register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 8 9 10 11 12 13 14  
Poster Message
vlzman
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Astro SS: Kui mõnel tegelasel on minu viimasest sõidust video,siis tunnen selle vastu tõsist huvi?

Tahan teada,millal pauk käis (kas enne või pärast finishit)

Tunneks samuti huvi kui kellegil õnnestus filmida minu teist sõitu, enda inimeste kaamera sai otsa enne seda just :S

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
20.07.2009 at 23:31
hunt
 
American Beauty Car Show 2009
Mingi lollakas mõttevälgatus hoopis kolmandast mõttemaailmast ... aga kuna vähemalt 20 inimest tulid (minu tagasihoidlikule isikule) TERE ütlema, keda (SRY) mina nägupidi ei tundnud siis äkiste mõttearendus tulevikuks :
Tèeme äkki mingid TIKUTAKU kasutajanimedega birkad järgmiseks Haapsaluks ?!

EDIT : ja juttu jätkuks kauemakski ... ilma cofe Gevalia'tki

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
21.07.2009 at 01:14 3 edits. Last edited 21.07.2009 at 15:30 by hunt
Olds
  
American Beauty Car Show 2009
Kuna üritusel läksid kaduma mitte just odavad päikeseprillid, siis siikohal väike palve - kui keegi on leidnud laia musta raamiga Oakley päikeseprillid, oleksin väga tänulik kui minuga ühendust võetaks
Tel : 56 921060

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
21.07.2009 at 08:20 1 edit. Last edited 21.07.2009 at 08:20 by Olds
rnx69
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
RockinBandit:
Nüüd siis tuleks lõpetuseks tagasi selle käepaelte ja turvalisuse teema juurde.
Nimelt otsib omanikku minu bensiinipaagi augu juurest leitud prillisangast tehtud tööriist. Proovisin ka ise ja sellega saab luugi paari sekundiga lahti. Väga tõhus! Tagastan ausalt omanikule suurima heameelega. Lisaks annan vaevatasuks kaasa murtud käeluud ja garanteerin paar kuud puhkust ilma, et peaks lillegi liigutama!
!

Kusjuures, minu arust oli meie platsil teisigi autosid üritatud kangutada, ühel F-kerel oli vist lausa pagasnikut üritatud lahti saada. Ja kogu see tegevus võis olla laagriplatsil kusagil reede õhtupoolikul, kui kõik olid poodi tormanud ning plats tühi. Kas tõesti leidub ka selliseid usaraua omanikke, kellel näpud sügelevad paari liitri bensiini järele kaaskodaniku paagist???

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
21.07.2009 at 09:06
Madlobster
American Beauty Car Show 2009
quote:
rnx69:
quote:
RockinBandit:
Nüüd siis tuleks lõpetuseks tagasi selle käepaelte ja turvalisuse teema juurde.
Nimelt otsib omanikku minu bensiinipaagi augu juurest leitud prillisangast tehtud tööriist. Proovisin ka ise ja sellega saab luugi paari sekundiga lahti. Väga tõhus! Tagastan ausalt omanikule suurima heameelega. Lisaks annan vaevatasuks kaasa murtud käeluud ja garanteerin paar kuud puhkust ilma, et peaks lillegi liigutama!
!

Kusjuures, minu arust oli meie platsil teisigi autosid üritatud kangutada, ühel F-kerel oli vist lausa pagasnikut üritatud lahti saada. Ja kogu see tegevus võis olla laagriplatsil kusagil reede õhtupoolikul, kui kõik olid poodi tormanud ning plats tühi. Kas tõesti leidub ka selliseid usaraua omanikke, kellel näpud sügelevad paari liitri bensiini järele kaaskodaniku paagist???


Väga sügavalt kahtlen et kangutajad raua omanike hulka kuuluvad. Üsna kindel võib olla, et kohalikud rotid ronisid kuskilt võsavahelt sisse oma konksudega. Masu, täpe ja pupu teevad oma tööd ning rotte tekib seoses sellega järjest juurde ja nende vastu ei aita ükski pael ega pilet. Aga üldiselt oli telkla töllakatest olulisemalt puhtam. Kuigi kuulsin et ka caddy klubis olid mingi rotid käinud ja üritanud seal varastada ja ülbitsenud jne. Seoses sellega tekkis ka mul ja minuga kaasas olnud sõbral seal ebameeldiv seik kus üks (ka vist rauaomanik) ajas kas alkoholi või mingil muul põhjusel näod segamini ja süüdistas caddy klubis rottimises hiljem mu sõpra. (Tean 125% et see ei olnud tema.) Seletamist ja tõestamist oli palju ja tundus et ega ta vist lõpuni uskuma ei jäänudki lihtsalt oli endas nii kindel. Lihtsalt mõru maitse jääb manu sellistest seikadest. milliseid vahendeid roti lõksudeks kasutada ei oska öelda. Tuleb lihtsalt ise asjadel silma peal hoida. Muidugi kui on kontserdi aega ja telkla enamvähem tühjaks voolab kontserte kuulama siis peaks palgatud turvateenistus telklas rohkem ringe tegema ja silmad lahti hoidma.
21.07.2009 at 09:50
mikimouse
American Beauty Car Show 2009
quote:
Nüüd siis tuleks lõpetuseks tagasi selle käepaelte ja turvalisuse teema juurde.
Nimelt otsib omanikku minu bensiinipaagi augu juurest leitud prillisangast tehtud tööriist. Proovisin ka ise ja sellega saab luugi paari sekundiga lahti. Väga tõhus! Tagastan ausalt omanikule suurima heameelega. Lisaks annan vaevatasuks kaasa murtud käeluud ja garanteerin paar kuud puhkust ilma, et peaks lillegi liigutama!

Bensiini pätt õnneks palju ei saanud. Aga kütet läks kokkuvõttes siiski plaanitust rohkem ja ju sealt see lisakulu tuligi.


äkki lihtsalt kujutad ette. saan aru et paagikork oli kinni? ei tahaks uskuda et nii viisakas sell oli, et pärast lukku tagasi ka muukis :D minu prillidel on igatahes mõlemad sangad küljes veel :D
krt, aga julgust peab ikka olema, et siuksesse kohta rottima tulla.....

____________________________

21.07.2009 at 09:58
foke
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
RockinBandit:
Nimelt otsib omanikku minu bensiinipaagi augu juurest leitud prillisangast tehtud tööriist. Proovisin ka ise ja sellega saab luugi paari sekundiga lahti. Väga tõhus! Tagastan ausalt omanikule suurima heameelega. Lisaks annan vaevatasuks kaasa murtud käeluud ja garanteerin paar kuud puhkust ilma, et peaks lillegi liigutama!

quote:
Olds: Kuna üritusel läksid kaduma mitte just odavad päikeseprillid, siis siikohal väike palve - kui keegi on leidnud laia musta raamiga Oakley päikeseprillid, oleksin väga tänulik kui minuga ühendust võetaks
Tel : 56 921060
:D
21.07.2009 at 10:05
kenny
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
mikimouse:
quote:

krt, aga julgust peab ikka olema, et siuksesse kohta rottima tulla.....

krt ma mõtsin just sama ja veel kui vahele jääda...oi oi.

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.
21.07.2009 at 10:24
mms
American Beauty Car Show 2009
quote:
Väga sügavalt kahtlen et kangutajad raua omanike hulka kuuluvad.
Halloo. Möödas on need ajad, kus selliste autodega tegelesid vaid parimad meie seast. Seal platsil olevad inimesed on kena läbilõige meie ühiskonnast - rikkad, vaesed, pätid, pühakud. Oldsilt prillid tuuri ja siis paagi kallale :)


____________________________
Buick Electra Estate 86
21.07.2009 at 10:54
DevilDeVille
  
American Beauty Car Show 2009
Rottimisest veel, igaks petteks riputan siia siis minult varastet Sony Ericsson Xperia X1 koodindust.

IMEI: 35726302-092446-3

Serial Nr.: GT20002SXL

Kui kellelegi juhtutakse pakkuma säändset mitte just igapäevast PDA-d, oleks inhvu eest suht tänulik. Ja kui ka ei pakuta, vaid lihtsalt mingil imelikul tegelasel tekib üleöö võimekus säherduse riistapuuga ringi jalutada. Tellisin endale küll juba uue ära, a kiitust avaldaks rotile/varganäole ikka hea töö puhul. Pildikene siis ka lisaks:





____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
21.07.2009 at 11:39 2 edits. Last edited 21.07.2009 at 13:08 by DevilDeVille
partel
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
hunt: Mingi lollakas mõttevälgatus hoopis kolmandast mõttemaailmast ... aga kuna vähemalt 20 inimest tulid (minu tagasihoidlikule isikule) TERE ütlema, keda (SRY) mina nägupidi ei tundnud siis äkiste mõttearendus tulevikuks :
Tèeme äkki mingid (TIKUTAKU) embleemidega birkad järgmiseks Haapsaluks ?! ... (a'la US ARMY)
Nimesiltide peale olen aastaid mõelnud, kuna mul on samalaadne asi ja vast hullemgi. Tuleb tunnistada, et ka mõningaid staazhikaid foorumiliikmeid nägupidi ei tunne, mind aga teavad mõistagi kõik.

Ürita siis ääri-veeri aru saada, kellega mul on au vestelda...

Nimeks siis kasutajanimi, kuna näiteks "Martin" või "Georg" ei ole ju kuigi täpsustav! :)




____________________________
_
21.07.2009 at 12:36
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2009
Lisan ka oma tagasihoidliku kommentaari...
Üritus minu arvates 9 punkti 10st.
Autosid oli lossihoovis küll hõredalt, aga see oli etteaimatav.
Söögiorki lendasin minagi. Suuremat mõõtu mehena suutsin ühe lõuna peale kulutada 240 eeku, mis koguseid arvestades pisut proportsioonist väljas. Kuigi, shashlõki enda kohta pole ühtegi paha sõna öelda. Samas, edasiste söögikordade eest said raha lossiplatsist eemal asuvad ettevõtjad...
Muusika oli hea ja tundub, et kõige rohkem ennatlikku kriitikat sobivuse kohta saanud Smilersit oli kuulamas kõige rohkem rahvast, mine siis võta kinni...
Ka mulle ei mahtunud pähe Haapsalu ärimeeste loogika. Silma jäi üks kohvik, mis pakkus hommikul alates 10-st kohvi ja saiu (muidugi ka Teele kohvik pisut kaugemal) ja üks pood, mis ABCS ajaks oli oma lahtiolekuaega pikendanud. Sellistesse kohtadesse pole kunagi kahju oma raha jätta... Ju siis teistel kõigil nii hästi läheb...
Pileti hind on minu arvates üritusele kohane ja korra aastas ei ole see usaraua fännile mingi kulu.
Esmakordselt tutvusin väheke lähedamalt ka telkla eluga. Suure tõenäosusega järgmisel aastal ise ka Krahviaia majutusega. Samas oli küsitav paigaldatud aia funktsioon nn rottide eemalhoidmiseks, kuna mitmes kohas tundus aeda asendavat tavaline võsa...
Kruiis sujus tõrgeteta ja pikema ootamiseta.
Dragil ei seganud eriti meeleolu ka mõningane ajagraafikust mahajäämine alguses. Vihmasadu oli ette teada ning ka selline asi ei suutnud halvasti üllatada. Eriti muljetavaldav oli AstroSS-i lend, mis võibolla jäi pisut alla (nii ajas kui tahmas...;)...) Wagoneeri mullusele esitlusele, kuid oli siiski veenev ja aitab kindlasti meeles pidada, et kolm tonni kaalub auto võib kiiresti liikuda...
Tõsine kummardus korraldajatele ja loodan, et neil jätkub tahtmist, viitsimist, jõudu, abi ja kõike muud vajalikku ka järgmistel aastatel ühe vaieldamatult suurima usarauateemalise ürituse korraldamiseks.
Nimesildid foorumi nimedega on superhea idee!!!


____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
21.07.2009 at 14:15 1 edit. Last edited 21.07.2009 at 14:22 by Kummipuru
madheix
American Beauty Car Show 2009
Pileti hind täitsa ok kui arvestada erinevaid suvetuure kus kolme tunnise ürituse eest kasseeritakse 150- 190 eeki
21.07.2009 at 16:04
RockinBandit
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
mikimouse:
äkki lihtsalt kujutad ette. saan aru et paagikork oli kinni? ei tahaks uskuda et nii viisakas sell oli, et pärast lukku tagasi ka muukis :D minu prillidel on igatahes mõlemad sangad küljes veel :D
krt, aga julgust peab ikka olema, et siuksesse kohta rottima tulla.....
Mul seal selline süsteem, et teed seest luugi lahti tanklas ja kork polegi lukus. Keerad maha ja hakkad kütet laskma. Hetke arvutuste kohaselt on tuuri pandud ca. 20 liitri jagu kütet.
Oldsi prillid oli tunduvalt jämedama sangaga niiet see varjant on välistatud :D

____________________________
'99 Chevrolet Suburban C1500 - for everyday. In family - '09 Grand Voyager & '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com
21.07.2009 at 18:17
Astro SS
American Beauty Car Show 2009
Kummipurule: minu teine sõit (13.0) oli Wagoneeri eelmise aasta sõidust natuke kiirem, ütleme 0.9 sekunid jagu :rolleyes


:beer

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
21.07.2009 at 18:20
Oldermann
 
American Beauty Car Show 2009
Natuke pilte nii telklast kui ka lossihoovist leiab siin

Selle aasta autode valik meeldis isiklikult rohkem, kuigi koguselt oli vähem jah. Uuendusena sobis ka veel kinnine telkla, mis pakkus kindlasti natuke rohkem meelerahu, eriti, kui öösel ise kohapeal ei ööbinud. Igatahes edu korraldajatele ja loodame, et järgmine aasta tuleb sama hea ja paremegi.

____________________________
Universumi arhitekt
21.07.2009 at 22:06 1 edit. Last edited 21.07.2009 at 22:07 by Oldermann
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Astro SS: Kummipurule: minu teine sõit (13.0) oli Wagoneeri eelmise aasta sõidust natuke kiirem, ütleme 0.9 sekunid jagu :rolleyes


:beer

Teist sõitu ma kahjuks elusuuruses ei näinud ja wagoneeri aega ka ei mäletanud... aga sellegipoolest, kõva sõna!!!

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
21.07.2009 at 22:13
monts
 
American Beauty Car Show 2009
Suured tänud kõikidele ürituse fännidele, kohalkäinutele, näituseautoomanikele! Erilised tänud Marti Mets`ale, kes tõi oma mitte sõita tahtva Buick Riviera näituse jaoks treila peal kohale! See oli väga suur üllatus ja lisaks sai auto publiku poolt väga palju hääli (3.koht). Tänuavaldused ka Janberti`le ja Altraditional`ile, kellega koostöös sündis mõnus garaažitelk. Suured tänud ka abilistele ja sponsoritele, kelleta poleks üritus olnud see, mis ta oli.

Väga vabandame kui kellegil jäi korraldajatest ükskõikne mulje. Ei ole me ühegi näituseauto vastu ükskõiksed, kõik on oodatud ja olulised, sest ilma autodeta poleks ju näitust. Nagu ka kõik näituseauto omanikud teavad, on olemas tagumine kellaaeg, millal peab kohal olema ja asjad valmis sätitud. Tavaliselt on nii, et kui selleks ajaks pole kohale jõutud, kas siis tõesti auto tehnilise vea tõttu või lihtsalt mitteviitsimisest siis nende jaoks on selleks aastaks uks lukus ja rohkem lossihoovi ei saa. Kui laupäeval veel kellegi sisse laseme, on see suur erand. Puuduolijate kohad sätime reedel ümber, et ei jääks tühje kohti. Seekord aga jätsime konkreetse auto koha reedel tühjaks, sest tõesti ootasime! Auto sai laupäeval sisse, autoomanikud said juba reedel käepaelad. Selles pole midagi halba, et osalejate käepaelu ei jätkunud, paelte vahe oli selles, et osaleja oleks saanud laupäeval varem sisse aga sel konkreetsel juhul polnud sel enam vahet. Ja meil on tiim väga väike, võib-olla ei jõua kõigiga tegeleda nii palju kui tegelikult tahaks.

Näituseautosid oli sel aastal tõepoolest eelmise aastaga võrreldes vähem. Mõned lubatud masinad jäid ka tulemata, loomulik kadu on alati, midagi pole parata. Aga jah, kahjuks ei ole näitusele autode saamine sugugi nii kerge, et muudkui võtame siit ja sealt ja paneme neid lossihoovi. Eestlased lähevad küll iga aastaga aktiivsemaks kuid ikkagi ei kiputa väga oma autoga näitusele. Mujalt riikidest tulijad, kes pole siin käinud, kardavad tulla, et pole turvaline, endine SRÜ-riik jne. Samas oli autode arv paigutuse kohapealt täiesti paras. Kui panna autod kiriku taha, on jälle palju nurinat autoomanike poolt, sest ega keegi ei taha ju, et nende auto kuskil kaugel nurga taga on. Näituseosa ongi kusjuures kõige raskem osa selle ürituse juures.

Söök oli jah nii nagu ta oli. Toitlustaja oli kusjuures sama, mis eelmisel aastalgi. Eelmine aasta sai küll rahule jäädud, ei tea, mis tal see aasta juhtus, et mitte just kõige paremat ei pakkunud.

Kas järgmine aasta üritus toimub ja mis kujul, seda veel ei tea. Tahe, jõud, motivatsioon ja kõik muu vajalik ürituse läbiviimiseks on otsas. Kahjuks.

____________________________
American Beauty Car Show
21.07.2009 at 22:19 1 edit. Last edited 21.07.2009 at 22:22 by monts
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
monts: Kas järgmine aasta üritus toimub ja mis kujul, seda veel ei tea. Tahe, jõud, motivatsioon ja kõik muu vajalik ürituse läbiviimiseks on otsas. Kahjuks.
Oh ei !
Tahaks loota et järgmise 9 kuu jooksul on "akud laetud" ja üritus siiski toimib...
21.07.2009 at 22:30 1 edit. Last edited 21.07.2009 at 22:31 by A-Berg
maddog
 
American Beauty Car Show 2009
kas järgmisel aastal pole mitte juubeli üritus ?
21.07.2009 at 23:05
Rizzy
 
American Beauty Car Show 2009
Ja mina sel aastal kollanokana andsin endale lubaduse, et järgmisel aastal olen oma autoga kohal, mis ka ei maksaks! monts ära tee nii..

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
21.07.2009 at 23:09
Stroker
 
American Beauty Car Show 2009
Käidud, nähtud, rahul!

Kolmandat korda kohal ja seekord esmakordselt ka pädeva autoga. (mis sest et laenatud).
Meie seltskond kuulas head muusikat, vaatas ilusaid autosid, suhtles uute ja vanade tuttavatega, sai kõhu täis nii müüridest sees kui väljaspool ja lihtsalt nautis ilusat nädalavahetust. Alati leiab ju midagi mille kallal viriseda, iseasi kas see midagi ka aitab ja seepärast ei hakka siinkohal küll kedagi materdama söögi või piletite pärast.

Ainuke asi mis küll minupoolse kriitika osaliseks sai oli autode tutvustamine mis oli väga ebaproffesionaalne. Küll viriseti värvi üle, küll ei sobinud kerepaneelide kokkuistumine, istmeriie ja mis kõik veel. Tundub et vägisi püüti külastajatele jätta muljet, et lossiplatsile on kokku aetud üks hunnik parsasid mis kuhugi ei kõlba. Vastupidi, nii osalejatele endile kui ka pileti ostnutele tuleks just näidata autode häid külgi ja tunnustada tehtud tööd.
Vigasid leiab pea igaüks aga selle kohta tean sellist ütlust et "rumal ei näe ja tark ei ütle".
Muidu ju meestel (eriti hr Pildil) möla jooksis aga jah pädevusest jä puudu. Rohkem kodutööd või tõesti, las omanikud tutvustavad oma autosid ise.

Kahju et kiirendusvõistlus vihma tõttu pooleli jäi, aga esimese osa nael oli vist küll Margus oma Rami ja 13.0 ajaga. Vägev, lihtsalt vägev.

Ja Karol, puhka veidi ja vea edasi seda suurepärast üritust mis järgmisel aastal toimub juba 10-dat korda. Ilma selleta pole suvi ju suve nime väärtki.
Edu sulle!

____________________________
`73 Charger in progress
21.07.2009 at 23:49
mustus
American Beauty Car Show 2009
To Monts:
Tean mida sa tunned, korraldaja saab ise üritust kõige vähem nautida ja kõige rohkem kriitikat. Peale lõppu on kergendus ning allergia sõna "üritus" vastu. Aga, sa tead, et see läheb ju üle.

Igatahes noormees, kui vaja, toetame!
"Elu nagu Ameerikas" korraldajad.
22.07.2009 at 00:04 1 edit. Last edited 22.07.2009 at 00:06 by mustus
kala85
American Beauty Car Show 2009
quote:
Astro SS: Kummipurule: minu teine sõit (13.0) oli Wagoneeri eelmise aasta sõidust natuke kiirem, ütleme 0.9 sekunid jagu :rolleyes


:beer
dynosse ei plaani millalgi minna?

____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755

22.07.2009 at 00:11
Astro SS
American Beauty Car Show 2009
quote:
kala85:
quote:
Astro SS: Kummipurule: minu teine sõit (13.0) oli Wagoneeri eelmise aasta sõidust natuke kiirem, ütleme 0.9 sekunid jagu :rolleyes


:beer
dynosse ei plaani millalgi minna?
Ei

Mida see numbri teadmine annab mulle?

Suurt mitte midagi,kuna arvan et võimu saab kõige paremini mõõta sekundites ............... :burnout

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
22.07.2009 at 09:06
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 8 9 10 11 12 13 14  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.