register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : skyline ???   1 2 3 4  
Poster Message
devilc
Moderator
skyline ???
quote:
vvt: Inglastel on kombeks kritiseerida kõiki autosid, mille tehas asub väljaspool Inglismaad - sedasi selgub kõigi sealmaisete autoajakirjade lugemisel :rolleyes.
Unusta ära. Inglased on firmamärgi-snoobid (näiteks bemarit kiidetakse igast asendist) ja usakaid nad üldiselt ei salli, aga omamaiseid autosid kiidetakse ainult siis, kui seal midagi ka kiita on.

EVO ja CARi lugemise põhjal.
28.04.2004 at 15:09
vvt
  
skyline ???
Ehh, vanemaid ja uuemaid ajakirju võrreldes torkab silma, et baieri aktsiad tõusid just siis kui Pietchriederi targal juhtimisel miljardeid töötute hõivamiseks Roveris tuulde lasti. Lõpuks aga ei tulnud sealt mõistlikku autot, ainult streigid ja kalad. Kulukas PR-kampaania:D

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
28.04.2004 at 15:13
mrtn
skyline ???
camaro kohta ütles CAR: "a sports free sports car - all its performance is to make sure noone sees you in it" :kill
28.04.2004 at 15:18
vvt
  
skyline ???
See on pesueht inglise huumor, sellest arusaamiseks pead kas inglane olema või asja hästi jagama. Midagi nende komöödiasarjade moodi, mida naine telekast vaatab ning kus minuarust 1% ka nalja pole.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
28.04.2004 at 15:21
NeverL
skyline ???
inglise huumor on kõige parem huumor üldse.

kuid tuleb tõdeda et inglastel on tõesti autode kritiseerimisel midagi paigast ära. mul ikka päris tihti tuli hämming peale kui jälgisin top geari arvustusi.
29.04.2004 at 03:08
Kala
skyline ???
/off topic

Ka jälginud Top Geari arvustusi masinatest R32,M3,Alfa (vist oli 147). Seal tehti maatasa Alfa, aga see oli ka õigustatud. Auto on ikka väga halva juhitavusega-kaalujaotus paigast ära.

R32 ja M3 ei jõudnud ta ära kiita, kui head. M3 oli tema lemmik( jutt käib carbonist keredetailidega eksemplarist).

Skyline ta ei kiitnud....

/off topic



Skyline toob pisara silma ja auto on veel Eestis. Au ja kummardus
29.04.2004 at 09:03
JJJ
skyline ???
quote:
vvt: See on pesueht inglise huumor, sellest arusaamiseks pead kas inglane olema või asja hästi jagama. Midagi nende komöödiasarjade moodi, mida naine telekast vaatab ning kus minuarust 1% ka nalja pole.

Mis sa lahmid niisama.
29.04.2004 at 09:05
Kaido
skyline ???
UBBE Lotus pole kindlasti Ascarist, Ascarist ostis selle auto minu tuttav, tänaseks päevaks on seda ka Lotuse poisi vahendusel veidi keeratud, kuid kiirendusvõistlustele see auto ei tule - see rohkem selline mahukas perekulgur. TMis olnud artikkel pakatas ehk liigagi vaimustusest, raju PAIGALT kiirendus jäi samuti proovimata, sest siduri survelaager ja tagumised nivooamordid polnud esimeses nooruses - ikka veerema ja siis... Kuigi mina seda artiklit ei kirjutanud, olen tänaseni seisukohal, et tegu on omas ajas ühe silmapaisva liikuriga - eriti selle raha eest, mis selle auto eest maksti. Vastavate vahendite olemasolu korral eelistaks ise samaväärset vabalthingavat. Kunagi, kui mul naine seda autot proovis, oli neetult kahju et eest ei saanud pilti teha (polnud hetkel käepärast midagi, millega piisavalt kiiresti eest ära saada :-) Kaks paari jõletult punnis silmi - naine (ta liigub siiski) ja omanik (ta julges põhja lüüa)...
29.04.2004 at 10:25
NOmad_MADno
skyline ???
njah tegu on mõnusa relvaga
isegi näind seda autot seal töökojas
kõva sõna
29.04.2004 at 14:57
vvt
  
skyline ???
quote:
Kala: /off topic
R32 ja M3 ei jõudnud ta ära kiita, kui head. M3 oli tema lemmik( jutt käib carbonist keredetailidega eksemplarist).
Skyline ta ei kiitnud....


Hehh, jutt siis viimasest M3 CSL-ist käib. See on vist iga autoajakirjaniku unistus. Väike 1,5M, aga ära juba kõik müüdud. 0-100 ka 4,9 sek :burnout


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
29.04.2004 at 15:24
Iff V5
skyline ???
Kui nüüd juba offtopicuks ja inglise autoajakirjade peale jutt läks, siis avaldaks enda arvamuse, et TopGear on hoopis teisest puust ajakiri kui CAR või EVO. Kui viimased kaks on kvaliteetlugemine, siis TopGeari probleem on see stiff-ass päss nimega Clarkson, kes kujutab ette, et on kõva nalja- ning automees. Terve TopGeari kamp on enam-vähem kõigi autode suhtes üleolev. Vist mingi twisted type of british humor.
29.04.2004 at 16:26
vvt
  
skyline ???
Oot kas see on seesama lokkis peaga paksem vana, kes seal BBC Worldi autosaateid teem? See on jah omast arust tegija vana :D Lancer EVO VII kohta öeldi, et handling on kehva ja üldse on ka Impreza WRX ka sama savi :D

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
29.04.2004 at 17:08
Kala
skyline ???
quote:
vvt: Oot kas see on seesama lokkis peaga paksem vana, kes seal BBC Worldi autosaateid teem? See on jah omast arust tegija vana :D Lancer EVO VII kohta öeldi, et handling on kehva ja üldse on ka Impreza WRX ka sama savi :D


Aga seda nad ongi ju :D:D, ok ära pane tähele- inglise huumor mul :D


______________

Hehh, jutt siis viimasest M3 CSL-ist käib. See on vist iga autoajakirjaniku unistus. Väike 1,5M, aga ära juba kõik müüdud. 0-100 ka 4,9 sek
______________

Jah täpselt see masin oligi. Ma juba ekraanilt vaadates tundsin külmavärinaid. õrrrrr:P
29.04.2004 at 17:30
imre
skyline ???
Clarkson on kindlasti üks parim autoajakirjanik maailmas.Ma kardan,et te pole näinud Top Geari telesaadet.Kui ära näete,siis kindlasti muudate oma arvamust.
Olen ka lotuspoisi autot näinud seal angaaris.Oma aja kõige kõvem sedaan.
29.04.2004 at 18:11
vkx
 
skyline ???
See Clarkson on IMO üks paremaid auto ajakirjanikke ja tema naljadest olen vähemalt mina küll siiamaani nagu ka aru saanud. Kui tavaliselt loed ajakirjast või vaatad telekast mingit auto testi, siis on need igavad ja kuivad. Nagu üks pensioni eas tehnilise osakonna direktor edastaks infot teisele pensioni eas tehnilise osakonna direktorile, loetakse sulle monotoonsel toonil ette auto tootja poolt edastatud tehnilised andmed ja näidatakse paar kaadrit autost kuskil prantsuse rivieral rahulikult kruisimas. Clarksonit nüüd igavates ja kuivades kommentaarides päris kindlasti süüdistada ei saa ja mina pole ka täheldanud mingit ebaobjektiivsust ega erilist margi eelistust! Kui ikka on mõne auto puhul olnud põhjust millegi kohta sitasti öelda, siis on ta ka seda otse öelnud, olenemata margist või tootjamaast.

____________________________
Seville STS `02
29.04.2004 at 18:18
PlyVal64
skyline ???
quote:
Kala: Hehh, jutt siis viimasest M3 CSL-ist käib. See on vist iga autoajakirjaniku unistus. Väike 1,5M, aga ära juba kõik müüdud. 0-100 ka 4,9 sek

No minu unistuste top-sajasse ei mahu see junn küll mingi valemiga. Ja kui aus olla, siis isegi proovisõidust ei viitsi unistada ... see ei pakuks mingit lõbu. Suht mõttetu auto minu jaoks, eriti sellise raha eest. Oleks veel, et saaks Pirita-Kose-Kloostrimetsa rajal piiranguteta kihutada, aga mingil Sauga või Tabasalu rajal ... milleks? Painaks ikka üle silla otse Ambrose mäkke, neli ratast maast lahti, vat siis hakkaks juba looma!
29.04.2004 at 18:32
Iff V5
skyline ???
Lisaks Evo 7 ja STI handlingu alla tegemisele olen näinud saadet, kus Clarkson tegi alla Lotus Elise ja lugenud tema artiklit sellest, kui mõttetu auto on 911. Eriti halenaljakas oli seesama saade, kus ta halas et Elise on nii alajuhitav et sellega ainult otse sõita kannatabki ning seejärel Lotuse peainseneri kõrval istus, kui rada külg ees driftides läbiti.

Ma olen näinud küll neid TG saateid, neid on tore jälgida, aga sisu poolest on kvaliteet prantslaste MotorsTV testide tasemel a la tossutavad Mazda6'ga 40km/h metsa vahel ja kommivad et "jees, good sensations at the wheel".

Minu personaalne lemmik CAR ühendab sisuka ning objektiivse lugemise meelelahutusega. Iga kuu, kui uus ajakiri postkasti kukub, suudavad need vennad millegagi üllatada :) see on kõike muud kui kuiv ja igav.
29.04.2004 at 19:33
devilc
Moderator
skyline ???
quote:
Iff V5:Eriti halenaljakas oli seesama saade, kus ta halas et Elise on nii alajuhitav et sellega ainult otse sõita kannatabki ning seejärel Lotuse peainseneri kõrval istus, kui rada külg ees driftides läbiti.
Tõe huvides peab siiski märkima, et mainitud Elise on alajuhitav. Seda selleks, et suvalised vennad temaga tagaots ees metsa ei põrutaks. See, et Gavin Kershaw, kes on lisaks kõigele vist ka üks Inglismaa parimaid driftijaid, temaga trailbrake'imise ja muude trikkide abil külg ees sõitis, seda fakti ei muuda. Aga nagu saateski öeldud, müüb Lotus sama masina soovi korral ka 175 asemel 195 mm esirehvidega.

Ander, sõidaks juba ammu Elise'ga, kui ainult seda va rahanatukest jaguks ja Eestis seda keegi hooldada suudaks.
29.04.2004 at 19:56
silver
skyline ???
quote:
Iff V5: Lisaks Evo 7 ja STI handlingu alla tegemisele olen näinud saadet, kus Clarkson tegi alla Lotus Elise ja lugenud tema artiklit sellest, kui mõttetu auto on 911. Eriti halenaljakas oli seesama saade, kus ta halas et Elise on nii alajuhitav et sellega ainult otse sõita kannatabki ning seejärel Lotuse peainseneri kõrval istus, kui rada külg ees driftides läbiti.

Ma olen näinud küll neid TG saateid, neid on tore jälgida, aga sisu poolest on kvaliteet prantslaste MotorsTV testide tasemel a la tossutavad Mazda6'ga 40km/h metsa vahel ja kommivad et "jees, good sensations at the wheel".

Minu personaalne lemmik CAR ühendab sisuka ning objektiivse lugemise meelelahutusega. Iga kuu, kui uus ajakiri postkasti kukub, suudavad need vennad millegagi üllatada :) see on kõike muud kui kuiv ja igav.

Mees sai külje ette ainult siis kui kontra ette tegi.
29.04.2004 at 21:52
tfr
 
skyline ???
quote:
devilc:Ander, sõidaks juba ammu Elise'ga, kui ainult seda va rahanatukest jaguks ja Eestis seda keegi hooldada suudaks.
Osta siis Opel Speedsteri nime all, saad Ascaris või Vikingus õli vahetamas käia. :D
29.04.2004 at 22:26
devilc
Moderator
skyline ???
Irw, just nimelt.
29.04.2004 at 23:12
mrtn
skyline ???
pontiac solstice ikka
29.04.2004 at 23:48
Garfield
  
skyline ???
quote:
PlyVal64: Oleks veel, et saaks Pirita-Kose-Kloostrimetsa rajal piiranguteta kihutada
Painaks ikka üle silla otse Ambrose mäkke, neli ratast maast lahti, vat siis hakkaks juba looma!
Noh, selleks pole 1,5M mersut vaja ;) minu Ladapunn (müügihind oli ca' 42x väiksem) sai ka seal (esi) rattad maast lahti. Peale aerodünaamiliste elementide täiendamist(ette pikem spoiler ja splitter) sai kontakti tagasi.
Aga see mõte sul ei ole just kõige parem, kui sa seal oled korra ca' 200km/h mändide vahel kulgenud, siis pärast mõtled tükk aega, mis oleks juhtunud, kui ...
Mina sain treeningutel Ladaga keskmiseks üle 130km/h.



____________________________
Focus RS
30.04.2004 at 09:19
vvt
  
skyline ???
quote:
Iff V5: Lisaks Evo 7 ja STI handlingu alla tegemisele olen näinud saadet, kus Clarkson tegi alla Lotus Elise ja lugenud tema artiklit sellest, kui mõttetu auto on 911. Eriti halenaljakas oli seesama saade, kus ta halas et Elise on nii alajuhitav et sellega ainult otse sõita kannatabki ning seejärel Lotuse peainseneri kõrval istus, kui rada külg ees driftides läbiti.


Kui selline teema oli, siis on see Clarkson pehmelt öeldes loll või on sõitnud siis ainult pereautodega. Minu kogemuste põhjal on iga performance-suunitlusega auto tavasõidus alajuhitav. Et iga selle auto ostmiseks raha omav, kuid natuke lollipoolne jõmm ennast esimeses kurvis kabelisse ei sõidaks.


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
30.04.2004 at 09:34
devilc
Moderator
skyline ???
quote:
mrtn: pontiac solstice ikka
? Sellel pole ju Elise'i/Speedsteriga mingit pistmist? On küll olnud jutt, et selle masina Opeli versioon saab Speedsteri järglaseks, aga praeguse Speedsteriga saab neil olema ühist ainult fakt, et mõlemad on kahekohelised tagaveolised roadsterid.
30.04.2004 at 10:32
tqhq.ee foorum : Vaba teema : skyline ???   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.