register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Vormelisõit: järelkajad   1 2  
Poster Message
ollo
Vormelisõit: järelkajad
51.9 oli minu viimase korra aeg.
06.07 sobib mulle 50% tõenäosusega. Mind OT ja vormeli ühendamine ei sega, nagunii submariiniga pole praeguses konditsioonis eriti mõtet rehvi kulutada.
Kui vähegi võimalus on, üritaks vormeliga sõita.
OT võttis eelmine kord vist ~5 tundi, mitte rohkem. Kui ka pool aega vormelid rajal on, saaks 10 tunniga (10-20) vast hakkama ikka.
A otsustage kiirelt, ma järgmisest reedest pagendun kuni 05.07-ni. Ei tahaks heast asjast ilma jääda.
09.06.2003 at 20:39
peep
 
Moderator
Vormelisõit: järelkajad
Selline variant ei sobi, et vormel ja autod eraldi rajal on OT ajal. Jutt on siiski ühest vormelist ja ehk vahel ka teisest kes trajektoori ette sõidab ja 30 OT'l osalejal ei ole mõtet raja serval passida niikaua, kui nad sõidavad. Kui on nii, et 3+2 või 4+1 ei sobi turva pärast siis ei saa kahjuks OT'd ja vormelisõitu ühendada.
09.06.2003 at 20:45
RNT
Vormelisõit: järelkajad
Mõned valitud hetked veel pildis.
09.06.2003 at 23:58
devilc
Moderator
Vormelisõit: järelkajad
quote:
RNT: Mõned valitud hetked veel pildis.
Pildid väga toredad, tänud!
10.06.2003 at 09:20 Last edited 10.06.2003 at 09:20 by devilc (Moderator)
CoachMan
 
Vormelisõit: järelkajad
quote:
peep: Selline variant ei sobi, et vormel ja autod eraldi rajal on OT ajal. Jutt on siiski ühest vormelist ja ehk vahel ka teisest kes trajektoori ette sõidab ja 30 OT'l osalejal ei ole mõtet raja serval passida niikaua, kui nad sõidavad. Kui on nii, et 3+2 või 4+1 ei sobi turva pärast siis ei saa kahjuks OT'd ja vormelisõitu ühendada.

Jah, turvalisuse pärast ei saa vormeleid autodega koos rajale lubada. Karta on, et kui 1500 kilone auto 500 kilose vormeliga kogemata kokku saab siis jääb kaotajaks pooleks vormel ja lisaks tehnika maha kandmisele võib ka piloodil väga paha olla :*( ürituste ühendamine võib tegelikult mõlemad üritused nurja ajada ja seega pole väga hea variant. Kokkuhoid rajarendilt ja ajavõtusüsteemi olemasolu ei kaalu kardetavalt üles tekkida võivat jama.
10.06.2003 at 12:32
Jörm
 
Vormelisõit: järelkajad
OT-ga ühendamine läheb minu arust segaseks. Esteks võiks teiega Pärnus suurt rada sõita. Teiseks on vormel sedavõrd palju seal rajal mannergutest kiirem, et pidevalt tuleks mööda sõita, aga kui mannergumees peale kallab, saab väga haiget! Ehk koos neid rajale saata ei saa, eraldi jääb vormelisõiduks liiga vähe aega, liiatigi kokkuhoid raja arvelt ei ole võrreldes muude kulutustega kuigi märkimisväärne.
Ma ei ole veel siiani teada saanud, mis Pärnus toimub, kui asjadest aimu saan, siis panen kohe infi siia üles.

____________________________
Amper Racing
10.06.2003 at 12:33
Garfield
  
Vormelisõit: järelkajad
quote:
Jörm: OT-ga ühendamine läheb minu arust segaseks. Esteks võiks teiega Pärnus suurt rada sõita. Teiseks on vormel sedavõrd palju seal rajal mannergutest kiirem, et pidevalt tuleks mööda sõita, aga kui mannergumees peale kallab, saab väga haiget! Ehk koos neid rajale saata ei saa.

Kunagi sai ühes enne-võistlusi-trennis isegi nii sõidetud, et Sauga rajal (suurel) olid nii vormelid, kui seeriaautod ja et asi segasem oleks, paar tsiklit ka. Ei soovita sellist varianti...

____________________________
Focus RS
10.06.2003 at 16:49
runnu
Vormelisõit: järelkajad
Minagi laupäevase sõiduga rahul! Kuna oli esimene kokkupuude ringrajal sõitmisega siis võin jääda oma tulemusega (53,04) rahule. Kartsin, et vormeliga harjumine võtab rohkem aega aga kolmas sõit oli juba päris OK!

Nõustun eelkõnelejatega, et enda autoga oli pärast tõeliselt imelik sõita! Nõustun ka sellega, et rada oli natuke kitsas ja suuremalt jaolt aeglane (st. tagasipöördeid natuke palju).

Kogemus oli igal juhul huvitav ja põnev!

Oleksin kaasategija Sauga rajal!
10.06.2003 at 17:34
Cardo
 
Vormelisõit: järelkajad
RNT pildid olid vääga head :) . Kahju et ise ei saand tulla aga üritan järgmine kord ka kampa lüüa kui vähegi õnnestub sest lugedes seda texti ajab ikka "kõwax" küll :). Aga kas Aravete Kardirajal saab juba kardisõitu ka "laenutada" või olid liikurid ise kaasa võetud ?
10.06.2003 at 21:14
vkx
 
Vormelisõit: järelkajad
(Hobi)kardiga saab sõita kolmel päeval(kui õieti mäletan) nädalas, maksab 50.-/üks sõit ehk 10 ringi. Devilc sai ka kohaliku asjapulga tel. nr.-i, kust peaks infi saama.
10.06.2003 at 01:05
devilc
Moderator
Vormelisõit: järelkajad
See number on mul olemas jah, aga kahjuks kodus (ise hetkel Soomes). Aga IMNHO pole need tigukardid kohalesõitu väärt. Kogu raja sai sõita gaas põhjas.

Edit: Leidsin kart.ee'st - rajahaldaja esindaja Ülo Pesur, tel 053 403322. Igati asjalik mees tundus olevat.
11.06.2003 at 09:13 Last edited 11.06.2003 at 09:53 by devilc (Moderator)
tqhq.ee foorum : Üritused : Vormelisõit: järelkajad   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.