register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Fotokad   1 2 3 4  
Poster Message
tyyp
Fotokad
Kas keegi siin pole huvitatud Canon G3 aparaadist. Sai neid Usast 6tk toodud. Uued karbis ja koos 64 MB mäluga. Hinda küsiks 9000.-
27.08.2003 at 16:56
tyyp
Fotokad
Nii, mõnedel isegi huvi ja ma vastan siia mõne küsimuse, mis mulle saadeti. Fotokad on uued ja täis komplektis nagu nad peavad olema, ainult 32 megase mälu asemel on 64 mega. Garantiiga on nii, nagu siin Eestis on. Keegi ei anna välismaalt toodud jubinatele garantiid. Kui mingi probleem peaks tekkima katsume ära lahendada. Saab sinna tagasi kah saata kust nad pärit on.
27.08.2003 at 20:49
soomuk
 
Fotokad
kas ta on täpselt selline või veel miskit moodi erinev (v.a. see mälu)
27.08.2003 at 23:21
tyyp
Fotokad
Täpselt selline jah.
27.08.2003 at 00:03
vaap
 
Fotokad
Ahhoi.
Seal käib vist mingi li-on aku.
Kuidas selle laadijaga on?
Kui usast toodud siis 110 V laadija või mis?
27.08.2003 at 02:14
tyyp
Fotokad
Ei ole 110V, tänapäeval tehakse enamik vooluadaptereid juba 110-240V.
28.08.2003 at 08:31
udu
 
Fotokad
quote:
tyyp:Garantiiga on nii, nagu siin Eestis on. Keegi ei anna välismaalt toodud jubinatele garantiid.
Garantiiga on nii, et kõik müüjad on Eesti seaduse järgi kohustatud garantiid andma.


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
28.08.2003 at 09:10
tyyp
Fotokad
Tead mine oma seadustega... Ma ju kirjutasin, et kui mingi probleem peaks tekkima katsume ära lahendada.
28.08.2003 at 11:05
smr
Fotokad
quote:
tyyp: Tead mine oma seadustega... Ma ju kirjutasin, et kui mingi probleem peaks tekkima katsume ära lahendada.
Heh, äärmist usaldust tekitad sa hetkel küll pot. ostjates sellise jutuga ;)
28.08.2003 at 12:41
tacco
 
Fotokad
Kui juba fotokate müümiseks läks.
Müün enda oma maha.
Selline aparaat siis http://steves-digicams.com/fuji4900.html
Aparaat hästi hoitud, dokumendid ja karp olemas.
Garantiiks võiks kuu anda. Kui läheb pe*se maksan omast taskust raha tagasi.

Lisaks aparaadile kaasavara.

Teine aku, mälukaardid 32+64+128mb ja kott.
Kokku 7500 EEK

Need "loomaaia" pildid selle fotokaga tehtud.

051 148 34
28.08.2003 at 13:03
tfr
 
Fotokad
quote:
udu: Garantiiga on nii, et kõik müüjad on Eesti seaduse järgi kohustatud garantiid andma.
Kus on aed, seal on alati kusagil ka auk :)

Garantiikohustus kehtib ainult uute asjade müügil, alati võib ju karbilt kile ümbert ära võtta ja öelda, et tegu on väga vähe kasutatud asjaga. :)

Aga kui poes müüakse seda asja ametlikult, koos käibeka ja garantiiga 11900 eest, siis "musta" kauba eest sulas makstes on 9000 küll way liiga palju küsitud.
28.08.2003 at 13:24 Last edited 28.08.2003 at 13:25 by tfr
tyyp
Fotokad
quote:
tfr:
quote:
udu: Garantiiga on nii, et kõik müüjad on Eesti seaduse järgi kohustatud garantiid andma.
Kus on aed, seal on alati kusagil ka auk :)

Garantiikohustus kehtib ainult uute asjade müügil, alati võib ju karbilt kile ümbert ära võtta ja öelda, et tegu on väga vähe kasutatud asjaga. :)

Aga kui poes müüakse seda asja ametlikult, koos käibeka ja garantiiga 11900 eest, siis "musta" kauba eest sulas makstes on 9000 küll way liiga palju küsitud.
Mis "musta" kauba eest?
28.08.2003 at 13:38
tfr
 
Fotokad
quote:
tyyp:Mis "musta" kauba eest?
Kusagilt välismaalt toodud, ilma garantiita, ilma arveta sularaha eest. Mina ei osanud paremat terminit välja pakkuda.
28.08.2003 at 13:45
tyyp
Fotokad
quote:
tfr:
quote:
tyyp:Mis "musta" kauba eest?
Kusagilt välismaalt toodud, ilma garantiita, ilma arveta sularaha eest. Mina ei osanud paremat terminit välja pakkuda.


Ah ma ei viitsi vaielda siin. Olen elektroonikaga tegelenud üle 10 aasta ja tean väga hästi kuidas toimib see garantii värk. Enamus asju saadetakse välismaale remonti. Sama variant on mul ka. Ega ma kellelegi ei surugi peale ostmist, lihtsalt arvasin, et äkki keegi tahab normaalset fotokat normaalse hinnaga, aga kui ei siis ei.
PS. Kaks tükki on veel järel.
28.08.2003 at 13:51
Indrek_S
 
Fotokad
quote:
Kui juba fotokate müümiseks läks.
Müün enda oma maha.
Selline aparaat siis http://steves-digicams.com/fuji4900.html
Aparaat hästi hoitud, dokumendid ja karp olemas.
Garantiiks võiks kuu anda. Kui läheb pe*se maksan omast taskust raha tagasi.

Lisaks aparaadile kaasavara.

Teine aku, mälukaardid 32+64+128mb ja kott.
Kokku 7500 EEK

Need "loomaaia" pildid selle fotokaga tehtud.

051 148 34

kui zoom oleks parem, siis oleks sellise hinnaga ehk ostja. muidu veidi kallis tundub.

____________________________
not done until it's done
28.08.2003 at 13:56
mrtn
Fotokad
seda nimetatakse halliks, mitte mustaks kaubaks, terminist grey market.
28.08.2003 at 15:00
tacco
 
Fotokad
To: Mad Dog
Natu annab hinda painutada ka. Samas võin mälukaardid ja koti endale ka jätta. Siis saab juba palju odavamalt. Kui oled huvitet võta ühendust.
28.08.2003 at 15:11
BlueStang
 
Fotokad
Küsimus selline teadjatele - missugust digifotokat soovitataks osta amatöörfotograafia eesmärgil, seega hind ja kasutuskulud on natuke olulisemad, kui megakvaliteet.
Milline selleksotstarbeks on miinimum pixlite arv?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
17.12.2003 at 20:52
Heiti
Fotokad
Sama küsimus ja hüva nõu ei teeks halba.
17.12.2003 at 21:05
truckerkOll
 
Fotokad
quote:
BlueStang: Küsimus selline teadjatele - missugust digifotokat soovitataks osta amatöörfotograafia eesmärgil, seega hind ja kasutuskulud on natuke olulisemad, kui megakvaliteet.
Milline selleksotstarbeks on miinimum pixlite arv?

ei ole küll ekspert ja võin mõndade parameetritega eksida, aga 3 megapixline digikas koos 64kb lisamäluga maksis suvel u.3000.-. valmistajafirmaks oli kahjuks TRUST - suht kahtlane, aga sõber klõpsib siiani ja pildid enam-vähem.
17.12.2003 at 21:39
vkx
 
Fotokad
No see teema jätk tuli nüüd küll nagu rusikas silma auku ehk siis õigel ajal! Kohe kohe oleks endalgi tarvis mingit digifotokat, võimalikult soodsat, nii umb. +-3000.- ringis, midagi lihtsat, jne. Kui keegi oskaks midagi soovitada äkki... ?

____________________________
Seville STS `02
17.12.2003 at 22:22
brg
Fotokad
Sõltub hinnast ja kasutamisest? Tavalise 10x15cm foto jaoks ja heades tingimustes pildistades on 2-3MP digiseep piisav.

Jämedad hinnaklassid on IMHO ~5K (heapoolne tavaline digiseep), ~10-12K (natuke suurem digiseep, rohkem kontrolli ja võimalusi, asjalikum optika) ja sealt edasi võiks juba digipeegli poole vaadata, Canon EOS300D või Olympus E20 saab ~20-22K kätte. Mina olen oma Canon G3-ga rahul (selle otsene järeltulija on G5, ~10-11K). Automaatreziimis on klõpsimine lihtne, aga ka manuaalset kontrolli on piisavalt. Korra olen ka EOS300D proovinud ja see oli ikka teisest puust asi, aeg nupule vajutamisest pildi tegemiseni mitu korda kiirem kui odavatel seebikatel, objektiivide vahetamise võimalus, norm hind.

Enne ostmist tasuks review-sid ja sample-id uurida, näiteks siit: http://www.dpreview.com/. Sealt linkide lehelt leiab veel sarnaseid kohti.
17.12.2003 at 22:23
Vanaisa
  
Moderator
Fotokad
Olen just viimase paari nädala jooksul oma kümme aparaati läbi katsunud ja proovinud, ehk on abiks:
Otsisin ka siis sellist ca 5kilo raha eest saadavat pilli ja näppu jäid (kasutusmugavuse-hinna-kvaliteedi järgi järjestuses) pildikastid:
Canon A80 ~6300.- (liiga kobakas ja raske)
Canon Digital Ixus 400 ~7200.-
Pentax Optio S4 ~6900.-
Canon A70 ~4900.-
Nimetatud Trusti proovisin ka - täielik saast isegi selle raha eest.
Asja teeb siis (minu jaoks) mugavaks pildistamiskiirus, kaal, väljaulatuvate jublakate puudumine, hea pildikvaliteet (enamus pilte teen nii ehk nii automaatreziimis) ja häälega videoklippide võimalus.
Ülaltoodud riistadele peaks juurde ostma ka suurema mälu (enamusel 16, Pentax, va kooner lausa 8mb:) ).
Ideaalpill oleks minu nägemuse järgi Sony Cybershot P12 koos 2 akuga ja pideva videovõimalusega (mitte juppidena, kui paljudel teistel) 5Mpixline riist, Zeissi optika, aga veits kalliks kisub - koos 256Mb memorystickiga ja korraliku kotiga ca 10000.- (samas muidugi saab videot sinna peale tõmmata1600x1200 formaadis u. 1,5 tundi.
Jah, 3Mpixlit on piisav, alla selle kisub jamaks. Ja korralik min 3x optiline zoom peab ka olema - digizoom, mida kõik varmad on reklaamima, on jama...

Edit: algasin ka igasugustest review-dest, aga hoopis teine asi on, kui saad aparaati käega katsuda ja erinevates tingimustes proovida (nt auto all roomates:D) - siis tulevad head-vead välja.
Näide: mõtlesin, et mis see poole kilone Canon siis kaasas tassida pole - aga poole päeva pärast oli suht siiber juba....

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
17.12.2003 at 22:26 Last edited 17.12.2003 at 22:29 by Vanaisa (Moderator)
brg
Fotokad
~3K eest annan hääle 2.0MP Canon A60-le (hinnavaatlus.ee annab odavaimaks hinnaks 3325.-). Kahel tuttaval on, heades tingimustes tehtud pildid on umbes sama kvaliteediga kui G3-l ja üldse suht mugav riistapuu. Mälukaart on tal CompactFlash, st odav. Akud tasuks ka juurde osta ~400EEK vms.

Aga on ka odavamaid... vt hinnavaatlus.ee või photopoint.ee
17.12.2003 at 22:29
vkx
 
Fotokad
Need hinnad vähe liiga kallid, mitte et need fotokad seda hinda ei vääriks. Endal läheb digifotokat tarvis valdavalt müügikuulutusse piltide tegemiseks, nii et mingit super aparaati vaja vast ei ole.

____________________________
Seville STS `02
17.12.2003 at 22:31
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Fotokad   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.