register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette   1 2 3  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
Corvette
Fck! siukstele vendadele t6esti :kill ainus võimalik lahendus!

Kas poolits kah kohal käis & näit. sõrmejälgi otsis? Võimalus on küll kaduvväike, aga siiski... ja kas siis garage valveall ei olnud Sul?


L@omal.kah.sitt.päev.täna :(
28.05.2002 at 13:58
Indrek
Corvette
Vette garaaz ei olnud valve all, kuna seal garaazide juures tiirutasid niikuinii igasugu turvaautod pidevalt ja käisid öösiti tukkumas garaazide vahel, pealegi oli ka minu jaoks Saue suht turvaline koht siiani, kuna paari aasta vältel pole midagi minul ega kuuldavasti ka kellegil teisel juhtunud, kuigi olen ise tihti hoidnud nii tsiklit kui talvel ka mõnikord mootorkelku otse maja ees tänaval, kui pole garaazi viitsinud viia´õhtul. Vette endine garaaz on eemal natuke eraldi mu teisest garaazist ja pole seal mingi nädal käinud, täna hommikul helistati moblale mulle politseist ja paluti garaazi juurde kohale tulla. Kui sinna jõutsin, oli garaaz juba politsei poolt kinni pitseeritud ja siis läksin Harju politseisse, kus oli kriminaalasi juba algatatud.
28.05.2002 at 14:05
partel
  
Corvette
Tundub, et hea soundi saamiseks on kindlam investeerida mootorisse kui elektroonikasse.
28.05.2002 at 14:40
Ram350
 
Corvette
See on ikka jube küll. Selline lugu võtab täitsa keeletuks.
Krt ise näed tohutu vaeva ja higi et auto saada, siis paned oma hinge sinna sisse ja siis mingid mõistuseta ebardid (no inimesed nad küll pole) mingi f.. ng kaifi pärast rüvetavad kõik ära.

Mõtlesin siin omaette, et peaks maki külge siduma nööri, mis on ühendatud ventiili või lülitiga, mis omakorda laseb salongis valla närvigaasi või uinuti (piserduskohaks võiks olla armatuuri keskosa, nii et kohe näkku raisk) ja siis kui ise kohale jõuad võtad isiklikult munad maha neil sigadel &(. (vstik protseduur muidugi- kasutage kummikindaid - HIV).
28.05.2002 at 15:20
peep
 
Moderator
Corvette
Ram350, mõte on Sul hea aga Sa pead pärast laiba ära hävitama happevannis vms., muidu võib jamasid tulla.;)
28.05.2002 at 15:27
Noobel
Corvette
Ja pakuks Ram350 jutule veel lisaks, jätta Absolut Citroni pudel taha istmele, mis sisaldaks ehtsat metanooli, mille nad ka kindlasti kaasa haaravad ja kui õnn naeratab, siis ka seda tarbivad.....
28.05.2002 at 15:31
peep
 
Moderator
Corvette
narkarid ei joo alkoholi
28.05.2002 at 15:35
Noobel
Corvette
quote:
peep: narkarid ei joo alkoholi
jah selles suhtes õigus Peep, siis võib ka "valget hiinlast" või midagi taolist oli, mis vahepeal niitis. see muidugi ohtlikum varinat politsei vaatevinklist.
28.05.2002 at 15:37 Last edited 28.05.2002 at 15:38 by Noobel
askeldaja
 
Corvette
quote:
pead pärast laiba ära hävitama happevannis vms
toppida raudtünni ja kaan peale keevitada ;)

Varsti ei julgegi kallimat autot omada, kui aina globaalkatastroofid üle auto käivad :(

Huvitav, palju neid võis olla, samas kui kaua võis terroriakti avastamiseni aega minna, kas varem keegi midagi ei näinud krt!
28.05.2002 at 15:41
madis
Corvette
See ongi põhjus, miks ma endale ägedat soundi ei installi. teine põhjus on et pole raha.

Aga tegelikult, mitu inimest meil siin on, kes peale varga tabamist ta maha lööks vms ? Võib ju rääkida küll, aga kui oled 1:1 mingi narkariga, siis on suht reaalne nuga saada. Või annad ise nuga? Vist ikka ei anna. Vähemalt mina ei suudaks inimest kooma peksta või pussitada.
Nii et reaalsus on see et tegelt ei ole mitte sittagi teha !
28.05.2002 at 17:16
LaSa
 
Moderator
Corvette
reaalsus on paraku see, et eesti vabariigis ei ole üldse abiks stockist paremat autoaudiot installida :(
28.05.2002 at 17:53
arxx
Corvette
quote:
madis: ...tegelikult, mitu inimest meil siin on, kes peale varga tabamist ta maha lööks vms ? ...
ega (maha)lööma ju ei kipu meist keegi vist, aga vaevalt sa pikalt kaaluma hakkad kui mingi talpenn su stangi lõhub, või eksin?
kui mõni jobu mu 'venge't sellisel moel kohtleks väheneks reaalsustaju mul ilmselt piisavalt.

BTW, aastaid tagasi päisepäeva ajal oli naisel üks selline juhtum, et saabudes asjaajamistelt auto (suht koht uus fiat uno) juurde, leidis ta selle luku kallalt mingi lukksepa terariistaga ust sorkimas. peale lühi dialoogi:
N (naine) : jõudu!
L (lukksepp) : mida vaja, astu edasi...
asetas teinepool ridiküli maha ja sõitis lukksepal jalaga molli, seejuures ei harrasta ta idamaiseid võitluskunste. lukksepp ei oodanud ilmselt sellist reageerimist ja naise õnneks pistis punuma. võibolla oli jooksupaneku põhjuseks ka lähedal olnud bussipeatus inimestega. kojujõudes igatahes käed tal veel värisesid.

loo mõte selles, et kui palju me afektiseisundis end valitseda suudame?

____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
28.05.2002 at 17:54
madis
Corvette
Eks ta sõltub inimesest. Aga tugev inimene loodetavasti suudab. Enesevalitsuse kadumine ei lõpe kunagi hästi. (sellel baseerub üks spetsiaalne pinginaabri retsimise nipp, aga ma ei kirjelda siin, kuna totaalselt offtopic)

Kui mina taban kedagi enda Stangi retsimast siis.. oletan et võimalusel immobiliseerin tegelase, seon traadiga kinni, topin pagassi ja viin kitse. Vahepeal käin muidugi söömas vms.

Meil siin Volta tehases tehakse kättesaadud narkaritega nii, et topitakse ööseks (ja kauemaks) metallkonteinerisse. Sõltuvushaigus retsib meest rohkem, kui sada kirvehoopi ;)

Anyway, kogu teema on offtopic. Soovime Indrekule edu auto taastamisel, uue stereo valikul ja et rahakott paks oleks !
28.05.2002 at 18:03
rustang
  
Moderator
Corvette
quote:
Indrek:Kahjuks ei saa nüüd autoga sõita ega ka miilisõidul max. kiirust proovida ennem, kui auto on jälle täiesti korras, arvatavasti suve lõpuks või sügiseks.
Jama värk... Kas niipalju ei saa korda, et tagaklaasi külge teipida ja nitropudeli ka paika tagasi ja saaks ikkagi OMC ära sõita? Keegi võiks ju Porschedele koha kätte näidata, Sinu vettel tundub selleks potentsiaali olevat - V8, nitro, väike tuuletakistus, Made in USA....
28.05.2002 at 18:08
askeldaja
 
Corvette
Jutust juba hakkab aitama, aga ehk oli vähemalt mingi kindlustus Indrekul tehtud Vettele, vastasel juhul on asi ikka väga valus (moraalne + materiaalne kahju) :(

Ja katkise ja kriimulise autoga minna Usakate marki üleval hoidma on ka poleeritud ja läikivate Porschede jm. vahele sant tunne.

28.05.2002 at 18:24 Last edited 28.05.2002 at 18:26 by askeldaja
madis
Corvette
Sa võid vette põlema panna, teerulliga üle sõita ja happesse visata, kuid ta on ikka miljon korda ilusam kui ükskõik mis porse. Selles suhtes pole vaja pabistada !
28.05.2002 at 18:45
Indrek
Corvette
Miili sõidule kindlasti minna ei saa, sest lõhutud on kogu keskkonsool, samuti on välja lõhutud kliimaautomaatika seadme plokk, hetkel puhul kliima max kiirusega max sooja õhku, tagant on välja lõhutud audio võimendus, kõik juhtmed tagant on lihtsalt noaga läbi läigatud ja keskkonsoolis on samuti lihtsalt lõhutud ja sasitud juhtmete pundar, läheb juba tükk aega arutamisele, kus võivad peituda lühised jne., klaasist pole mitte midagi järel, mida kokku teipida, vaid sellised suured puru tükid, mida kile koos hoiab. Värvkate on ikka päris tugevalt kannatada saanud, kuna inimesed on kummargil hõõrunud vastu autot koos suurte klaasikildudega, et võimendi kätte saada.
Samas pole ka tuju autoga enne sõita, kui ta jälle endises korras 100 % on, kuna autot oli ju pikka aega hoolikalt ehitatud ja just see kevad 3-4 nädalat tagasi sai 100 % korda minu käe järgi.
28.05.2002 at 19:17
tfr
 
Corvette
quote:
askeldaja: Jutust juba hakkab aitama, aga ehk oli vähemalt mingi kindlustus Indrekul tehtud Vettele

hea küsimus kusjuures... mingis kasko-teemalises threadis kunagi oli Indrek just seal poolel, kes arvas, et kaskot pole vaja..
28.05.2002 at 20:40
urmas
Corvette
quote:
Samas pole ka tuju autoga enne sõita, kui ta jälle endises korras 100 % on, kuna autot oli ju pikka aega hoolikalt ehitatud ja just see kevad 3-4 nädalat tagasi sai 100 % korda minu käe järgi.
On ikka täielik müstika, et selliseid vandaale leidub.
28.05.2002 at 21:12
mr. RocknRoll
 
Corvette
Tunnen kaasa. Kuradi türklased... Kui kätte saaks näpud sahtlivahele kohe siis korralikult tappa ja viimaseks 2kuuks kanasõnniku vette kuhu on lisatud rohelist värvi. Vot nii. Pea värviks kah hõbedaseks-hea kõigil näha. Kogumoos.
Kahjuks selliseid leidub ja mida aeg edasi, seda rohkem. Varsti ei saagi enam sõita, vaata, et varastavad juba sõidupeal ka. mõnesmõttes on ziguli hea, keegi ei tunne huvi. Pakun, et need täitsamehed olid männiku kandist.

____________________________
44269
28.05.2002 at 23:10
mrtn
Corvette
ma nägin su vetti päeval iveco keskuse kohal prn mntl ilma tagaklaasita, mõtlesin et näen valesti :uhoh
28.05.2002 at 01:19
Indrek
Corvette
quote:
tfr: hea küsimus kusjuures... mingis kasko-teemalises threadis kunagi oli Indrek just seal poolel, kes arvas, et kaskot pole vaja..


Ma ei ole mitte täielik Kasko vastane, vaid tookord üritasin lihtsalt seletada, et kui firmal on teatud määr autosid ja positiivsed rahavood, siis tuleb firmale viie aasta perspektiivis näiteks odavam kaskosid mitte teha.
Üldiselt on ikka nii, et risk ja raha väljaminek peavad olema sõltuvuses, samuti see, kelle süül risk tekkib. Kuna avarii puhul tekib rahaline risk minu enda sõiduveast, võib avarii puhul vaid iseennast süüdistada.
Teiste inimeste käitumisest tulenev risk tekib auto varguse või lõhkumise puhul, isegi kui elementaarsed ohutusnõuded on täidetud(auto on garaazis või valvega parklas) ja siin ei saa omanik minu meelest kuidagi juba ennast süüdistada, samuti tekib risk juhuse tahtel, kui auto näiteks lühisest põlema süttib ja siis on kahju juba väga suur(eriti plastikauto Vette puhul).
Järgides neid põhimõtteid, tundub, et oli ka mul kehtiv rühmakindlustuspoliis kogu minu tehnika peale nn. minikasko(kõige odavam kaskoliik, mõeldud vaid täielikku hüvingu ärahoidmiseks suhteliselt suure omavastutusega, korvab vaid auto põlengu või varguse), sinna sisse kuulus ka Vette ja tundub vähemalt esialgu, et selle poliisi alusel korvab Sampo Kindlustus osaliselt kahju, mille põhjustas maki vargus eile öösel, aga hetkel, kuna kahju on suur ja Vette mitte lihtne auto(üksi tagaklaasi hinna suurusjärk on esialgsel hinnangul 40 kilo eek+peavalu ja tellimusaeg 4-10 nädalat), siis on asi hetkel alles selgitamisel, et mis ja kuidas ja kes ja millal ja kui palju.
29.05.2002 at 11:09 Last edited 29.05.2002 at 11:11 by Indrek
Indrek
Corvette
Lisaks muudab asja keeruliseks veel see, et auto taastamine minu poolt aktsepteeritud kvaliteedis võib võtta aega terva aasta, tuletades meelde juba kogemustest Vette armatuuriosade ja muude plastmassvidinate saadavust ja ebamäärast hinda. Veel kõige tipuks toodeti seda Vette(90) vaid üks aasta, siis muutus kere ja kuidas näiteks 91 aasta armatuuri osad sinna istuvad, ei ole 100 % kindel. See on halvim variant.:(
Võib ka juhtuda, et kõik läheb positiivselt, kõik on USA-s laos olemas ja auto läheb kohe värvi, klaas+katkised vidinad armatuuri ja sisu taastamiseks tulevad 4 nädalaga ja 6-7 nädala pärast juba auto jälle sõidab endises korras. :)
Nagu eelpool mainitud, on asi hetkel selgitamisel ja kõigepealt kuulame ära Sampo arvamuse asjast, siis hakkan uusi juppe otsima, et auto taastada ja vaatan, kuidas osade saadavusega selle juhtumi lahendamiseks asjad on ning tuleb auto tagumine ots vähemalt uuesti üle värvida.
29.05.2002 at 11:25
PlyVal64
Corvette
Kaastunne! Ise lähen järgm. nädal kohtusse mul kodu rüüstanud narkareid "vaatama" ... äkki nood idioodid tevad ka Saue omi. Männikult Sauele pole ju pikk maa...

Igatahes, tolle happevanniga saab "aidata" vast Martin460 ... mul oleks kah soov sinna mõned uputada, sest "Tänu" neile ei tule sel suvel purjetamisest suurt midagi välja(mootor viidi ära ja ilma ei saa minu sadamast välja). No ja jaht ning Vette pole just odavad lõbud korrastada...
29.05.2002 at 13:23
Indrek
Corvette
Vette siis peale õnnetust:



:(
03.06.2002 at 13:51
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.