register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedrock   1 2 3  
Poster Message
Ets
Speedrock
Krt, sorry! Olles viimased 2 nädalavahetust telgis ööbinud (enne neid oli hotell Nürburgringil), üleelmine Alastaros ja eelmine Soomaal, ning vahepealse aja Õismäe korteris oodates pikisilmi nädalavahetust, siis arvan ma küll, et ainuke variant ellu jääda ON telk!!!
17.07.2003 at 23:03
peep
 
Moderator
Speedrock
Soomest on siis täna laeva peale sõitmas kaks masinat, Pro-Street Dodge Dart Swinger 360+blower tehnikaga, puhtalt kiirenduseks tehtud masin aga nad pole veel asja korralikult provida saanudki ehk ei tea kui kiire ja kas üldse sõidab ning '48 Nash Limo millel aiste vahel 500 hp. Chevy 454.:smokin See on tarbeauto aga mõned sõidud ikka teeb.

Kes Hiiumaale ei tule, võib neid aparaate vaatama minna sadamasse, kell 18.40 tuleb laev sisse.
18.07.2003 at 13:30 Last edited 18.07.2003 at 13:31 by peep (Moderator)
Vanaisa
  
Moderator
Speedrock
:eek
Nash :love
Vot siit võtke õppust - tullakse kaugelt ja ei kurdeta!!!

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
18.07.2003 at 13:34
PlyVal64
Speedrock
Kuna seekord pole endal võimalust Hiidu sõita, siis oleks mõnele korraliku digiaparaadiga inimesele palve, et äkki teeks spetsiaalselt mulle mõne klõpsu parematest autodest. Veebisobilik suurus ei kõlba ajakirjas trükkida ja raske mailiga saata. Hea pilt on 3MB ja suurem, ehk mõtekaim otse USBga arvutisse lasta. Soovi korral toimub ka avaldatud pildi eest honorari maksmine, kuid rikkaks sellega kindlasti ei saa:) Nagu arvata võib, siis tuleb ikka väike jutt Üritusest kah, kuis muidu.

Ply@sunnitud maakodu ehitama. Aga Haapsalu üritustel kohal, nigut 5 kopikat.
18.07.2003 at 13:37
gets
Speedrock
Üllataval kombel isegi hotellikohti on vabu veel. Ise Malvastesse bronnisin, kuid mujal oli ka. Muidu oleks ilus rannas kerra tõmmata, kuid naised noh... :kill
18.07.2003 at 14:47
tfr
 
Speedrock
quote:
PlyVal64: Kuna seekord pole endal võimalust Hiidu sõita, siis oleks mõnele korraliku digiaparaadiga inimesele palve, et äkki teeks spetsiaalselt mulle mõne klõpsu parematest autodest. Veebisobilik suurus ei kõlba ajakirjas trükkida ja raske mailiga saata. Hea pilt on 3MB ja suurem, ehk mõtekaim otse USBga arvutisse lasta. Soovi korral toimub ka avaldatud pildi eest honorari maksmine, kuid rikkaks sellega kindlasti ei saa:) Nagu arvata võib, siis tuleb ikka väike jutt Üritusest kah, kuis muidu.
Fotokas kaasas ikka - keeran ta siis maksimumresolutsiooni (5mpix) peale. :) Veebi jaoks klõpsides tavaliselt muidu ei viitsi.
18.07.2003 at 15:58
memphis
Speedrock
või et siis laagris oli kogunemine.seda krt ma mõtlesin, et miks nii palju USA-rauda seal tiirutab. :)
18.07.2003 at 19:59
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedrock   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.