele disklahvi teha (väljaspool stardiala kihutamine, stardikoridoris ilma starteri märguandeta burnout'id jpm).

btw: erkki, vastus on kõigile suunatud, mitte ainult sulle või rusikatega vehkimiseks ;)
26.05.2003 at 01:08
tfr
 
Speedest - järelkajad
quote:
Erkki: Starletil ei olnud ei reg.tunnistust ega kindl. poliisi ette näidata, sest tegemist ei ole tänavasõidu autoga.
Niipalju kui ma aru sain, siis tegelikult on tegemist ikkagi täiesti legaalse tänavasõiduautoga ja reg. tunnistus on tal ka olemas (Ply kusjuures veel rääkis ju kogu rahvale, et ta nägi oma silmaga, et seal on kõik tehtud muudatused ilusti üles loetletud), lihtsalt numbrimärgid on Soome ARK-s hoiul, mis on seal tingimuseks, et auto pealt mingeid aastamakse (mis ilmselt ei kuulu odavate kilda) maksma ei peaks.
26.05.2003 at 01:16
PlyVal64
Speedest - järelkajad
Erkki, mina isiklikult vaatasin ja lugesin põhjalikult Starleti "rekisteriotet". Sa äkki ei pannud mu komme tähele, kuid seal olid kõik modid kirjas!! Alates turbost ja turvapuurist kuni arvutiga juhitava sissepritseni välja. K.a. mitmepunktivööd, laiad rehvid, kõike ei mäletagi. Vast ainukesed puudused oleksid selle auto puhul olnud reg.numbrite puudumine(Soomes see võimalus, siis ei pea automaksu maksma) ja arvatavalt liikluskindlustuse puudumine. Ma kardan, et mingi muu kindlustus oli sellel autol olemas. Näiteks ka Lauri autol ei olevat ei ülevaatust ega kindlustust. Lisaks ei ole ühelgi Eesti kiirel autol ega tsiklil modid passis sees. Seega oleks jäänud sõitma vast 1-2 tsiklit, mõned Porsched ja Imprezad, Type-R, T-Sport ja Accord. Kui needki kõik ...
Aga see polegi teema iseenesest.
No ja Sina, kui Sa tahad edaspidi Camaroga absoluutvõidus ja kiiruses Soomlastele vastu hakata, pead kahjuks ju oma autot veelkord ümber ehitama hakkama. Juba praegu oled Sa ju "redline" ligilähedal ehk 12 sek.:) Seda küll ei tahaks ... midagi võiks jääda ka niisama kiireks, kuid siiski tänavakõlbulikuks. Äkki mõni väike kere suuuuure mootori ja bloweriga, mis siis puuri, plastkorvi, pleksiklaaside ja laiade tagarehvidega oleks?

Ply@kel alati "häid" soovitusi varnast võtta ...
26.05.2003 at 01:25
Demonike
Speedest - järelkajad
Ajasõitude alusel tulemused ka siis üleval

http://www.ss.ee/speedest/2003/reg_tulemused.php

Need ei ole järjestatud eliminaatoris võitjate järgi vaid ajasõitude ja eliminaatorsõitude parimate aegade järgi (200m distantsi eliminaatoris ei arvestanud).

PS Jaanus võiks kiire kontrolli oma baasiga teha, et kas suutsin õiged andmed kätte saada, tundus küll loogiline.

Terv,
Demonike
26.05.2003 at 02:29
HUS
Speedest - järelkajad
quote:
Demonike: (200m distantsi eliminaatoris ei arvestanud)
Aga kas 200m ajad ka kunagi-kuhugi välja pannakse või üldse mitte?
27.05.2003 at 09:53
Demonike
Speedest - järelkajad
Nagu ma mitmel pool kirjutanud olen, siis saab ka igas ülejäänud formaadis edetabeli üles täna õhtul.

Tulemas on:
1) Absoluutarvestuse edetabel
2) Eliminaatorsõitude edetabel klasside järgi
3) Ajasõitude tabel klasside järgi

Sellest peaks ehk piisama :)
27.05.2003 at 10:45
FreaxxX
Speedest - järelkajad
teine hunnik videoid ka yleval.

http://www.lord-darksite.org/speedest/2/

siin on siis filmimise kohta ka muudetud :P

autasustamise klippi ketrab veel arvuti mingi tund aega, siis saab selle ka yles ;)
27.05.2003 at 11:10
supra
Speedest - järelkajad
quote:
Demonike:
Sellest peaks ehk piisama :)
kas lõppkiirused saame ka teada?
27.05.2003 at 11:27
partel
  
Speedest - järelkajad
quote:
Erkki:
Minu suurim lugupidamine kuulub aga Pärtel'ile: taktika oli tegelikult tema valitud ja nagu tagantjärgi näha, osutus see antud olukorras ainuõigeks. Kuna Starletit võita polnud võimalik, tuli leida lahendus, kuidas väärikalt kaotada. Vahest on nii, et võistlustuhinas kipub terve mõistus pilvedes hõljuma ja nii need vead tulevad. Tiimipealiku töö on siis asi õigetele rööbastele juhtida ja võitlusvaim virge hoida. Tänud talle siinkohal.

Jah, seda asja ma olen juba mõnda aega mõelnud.

Drag racing on tiimitöö, ma olen ise sõitja/võistleja olnud, sõitsin Eesti rekordi 10.95 @ 215 km/h

Seda võin kindlalt väita, et üksi ei tee midagi!

Igal võistlejal peab olema tiimipealik

Ta abistab strateegia/taktika vallas ja kogu stardiprotseduuri jooksul, burnoudi vesi, liim, nitro purge, stardijoone lähedale viimine jne.


____________________________
_
27.05.2003 at 12:19
Demonike
Speedest - järelkajad
quote:
supra:
quote:
Demonike:
Sellest peaks ehk piisama :)
kas lõppkiirused saame ka teada?

Võin ka reaktsiooniajad panna, kui kedagi huvitab...
27.05.2003 at 12:35
Demonike
Speedest - järelkajad
"mitteametlikud pildid" (neid on palju).

Ametlikud tekivad SE foorumisse nagu eelmisel aastal, kuid valikuliselt. Keegi leiab ehk enda nendelt piltidelt siin:

http://kutt.smilegroup.ee/se2003/

:)
27.05.2003 at 12:43
supra
Speedest - järelkajad
quote:
Võin ka reaktsiooniajad panna, kui kedagi huvitab...
be so kind :)
27.05.2003 at 12:59
jyrki
Speedest - järelkajad
The Starlet wasn't registered?
So, it hasn't passed the yearly inspection either. I think that it should not have competed in that race. Even though many of the hotter streetcars here aren't actually driven at the streets, they still must have passed the yearly inspection, must have the taxes paid and the registration numbers on. The only exception to this is FHRA races and that is only done to accept greater modifications than legally would be possible here. I have no doubpt that the Starlet could pass the inspection and get the plates, but it should have done that to compete in a race meant for street cars.
27.05.2003 at 13:13
generaator M
Speedest - järelkajad
quote:
jaanus: Just! Open Trackil on seda õnneks võimalik teha aga kiirendusvõistlustel kipub publik niivõrd palju lobisema, et GPRS enam püsti ei tule :(
(CTree timing upload by Ats, Martin & Gate :hail)

no see ta on, kui ee-emm-teel on võrguressursiga peenike pihus jälle... suure hurraaga ju vaja hakata 3gee'd ehitama :D :D :D :D :D
27.05.2003 at 17:53
JDF
 
Speedest - järelkajad
quote:
FreaxxX: teine hunnik videoid ka yleval.

http://www.lord-darksite.org/speedest/2/

siin on siis filmimise kohta ka muudetud :P

autasustamise klippi ketrab veel arvuti mingi tund aega, siis saab selle ka yles ;)
yhe video nimi on tiba vale kirjas on speedest_2003_camaro_vs_starlet.wmv aga tegelt on supraga see esimene sõit vms
27.05.2003 at 19:51
prodriver
Speedest - järelkajad
minu kätetöö

http://www.tartutoome.ee/pro/
27.05.2003 at 00:19
partel
  
Speedest - järelkajad
Mõni mõte veel tiimipealikust, sellest polegi siin foorumis eriti juttu olnud, kuigi peaks.

Ma olen jälginud ka 6000+ hj autode kiirendamisi.

Kui ma ise sõidaks/võistleks, siis hangiks endale parima tiimipealiku, mistahes raha eest. Söögid-joogid-öömaja pole mingi küsimus. Tiimipealik on lihtsalt nii tähtis tegelane!

Kiirendusvõistlused on tiimitöö. Ma olen olnud ise sõitja ja tean, et üksi ei tee midagi!

Asja oskav tiimipealik on kohustuslik!

____________________________
_
28.05.2003 at 08:45 Last edited 28.05.2003 at 09:03 by partel
partel
  
Speedest - järelkajad
Üks asi, mis mind mõtlema pani oli see, et nii Starleti (11.0), Lauri (11.7) kui Erkki (12.4) sõidud olid ikka kõhedadakstegev vaatepilt. Et siis liikusid ikka kiiresti küll..

Minu parim on 10.9 @ 215 km/h Raadil, ehk kiirem kui Speedestil näha sai, pärast nii mõnigi inimene, keda arguses mingil juhul süüdistada ei saa, ütles, et nemad poleks küll nii kiiresti sõita julgenud, mille peale ma natuke imestasin: autos sees polnud midagi hullu

Vat siis..

____________________________
_
29.05.2003 at 08:51
rustang
  
Moderator
Speedest - järelkajad
Vaadake tänase ekspressi flashi. Kes on pildil seisev mees, meenutab kangesti....?
29.05.2003 at 09:44
Iff
Speedest - järelkajad
Mõned hilised pildid
01.06.2003 at 00:03
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest - järelkajad   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.