register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 04   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
IceUul
 
Speedest Nightrace 04
Kommenteeriks nüüd kah pealtvaataja silme läbi.
Tahtsin võrrelda seda just eelmise aasta üritustega, võtame ntx haapsalu kiirenduse, ABCS kiirenduse ja speedesti.

Miinuseid võrreldes eelmiste aastate üritustega ei olnud, paraku valmistas mulle see üritus teatud pettumuse, kuna ootasin sellest kõvasti rohkemat.

Peaaegu pool aastat on möödunud ja vahepeal ei ole BHRA ega CTtree tiimi osas mingeid muutuseid... No millega te ometi tegelete? CTree tiimis võib-olla suuri muutuseid ei oodanudki, kuid jupsiva tehnika probleemid oleks ju ometi võinud lahendada. BHRA kätt polnud sellel üritusel kuskilt näha, ei olnud mitte ainsatki soomlast (ise lootsin vähemalt 3 masinat sealt poolt), samuti ei olnud reklaami vilja kuskilt näha ega ka paljud polnud litsensi süsteemist eriti huvitatud ja tundus, et enamikel seda polnud.

Kle prr, enne kui kommenteerima hakkad tee omale mõned asjad selgeks, esiteks võiksid enne võistlust natuke tutvuda ka mis autod rajal sõidavad, millel on 2wd ja millel 4wd ja mis masinad need üldse on ja kes nendega sõidavad. Kodutöö tegemata, muidu olid tasemel.

Muusika oleks võinud olemata olla, vasakul pool rada polnud tänu sellel üldse autohääli kuulda, seetõttu pidin paremal pool olema...

Muidu oli hästi korraldatud üritus, väga hea turvalisus tase, puudusid mõttetud viivitamised, pealtvaatajatel hea ülevaade rajast ja kõik leidsid omale koha, kust saaks üritust hästi jälgida, rohkem toitlustus kohti oli kah hea idee (pikad järjekorrad jäid tänu sellele olemata) - selles osas tunduvalt, parem, kui eelmistel aastatel...

Ainuke viga oli siis see, et turvamehi oleks pidanud rohkem olema, kes kanseltaksid joomaseid kodanikke :)

Uskumatu, et korraldajatele tuli sinine greddy täieliku üllatusena, on see juba kaua aega www.carrating.org -s erkki camaroga esikoha eest võistelnud ja isegi motorexil oli ta autolehe boksis olemas.

Kokkuvõttes olen üritusega väga rahul, suurepärane üritus oli ikkagi, kuigi lootsin enamat...
09.05.2004 at 13:55
Peeter82
 
Speedest Nightrace 04
quote:
hellraiser: Lõppkokkuvõttes oli tegelikult päris korralik üritus ning tase on võrreldes näiteks eelise aasta Speedestiga ikka tõsiselt tõusnud, eriti hea tundus

eelmise aasta Speedest tundus veidi ladusamalt sujuvat.

Plussid:

- palju rahvast, palju uusi autosid
- 2 tribüüni, hea toitlustamine
- ilus ilm, hea feeling

Miinused:

- Ürituse venimine. Mis teha, kui tehnika alt veab,
aga näiteks rajalejäänud universaal-audi oleks tulnud
kiiremini eemaldada.
- Iga sõidu puhul tahaks kommentaatorilt kuulda võistleja nime, sõiduki marki ja aegasid. Päris paljude sõitude kohta
(eriti tsiklite) oli teadmatus.

kokkuvõttes ikka rahul.






____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
09.05.2004 at 14:01
priidik
 
Speedest Nightrace 04
kas keegi oskab enam-vähem öelda kui palju inimesi oli kohal? Äkki korraldajad juba oskavad anda adekvaatse hinnangu?
09.05.2004 at 14:03
LaSa
 
Moderator
Speedest Nightrace 04
quote:
IceUul:
Uskumatu, et korraldajatele tuli sinine greddy täieliku üllatusena, on see juba kaua aega www.carrating.org -s erkki camaroga esikoha eest võistelnud ja isegi motorexil oli ta autolehe boksis olemas.
so what, et mingil värvipildilehel on auto olemas??? so what, et mingil messil on kinnise kapotiga auto inimestele vahtimiseks??? See ei näita mitte halligi, samuti ei ole mingi näitaja seal olevad dünonumbrid :) Olgem ausad - sinna võib kirjutada igaüks mida iganes. Mitte, et ma konkreetsetes numbrites kahtleksin peale eilset... ;)

Lihtsalt, asi mis "teeb", on hea aeg veerandmiilil, ses suhtes oli see bemm minujaoks ikka väga positiivne üllatus. Tore, et on asi korralikult jooksma saadud.
09.05.2004 at 14:15
diesel
Speedest Nightrace 04
well, asja üle veidi järgi mõelnuna arvan, et peab mõnes osas eelpool viidatud delfi kommentaaridega nõustuma. sellisel üritusel käivad tõesti igasugu pooletoobised. aga huvitav on see, et osalejate hulgas on suht hõredalt ullikesi, aga publikumist oli valdav enamus täielikud lambad. sellist idiootsuse kontsentratsiooni pindalaühiku kohta ei näe ka hullumaja sööklas lõunases supijärjekorras. tundub, et mootoriplärinal on mingi vastupandamatu külgetõmme imbetsillidele.
korraldus oli nagu oodata võiski, ehk harju keskmine. paljude asjadega oli toimitud nö. ülejala, et saaks kuidagi kaelast ära ja asi tahe.
prr-i kommentaarid olid vast enamuse publikumi jaoks täiesti piisavad. no lammastel ju savi, mis sa neile räägid. prr kõlbab kommentaatoriks küll, aga niimoodi lambist jutustades hääd nahka ei tule. pisuke kodutöö oleks enne vägagi vajalik.
sõitmise poole pealt jäi mulle arusaamatuks, kuidas saab edasi sõita kodanik, kes eliminaatoris juba korra punase on võtnud.
üldse oli ilmselt mõnel algajamal sohvril närv nii püsti, et niikui mõlemad stage tuled põlema sai, nii kohe pürstis minema. sedasi oleks ka pro treega ilmselt punase saand.
lauri liikumist oli üsna kade meel vaadata/kuulata. see aparaat toimib ikka päris kobedalt. ja sinise bemmi ajad olivad ka sügavat kummardust väärt.
wifi tabloo oli täitsa asjalik idee ja kohati toimis ka väga kompult. pisuke edasiarendus ei teeks siiski paha.
kokkuvõtteks siis keik muidu üsna kena, kui vaid seda publikut poleks olnud.
09.05.2004 at 14:17
tfr
 
Speedest Nightrace 04
quote:
diesel:sõitmise poole pealt jäi mulle arusaamatuks, kuidas saab edasi sõita kodanik, kes eliminaatoris juba korra punase on võtnud.
Ma ei mäleta, millise konkreetse juhuse peale Sa vihjad, aga võimalik on see juhul, kui see punane tuli poolfinaalis võtta - kaotus tuleb kirja ja lähed 3-4. koha sõitu.
09.05.2004 at 14:23
Ets
Speedest Nightrace 04
Tänahommikused pildid sõjatandrist!
Pöörake tähelepanu ohtlikult kõverdunud tribüüni tagaosale! Tegelikkuses nägi asi hullem välja!
09.05.2004 at 14:43
peep
 
Moderator
Speedest Nightrace 04
quote:
diesel:sõitmise poole pealt jäi mulle arusaamatuks, kuidas saab edasi sõita kodanik, kes eliminaatoris juba korra punase on võtnud.

lähtuvalt juhendi sellest punktist:

quote:
Juhul kui võistleja ei ilmu õigeagselt stardijoonele, loetakse ta kaotajaks. Vastane peab sõitma soolosõidu, kuid läheb edasi järgmisesse ringi ka juhul, kui ta teeb valestardi

aga ausalt öeldes on juhendis kerge vastuolu/ebatäpsus kui lugeda karistuste punkti. Tuleks täpsustada seal. Siiski käituti õigesti, kuna ebaselguse korral tuleb lahendada küsimus võistlejale soodsamas suunas. Ja ka sisuliselt ma arvan, et järjestikused soolosõidud pole need mida publik vaatama tuli.

Mulle üritus meeldis, tase läheb paremaks iga aastaga ja muidugi, ilm oli see mis asjast asja tegi. Korralduse poole peal oli mingeid probleeme aga ilmselt läheks kosmosejuhtimiskeskuse tasemel korraldus (st. kõigeks ollakse valmis) liialt kalliks.

See oli vist esimene üritus, kus üks võistleja koheselt diskvalifitseeriti burnout'i eest boksialal ja see praktika jätkub tulevikus.
09.05.2004 at 14:59 Last edited 09.05.2004 at 15:01 by peep (Moderator)
Max3,0
 
Speedest Nightrace 04
..No nii kena......ehk siis minu arvamus on ,et turvateenistust peab olema oluliselt rohkem eriti kui pöörata tähelepanu millise seltskonnaga seal enamuses tegemist oli (MASENDAV-alko peax seal ära keelama)....isiklikult minu silme all käis miski 3 roundi laksimist umbes viie seltismehe vahel, verd ja tatti ikka kaneasti lendas (toimus see tripüünide ees rahva sees) VÄGA RÄIGE TEEMA......ja turvasid mitte kusagil...esimesi vestis mehi oli näha viis mintsa peale kaklust.....Ehk siis rahulikul ja kaniel rahval oli seal ültse väga ebameeldiv ja ebakindel tunne viibida.....

.....Teise kriitika suunan kahjuks Foke suunas- lühidalt ütleks ,et kui ta kurat ei lähe põlema (ma saan aru et pidamine hea oli no aga nii ikka ei saa...)siis sellisel viisil ei ole ikka mõtet kangutada...isklikult minu sõbrad ja pere liikmed arvasid küll ,et sellist pulli ikka teha ei tasu...asi läks piisavalt ohtlikuks....

Kokkuvõttes ei kahetse ,et läksin kuna sõidud ja esinejad olid head ja päris positiivne selles suhtes.....aga jah selle pileti hinna eest tahaks rohkem turvasid näha !!!

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
09.05.2004 at 15:14 Last edited 09.05.2004 at 18:16 by Max3,0
partel
  
Speedest Nightrace 04

Nuff said... :)

____________________________
_
09.05.2004 at 15:16
ontu
Speedest Nightrace 04
Yritus oli t6esti ainult viis pluss ja ei midagi v2hemat.Ainuke mille pihta saab kritiseerida on t6esti turvad ja see hull joomapidu,ei saa aru kas siis ei ole teisi kohti kuhu jooma minna,et peab tulema speedestile jooma kui isegi kiirendus ei huvita
09.05.2004 at 15:26
ThaV8power
Speedest Nightrace 04
Kas mitte Lauri ei teinud seal oma uue rekordi(10,32..)Netist loen ,et eelmine rekord oli 10,38!Kas vastab tõele või siis eksin.Muidu oli võistlus vägev(parim mida mina näinud seni olen)Natuke kahju ,et soomest sõitjaid kohale ei tulnud,aga muidu 5+...
09.05.2004 at 15:35
partel
  
Speedest Nightrace 04
Nojah, ma ei tea kas tasub neid tuhandikke lugeda.

Nii Lauril kui Erkkil on praegu väga konservatiivsed seaded, lisaks kuna isegi Lauri uisutas oma "teerullirehvidega", ei saanud ka pidamine kuigi hea olla.

____________________________
_
09.05.2004 at 16:18
Ets
Speedest Nightrace 04
Millegipärast oli jah nii, et olime küll kõvasti vaeva näinud radade liimimise ja kummikihi mahahõõrumisega aga pidamine oli ikkagi kehvem kui nädal tagasi! Isegi minu jõuetu stangi tagarattad käisid nüüd liimirajal ringi, test&tune`il oli aga pidamist täpselt niipalju, et ma ei suutnud stardis ratast ringi lasta:(
Edit: mul on tänavarehv aga liim on ikka slickile!
09.05.2004 at 16:25 Last edited 09.05.2004 at 16:43 by Ets
memphis
Speedest Nightrace 04
Tore oli! :)
Nägu ja kael pruun, mitmete elamuste võrra rikkam jne. :)
Kahjuks ootasin kõvasti paremaid aegu, aga juba esimesed sõidud näitasid, et sellise pidamisega kahjuks neid ei tule. Ka ei osanud veel Lauri autost väga vaimustuda, kuna ajad eelmise aastaga veel samasse suurusjärku jäid. Aga ikkagist oli tore kuulda nii paljusid V8'd müdisemas ja muid vahvaid autosid päris kiiresti liikumas. :)
Aegadest väärivad minumeelest mainimist Kaido 12,0, Silveri pereauto 13,4 :), lätakate Alfa 12,1. B klassi aegadega pole väga kursis kahjuks. Eks tuleb tulemused ära oodata.
+ Aitäh ka Foke'le, kes mind autosse sooja võttis vahepeal. :):D

Paar tõrvatilka ka nüüd meepotti.
Esiteks turva. Mina leian, et järgmistel üritustel peaks raudselt olema ka tribüünide juures palju asjalikke [loe: 2x2m suuri] turvamehi. Eileõhtune lööming näitas, et joogised inimesed on ikka täiesti haiglased. Põhimõtteliselt mindi tribüünide ees lööma ja igaüks kes ette jäi, sai tohlaka. Sealhulgas üks 12-13 aastane poiss, kes lihtsalt tribüünilt maha tõmmati ja julmalt mööda nägemist sai. :kill
Teiseks: Muusika ja heli. Vasakpoolsel tribüünil ei olnud lõpupool mitte midagi kuulda. St ei kommentaatori juttu ega muusikat. Suht niru värk ikka.
Kolmas. Prügikaste oleks pidanud ikka kõvasti rohkem olema. Ise nägin mitu korda, kuidas inimesed, tühjad õlletopsid käes, täisolevatest prügikastidest mööda jalutasid ja siis topsi vaikselt maha poetasid. :-/

Ahjaa. Veel megatänud kasutaja mms'le, kes ei pidanud paljuks ürituse lõpus mulle küüti haapsalu linna pakkuda. :):)
09.05.2004 at 16:43 Last edited 09.05.2004 at 16:47 by memphis
Madman
 
Speedest Nightrace 04
Huvitav kas ma olin ainuke kes nägi et Audi S4-l viimaseks jäänud sõidus jooksis radikas enne starti tühjaks....

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
09.05.2004 at 17:01
ICE
  
Speedest Nightrace 04
Ei jooksnud radikas tühjaks. See vesi tulenes jääst mida pandi mootorile ja sisselaske kollektorile.

Autot ei ole veel siiani tööle saanud - arvuti näitab veakoodiks Halli anduri viga. Täpsem info siis homme...

Terv,
Silwer (kasutab olude sunnil ICE arvutit)
09.05.2004 at 17:06
anti
 
Speedest Nightrace 04
Isiklik arvamus, et seni kõige ladusama korraldusega üritus. Suurimad plussid tribüünid (seda kaheldavat vastupidavust ma prr sulle ka vihjasin, õnneks läks õnneks :). Ohutuse järelvalve hea (boksis kiimleva Peugeot disklaff). Prr kommentaatorina minu arvates piisavalt pädev ja terav, vähemalt pole publikul hirmu, et kes järgmine joogine nüüd mikri ligi hüppab ja vaimutsema hakkab.

Ühtlasemalt oleks võinud wi-fi funktsioneerida, väljaprinditud aegade üleandmist rajalt tulles ei märganud, muusika oleks võinud olla jah tiba rohkem tausta taotlusega.

Ala igatahes areneb mühinal ja ütlemata palju nö pereautosid pannakse liikuma kiirustel, mis lõpetavad stock-ameeriklaste laiutamise kiirendusradadel. Asjal juba spordi maik man.

Enda kogemus üritusest on, et mõistsin test & tune päevade mõtet ja vajadust. Sõita drag radialidega, milles 2,5-ne rõhk ja imestada nõrga mootoriga auto rehvide pidamatust liimil... ning mitte aru saada põhjustest näitab enda rumalust. Alandame rõhku ja proovime uuesti :)
09.05.2004 at 17:45
gis
 
Speedest Nightrace 04
üritus oli hea, pealtvaatajaid palju, fiiling mõnus. Erinevalt ringrajast häiris ehk sisemise ajakava puudumine - kes millal võistlema läheb. Aga see ei seganud sõitmist ja ei mõjunud tippkiirusele :)
Kas keegi tsiklitest ka pilte tegi, mul ei ole superbike.ee-sse midagi üles panna :(
09.05.2004 at 18:49
hirax
  
Speedest Nightrace 04
quote:
IceUul: Kle prr, enne kui kommenteerima hakkad tee omale mõned asjad selgeks, esiteks võiksid enne võistlust natuke tutvuda ka mis autod rajal sõidavad, millel on 2wd ja millel 4wd ja mis masinad need üldse on ja kes nendega sõidavad. Kodutöö tegemata, muidu olid tasemel.
Mismoodi sa kujutad ette kodutööd masinatest, mis tulevad registreerivad ennast peaaegu 2 tundi peale ajasõitude algust??? Kas lasta siis võistlema ainult eelregistreeritud masinad? Sel juhul oleks rajale saanud neid väga vähe. Registreerimise ajal pabereid täites ei teadnud enamus oma eelnevaid parimaid aegu kuna nad olid rajal esimest korda.

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
09.05.2004 at 18:56
IceUul
 
Speedest Nightrace 04
quote:
hirax:
quote:
IceUul: Kle prr, enne kui kommenteerima hakkad tee omale mõned asjad selgeks, esiteks võiksid enne võistlust natuke tutvuda ka mis autod rajal sõidavad, millel on 2wd ja millel 4wd ja mis masinad need üldse on ja kes nendega sõidavad. Kodutöö tegemata, muidu olid tasemel.
Mismoodi sa kujutad ette kodutööd masinatest, mis tulevad registreerivad ennast peaaegu 2 tundi peale ajasõitude algust??? Kas lasta siis võistlema ainult eelregistreeritud masinad? Sel juhul oleks rajale saanud neid väga vähe. Registreerimise ajal pabereid täites ei teadnud enamus oma eelnevaid parimaid aegu kuna nad olid rajal esimest korda.
no see on arusaadav, ütleme siis nii, et võrreldes plyval64-ga on prr teadmised väga nadid või jätab ta need lihtsalt enda teada. Asi piirdus enam-vähem sellega, et erkki ja lauri autodest rääkis pisut pikemalt, kuid teiste puhul piirdus ainult asi auto ja sõitja nimega. Isegi oleks osanud nende masinate kohta rohkem rääkida...
09.05.2004 at 19:09
Royale
Speedest Nightrace 04
Kas tulemused netis ka kusagil ripuvad? Ametlik koduleht ei teata midagi peale selle, et tulge ja registreeruge :D
09.05.2004 at 19:20
IceUul
 
Speedest Nightrace 04
Veel lisaks üritusest...

Esiteks suur respect @ eesti võistlejate vastu :hail :hail :hail , et üldse viitsitakse oma stock autosid ehitada ümber kiirendus masinateks ja tulla võistlema. Nagu näha ei tee stock autoga enam miskit rajal ära, ühegi klassi esikolmikus või peaksin ütlema esinelikus ei ole ühtegi stock seadega masinat :D

Samuti tundub, et kiirendussport on eestis kõige publikurohkemaks muutumas, loodame, et võetakse asja rohkem professionaalsemalt ja mõttetud kiibitsejad kaovad rajalt ära (seekord oli neid kah paar tükki).

Oskab äkki keegi öelda, mis mootor täpselt corvettel peal oli? Tean, et erkki eelmise aasta mootor, 5.7L v8 @ 400hp?

09.05.2004 at 19:31 Last edited 09.05.2004 at 19:32 by IceUul
partel
  
Speedest Nightrace 04
quote:
IceUul:
Oskab äkki keegi öelda, mis mootor täpselt corvettel peal oli? Tean, et erkki eelmise aasta mootor, 5.7L v8 @ 400hp?

Mootor on Erkki eelmise aasta varumootor, tagasihoidlik 454 /7.4L big-block.

Corvus pani koos 100 hj nitroga, aga poolel teel sai kütusepump otsa ja pidi poe kinni panema.


____________________________
_
09.05.2004 at 19:56
wirx
  
Speedest Nightrace 04
kui ei oleks olnud nii palju usakate kiitmist ja teiste maade laitmist oleks vägagi ok üritus olnud

pilte ka http://www.zone.ee/nightrace2004/


____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
09.05.2004 at 20:03
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 04   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.