register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Poster Message
Andrus
American Beauty Car Show 2009
Kuna ise nägin ainult "cruisingut", siis paar kommentaari:

Kas ei võiks ikkagi "huvitavamad" autod olla alguse pool. Ei ole huvitav vaadata made in Austria Chryslereid jm. "Ameerika" autosid.

Kuna tegemist on "cruisiga", siis võiks hoog natukene väiksem olla. Suht ruttu sõitsid autod linnast läbi.

Kahju oli, et mitmed huvitavad masinad tulid hommikul Haapsalusse sõites tee peal vastu ja neid kruiisil ei olnud.

Osalejetele paneks südamele, et konide loopimine autost ei ole eriti ilus.

burnoutidest - kohati tundus, et mõnel mehel ei olnud auto just päris kontrolli all... Arvestades, et tee ääres oli palju inimesi võib selline asi väga õnnetult lõppeda. Lisaks on see hais suht talumatu ja pani rahvast kohati täitsa selga keerama.
19.07.2009 at 22:11 1 edit. Last edited 19.07.2009 at 22:15 by Andrus
Malibu
 
American Beauty Car Show 2009
Jäin üritusega igati rahule. Tänud korraldajatele.
Ja need kes virisevad, grilligu järgmine aasta kodus, pole selliseid meil sinna vaja...!!!
19.07.2009 at 22:32
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2009
Tänud korraldajatele !

quote:
Andrus: Kuna ise nägin ainult "cruisingut", siis paar kommentaari:

Kas ei võiks ikkagi "huvitavamad" autod olla alguse pool. Ei ole huvitav vaadata made in Austria Chryslereid jm. "Ameerika" autosid.


Arvan sama , tavalised kaasaegsed autod võiksid olla kolonni sabas.
19.07.2009 at 22:50
partel
  
American Beauty Car Show 2009
Kõigepealt märkuseks, et ma ei oska asja hinnata tavakülastaja seisukohast, kuna olen ikkagi mõnevõrra asjaosaline, koos vastavate huvide ja privileegidega, mis vähendavad objektiivsust.

Kogu üritusega tervikuna olen üsnagi rahul.

Näitus oli puhtisiklikult suht masendav, sest ei olnud välja panna omaehitatud 1600-2000+ hj kiirendusasja. Üsna kehv tunne on, kui tead, mida ja kuidas teha, aga hetkel ei ole selleks võimalust. Tahaks ikka publikule piletiraha eest ka midagi vastu anda. Aga see on minu probleem. Valuvaigistiks oli teadagi aeg-ajalt "karastusjookide" limpsimine. Kui alkot ei saa valada kütusepaaki, tuleb seda muul moel tarvitada.

Mis kommentaatoritesse ja zhüriisse puutub, siis olen ma viimane, kes on pädev välimust ja originaalsust hindama. Samas kui äsja mustad numbrid saanud auto, mille eksperthinnangus on "99.3 % originaalne", kommenteeritakse mõnede võtmekomponentide mitteoriginaalsust või et on üldse hiina toodang, siis tekitab see pisut hämmeldust ja mitte ainult minus. Samuti jäeti mõned autod üldse tutvustamata.

Aga egas rahvas rumal pole, oskavad ka ise asju hinnata. Selles mõttes on kiirendusprojekti ehitamine parem, sest seal on objektiivsed numbrid timeslipi peal, mitte ei otsusta kellegi subjektiivne hinnang. Kui on ikkagi Eesti Meistritiitel ja rekordid, siis vast pole midagi vaielda.

Kui mina ja Erkki saaksime vähegi korralikult asja teha, siis igaüks arvaku ise, kelle nimel rekordid oleks. Peaks vast hea sportliku käitumise kohaselt enne sõitu konkurendile ütlema, et pangu juba treiler sooja, kohe lähete koju! Aga hetkeseisuga tegi Erkki "Originaalse" rekordi, nimelt suutis ta ühte purki degusteerida ikka nii mõnegi tunni, enamus auras vist lihtsalt ära! :)

Reede õhtul sai veel Imperiali starteri bendixit aretatud, eritransaga Soomest toodu polnud õige asi. Kus häda kõige suurem, seal ka suur kuvalda käepärast! Sai siis lööktöö käigus asi tööle ja ürituse pidas vastu.

Dragil siis Eedu tiimipealik oldud, samuti jõudumööda teisi aidatud. Kogu aeg ikka nagu orav rattas, kõik ju "omad" ja kui kellelgi on mingi anomaalia, siis kelle poole pöördutakse ??

Nagu kõigil, oli ka mul väga hea meel Veljo üle, keda sai õnnitleda "meeste hulka tuleku" üle! Kui näiteks EMV IV C-klassi finaal oleks Veljo vs Erkki, siis mina olen juba happy, sõltumata, kumbal seekord paremini õnnestub.

Aga kogu üritusega ikkagi väga rahul ja väga suured tänud kõikidele asjaosalistele, ärge võtke eriti tõsiselt nihujameeste kriitikat, kes ise pole midagi teinud (peale vingumise), ega saavutanud, vaid kuulake parem neid, kes on alati kohal, sõltumata osalustasust.



____________________________
_
19.07.2009 at 23:23
Toothfairy
American Beauty Car Show 2009
Meie pere kohaletulek oli veel laupäeva lõuna ajal küsimärgi all, aga kohale jõudsime. Auto elas esimese pikema sõidu kenasti üle ja sai nii mõnegi komplimendi.
Korraldajatele suur tänu vahva ürituse eest. Me jäime rahule. Viriseda saaks vast mõne asja kallal küll, aga ei näe nagu mõtet. Kes tahab, võib alati parema ürituse korraldada, eksole.

____________________________
Buick Riviera 72'
20.07.2009 at 00:31
viplala
American Beauty Car Show 2009
quote:
rnx69:
Ning kõige suurem kivi korraldajate kapsaaeda - kus kurat inimesed oma prügi vahepeal panema oleks pidanud - telkimisplatsil ei märganud peale paari pisikese prügikasti ühtki kohta. Kempsude juures oli kuhi kasutatud paberrätte lihtsalt kraanikaussi loobitud, kuna inimestel polnud neid lihtsalt kusagile visata.

Ei käinudki see aasta. Ei ole ka korraldajate rivis, ega pole ka midagi sarnast kunagi korraldanud. Aga andke mulle nüüd andeks mu kriitika, see kuradi prügikastide teema on iga aasta üks ja sama. On siis raske neid vähe rohkem paigaldada?
20.07.2009 at 01:02
Tauri32
 
American Beauty Car Show 2009
Tere,
Pildid üritusest leiate siit-> www.Tauri32.pri.ee
Tänan.
20.07.2009 at 01:05 1 edit. Last edited 20.07.2009 at 01:11 by Tauri32
marti11
American Beauty Car Show 2009
suured kiitused korraldajatele, üritus meeldis väga!
igaks juhuks mainin ära veel, et kaotasin ära mustad oakley päiksekad, oleks tore kui keegi leidis ja tagastada sooviks.

____________________________
mustang 2006, dodge ram b250
20.07.2009 at 01:17
Stealth
 
American Beauty Car Show 2009
Kuna ise polnud kohal, siis küsin, et kas keegi külastajatest/osalejatest mingeid videoklippe ka tegi ?



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
20.07.2009 at 02:49
mikimouse
American Beauty Car Show 2009
mina 101% rahul. järgmine aasta ka raudselt kohal. väga muhe kaader oli koos igatahes.

virisejad võiks aru saada, et se pole üritus kuhu perega telkima tulla ja linnulaulu kuulata... lihtsalt välja kujunend nii... mulle tundub vähemalt :)


____________________________

20.07.2009 at 09:16
Astro SS
American Beauty Car Show 2009
Ma jäin üritusega rahule, kuigi omal jõul ma lennuväljalt ära ei saanud vaid pidin treilerit ootama.


Esimene tõmme oli suht tagasihoidlik (14.xx) kuna kuusepuu taga hakkasid tuled liiga kiresti vilkuma :uhoh ja Andres kihutas oma Ram'iga minema , mul aga selle aja jooksul ei suutnud veel föön ennas pöördesse ajada.
3/4 distantsil oli vile juba ellu ärganud ja sõit läks lõbusaks., ning enne finisit sai Andresest mööda kihutatud


Kuna esimene sõit oli lahja ja suitsu suhtes kesine, siis otsustasin 'pisut' juurde keerata, Siinkohal tuleb ette rutata ja mainida,et läks vist pisut paljuks ..... :rolleyes

Kuna ajasõidus reaktsioon ei mängi rolli, siis otsustasin pre stage ajal korralikult boosti üles kruvida ja siis stagesse lasta. Paraku ei suutnud ma teda piduritega pre-stages kinni hoida ja libisesin stagesse , millele järgnes kuusepuu 'tuledemeri'. Enne ma stardist ei lahkunud ,kui boosti kell hakkas 10 psi jõudma ja sellest tulenevalt oli reaktsioon 3.8 sekunidt :D

Distantsi lõpu poole tuli ka meelde vaadata boosti, seda oli vist natuke liiga palju kuna 60 psi kell oli omadega juba järgmisel ringi . Arvatavasti võis boosti olla umbes 75-80 psi'd, mis oli ilmselt plokikaanetihedi jaoks natuke liiga palju, kuna tema lahkus suure pauguga distantsi lõpus (veed ja õlid segamini ei ole, vist paugatas silindrite vahelt). Tegelikult ei te ma isegi kas ta lahkus enne finisit või alles pärast.

Stopper lõi aja seisma 13.0 sekundil, millega olen ise väga rahul,eriti veel kui aravastada,mis on ta tegelik mass.............



Kuna vihma pärast jäi õige võistlus ära ,siis klassides jagati kohad ära ajasõitude järgi. :devil

Mul õnnestus saada C-klassi võit :hail


Siinkohal tänud veelkord Madisele,kes trikitas oma aegadega superfinaali jaoks :beer



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
20.07.2009 at 09:54
hunt
 
American Beauty Car Show 2009
Ka siis elusa ja tervena tagasi.

* Autode poole pealt ei midagi jalustrabavat, ega sildaviskamise väärilist ei olnud. Küll oli mitmeid eksemplare, mille ümber sai ikka mitugi ringi ümber käidud.

* Musa koha pealt oli ikka kohal Eesti absoluutne tipptase (Kolumbus Kris, No Big Silence, Ultima Thule, Smilers, jne.). Või keegi tahab sellele väitele vastu vaielda ?
Tümpsu kvaliteeti Õllesummeri pealava omaga muidugi ei võrdle .... kuid vähemasti seal lava ees küll midagi häirivat ei olnud.

* Muu elu-olu nagu ikka. Kes on rohkem käinud, selle jaoks oli kõik vanaviisi. Kes mitte - ingugu edasi ...

* Rahvast oli reedel küll üllatavalt vähe, aga laupäeval juba oluliselt rohkem.

* Üks asi, mille üle järgmiseks aastaks ehk järele mõelda, on toitlustamine. Järjekordi küll polnud ja teenindamine käis 24/7 aga menüü oli küll ikka väga üheülbaline.
Ja kas 100 jeeku suitsukanakoivast koos grillkartuli ja kapsaga ikka ostjale vastuvõetav hind on ?

* Loodan, et korraldajad said oma kuludega hakkama ja kohtuks Haapsalus jälle 2010 !

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
20.07.2009 at 10:02
hunt
 
American Beauty Car Show 2009
quote:

Stopper lõi aja seisma 13.0 sekundil, millega olen ise väga rahul,eriti veel kui aravastada,mis on ta tegelik mass.............


Me just seal tribüüni peal vaikselt itsitasime, stock C5 Vette peaks kusagil 13,2 - 13,4 sõitma .

Jube änks oleks neid koos ühel joonel sõitmas näha .....


____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
20.07.2009 at 10:13
Marko L
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
hunt: Ka siis elusa ja tervena tagasi.


* Üks asi, mille üle järgmiseks aastaks ehk järele mõelda, on toitlustamine. Järjekordi küll polnud ja teenindamine käis 24/7 aga menüü oli küll ikka väga üheülbaline.
Ja kas 100 jeeku suitsukanakoivast koos grillkartuli ja kapsaga ikka ostjale vastuvõetav hind on ?

* Loodan, et korraldajad said oma kuludega hakkama ja kohtuks Haapsalus jälle 2010 !



Minu arust oli see toitlustaja üks parimad. Toit oli toidu maitsega ja see kanafilee ei maksnud küll palju.
Seda mida tavaliselt dragil pakkutakse ei julge mina küll söögiks nimetada.

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
20.07.2009 at 10:54
Olds
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
hunt:* Üks asi, mille üle järgmiseks aastaks ehk järele mõelda, on toitlustamine. Järjekordi küll polnud ja teenindamine käis 24/7 aga menüü oli küll ikka väga üheülbaline.
Ja kas 100 jeeku suitsukanakoivast koos grillkartuli ja kapsaga ikka ostjale vastuvõetav hind on ?
* Loodan, et korraldajad said oma kuludega hakkama ja kohtuks Haapsalus jälle 2010 !
Ürituselt tagasi ning üldkokkuvõttes võib 10-st punktist 7 anda. Ehk siis - rahul! Eriti teeb meele rõõmsaks see, et lõpuks ometi saime Veljo auto rajale ning arvestades et tegemist oli täielike testisõitudega, võib ajaga ja eriti lõppkiirusega väga rahul olla. Lõppkiirus pea 230km/h ning aeg 10.2sec ehk siis võrdväärne "Outlaw" klassi omadega. Probleeme oli stardis, kus boost`i ei saanud kummalgi korral üles. Suure sabistamise käigus sai kogemata tekitatud "boost controllerisse" üks "tühi lisafail" mitte muudetud launch boosti. 60` ajad olid suht olematud, selle vea tahame järgmiseks etapiks kõrvaldada ning sihime loomulikult 9 sekundi sisse. Eks Veljo pajatab ise pikemalt oma auto tegemistest...
Kodanik "hunt" kommentaariga söögi osas aga 100% nõus. Sai mindud tühja kõhtu täitma ja ostetud kui ma ei eksi, siis 80.- eest praad. See pole küll korraliku prae eest suur raha kuid saadud "prae" eest liig, mis liig. "paneeritud kana" oli põhjast täiesti kõrbenud, friikartulid lödid ja vesised, salat täiesti jäine...sorry aga sellise jama eest ei oleks olnud nõus isegi 25.- maksma.
Teine kivi nende kapsaaeda oli võistluspäeval, kus püüdsin saada kohvi. Käisin hommikul vahetult ennem võistlust - kohvi pole kuna keegi pole teinud. Läksin paari tunni pärast - kohvi sai just otsa, paneme uue kannu "tulele." Ok, läksin siis poole või maksimum kolmveerand tunni pärast - kohvi sai otsa, vesi on otsas jne jne :bs
Loodetavasti suudetakse järgmiseks korraks kutsuda kohale vähe korralikum toitlustus

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.07.2009 at 11:01
tiper
American Beauty Car Show 2009
Meie pere jäi üldjoones üritusega väga rahule. Ilm oli ka väga mõnus, nii et sai murul lebotades muusikat kuulata. Laps oli rocki kuulates rõõmust hullumas, nii meeldis talle, ise pole veel 2-aastanegi ;)
Nuriseda oleks nii mõnegi asja üle, kuid las need jäävad, ideaalne üritus poleks niikuinii võimalik. Tulime kohale laupäeva lõunaks ja kahju oli pühapäeval ära minna.
Järgmiseks aastaks autoga uued plaanid, seega uuel aastal uue hooga, õnneks sai paar kasulikku kontakti juurde :D

Nurisejatele ütleks, et nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Küllap korraldajad ise ka õpivad iga aastaga ;)

Edu ja kohtumiseni!!!
20.07.2009 at 11:20
rnx69
 
American Beauty Car Show 2009
Paar klõpsu ka minu poolt - http://pilt.delfi.ee/album/135343/.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
20.07.2009 at 11:27
morsk
American Beauty Car Show 2009
Ole tänatud, suur ameerika president, kes sa oled meile andnud selle hääbuva autotööstuse, mis kord aastas paneb liikuma vana maailma palverändurite hordid, et teha kummardus imeliste maanteekaunitaride ees ja avaldada austust inimestele, kes usuvad kõrvalteedel liikumise võlu. Olgu see väikelinna tiigielu vähekenegi loksutava sündmuse positiivne elevus kompensatsiooniks kõikide öörahu lõhestavate mustangihirnatuste ja signaalinuppudel trampivate rusikate eest. Ole tänatud, iidne lossiehitaja, kes oled ehitanud sellise kindluse, mis ka tuhande aasta pärast võimaldab rahval meelt lahutada ja kuulata muusikat nii sees kui väljaspool müüre, andes võimaluse isegi vaesemal rahval kokku koguneda ning rõõmustada üksteist oma olemasoluga! (autor: Bono)
20.07.2009 at 11:29
Madlobster
American Beauty Car Show 2009
quote:
Olds:
quote:
hunt:* sorry aga sellise jama eest ei oleks olnud nõus isegi 25.- maksma.
Loodetavasti suudetakse järgmiseks korraks kutsuda kohale vähe korralikum toitlustus

Korraldajad on teinud lepingu firmaga, kes hoolitseb kogu jama eest mis seal toimub kaasaarvatud toitlustamine. Ning see firma vaevalt et seda foorumit loeb. Ja järgmine kord on sama firma ja sama kuivetunud lihatükk seal 100 eeku eest müügil.

Haapsalu ärimehi on üldse imelik vaadata. Palju selliseid suuri üritusi seal toimub pakun välja et ikka väga vähe. Need ürituse toimumise ajad on ainukesed võimalused neil natuke nutsu teenida. Aga lossiplatsi lähedal olevad toitlustusasutused on nagu pooletoobised. Avavad söögikoha kell 11 siis kui inimesed on juba ära läinud. Nägin kui palju inimesi linnas otsimas, et kus midagi normaalsemat süüa saab peale selle kullahinnaga kuivanud lihatüki (mis hommikusöögiks kohe kindlasti ei kõlba (neil polnud enam pühapa hommikul isegi kohvi sisse suhkurt anda)). Oleks minul söögikoht seal lossiplatsi lähedal oleks kohe hommikul kell 8 lahti hommikusöögiks härjasilm, hommikupudrud lisaks õrnama ologa meestele ala seljnaka, frikadellisupp. Plus rikkusi oleks võinud kokku ajada 24 tunni kurkidega. Lihtsalt üli kummaline. Üks söögikoht seal platsi ääres, kus sai laupäeval söömas käidud oli ikka ka tase omaette liha oli võetud otse sügavkülmast ja lauda toodud läbinisti jääs. Peale ohtra tomatimahla tarbimise lahkusime maksmata kuna kuskil on piirid (kööki tagasi ei saada põhimõtteliselt asju sest kokkasi on igasuguseid ja ...). Teenindavad tüdrukud olid uimased kui porikärbsed ja ega nad eriti minu vingumisest aru ei saanud, et miks ma jäätand liha ei taha süüa.

Üritusega üldjoontes väga rahul kuigi rahvast oli võrreldes eemise aastaga oluliselt vähem (kas keegi teab kui palju kruisil see aasta autosi oli?) ja ilmaga vedas ka ikka roppu moodi (kiirenduse osa vist natuke rikkus ära) nii et järgmisel aastal kohtume!
20.07.2009 at 11:41
vlzman
 
American Beauty Car Show 2009
Samuti lõpuks tagasi ürituselt ja igati jäi ka minu pere rahule. Muusikavalik minu meelest üsna täppi pandud, näituseautosid oleks küll võinud veidi rohkem olla, kuid kurta ei saa, vaadata oli ühtteist. Veider tundus, et eksponaatide tutvustus lõpetati dragiautode juures ära, ehk oleks rahval huvitav olnud kuulata ka paari fakti nende aparaatide kohta. Toitlustus võibolla tõesti ainus koht, kus veidi vinguda kannataks, samas laste jaoks päästis hernemüüja olukorra :)
Kiirendusvõistluse koha pealt ei pea vist eraldi mainima, kes oli kõige rahuolevam inimene lennuväljal :D suunurgad kõrvuni siiani. Esimene võistluskogemus olemas ja ka timeslipp, millega võib suht rahule jääda. Pikemalt ei hakka oma autoteemaga seda topicut solkima, rohkem lugemist buicki teemas.
Pöidlad püsti korraldajatele ja jõudu järgmiseks aastaks !

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
20.07.2009 at 11:48
Jamez
American Beauty Car Show 2009
Täitsa rahul üritusega. Noh ok möönan ,et toitlustamine on tõesti probleemiks. Loodan ,et Karol järgmiseks aastaks natuke neid toitlustuse korraldajaid töötleb või siis palkab kompetentsemad tegelased ;) Autod olid ilusad ja muusika täitsa söödav. See ,et ilma piletita telkimisalale ei saanud oli kah väga mõistlik kuna paljud ju koos pisiperega laagris ja see välistas selliste pilkumeeste kohalolu kes sinna lihtsalt oma viina jooma ja jõurama olid aastast aastasse harjunud tulema.
Mis kiirendusse puutub siis pean endale tuhka pähe raputama ja ohtralt. Nimelt unustasin nitro ohutuslüliti 2 sõitu järjest sisse lülitada ja siis imestasin sõidu ajal ,et mis jama see on ,et üldse ei liigu. Tulemuseks siis tagasihoidlik 9,4 sek ja 234 km/h. 60 jalga kannatas 0,15 sekundi võrra selle all ,et mingil põhjusel olid korraldajad stardi tagasi puhta ja ilma kummita betooni peale nihutanud. Peab mainima ,et ei ole väga mõistlik otsus meie teami seisukohalt. Turbo autodele annab see ilmselt mingi pisikese eelise aga suurte mootoritega autodele kellel väänet juba stardis piisavalt ei mõju see teps mitte hästi. Sooviks küll väga ,et sellest ideest loobutaks ,et kasvatame 2 meetri kaupa endale rehviga kaetud rada. See võtaks ikka aastakümneid:))) Ja kiireid aegu nii näidata ei saagi. Lõpuks õnnestus mul veel auto täiega keema ajada kuna pidin 3 minutit käik sees ootama vastast. Saan aru ,et vihmaeelne paanika jne...aga kas mitte 30 sek ei ole see aeg millega peab vastane platsis olema või siis on automaatselt väljas? Ok see selleks. Superfinaal jäi nagunii pooleli ja loodan ,et püsivaid kahjustusi autole ei tekkinud.
Lõpuks siis jaotati ajasõitude järjekorra alusel kohad välja ja õnnestus mingil moel võita oma klass. Kõik said koju magama minna ja rahu oli majas :P

____________________________
Team Outlaw
20.07.2009 at 12:09
argo1974
American Beauty Car Show 2009
PlyVal ütles pm enamuse ära ... kommerts ruulib. Kui bändid ja jooming ei huvita, siis paaritunniseks rauaga tutvumiseks oli pilet ilmselgelt liiga kirves. Võrreldes eelmise aastaga oli ka telkla külastajatest suhteliselt hõre, enamik autosid parkisid omapäi ja "bensiinijutud" jäid pidamata. Pealegi, pikanäpumeeste talitsemiseks on olemas tõhusam võimalus - rohkem turvamehi.
20.07.2009 at 12:43
kristjan12
 
American Beauty Car Show 2009
Üritus oli päris lahe. Ilmaga laias laastus vedas, 2,5 päeva oli ikkagi super, kuigi kiirenduse lõppu ei suutnud vihm enam ära oodata... Palju teemasid (muusika, võitnud autod) läheb ikkagi kategooriasse maitse asi.

Eeldades, et korraldajad siinset foorumit lovad ja järgnevaks aastaks korrektiive teevad, siis üks selge kriitikanool siit tuleb. Ma saan aru, et kulude kontrolli eesmärgil oli mõistlik piirdeaiad - peldikud lossihoovist kiirendusvõistlusele vedada. Ja ka seda, et ajakava kirjutab ette, et seda on paras teha kell 6 hommikul. See on mõistetav.

Mis ei ole mõistetav, on vedajate kõvahäälne seletamine ja kogu varustuse kolaki - kolaki autokasti üksteise otsa loopimine. Usun, et seda oleks andnud korraldada oluliselt vaiksemalt. Halloo, üldiselt on ka tavalisel tööpäeval inimestel kombeks sellel ajal magada!?! Usun, et ei olnud ainus, kes seetõttu soovitust oluliselt varasema äratuse sai...

Vigadest õpitakse ja edu järgmiseks aastaks!

____________________________
Chevrolet Corvette 1998
http://Autmo.ee
20.07.2009 at 13:23
Madlobster
American Beauty Car Show 2009
quote:
kristjan12:
Mis ei ole mõistetav, on vedajate kõvahäälne seletamine ja kogu varustuse kolaki - kolaki autokasti üksteise otsa loopimine. Usun, et seda oleks andnud korraldada oluliselt vaiksemalt. Halloo, üldiselt on ka tavalisel tööpäeval inimestel kombeks sellel ajal magada!?!

EDIT by Madlobster: Tegemist ei olnudkindlasti tavalise tööpäevaga

Usun, et ei olnud ainus, kes seetõttu soovitust oluliselt varasema äratuse sai...

Vigadest õpitakse ja edu järgmiseks aastaks!

Samas võid ka ise natuke õppida ja järgmine aasta sitamajadest kaugemale telkida :) st ära unista ei lähe Karol või keegi teine korraldaja peldikumeestele moraali lugema, et pange oma staffi vaiksemalt kärusse.
20.07.2009 at 13:34 2 edits. Last edited 20.07.2009 at 13:35 by Madlobster
speedbird
 
American Beauty Car Show 2009
Kihvt üritus oli. Mina jäin väga rahule. Üks asi, mis mind ja mitmeid teisi parajalt häiris oli see, et need telkimisala kruusateed tolmasid päris hirmsalt ja inimeste viimse detailini puhtaks nühitud autod said esimeste minutitega "mattvärvi" peale. Eriti kahju oli Cadillac Clubi reas olevatest sõidukitest, kes seal pidevalt kasutatava tee ääres pidid olema. Mõni juht ei tabanud seda üldse ära, et tee meeletult tolmab ja seal uhati päris hea kiirusega mõnikord. Kui võimalik, siis ehk saaks järmine kord tee ära niisutada enne ürituse algust. Samuti võiks panna märgid, et sõita seal mõistliku kiirusega. Suburbani puhtaks nühkimise idee matsin juba varakult maha, kuid Vette'i ei lase ma kunagi räpane olla. Lihtsalt ei sobi sellistele autodele paks tolmukiht. Seetõttu mõni mees vist imestaski, et ma päevas mitu korda pehme lapiga autost üle käisin, kuid andke andeks - mul on omad põhimõtted, millest ma kunagi ei taandu.

Söögid said meie seltskonnas kogu aeg ise valmis grillitud ja tulemus oli seega super. Eks need toitlustusettevõtted peegeldavadki tihtipeale suurt osa Eesti väikefirmadest, kes üritavad vahendeid valimata rahva käest kohe suured summad kätte saada ja mõne aja pärast jäävad ilma kõigest.

Minu plaanitud äratus oli vähemalt ühel hommikul plaanitust tunduvalt varasem tänu mõnele päikesetõusuga käivitatud mootorile ja mõneminutilisele revvimisele :) Ei saanud aru, et miks nii vara oli tarvis neid masinaid hakata piirajasse laskma, aga ju siis oli vaja. Ikkagi autoüritus...

Kiitus korraldajatele!

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
20.07.2009 at 13:53
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 7 8 9 10 11 12 13 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.