register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Poster Message
christian
  
American Beauty Car Show 2009
stardime reedel mikimousega 13.00 raasiku konsumi eest on veel ühineiajd?
ja suundume maximarketi juurde kella 14. paiku,seal vist F-bodysid veel minemas.

16.07.2009 at 15:18
Astro SS
American Beauty Car Show 2009
quote:
christian: stardime reedel mikimousega 13.00 raasiku konsumi eest on veel ühineiajd?
ja suundume maximarketi juurde kella 14. paiku,seal vist F-bodysid veel minemas.



Ma tulen oma liikuriga pisut hiljem :rolleyes , vaja veel mõned kappavad hobused kinni püüda ...... :burnout

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
16.07.2009 at 16:11
Tim
 
American Beauty Car Show 2009
Ma ei saa aru miks see piletite eelmüük kinni pandi nii vara. Krt tavaliselt ikka olnud võimalus kuni üritusele eelneva õhtuni osta ja kodukal pole kaa sõnagi sellest. No pole aega lhtsalt kõiki krdi lehti läbi lugeda. Plaan oli reedel liikuma hakata ja siis esimesest suuremast linnast nagu näiteks pärnu piletid osta. Oi fakk kus on pürokraatia. Arvatavasti on siis mõtetu üldse reedel kohale tulla.

Mulle võib kaa kahepäevapileteid pakkuda 52 20 678.
16.07.2009 at 18:17 1 edit. Last edited 16.07.2009 at 18:18 by Tim
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 2009
Tim - kui pileteid müüakse 6ndast maist peale, siis oled sa küll suht hõivatud mees, kui pole siiani suutnud neid osta ;)
16.07.2009 at 18:29
R.Ott
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Vanaisa: Tim - kui pileteid müüakse 6ndast maist peale, siis oled sa küll suht hõivatud mees, kui pole siiani suutnud neid osta ;)
Vähemalt minul ja mõnel mu sõbral selgub tavaliselt alles eelviimasel tunnil, kas on võimalik nädalavahetusel toimuvast üritusest osa võtta. See aasta kipub asi vist minu jaoks töö tõttu ära jääma :( Seega annan hääle selle poolt, et reede lõuna paiku võiks ikka piletilevist piletid saadaval olla - nagu eelmis(t)el aastatel...


____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
16.07.2009 at 19:04
220TEI
American Beauty Car Show 2009
Küsimus aga selline. Kui kohale jõuda reede öösel vastu laupäeva u kl 0000 st alates, siis kuidas on lahendatud pileti ost ja pääs telkimisalale? Ehk siis kas pileti müük käib ööpäev läbi?
16.07.2009 at 19:42
antoine
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Tim: Ma ei saa aru miks see piletite eelmüük kinni pandi nii vara. Krt tavaliselt ikka olnud võimalus kuni üritusele eelneva õhtuni osta ja kodukal pole kaa sõnagi sellest. No pole aega lhtsalt kõiki krdi lehti läbi lugeda. Plaan oli reedel liikuma hakata ja siis esimesest suuremast linnast nagu näiteks pärnu piletid osta. Oi fakk kus on pürokraatia. Arvatavasti on siis mõtetu üldse reedel kohale tulla.

Mulle võib kaa kahepäevapileteid pakkuda 52 20 678.

Oi fakk kus on pürokraatia - kas keegi hakkas kusagil lõhkeainega paugutama?

____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005
16.07.2009 at 20:19
MiL472
American Beauty Car Show 2009
quote:
220TEI: Küsimus aga selline. Kui kohale jõuda reede öösel vastu laupäeva u kl 0000 st alates, siis kuidas on lahendatud pileti ost ja pääs telkimisalale? Ehk siis kas pileti müük käib ööpäev läbi?

jees täpselt sama küsimus. et siis kuidas jääb sellega?
16.07.2009 at 20:28
saadukas
 
American Beauty Car Show 2009
Kas Saaremaa poolt ka minejaid on? Ise plaanime väikese seltskonnaga kella 11 praamile minna.

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/
16.07.2009 at 20:52
arx73
American Beauty Car Show 2009
Mul on kah üks küsimus,et kas korraldaja peaks kõikide soove personaalselt rahuldama või suudate ka ise mõelda. Et kui saabute öösels, siis ilsmelst tuleks piletite peale mõelda eelnevalt ja mitte korrraldajat sõimata.Koraldatakse üks lahe üritus ja teie oigate mingite isiklite logistika probleemide pärast????Tiba lasteaed ei ole või???
16.07.2009 at 20:55
blood
 
American Beauty Car Show 2009
kui kellegil on 2-päeva pilet ka üle siis võib ka pakkuda 53464515

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
16.07.2009 at 21:21
MiL472
American Beauty Car Show 2009
quote:
arx73: Mul on kah üks küsimus,et kas korraldaja peaks kõikide soove personaalselt rahuldama või suudate ka ise mõelda. Et kui saabute öösels, siis ilsmelst tuleks piletite peale mõelda eelnevalt ja mitte korrraldajat sõimata.Koraldatakse üks lahe üritus ja teie oigate mingite isiklite logistika probleemide pärast????Tiba lasteaed ei ole või???

Asi on selles et eelnevalt ongi mõeldud, tegudeni pole aind jõutud;) kes siin oigab?
16.07.2009 at 21:26
Ivar 60
American Beauty Car Show 2009
quote:
pistrik: Kuidas laup. hommikuste minejatega Tallinnast ja lähiümbrusest on.
Teeks näiteks kogunemise 9,30-10,00 Laagri Statoilis ja stardiks sealt üheskoos.
Tuleb palju tuleb ja ka aega kulgeda piisavalt. Kuna väravad avatakse 12,00

Kas see kogunemine laupäeva hommikul on jõus, ühineks ka.

____________________________
2008 Mustang GT Convertible
16.07.2009 at 21:57
220TEI
American Beauty Car Show 2009
quote:
arx73: Mul on kah üks küsimus,et kas korraldaja peaks kõikide soove personaalselt rahuldama või suudate ka ise mõelda. Et kui saabute öösels, siis ilsmelst tuleks piletite peale mõelda eelnevalt ja mitte korrraldajat sõimata.Koraldatakse üks lahe üritus ja teie oigate mingite isiklite logistika probleemide pärast????Tiba lasteaed ei ole või???

Punkt üks: Mul on piletid olemas - kahepäeva, millest kasutan olude sunnil ühe, kuid kuna jõuan kohale peale südaööd siis huvitas kuidas ja kust saan käepaela öösel, et telkimisalale siseneda.
Punkt kaks: Tuleme kahekesi ja teisel inimesel kahjuks pole piletit, kas ta peab ööbima kusagil aia taga ja ootama kuniks piletimüük hommikul avatakse, või on siiski mingisugune võimalus?

Eelmistel aastatel polnud sellist probleemi , igaüks tuli ja läks millal tahtis. Sellest ka minu eelmine küsimus, ja ootaks vastust ikka korraldajatelt, et teaks kuidas oma sõite ja tegevusi planeerida...

Ah jaa. Tegemist ei olegi lasteaiaga, kus kella peale magama minnakse, sisuliselt käib elu üritusel ikka 24/3
Edit: no ok 3 päeva ümmarguselt kui nii parem on... :)
16.07.2009 at 22:42 2 edits. Last edited 17.07.2009 at 01:59 by 220TEI
pistrik
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Ivar 60:
quote:
pistrik: Kuidas laup. hommikuste minejatega Tallinnast ja lähiümbrusest on.
Teeks näiteks kogunemise 9,30-10,00 Laagri Statoilis ja stardiks sealt üheskoos.
Tuleb palju tuleb ja ka aega kulgeda piisavalt. Kuna väravad avatakse 12,00

Kas see kogunemine laupäeva hommikul on jõus, ühineks ka.
Minu poolt on jõus.
16.07.2009 at 22:57
arc71c
American Beauty Car Show 2009
quote:
Ivar 60:
quote:
pistrik: Kuidas laup. hommikuste minejatega Tallinnast ja lähiümbrusest on.
Teeks näiteks kogunemise 9,30-10,00 Laagri Statoilis ja stardiks sealt üheskoos.
Tuleb palju tuleb ja ka aega kulgeda piisavalt. Kuna väravad avatakse 12,00

Kas see kogunemine laupäeva hommikul on jõus, ühineks ka.


Arvatavasti ühinen ka.
16.07.2009 at 22:57
Rizzy
 
American Beauty Car Show 2009
Sama lugu minulgi, ülimalt ootamatu oli et eelmüük lõpetatakse 2 päeva enne üritust..
Niiet kui kellelgi leidub veel kaks nädalavahetuse piletit, oleksin väga huvitatud.

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
16.07.2009 at 23:03
Tim
 
American Beauty Car Show 2009
Minupoolt teema maas. Piletid olemas.
16.07.2009 at 23:07
hotrod
 
American Beauty Car Show 2009
igatahes mõned autod juba haapsallu teel..

aga haruteelt stardin ca 10-11 vahel (dodge ram ja suburban)

____________________________
Real hotrod's don't leak oil - They mark their territory
16.07.2009 at 23:10
morsk
American Beauty Car Show 2009
quote:
arx73: Mul on kah üks küsimus,et kas korraldaja peaks kõikide soove personaalselt rahuldama või suudate ka ise mõelda. Et kui saabute öösels, siis ilsmelst tuleks piletite peale mõelda eelnevalt ja mitte korrraldajat sõimata.Koraldatakse üks lahe üritus ja teie oigate mingite isiklite logistika probleemide pärast????Tiba lasteaed ei ole või???

Milline tase!
Kui sujuvalt sõimatakse kõiki ja samas mitte kedagi!

Milline loominguline lähenemine!
Kirjutatakse, et
quote:
.. on kah üks küsimus
aga esitatakse neid kolm ja et mitte küsimärkidega vaeva näha, siis jäetake esimeselt küsimuselt see ära, kuid kahele viimasele pannakse kindluse mõttes neli ja kolm!

Milline fantaasiarikkus!
Miks peakski lugeja aru saama, millest-kellest on jutt.
quote:
isiklite
Tsiklite? Isiklike?
Parem on ju kirjutada nii, et ka teistel oleks huvitav lugeda!



16.07.2009 at 23:11
Madlobster
American Beauty Car Show 2009
quote:
hotrod: igatahes mõned autod juba haapsallu teel..

aga haruteelt stardin ca 10-11 vahel (dodge ram ja suburban)

Njah siis saad ühineda nendega (mina ka) kes maxikas kell 10 olemas on kuskil 10:15 tahaks sealt lahkuda.
16.07.2009 at 23:15
monts
 
American Beauty Car Show 2009
Piletid olid eelmüügis tõepoolest juba 6.maist. Piletilevi kodukal oli ilusti kirjas, millal piletimüük läbi saab, nii et ei tasu alati asju viimasele minutile jätta.

Kohapeal ei ole piletimüük 24h. Reedel on piletimüük avatud kella 23.30-ni, siis saab ka elmüügist ostetud piletid käepaelteks vahetada. Laupäeva hommikul 10-st piletimüük jälle lahti. Hilised tulijad katsuge jõuda enne piletimüügi sulgemist kui soovite veel reedel Krahviaia telklasse saada. Kui ei jõua siis on abiks teine telkla.

____________________________
American Beauty Car Show
16.07.2009 at 23:42
220TEI
American Beauty Car Show 2009
Asi selge. Aitähh!
17.07.2009 at 00:02
antoine
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
220TEI:
quote:
arx73: Mul on kah üks küsimus,et kas korraldaja peaks kõikide soove personaalselt rahuldama või suudate ka ise mõelda. Et kui saabute öösels, siis ilsmelst tuleks piletite peale mõelda eelnevalt ja mitte korrraldajat sõimata.Koraldatakse üks lahe üritus ja teie oigate mingite isiklite logistika probleemide pärast????Tiba lasteaed ei ole või???

Punkt üks: Mul on piletid olemas - kahepäeva, millest kasutan olude sunnil ühe, kuid kuna jõuan kohale peale südaööd siis huvitas kuidas ja kust saan käepaela öösel, et telkimisalale siseneda.
Punkt kaks: Tuleme kahekesi ja teisel inimesel kahjuks pole piletit, kas ta peab ööbima kusagil aia taga ja ootama kuniks piletimüük hommikul avatakse, või on siiski mingisugune võimalus?

Eelmistel aastatel polnud sellist probleemi , igaüks tuli ja läks millal tahtis. Sellest ka minu eelmine küsimus, ja ootaks vastust ikka korraldajatelt, et teaks kuidas oma sõite ja tegevusi planeerida...

Ah jaa. Tegemist ei olegi lasteaiaga, kus kella peale magama minnakse, sisuliselt käib elu üritusel ikka 24/7.


24/7 ?! Keegi kavatseb nädalaks jääda?

____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005
17.07.2009 at 00:35
morsk
American Beauty Car Show 2009
quote:
monts: Piletid olid eelmüügis tõepoolest juba 6.maist. Piletilevi kodukal oli ilusti kirjas, millal piletimüük läbi saab, nii et ei tasu alati asju viimasele minutile jätta.

Kohapeal ei ole piletimüük 24h. Reedel on piletimüük avatud kella 23.30-ni, siis saab ka elmüügist ostetud piletid käepaelteks vahetada. Laupäeva hommikul 10-st piletimüük jälle lahti. Hilised tulijad katsuge jõuda enne piletimüügi sulgemist kui soovite veel reedel Krahviaia telklasse saada. Kui ei jõua siis on abiks teine telkla.

Kas autoga saab 24 tundi platsile ja platsilt ära?
17.07.2009 at 01:02
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.