register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette   1 2 3  
Poster Message
mr. RocknRoll
 
Corvette
Nimelt trehvasin laup. öösel üht punast corvettet, värviks oli punane ja numbriks 50 COR (´vist´, sest tegu oli laupäeva ööga) ja seisis ta vabaduse väljakul. Nii huvipärast küsin, et kellele kuulub.
20.05.2002 at 19:31
reimo
Corvette
Peaks olema Indreku oma
20.05.2002 at 19:44
peep
 
Moderator
Corvette
http://www.hot.ee/ir666/
20.05.2002 at 22:06
LaSa
 
Moderator
Corvette
seisis jah see auto seal kaupäeva õhtul oma täies aus ja hiilguses :)
21.05.2002 at 10:04
mr. RocknRoll
 
Corvette
Paistab hea kraam olevat, nitrovärgiga ja puha. Jah meil arenguruumi on.
21.05.2002 at 16:22
raulionu
Corvette
Üks punane corvette, aga tagaspoileriga liigub Tallinnas. Kas see on auto või mõni teine? Laupäeval tegelesin sellel sabas istumisega, ja võib õelda et täitsa hästi liigub;)
raul
______
e28s38
27.05.2002 at 14:52
LaSa
 
Moderator
Corvette
ei, see pole see.
27.05.2002 at 14:54
Taavi
Corvette
Seda suure tiivaga kirsipunast metallik C4 võib ikka linnas näha vahel, seda vist raulionu mõtles. Välimus ja sound on 5+.
28.05.2002 at 10:31 Last edited 28.05.2002 at 10:32 by Taavi
Indrek
Corvette
Kahjuks ei jõudnud minu Vette oma uut kodu ära oodata, mis pidi valmima augustis ja ära jääb ka minu osavõtt 1 miili sõidust.
Täna öösel murti sisse garaazi Sauel, kus Vette seisis ja varastati ära muusika seest, seda kahjuks sellisel moel, et löödi sisse tagaklaas, rebiti katkine klaas üle auto tagaotsa rikkudes kogu tagaosa värvkatte, siis keerati kangiga keskkonsoolist välja CD mängija, lõhkudes ära kogu keskkonsooli, compuutri tabloo ja kliima seadme juhtplokk, kangutati lahti nitropudel ja lõhuti seest auto tagaosa ja põhjamatt, et kätte saada Alpine võimendit, mis toitis bassikõlarit, samuti lõhuti tagakõlarid ja kõlari katted. Kahjuks ei saa nüüd autoga sõita ega ka miilisõidul max. kiirust proovida ennem, kui auto on jälle täiesti korras, arvatavasti suve lõpuks või sügiseks.:*(

See teine punane Vette tagatiivaga kuulub ühele minu tuttavale, kellele kuulub ka tume Hummer, mida aegajalt linnas näha on, Vette on samuti väga heas korras, aasta on samuti 90, see tähendab ümmargused tagatuled, aga uuem sisu. Auto on täielikult stock.
28.05.2002 at 12:13
dPb
 
Corvette
värdjad raisk niisugused tuleks kyll:kill

____________________________
Chevrolet Nova77,78,Bmw528,Volvo144,M-412,Opel Kadett C 73
28.05.2002 at 12:19
Noobel
Corvette
minu kaastunne, kui see muidugi aitab:(
28.05.2002 at 12:20
peep
 
Moderator
Corvette
Täiesti krdi uskumatu lugu milliseid idioote on olemas. Oleks lugu Lasnamäel juhunud siis veel saaks aru aga siiani olen Sauet suht. turvaliseks kandiks pidanud...:uhoh

Ehk Sa mainid ära mida konkreetselt varastati, ehk pakutakse kellegile...
28.05.2002 at 12:27
BlueStang
 
Corvette
8o, krt ei kujutanud ette, et selliseid vandaale leidub, kellel sellisest autost nii kama võib olla, et masin nii ära lõhkuda peaasi, et stereod kätte saaks...???


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.05.2002 at 12:28 Last edited 28.05.2002 at 12:28 by BlueStang
arxx
Corvette
quote:
Indrek: ...Täna öösel murti sisse garaazi Sauel, kus Vette seisis ja varastati ära muusika seest, seda kahjuks sellisel moel, et löödi sisse tagaklaas, rebiti katkine klaas üle auto tagaotsa rikkudes kogu tagaosa värvkatte, siis keerati kangiga keskkonsoolist välja CD mängija, lõhkudes ära kogu keskkonsooli, compuutri tabloo ja kliima seadme juhtplokk, kangutati lahti nitropudel ja lõhuti seest auto tagaosa ja põhjamatt, et kätte saada Alpine võimendit...
sellist teadet lugedes hakkab sees keerama, ei kujuta ette milline enesetunne veel omanikuna oleks :sick.
kaastunne + verd tahaks näha, kui need ahvid kätte saadaks.

____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
28.05.2002 at 12:34
Crac
Corvette
Minu kaastunne!

Kuna ma ise autostereoga tegelen siis näen sellist asja üsna tihti. Sellepärast pakun alati klientidele välja maki paigaldamise meetodi. Enamus inimesi valib vargale lihtsama meetodi ehk siis tugeva tõmbamise peale tuleb välja.
Kõige jubedam lugu mida oma silmaga nägin oli Audi A8 millest oli plekikääridega pool konsooli välja lõigatud.
Samas oli lõhutud juhi iste ja näidikud.
28.05.2002 at 12:35
Indrek
Corvette
Stereoks oli Clarion ADX 5555 Rz, sellina suurem, USA auto augu jaoks, sellepärast see saigi valitud kunagi, CD mängija, raadio, kasset, puldiga. Kunagi sai lastud Clarionis muuta seda mudelit vähe minu jaoks, oli selline kirju, aga minu jaoks tehti niimoodi umber, et kõik taustvalgus ja nupud olid Vette armatuuri värviga ühte värvi, s.t. oranz, välja arvatud tabloo tekst, mille kiri oli selline sinakas. Võimuks oli Alpine V12 sari, täpsemalt ei mäleta. Kõlareid ära ei varastatud, rebiti pealt vaid katted, ja lõhuti, vist ei saadud kohe kätte.
28.05.2002 at 12:38
Raul
Corvette
Üldiselt on nii, et selliseid tegusid teevad narkomaanid oma doosi nimel ja neil suht ükskõik kas nad lõhuvad selle nimel sapaka või corvette. Samas kui juba garaazi sisse murtakse, siis pidid nad sellest informeeritud olema, mida seal hoitakse. Nüüd ei ole muud kui tuleb jälgida soovi ja börsi kuulutusi ja nädalavahetusel läbi jalutada ka autoturu bussid mis tegelevad varastatud kraami müümisega. Samas kaastunne juhtunu pärast ja mausun et enamusele siinse foormu külastajatest on see tuttav tunne kui autosse on sisse murtud. Kurb on muidugi see, et nad oma rüüstamist nii põhalikult tegid...
28.05.2002 at 12:42
Indrek
Corvette
quote:
Crac: Minu kaastunne!

Kuna ma ise autostereoga tegelen siis näen sellist asja üsna tihti. Sellepärast pakun alati klientidele välja maki paigaldamise meetodi. Enamus inimesi valib vargale lihtsama meetodi ehk siis tugeva tõmbamise peale tuleb välja.
Kõige jubedam lugu mida oma silmaga nägin oli Audi A8 millest oli plekikääridega pool konsooli välja lõigatud.
Samas oli lõhutud juhi iste ja näidikud.


Ega minu autos pilt oluliselt parem pole kahjuks, vähemalt minu jaoks, vaadates keskkonsooli, tuletades veel meelde, kui hoolikalt sai keskonsool kokku pandud ja millese hoolega sinna sai veel hiljuti Automeetri käigukasti õli temperatuuri näidik lisutad.
28.05.2002 at 12:44
vkx
 
Corvette
Tõsiselt kurb kuulda, kaastunne ning edu ja jõudu sulle taastamisel!
28.05.2002 at 12:51
Raul
Corvette
On küllalt ka seda juhtunud kui stereo on nii korralikult paigaldatud, et varas ei suuda oma piiratud mõistusega seda kätte ja saada ja siis elab oma raevu välja autot retsides. Enda autol olen juba loobunud cdmaki kinnitamisest, kuna olen juba 3 korda stereost ilma jäänud. Nüüd iga kord autost lahkudes tõmban ka maki pesast välja ja kulutan parem tagasitulles 10 s maki häälestamisele. Samuti on suht lootusetu üritus juhtunust politseile teatada,kirjutad hulga avaldusi ja setetusi ja siis saadetakse 30 päeva pärast kiri, et seoses sellega et antud juhtumiga uusi fakte pole ilmnenud on aktiivne uurimine lõppenud ja sellega on ka kogu lugu. Siiski mingi väike võimalus olemas, et jääb keegi antud kraamiga vahele aga see tõenäosus on siiski suht olematu.
28.05.2002 at 12:58
madis
Corvette
jääb vahele siis jääb vahele, politseil pohhui. Millalgi oli kuulutus et politsei sai kätta hulga varastatud makke, tulge otsige oma üles. Läksin ja sellepeale öeldi, et mida sa tahad loll, räägi uurijaga. "Uurija" lakkis küüsi, jalad laua peal ja tal oli pohhui. Huvitav mida nende makkidega tehti ?
28.05.2002 at 13:45
Ago
 
Corvette
Krdi krt on ikka imbetsille siia ilma loodud. Endalgi korra pool keskkonsooli makiga kaasa viidud.
Edu taastamisel!

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
28.05.2002 at 13:47
Raul
Corvette
quote:
madis: Huvitav mida nende makkidega tehti ?

Mis nendega ikka tehakse, niipalju kui mina näinud olen, siis enamasti on politseiautodes cdmakid sees ja kahten et need juba politseiameti poolt auto ostukonkursse korraldades ühe tingimusena sees olid...
28.05.2002 at 13:49
askeldaja
 
Corvette
Jube värk. Ehk oleks kaduvväike võimalus panna kuulutus lehte, et ostad mingi kallima ja nn. usa formaadis maki, ehk näkkab mingi moment. Nimelt pätid võibolla ei tea, et Indrek lasi ju tulukesed oma tooni sättida, hea ära tunda.

Aga Vette hävitustöö on küll täiesti loomade poolt tehtud, jube on ka see, et keegi tõbras teab ja passib peale sinu toimetusi. :kill aitab ainult.
28.05.2002 at 13:51
Taavi
Corvette
Mul sõitis pilt eest ära seda juttu juba lugedes!!! Ma vist oleks igasuguse kontrolli kaotanud, kui oleks endal selline Vette sellises seisukorras olnud ja mingi narkomaan askeldaks parajasti seal sees.
Soovin kannatlikkust ja rahulikku meelt, ning ressurssi kõikide uute osade tellimiseks, paigaldamiseks ja värvimiseks jne. Üldse midagi tagasi saada on väga väike tõenäosus ma arvan.
28.05.2002 at 13:51 Last edited 28.05.2002 at 13:54 by Taavi
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.