register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : M: TBird '91 3.8 ?  
Poster Message
Arno Arengu
M: TBird '91 3.8 ?
Küsimus suurele ringile, oleks rahakamat asjast huvitatud tüüpi, kes jaksaks sellist romu ka üleval pidada või isegi korda teha ;)

Masin siis 91 a V6 3.8 automaadiga Thunderbird. Hinda ei oskaksi kohe öelda aga krõbe saab see olema :)

Tehniline seisukord, nagu Fordile kohane. Värv, beez (DD fordi tabeli järgi). Vahetatud asjade ja vahetamist vajavate asjade nimekirja ei jõuaks täna ära kirjutada. SN: 194808

PS. See on turuuring, mitte otsene müügikuulutus...
20.04.2004 at 20:20
ammi
 
M: TBird '91 3.8 ?
quote:
Arno Arengu:



Tehniline seisukord, nagu Fordile kohane.
Mis sa sellega mõtled ???
20.04.2004 at 21:02
kalev35
  
M: TBird '91 3.8 ?
quote:
ammi: Mis sa sellega mõtled
Ford = found on road dead ;)

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
20.04.2004 at 22:54
porge
M: TBird '91 3.8 ?
väga heas korras 91 aasta 3,8 beez met. T-birdi pakkus mulle sõber 3 aastat tagasi hinnaga 35 000.- siis jäi asi katki kuna 3 -nda auto jaoks ruumi polnud

aga eks usa masina hinna kujundavad hoopis teised tegurid kui tava rahva auto puhul, kus väärtuse langus toimub iga aastaga
21.04.2004 at 12:31
ammi
 
M: TBird '91 3.8 ?
quote:
kalev35:
quote:
ammi:
Ford = found on road dead ;)
Jahh teame neid FORDi jutte...:)mõtlesin tegelikult konkreetset autot selle all,kuna endal sama aasta mall.Pani imestama see,et (sorry kui valesti olen aru saanud)isend tundub nii romu olema....ja tulevane plaan pole mitteodavalt müüa??
.....et siis kui ühele pakutakse odavalt ja väga heas korras...teine tahab jälle mittekorraliku eest krõbedat hinda... (on sul SC või LX)
Tegelikult on mul plaanis oma auto kuu-kahe pärast müüki panna(seoses elukoha muutusega)ja kui teemasse,siis arvan,et minu FORDi;)hind jääks selle krõbeda ja soodsa hinna vahele!
21.04.2004 at 18:03
diesel
M: TBird '91 3.8 ?
well, minu juhtmeid pidi jõudis kohale selline arusaam, et kodanikul on keskpäraselt kehvas korras bird, millest endal oskused-tahtmised-võimalused üle ei käi ja seetõttu annaks suht soodsalt või suisa poolmuidu kaelast ära. ja nüanss asja juures ilmselt selline, et kodanikul on kõnealuse bird-iga isiklik lähedane sümpaatia. seega arvatavasti sellise mentaliteediga, et anna rape siia - viin emexisse, kaupa ei sünni, aga ilmselt tõsihuviline siis saaks hüva kauba teha.
21.04.2004 at 18:19
Arno Arengu
M: TBird '91 3.8 ?
Ühesõnaga jäi see masin vanamehe sõiduriistaks peale seda, kui plokikaanetihend otsad andis ja masin mul F1 laadselt seisma jäi. No 5 pütaga oleks edasi kulgenud aga häbi hakkas. Eelnevalt* andis starter otsad (puksiir!), siis süütemoodul Prisma parklas, seejärel oli vaja vahetada kõik esisillaõõtsad ja siis mootor takkajärge. Ma oleks ta peaaegu romulasse lükanud, kuid kuna need kaalikad oma ostuhinda ei pakkunud, siis jäi kodusesse remonti 2 aastat tagasi.

Mõtlesin hetkel, et sama aasta korraliku Sierra eest annaks ära, kuid mida ma selle k.di rondiga peale hakkan. Kui niipaljugi raha saakski, et osta Chevy Kaloss. Sõidaks siis ju ikkagi "ameeriklasega"... ;)

Ehk, kui keegi ostaks võiks, peaks ikka ta korda ka tegema. Niisama vendadele, kes suve kimaks ja siis masina EMEX'isse lükkaks, pole mõtet asja kinkida. Osad vahetatud jupid on siiamaani täiesti korras. Näiteks Gabrieli amordid, mis vaid aasta vastu pidasid sai Bilsteinide vastu vahetatud, algselt veidi muljutud esisild juba Ameerikast pärit avariijäljena kerepingis õigeks veetud, mootor täiesti lahti võetud. Need pisikesed 3 avariid ei tohiks ju asja ka hullemaks teha...

Nüüd käisin pealegi eile pesulas, raip, roostes ka veel allservad :)

--
*Viimase kevade rõõmud, progresseeruvad iga kevad remondisummas. Ameerika Auto omad andsid juba ilma küsimata soodust.

PS. Aga võibolla jätan pensionimasinaks endale. Pealegi, on keskpärane seisund kahe otsaga asi. Saanud istuda autos, kus vaid üks esiratas pidurdas ja ta sõitis! Automüüja slängis ideaalses korras ta just pole aga seda annaks korraldada. Kuid pole mõtet.
23.04.2004 at 13:44
mr. RocknRoll
 
M: TBird '91 3.8 ?
Kokkuvõttes on masina hind 20k kanti?

____________________________
44269
23.04.2004 at 14:43
Bikerman
 
M: TBird '91 3.8 ?

Ford= Fix or repair daily


Olen ise paadund fordihull,aga seekõlab nii ilusti.(irv)
24.04.2004 at 10:32
tqhq.ee foorum : Vaba teema : M: TBird '91 3.8 ?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.