register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedrock   1 2 3  
Poster Message
peep
 
Moderator
Speedrock
Siis sellega on ok !

Kindlasti tehke Streetman klass ka, kus igaüks saaks oma autot proovida mingi hüvitise eest - kõik ei taha võistelda aga kord käsi valgeks teha ja väljatrükitud timeslip saada oleks paljudel huvitav. Vist oli 50 eeku laks viimati ja see on IMO paras summa.

Ja reklaami rohkem ! Ilma poolest ning muidu ka tundub väga hea tulema - esimest korda üldse sel suvel. Palavus ehk aegu tiba nõrgestab aga vahet pole, feeling on põhiline.:)
17.07.2003 at 10:25
Ets
Speedrock
Ja et siis kuidas oleks kogunemine Laagri Maksi parklas homme, kellaaeg, koos cruisamine Rohukülla...?
17.07.2003 at 11:53
Vanaisa
  
Moderator
Speedrock
Hea mõte, millal teeks?
Ise eelistaks võimalikult õhtust aega...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
17.07.2003 at 12:06
Fire
Speedrock
Kuna praam väljub kell 21.00, siis peaks Laagris vist mingi 18.30 kogunema, et oleks piisavalt aega. Loodan ise ka selleks ajaks auto korda saada.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
17.07.2003 at 12:23
anti
 
Speedrock
Lõuna-Eesti mehed- kus ja millal meie koguneme?
17.07.2003 at 13:10
Olds
  
Speedrock
Anti...lugu selline, et mina saan sadama poole hakata Tartust liikuma alles kell 17:00. Võibolla natukene varem:rolleyesKui oled nõus ootama, siis ühineksin hea meelega.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
17.07.2003 at 13:59
tfr
 
Speedrock
Laev väljub 21:00, s.t. et broneeringu väljaostmiseks tuleb 20:00 või tibake peale Rohukülas olla. Tartust 17:00 väljudes läheb küll üsna kriitliseks, see ots on mingi ~260-280km olenevalt trajektoorist (Tartu-Viljandi-Pärnu-Haapsalu-Rohuküla või Tartu-Mäo-Paide-Türi-Rapla-Märjamaa-Risti-Haapsalu-Rohuküla).
17.07.2003 at 14:16
foke
 
Speedrock
quote:
tfr: Laev väljub 21:00, s.t. et broneeringu väljaostmiseks tuleb 20:00 või tibake peale Rohukülas olla. Tartust 17:00 väljudes läheb küll üsna kriitliseks, see ots on mingi ~260-280km olenevalt trajektoorist (Tartu-Viljandi-Pärnu-Haapsalu-Rohuküla või Tartu-Mäo-Paide-Türi-Rapla-Märjamaa-Risti-Haapsalu-Rohuküla).
kõige kiirem on läbi jüri.. tere kah, pole kuu aega tqhq-d lahti saanud - puhkus!:)
17.07.2003 at 14:20
anti
 
Speedrock
quote:
Olds: Anti...lugu selline, et mina saan sadama poole hakata Tartust liikuma alles kell 17:00. Võibolla natukene varem:rolleyesKui oled nõus ootama, siis ühineksin hea meelega.
Aha, äkki ikka saame tiba varem tuksuma hakata, sa hoia kursis, kuidas sul kujuneb. Seltsis ikka segasem :)
17.07.2003 at 14:23
peep
 
Moderator
Speedrock
quote:
tfr: Laev väljub 21:00, s.t. et broneeringu väljaostmiseks tuleb 20:00 või tibake peale Rohukülas olla.

Kui me sõidame erilaevaga, mis spets. meie jaoks tellitud, kas siis ikka peab tund varem kohal olema ? Ma plaanisin 7 Tallinnast liikuda aga pool seitse Maksist on igati OK, ilus ilm, kruisab vaikselt.

Be there or be ... !

BTW. kes veel kahtleb või on mõelnud mitte tulla siis soovitan kiirelt ümber mõelda. Momendi ilm, Hiiumaa ja sisuliselt esimene selle suve 1/4 miili kiirendusvõistlus + rock + tqhq crew kogunemine -> pole vist rohkem selgitada vaja ! :kill
17.07.2003 at 14:51 Last edited 17.07.2003 at 14:58 by peep (Moderator)
mynte
Speedrock
Ok. Kas keegi oleks nõus ühe inimese Tartust peale võtma kui minema hakkab?? Pidime muidu Jungle-ga minema kuid ta ei saa tulla! (muidu oleks tema auto saanud ning mina sõitnud, sest tal veel lube pole ju ;) )
17.07.2003 at 15:09
gets
Speedrock
Fakkin te ikka oskate eks! Kas peab midagi muud kah tegema bronnimiseks, või piisab vlm@vlmotorsport.ee peale teate saatmisest?
17.07.2003 at 15:15
anti
 
Speedrock
quote:
mynte: Ok. Kas keegi oleks nõus ühe inimese Tartust peale võtma kui minema hakkab?? Pidime muidu Jungle-ga minema kuid ta ei saa tulla! (muidu oleks tema auto saanud ning mina sõitnud, sest tal veel lube pole ju ;) )
Ma´p ole kade inime aga ainult tagaistmel saaksid lamada (jalad ei mahu). Olds äkki?
17.07.2003 at 15:15
mynte
Speedrock
Mul suht üks kõik kuidas ma sinna sõidan(kasvõi tagaistmel lamades) a ma arvan, et ma mahuksin sinna istuma ka muidu, et kui keegi mingit paremat võimalust välja ei käi siis ma oleks seal tagaistmel :)
17.07.2003 at 15:18
anti
 
Speedrock
Kui muud varianti ei leia, siis nr on minu andmetes, helistad homme lõunapaiku aga soojalt soovitan Oldsi käest ka uurida. Tal ikkagi laev ja saaksid kunnina end tunda.
17.07.2003 at 15:20
Vanaisa
  
Moderator
Speedrock
quote:
gets: Fakkin te ikka oskate eks! Kas peab midagi muud kah tegema bronnimiseks, või piisab vlm@vlmotorsport.ee peale teate saatmisest?
Saada ikka teade...sest bronniputkas tahetakse autonumbrit ja nime...
Aga muidu peaks olema lihtne sikke lammastest eristada - USAkad saavad peale ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
17.07.2003 at 15:20
peep
 
Moderator
Speedrock
Bronnimine oli eelmisel nädalal aga eks Sa saada teade, momendil peaks vist veel vabu kohti olema.

NB ! võistlejad, Toomase palvel juhin tähelepanu juhendi punktile 4.6 (mis on ka seal punasega kirjas):

4.6. Võistlejad on boksis kohustatud kasutama matte vms. alusmaterjale vältimaks õli, bensiini jms. ainete sattumist asfaldile. Vastava mati v. alusmaterjali puudumisel on sõitjal võimalik soetada see kohapeal (Hind. 150 - 200 EEK).
Juhul, kui sõitja antud nõudmist ei täida on korraldajal õigus sõitja diskvalifikatseerida.


Elementaarne asi aga siiani pole kiirendustel seda nõutud. Lühidalt, kes on 100 % veendunud, et tema autost ei tilgu maha mitte ühtegi vedelikku peale puhta vee (kondents, kondiga autodel), siis pole seda vaja. Kõik teised peavad kasutama abivahendit, et see leke ei reostaks lennuvälja pinda. Korraldajal on mõned matid olemas ka, et kes mujalt ei leia saab need sealt soetada.
17.07.2003 at 15:25
gets
Speedrock
Saatsin sinna teate. Kui vabu kohti veel on, siis kah tulija. Ise plaanisin sellest üritusest kõrvale hiilida, kuid tundub, et kuidagi ei õnnestu :).

Ei ole siin kuskil teemat silma hakanud aga mismoodi rahvas seal ööd olla kavatseb? Mingi telkimisplats vms? Majutuse värk on Speedrocki kodulehelt suunatud mujale.
17.07.2003 at 15:42
peep
 
Moderator
Speedrock
Malvastes on majutus, helista sinna. Telkimise jaoks pole vaja vast kohta kinni panna, autos magamise jaoks vist ka mitte.:)

Ma ise arvan, et telgiga pole mõtet jännata, kämping tasub ikka võtta.
17.07.2003 at 15:45 Last edited 17.07.2003 at 15:53 by peep (Moderator)
anti
 
Speedrock
quote:
mynte: Ok. Kas keegi oleks nõus ühe inimese Tartust peale võtma kui minema hakkab?? Pidime muidu Jungle-ga minema kuid ta ei saa tulla! (muidu oleks tema auto saanud ning mina sõitnud, sest tal veel lube pole ju ;) )
Helista Olds´ule 055 91 97 04, tema võtab su peale (ta ei saanud ise hetkel võrku tungida).
17.07.2003 at 15:57
PlyVal64
Speedrock
quote:
peep: Ma ise arvan, et telgiga pole mõtet jännata, kämping tasub ikka võtta.
Viimaste ööde temperatuuri vaadates on kõige mõttetum üldse ööbimisega jännata. Üleeile 24.00 oli temp. +26, eile samal ajal +22. Telk ja kämpa on seest nii palavad ja umbsed, et magada seal küll ei saa. Ühal samasugusel ööl Saaremaal kämpas lahkusin poole tunniga majast, võtsin teki kaasa ja keerasin ennast mereranda liivapeale magama. Päiksetõusuni oli kuradi mõnus. Laine loksus, tiir karjus ja uni missugune:)
17.07.2003 at 16:10
Vanaisa
  
Moderator
Speedrock
Soojadel öödel on täitsa mõnus jah "looduslast" mängida
Edit: Pealegi - paljukest sa seal ikka magad ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
17.07.2003 at 16:17 Last edited 17.07.2003 at 21:05 by Vanaisa (Moderator)
Fire
Speedrock
Jah, kämping on küll suur piin sellise soojaga, eelmine suvi sai Hiiumaal soojaga kämpingus magatud, noh vaevalt paar tundi oli võimalik läbi häda sõba silmale saada. Ise plaanin ka väljas ööbida, võtab kallima kaissu (Fire siis) :p.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
17.07.2003 at 16:39
Motorsport
Speedrock
Malvastest rääkides siis kes ei tea - malvaste lähedal on olemas ka liivarand u 2 km-i.
Seal on tiba lahedam ööbida.
17.07.2003 at 20:59
gets
Speedrock
Quote: võtsin teki kaasa ja keerasin ennast mereranda liivapeale magama

Et usakad ja mehed/naised vaheldumisi liivale rivvi tudule :)
17.07.2003 at 21:11
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedrock   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.