register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette   1 2 3  
Poster Message
partel
  
Corvette
Kole.

Miks võti sees on?
03.06.2002 at 13:55
Indrek
Corvette
quote:
partel: Miks võti sees on?

Kuna Vettel on käigukangi lukustus võtmest, siis garaazis polnud loomulikult võtit ees ja kang oli vähe ära väänatud, proovisin siis, kuidas käigud käivad ja siis jäigi võti ette momendil. Auto seisad momendil juba loomulikult teises kohas, valve all niikuinii.
03.06.2002 at 14:04
Marx
 
Corvette
Uhh :*(
Võib ainult ette kujutada mis tunne sul oli garaasi ukse vahelt sisse vaadates.
03.06.2002 at 14:10
ylovoitka
Corvette
Masendav vaatepilt
03.06.2002 at 14:11
max
Corvette
totaalselt OT: Indrek, kas SUl on TPIl temperatuuri andur ainult ühe kaane küljes? Mis teise kaane küljes samas augus sel juhul on?
03.06.2002 at 14:15
Indrek
Corvette
quote:
max: totaalselt OT: Indrek, kas SUl on TPIl temperatuuri andur ainult ühe kaane küljes? Mis teise kaane küljes samas augus sel juhul on?

Ei oska momendil vastata Su küsimusele ja asja uurda ei ole samuti võimalik hetkel.

Kahju kalkulatsioon hakkab valmis saama ja nagu oligi arvata, on mõnede osade saadavusega natuke probleeme.
Kas oleks kellegil huvi teha autole pakkumine, sellises seisus nagu ta parajasti on? Auto oli enne õnnetust 100% valmis ja korras. Sel kevadel oli auto juures (auto oli juba eelnevate kahe aasta jooksul praktiliselt valmis ehitatud, valdavalt aastal 2000, kus sai kõik lahti võetud, vahetatud vahetust nõudvad osad, värvitud, õmmeldud uus sisu jne.)tehtud lisaks järgmise täendusi ja modimisi:
-Uued rehvid Bridgestone Potenza SS Pole Position
-Nitro koos vajalike lisadega(pudeli soojendaja, purge solenoid, termokott, autometer kellad) ja asendusega, +150 HP
-MSD digitaalne süüde, nitro aktiveerimisel keerab ise süüte etteantud kraadide võrra hilisemaks
-TH 700 käigukasti manuaalseks ehtamine
-Uus kuivaku(võistlus) Exide Maxxima
-Uued pidurikettad taga(esimesed ja klotsid kõik vahetatud eelnevalt 10 000 km tagasi)
-Konditsioneeri hooldus, söefiltri vahetus, täitmine jne.
-Mootori osaline(sisselase, klapikambri kaaned) värvimine autoga ühte värvitooni

Kui kellegil on asjalikke pakkumisi, siis olen nõus auto ära müüma(aga ei pea müüma) ja otsima järgmisi väljakutseid, kuna olin selle auto koos paljude tuttavate ja sõprade abiga kolme aasta jooksul ehitanud valmis ja nüüd ei kipu kohe jälle alustama uuesti, aga kui pakkumisi ei tule(mida võib ka arvata), siis tuleb ikkagi auto jälle järgmiseks aastaks ise sõitma panna. Igal juhul momendil kohe hetkel auto kordategemist ise ei alusta, lihtsalt pole endal tuju ega aega sellega tegeleda ja sellepärast võib-olla keegi soovib ise sellist autot endale hankida ja siis juba oma käe järgi lõpuni seada.???
06.06.2002 at 14:02 Last edited 06.06.2002 at 14:03 by Indrek
anti
 
Corvette
Maksetingimused?
06.06.2002 at 16:19
Indrek
Corvette
quote:
ZimV8: Maksetingimused?

Kokkuleppel, võimalikud variandid.
06.06.2002 at 16:33
askeldaja
 
Corvette
Sry OT pärast, aga teema juures jäi meelde, et puhtalt tagaklaas on esialgsel hinnangul 40K + tellimine jne :(

Sattusin mingile saksa kuulutusele, ega hästi aru ei saa saksa keelest, aga kas üks kasutatud selline on 700EUR? Lihtsalt niisama uurin.

SIIN

30.06.2002 at 23:39 Last edited 30.06.2002 at 23:52 by askeldaja
Indrek
Corvette
Uus tagaklaas ostetud ja juba olemas, aga tänud sellegipoolest.
01.07.2002 at 10:11
forced2race
Corvette
Ma oleks kindel ostja kohe ... Aga nagu alati see aga ...
Mis muidu hinnaks on ...
Really sorry for sinu vette . Fakk neid vargaid ja narkareid .!!! Mul ka pimedaks läks kui pilte nägin ! Ise olen hull corvetti austaja ja nagu signast näha on (kusjuures nats vale on : peab olla" ameerika plastiku raua owner wannabe :):) " hoopis ) ei ole veel soetand endale sellist .

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
01.07.2002 at 21:23
forced2race
Corvette
Kusjuures huvitavad kokkujuhtumised .
Ammu ammu 97 -l aastal oli see ... Esimesel Speedestil
Lasna kanalis . Viper oli ,udu kahevärviline,nüüd on vist max-i oma (niuks), su Vette oli vist , ma veel mõtlesin et tigedad mustad rattad olid .. ja veel üks tume punane ,peaaegu bordeaux Vette . Mis ka finaalis Viperiga oli . Mees kurvastas et talle ei luband oma taga rattad tagasi panna . Su omad olid tal . Kulunud kah ka olid . Mees suitsetas neid ikka põrgu seal :):) Sellepärast kaotas nats viperile . See Vette meeldis mulle ulmalt . Ja siis tost ajast ma nägin teda vist ainlt ühte korra .
Nüüd siin jalutan ma töölt koju. Kuulen tagant tuleva soundi (mürinat :)) pööran pea ja ongi see Corvette !!!
Oh raiss kui kõva ta on . Seda meest nägin jah ka Hummeris aga ei olnd võimalust talt küsida kuida vettie on . Noh nüüd südamel hea . Aga äkki tulete Speedestile korra veel mõlemad , nii tahaks näha jälle teid .
Pikk , natsa mõttetu jutt .. aga kogunenud sees.

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
01.07.2002 at 21:38 Last edited 01.07.2002 at 21:43 by forced2race
Indrek
Corvette
No nii, Sampoga asi korras, mingeid pretensioone Sampole ei ole, auto minikasko(vargus+tulekahju) korvas kahju vastavalt koostatud kalkulatsioonile, kandes kokkulepitud summa minu arveldusarvele :), kuigi see muidugi autot sõitma ei pane ja selles suhtes meeleolu Vette suhtes ei paranda. :(
Igal juhul näitab kogemus, et erinevalt Seesamis kindlustatud Tauruse juhtumist hindab Sampo Kindlustus ameerika autosid ja suhtub arusaadavalt ameerika autodega juhtunud õnnetustesse, seepärast julgen soovitada, kel huvi auto kindlustada, kasutada Sampo teenuseid.
Ise olen siis vahepeal hankinud uue tagaklaasi, muud remonttööd lükkuvad edasi, vaid võimalusel ostan ära uue kliima juhtploki, mis siis praegu puudu ja siis augustis hakkan mõtlema muude osade peale, kaasa arvatud värvimine, seniks aga on siis auto müügis, aga tundub, et siis sellise Vette vastu huvi on minimaalne:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=3225
02.07.2002 at 17:21
gets
Corvette
Re: Ise olen siis vahepeal hankinud uue tagaklaasi, muud remonttööd lükkuvad edasi, vaid võimalusel ostan ära uue kliima juhtploki, mis siis praegu puudu ja siis augustis hakkan mõtlema muude osade peale, kaasa arvatud värvimine, seniks aga on siis auto müügis, aga tundub, et siis sellise Vette vastu huvi on minimaalne:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=3225

Eks inimesi hirmutab see olukord. Üsna palju on lõhutud ja juppide hinnad suht teadmata/kallid. Ja muidugi, kui ostetakse juba autot, mis maksab 100+ tuhat, siis tavaliselt tahetakse sõitvat lahendust.
02.07.2002 at 17:35
Indrek
Corvette
quote:
gets:
Eks inimesi hirmutab see olukord. Üsna palju on lõhutud ja juppide hinnad suht teadmata/kallid. Ja muidugi, kui ostetakse juba autot, mis maksab 100+ tuhat, siis tavaliselt tahetakse sõitvat lahendust.

Loomulikult, see on arusaadav. Samas ei ole jälle mina sunnitud olukorras, et ma pean auto müüma, vaid mul on suht ükskõik, võiks ju müüa, aga midagi ei juhtu, kui ei müü. Seda tuleb võtta nii, et pakun antud hetkel soodsamalt kui muidu kellelegi võimalust hankida selline auto, kes sellist autot soovib + veel võimalus teha lõppviimistlus oma käe järgi, mida arvestatakse ka hinnas, samuti pole mina mittemingisusgust hinda küsinud, vaid pakkumiste põhjal otsustan, kas antud hetke turuhind sellisele autole sellises seisukorras, teades võib-olla kõige paremini, mis sellise auto ehitamine maksma läheb ja kui palju tööd ja raha läheb sinna nüüd peale vargusjuhtumit, et auto jälle taastada, vastab mingiski mõttes minu kujutlusele või mitte, andas samas ka endale aru, millist protsenti ma sooviksin minimaalselt tagasi enda poolt kulutatud rahast.
Kui auto õnnestub suve jooksul müüja, siis võtan käsile uue projekti ja see ei ole auto, sest kui võtta projektauto, siis mina isiklikult peale Vette ei tea autot, mis samas raha suurusjärgus mulle meeldiks. Aga kui müük ei õnnestu, siis jääme auto(Vette) juurde ja uue projekti jaoks, millega pole ka kiire, vaatame ja mõtleme midagi muud välja, kui selline soov püsib mõne aasta möödudes.
02.07.2002 at 18:00
Riho
Corvette
Igal juhul näitab kogemus, et erinevalt Seesamis kindlustatud Tauruse juhtumist hindab Sampo Kindlustus ameerika autosid ja suhtub arusaadavalt ameerika autodega juhtunud õnnetustesse, seepärast julgen soovitada, kel huvi auto kindlustada, kasutada Sampo teenuseid.


Meil firma Primera ka Sampos kindlustatud, pärast Poolas laksu saamist kindlustusega seletamisele läks ca 20 min-i, väga positiivne teenindamine. Ei tekkinud ka probleeme oluliselt hiljem välja tulnud vigastuste kompenseerimisega.
Samal autol paar päeva hiljem küljeklaas sisse löödi, tel. teel asja korda sai. Võib soovitada kindlalt Sampot.
03.07.2002 at 11:45
peep
 
Moderator
Corvette
Ise kah Sampo't kiidaks, kuigi ma mingeid illusioone ei soovita luua - shaakalid on nad kõik aga see ongi nende business ja igati normaalne niikaua kui mängureeglitest kinni peetakse.

Kui mul Passat ära varastati, siis Sampo hüvitas kahju õiglaselt ja ilma liigse venitamiseta.

Samas Salva vajas kohtuotsust, et mulle vaid 10 k. hüvitis välja maksta. Üritasid "kokku hoida".:D
03.07.2002 at 15:35
vette84
Corvette
Minul ka kõik kindlustused Sampos tehtud, aga keelduti üle 12. aastase autole kaskot teha, ise ka ei uurinud, kui suur oleks olnud kõrge omavastutusriskiga kindlustusmakse, ja nii on Vette seniajani kasko'ta, kui samal ajal väärtusetu Passat on isal juba neli aastat kaskoga kindlustatud. Seega olen lõhkise küna ees, kuidas kindlustada normaalse summa eest 18.aastast Vette. Andke nõu.
04.07.2002 at 00:16
tfr
 
Corvette
Enda senine lyhike kogemus Sampoga - sai Subaru nende kontserni kaudu liisitud ja leitud, et vqtaks siis kindlustuse ka sealtsamast. K2isin kohapeal vormistamas, siis teatas tibi nukra n2oga, et neil hetkel soft teeb trikke ja arvet v2lja trykkida ei saa - aga saadab mulle postiga koju. Aga et kasko hakkab kehtima - 2rgu ma muretsegu.

Ei muretsenudki, l2ksin koju ja tasahilju unustasin selle asja sootuks. Kuni mingi kuu ja mqned p2evad hiljem tuli Lapplanderi kindlustusearve koju - see tuletas meelde, et Subaru kaskot pole ka siiani tulnud veel ju. Helistasin siis Samposse, vabandati viisakalt ja lubati arve koju saata. Paar p2eva hiljem tuligi - ~4K kaskoarve + kuuajase venitamise seest ~1.5K viivist. Ja sellest viivisest mul ennast v2lja r22kida ei qnnestunudki - arve kuu aega tagasi tehtud ja maksmata - j2relikult viivis. :(
05.07.2002 at 23:01
udu
 
Corvette
uue võlaõigusseaduse järgi, mis hakkas kehtima 01.07.2002 ei ole enam õigust viivist küsida kliendi käest
st on kokku 7% aastas, aga selline viivis kaotab igasugu mõtte.
võid minna ja rääkida sampoga - viivist ei pea maxma.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
07.07.2002 at 21:05
tfr
 
Corvette
No Subaru ma sain k2tte aprilli lqpus, arve tuli lqpuks juuni esimeses pooles - seega selle uue seaduse alla ei l2inud veel.

Aga selle kasuliku biti inffi peab igatahes meelde j2tma :)
08.07.2002 at 12:08
Mell
Corvette
quote:
K2isin kohapeal vormistamas, siis teatas tibi nukra n2oga, et neil hetkel soft teeb trikke ja arvet v2lja trykkida ei saa - aga saadab mulle postiga koju. Aga et kasko hakkab kehtima - 2rgu ma muretsegu.



sellest jutust,et arvet kohe välja ei trükitud,järeldan,et sa ei kirjutanud arvele alla kah?sry,kui ma nüüd eksin,aga kas ei ole nii,et kui sa arvet oma allkirjaga aksepteerinud ei ole,siis ei ole neil ka mingit õigust viivist nõuda?kunagi täitevametiga ühe pisiasjaga pahuksis olles jäi just selline asi meelde selle viivise koha pealt...
12.07.2002 at 12:00
ats
 
Corvette
Minu teada on kasko lepingus kuupäev ja summad sees, mis on ka loomulikult allkirjastatud.
Ehk köhida nagu väga pole midagi.
Pluss minumeelest veel kehtivus peatub ka nii kauaks kuni võlg tasutud.

12.07.2002 at 14:51
cobra159
Corvette
Mida te oskate öelda punase Corvette kohta, numbriga 77 ZEK. See isend tuli mulle EOS rallil vastu, väga ilus oli.
27.07.2002 at 21:25
Heiti
Corvette
quote:
cobra159: Mida te oskate öelda punase Corvette kohta, numbriga 77 ZEK. See isend tuli mulle EOS rallil vastu, väga ilus oli.
Kui ma ei eksi siis see on minu tuttava auto,kes ta hiljuti alles ostis .Auto ise koos omanikuga onTartust.
27.07.2002 at 00:18
tqhq.ee foorum : Autod : Corvette   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.