register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : skyline ???   1 2 3 4  
Poster Message
mrtn
skyline ???
mitte selles pold küsimus, vaid ma ajasin oma foorumikohast joru - ikka usa speedster, kannatab ära oodata küll.
30.04.2004 at 11:50
devilc
Moderator
skyline ???
Karta on, et Solstice oma 1300+ kg massi ja eesmootoriga hoopist teistsugust sõiduelamust pakub...
30.04.2004 at 12:01
..Engeer
skyline ???
Ei hakkand foorumit uue teemaga risustama, aga seline kusimus ,et plaanis puhkuse ajal sky-ga itaaliat avastama minna aga ei suuda kuskilt leida kas seal parempoolse rooliga soita tohib ????? Siin kohalikud kuprose politseinikud ei oska halligi oelda . Loll kusimus aga kui keegi teab ....
28.06.2004 at 11:03
peep
 
Moderator
skyline ???
Jah tohib, UK autod ju igal pool ringi sõidavad.
28.06.2004 at 11:39
..Engeer
skyline ???
Tere kes oskaks anda operatiivst nou. Nimelt porbleem seline, et auto ei taha enam kaivituda soojast peast lihtsalt ei lahe ja koik joriseb ainult tuhjalt ja nagu joudu ei oleks et kaima tommata aga kulmast peast pole probleemi esimesest matsust laheb toole. Nissani esindus teises saareotsas ja pole aega sian kuidagi minna kohalikud toomehed hakkasid seletama et starter pu***s ja et uue ainult 250poundiga (ca6,3keeki) mulle kohe valmis lahkelt tellima on aga ei saa se ju starteri viga olla ?? vai saab ?
ma ise nagu ikka suht koht loll selle kohapealt kui keegi oskab mingit tarka nou anda oleks vaga tore tegu on 95 2,5gts mudeliga
07.07.2004 at 12:37
camsist
 
skyline ???
Saab starteri viga olla küll. Mul oli sama jama, soojast peast vist paisusid seal puksid või midagi nii palju et ei jõua käima vedada, vaikselt vedas ringi nagu aku oleks pooltühi. Võtsin starteri lahti, puhastasin ja õlitasin ja käis nagu uus.

____________________________
'86 Camaro
07.07.2004 at 12:44
..Engeer
skyline ???
Kurb tosiasi selgus tanahommikul hoopis kutuse pumba soli viga nimelt lahkus parematele jahimaadele hommikul
mis tahendab minule 200pundi pluss 75 poundi too pluss (B) et mehed sellega uldse tegeleda viitsiksid
08.07.2004 at 12:41
Cha
  
skyline ???
Engeer - palun loe meili või helista +37250 32623
08.07.2004 at 14:20
..Engeer
skyline ???
saada palun mu personaalsele mailie uuesti oma kiri jaanus98 at yahoo.co.uk teine on junk maili aadress sry...
helistamine on siit kull roppu moodi kallis eestisse 60 senti ehk siis 15.40 eeki minut
08.07.2004 at 15:07
Vanaisa
  
Moderator
skyline ???
quote:
[b]..Engeer:...helistamine on siit kull roppu moodi kallis eestisse 60 senti ehk siis 15.40 eeki minut
Aga selleks on ju Skype mõeldud???

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
08.07.2004 at 15:12
kalev35
  
skyline ???
quote:
..Engeer: saada palun mu personaalsele mailie uuesti oma kiri jaanus98 at yahoo.co.uk teine on junk maili aadress sry...
helistamine on siit kull roppu moodi kallis eestisse 60 senti ehk siis 15.40 eeki minut
või siis Yahoo! Messenger (eelistan ise Skype'le). PisiPehme tootest ei taha üldse kuulda!

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
08.07.2004 at 20:00
..Engeer
skyline ???
Nonii selgub ,et ka siin kaivad assjad nii nagu eestis . Tana hommikul Nissani ametlikus hoolduses hakkasid mehed soiguma ,et neil ikka ei ole seda benapumpa kohapeal ja tuleb tellida jne .... sai siis kummagile 20 peopale pandud pluss pudel JB viskit ja voila benapump ilmus kohe vallja ja esialgsest 200 -st sai akki 115 ja helistati just natukese aega tagasi , et tule aga jargi ....
Money talks!!
09.07.2004 at 12:03
kalev35
  
skyline ???

eks nad ootasid seda määrimist jah! JB oli ilmselt väga hea valik -> sellid vist enne ainult Johnny Walker 'it tarvitanud...

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
09.07.2004 at 18:41
tqhq.ee foorum : Vaba teema : skyline ???   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.