register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 8 9 10 11 12 13 14  
Poster Message
Rekkamees
 
American Beauty Car Show 2009
Lisaksin ka enda arvamuse. Üritusega jäin igati rahule (nagu iga aasta)!!!! Nii et järgmine aasta olen kindel tulija. Oma osa ürituse õnnestumisel oli siin ka suurepärasel ilmal (välja arvatud kiirendus)
Paljud on siin tasulise telkla vastu sõna võtnud. Mina olen siiski tasulise telkla poolt. Niimoodi see lõi juurde justkui veidike turvatunnet, et kui ma ise oma seltskonnaga eemal, siis mingid suvalised taarakollid ei luusi ümber mu asjade. Veel meeldis toitlustajate rohkus, et mingeid suuri järjekordi polnud. See oli muidugi nende poolt veidi liiast, et öö läbi pannil kuivanud liha ja kartulid läksid hommikul uuesti täishinnaga müüki. Hinnaga, mis oli niigi kallivõitu. Aga nälga ei jäänud keegi.
Nõus, et sellisesse kohta tullakse pidutsema, mitte magama. Aga paljud tulevad koos peredega (väikeste lastega), nii et ma avan keset ööd signaalidega pasundamine näitas lihtsalt lugupidamatust kaaslaste suhtes.
Mõned suvalised klõpsud toimunud melust: http://nagi.ee/photos/MaitMait/sets/214217/

____________________________
Dodge Ram 2500 cummins ´97
20.07.2009 at 14:01
Rizzy
 
American Beauty Car Show 2009
Tegin sel aastal kaasa kogu ürituse alates sõbra auto näitusele ajamisest lõpetades kiirenduse vaatamisega, mille vihm küll enamiku jaoks varakult lõpetas (100 krooni siiski asja ette läinud, kuna puhtalt Kristjan Käbi auto hääle kuulamine ainuüksigi on seda raha väärt)
Lossihoovis toimunu mind ei huvitanud, algusest peale oli plaanis rohkem rõhku panna kontaktide loomisele telklas ja alkoholisid tarbida. Ütleme nii, et läks asja ette, kuigi õhtu/öö vastu pühapäeva oli ikka kole vaikne.
Pilttide lingi annan siis kui need üleval ja tegin ka mõned klipid haapsalu vahel sõitnud massinatest ja kiirendusest, üüüan needki kuhugi üles saada.
Tänud tenniseplatsi ääres olnud seltskondadele, meenutusi jätkub kauaks-kauaks, SÕÕÕÕÕÕÕBRAAAAAD! :D

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
20.07.2009 at 14:25
Astro SS
American Beauty Car Show 2009
Kui mõnel tegelasel on minu viimasest sõidust video,siis tunnen selle vastu tõsist huvi?

Tahan teada,millal pauk käis (kas enne või pärast finishit)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
20.07.2009 at 14:30 1 edit. Last edited 20.07.2009 at 14:30 by Astro SS
m2ssu
American Beauty Car Show 2009
quote:
Stealth: Kuna ise polnud kohal, siis küsin, et kas keegi külastajatest/osalejatest mingeid videoklippe ka tegi ?



mul sõber võttis korraliku kaameraga päris häid kaadreid.
eks ma annan teada kui nendest mingi tervik kokku saab
20.07.2009 at 14:38
anryo
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
Astro SS: Kui mõnel tegelasel on minu viimasest sõidust video,siis tunnen selle vastu tõsist huvi?
Tahan teada,millal pauk käis (kas enne või pärast finishit)
Mina olin selle sõidu ajal just tabloode juures sebimas. Pauku ei kuulnud, kuid vahetult peale finishit käis miski tugev vilin. Oli see nüüd turbo, mis maha "spoolis" või mingi hammasrataste paar? Igatahes, kuni finishini pidas minu arust sul küll tehnika vastu.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
20.07.2009 at 14:41 1 edit. Last edited 20.07.2009 at 14:41 by anryo
elektrik
American Beauty Car Show 2009
Ürituselt tagasi ja väga rahul, virisejaid ikka leidub ja minuarust on see nende probleem, kord aastas võiks ju selline suurem üritus ka olla. Ja ega aastad pole vennad, kord parem - kord halvem!
Igatahes jõudu korraldajatele ja ise järgmist aastat ootamas, peaks juubel tulema!

Nats pilte ka seebikast: http://picasaweb.google.com/marguslps1/ABCS2009?authkey=Gv1sRgCI6Cy8vymobD2QE#
20.07.2009 at 15:19
kenny
 
American Beauty Car Show 2009
Jaa sama kõva nagu ikka ei oska mina ühtegi halba sõna öölda. Söögist platsil oli savi põhiline oli vaadiorikas kõht oli seda täis ja bändid tundusid ka peale tuhandest õlut head kuigi polnd otseselt minu maitse!

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.
20.07.2009 at 15:30
kongo
 
American Beauty Car Show 2009
Mina ja lapsed rahul :) Kuigi jah ommikul ei suutnud lastele süüa anda miskit, aga see minu mure.

quote:
Kui mõnel tegelasel on minu viimasest sõidust video,siis tunnen selle vastu tõsist huvi?

Järgnev seebikaga tehtud.. ehk on abi


vähesed pildid
http://nagi.ee/photos/Kongo/sets/214393/

Tänud korraldjatele :)



____________________________
dodge durango `98 318 V8
20.07.2009 at 15:53 1 edit. Last edited 20.07.2009 at 15:53 by kongo
reinr
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
martin333: ÜTLEME NII ET YRITUS JÄTTIS SOOVIDA kallis pilet,võinuks lasta rohkem autosid lossihoovi, zyrii kes iganes nad ei olnud ,taunikud olid nad igaljuhul,auhinnad suvaliselt valitud ,ei respekteerita inimeste oma tööd 3 auhinda yhele mehele kes on koik autod ostnud valmiskujul )buick super 52 oli tunduvalt maitsekam kui see must käkk mis 50 tuhhi usd ga sisse osteti ja puruks soideti vahepeal ja ise ´pole mingeid toid teinud nende kallal. mingi dodge viperile auhind anda andke andeks. 37 cad ja roheline chrysler imperial ja 50 new yorker oleks pidanud saama auhinnad ,inimeste oma vaev ikkagi ja tunduvalt asjalikumad kui mingi hale viper .zyrii ei vaadanud isegi autodesse sisse.


Kordaläinud üritus.
Olen mitmel aastal osalenud külalisena ja sel korral ka osavõtjana, mistõttu sooviks oma mõtteid ka teistele jagada.
Üritus oli igati tore ja tänud korraldajatele, et nad viitsivad ikka ja jälle seda subkultuuri tähtsündmust organiseerida.
Toob ju ABCS muidu nii unisesse Haapsalusse Valge Daami ning Ilon Wiklandi kõrvale elevust, mürtsu ja mõnusat mürinat nii et ka kaarnatel vanal surnuaial on uute kraaksatuste õppimise aeg, mida siis terve sügistalv kasutada.

Kogu ürituse võiks tinglikult jagada neljaks - telkimine ja klubindus Krahviaias, Lossihoovi näitus ja kultuuriline osa, cruising ja kiirendusvõistlus. Et ise esimesest ja viimasest osa ei võtnud, jätan nende kommenteerimise asjaomastele kodanikele ja piirdun vaid Lossiplatsi ja Lustisõiduga.

Kõigepealt cruising. Igati tore. Teede ääres olev rahvahulk oma hõisete ja lehvitamisega andis tohutut positiivset emotsiooni ja tunnustamist nähtud vaevale. Kui just midagi kritiseerida, siis vast minu sünnilinna - Haapsalut tema nii lühikese peatänava tõttu ( ka selles ei ole küll korradajad süüdi). Mis puutub "kummi kärsatamist mitte voodis" ja nendest tekkivatesse keerulise nimega gaasidesse, siis jäägu need kommentaarid roheliste foorumisse, kus meid nagunii suurtes ökojalajälgedes süüdistatakse. Burnout on ja peab jääma cruisingu lahtamatuks osaks, sest nii on see igal pool.

Nüüd Lossihoovi näitusest. Väljapanek oli minu arvamuse kohaselt igati esinduslik ja hõlmas pea kõiki ajastuid ja stiile. Mis puutub vähesusse ja valiku kesisusse, siis ei oska öelda, mille alusel sinna valiti või kes sinna kutsuti, kuid oma kogemusest võin öelda, et ega sinna platsile teinekord enam ei kipu. Korraldajatest jäi selles osas suht ükskõikne suhtumine. Kui endast mitteoleneval ja autost tingitud põhjustel reede asemel laupäeva hommikuks kohalejõudnule ei jätkunud osavõtja käepaela ja pidi lunima külastaja oma, et üldse sise saada, siis see ei innusta küll edaspidi püünele ronima. Ju siis oli neid eksponaate juba piisavalt ja üks vähem või rohkem ei mõjutanud tavavaatajalt saadavat rahavoogu kuidagi.
Olles varem viibinud mõnel teisel üritusel sama autoga, oli suhtumine pisut teine - sa olid oodatud ja teretulnud.

ABCS sisaldab ju sõnu "Beauty" ja "Show". Show-d võis leida mitmel pool piisavalt, kuid ilu, mis küll ühtede arvates on vaataja silmades, kuid põhiosas oli koondunud müüride vahele. Ja seal neid siis tutvustati ja hinnati.
Kuidas teile meeldiks missivõistluse kommentaar, kus põhimureks on missi kingakontsapleki valmistajamaa ja stringide materjali mittevastavus ajastule. Sealjuures tema rinna-, puusamõõt, pikkus ja kaal jääks mainimata, rääkimata osaleja päritolust ja haridusest-hobidest. Naljakas vast.
Sellise mulje jättis kohati kommentaator. Loomulikult ei saa ühelt mehelt nõuda, et ta teaks kõike 1926.a. Franlinist Hummerite ja Viperiteni, sinna vahele igasugu sulelisi ja karvaseid.
Siit kaks soovitust korraldajatele.
Tutvustamise ajal peaksid kõik eksonendid kohal olema ja nad peaksid ise andma selgitusi ning vastama küsimustele.
Teiseks kas poleks mõtekas koostada näituse eksponaatidest kataloog ja müüja seda nagu teatris kava. Siis on kommentaatoril lihtsam, võhikust vaatajal huvitavam ja harivam, asjatundjad saaksid täiendavat infot ning eksponentidele tasuta antuna tänuavalduse vaeva eest.

Paar sõna ka hindamisest. On loomulik, et ema ja tütart ei saa hinnata ühtede näitajate alusel ja seega eri kategooriad on õigustatud, iseküsimus kui palju on neid peab niipalju olema ja kui suured on erinevused Best Race Car, Best Street Car, Best Street Rod, Best Hot Rod vahel. Aga jäägu see asjatundatele.
Minu soovitus on, kui kuulutatakse välja kolm esimest, aga vaid esimene saab karika ning teine-kolmas hõigatakse püünelt lärmi sees vaid korraks maha, jäägu esikoht ja karikas. Või antagu teisele ja kolmandale kasvõi diplom.
Karika asemel võiks mõelda hopis aurahale, mida saaks radiaatori iluvõrele kinnitada ja kus oleks graveering tunnustuse kohta. Siis oleks see autoga alati kaasas ja hea teistel vaadata. Karikast jood paremal juhul sõpradega garaazhis õlut.

Need on soovitused, mis peaksid innustama edaspidi osalema näitustel ja tunnustama emotsionaalselt neid, kes on kulutatud aega ja raha, et taastada-luua midagi sellist, mida peaks ka teistele näitama.
Võibolla mõjutaks see ka see neid kel " "müüri taga" kus olid kohal "reaalsed" autod oma lugudega," nagu kirjutas fire83, ka hoovi sisse püüdlema.

Ei taha jätta endast eestlaslikult virisevat isendit seega kokkuvõttes oli üritus meeliülendav ja positiivsust külvav. Tulemuseks on see, et kulutatud aeg ja raha on end emotsionaalselt õigustanud.
Üks osaleja ütles, et usaraua omamine ja parandamatu ja süvenev haigus, mis on hullem kui seagripp.
Aga ma ei kahetse, et mul see haigus on .

Edu edaspidiseks. Loodame, et "MaSu" ja "TäPe" tingimustele vaatamata on järgmine aasta veel parem ja veel rohkem eestlaste vara püünel ja selle kõrval.


____________________________
58 Imperial Crown
69 Buick LeSabre
20.07.2009 at 16:21
Tauri32
 
American Beauty Car Show 2009
Ega keegi "fotograaf" mind ei ole pildile saanud? Olin valge triiksärgiga, siniste teksadega, canoni kaameraga valge objega. ilma välguta.
20.07.2009 at 16:56 1 edit. Last edited 20.07.2009 at 17:04 by Tauri32
Andrus
American Beauty Car Show 2009


Kõigepealt cruising. Igati tore. Teede ääres olev rahvahulk oma hõisete ja lehvitamisega andis tohutut positiivset emotsiooni ja tunnustamist nähtud vaevale. Kui just midagi kritiseerida, siis vast minu sünnilinna - Haapsalut tema nii lühikese peatänava tõttu ( ka selles ei ole küll korradajad süüdi). Mis puutub "kummi kärsatamist mitte voodis" ja nendest tekkivatesse keerulise nimega gaasidesse, siis jäägu need kommentaarid roheliste foorumisse, kus meid nagunii suurtes ökojalajälgedes süüdistatakse. Burnout on ja peab jääma cruisingu lahtamatuks osaks, sest nii on see igal pool.



Ei ole Sinuga nõus! Kummipõletamisel on ikka oma piir. Kui publik ei saa enam hingata ja vanemad lastega lahkuvad, siis on ikka liiale mindud!

Sellist põletamist, kus ei tee maal ja taeval vahet võib teha Kiltsis kus õhk liigub kiiremini, kui väikesel Posti tänaval.




20.07.2009 at 17:52
mikimouse
American Beauty Car Show 2009
eelmine aasta oli mul elu esimene kruiis pealtvaatajana, seeaasta oli osalejana. viisase rollis jääb se aga ka viimaseks.
mul on juba süümekad seda hala lugedes tekkinud.
ju siis olen millestki valesti aru saanud....sry. enam ei tee, ausõna.

____________________________

20.07.2009 at 18:06
Madlobster
American Beauty Car Show 2009
quote:
mikimouse: eelmine aasta oli mul elu esimene kruiis pealtvaatajana, seeaasta oli osalejana. viisase rollis jääb se aga ka viimaseks.
mul on juba süümekad seda hala lugedes tekkinud.
ju siis olen millestki valesti aru saanud....sry. enam ei tee, ausõna.

Ah ära pane tähele. Alati on halajaid. Aga vot mina ei saa aru sellest, et miks need halajad selleasemel, et kodus doominod mängida ronivad sellisele vastikule, lärmakale, kallile, kohutavalt kummisuitsusele, mürgisele, kahjulikule üritusele.

Tegelikult peaks ju arusaama, et tegemist ei ole tikkimishuvilstest vanaprouade kokkutulekuga. Rock, kisa, lärm, kummisuits jne peab sellele üritusele jääma. Ja tõesti kui närvikava sellist asja välja ei kannata sõitke tõukekaga loodusesse ja sööge õuna seal.
Enamus on rahul ja vähemuste hädaplära ei huvita tegelt kedagi.

Üritan varsti pildi materjali ka kuskile lisada.
20.07.2009 at 18:25 1 edit. Last edited 20.07.2009 at 18:33 by Madlobster
viplala
American Beauty Car Show 2009

Ja tõesti kui närvikava sellist asja välja ei kannata sõitke tõukekaga loodusesse ja sööge õuna seal.


:lol :lol :lol
20.07.2009 at 18:35
BlueStang
 
American Beauty Car Show 2009
loen ja imestan - tea, kas mõni pealtvaataja ka kummisuitsu üle kaebas või ainult kruiisajad ise:???
20.07.2009 at 19:11
elektrik
American Beauty Car Show 2009
Kui aus olla, siis pole seda kogu nende aastate jooksul (mis seda üritust korraldatud on) kuulnud, et kruiisil põletamisepärast keegi virisenud või kurtnud oleks.
20.07.2009 at 19:17
Madlobster
American Beauty Car Show 2009
Minu pildimaterjal
20.07.2009 at 19:42
Rekkamees
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Astro SS: Kui mõnel tegelasel on minu viimasest sõidust video,siis tunnen selle vastu tõsist huvi?



____________________________
Dodge Ram 2500 cummins ´97
20.07.2009 at 20:18
Maik
  
American Beauty Car Show 2009
Esimest korda kohal olin ja meeldis. Või noh, mis seal meeldida ei saaks ?
usa rauda igalpool ja esimest korda oli nädalavahetusel ka ilus ilm ...

mingid pseudoprobleemid ja asjad...ehhh...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
20.07.2009 at 20:43
lamass
American Beauty Car Show 2009
Mina olen üritusel käinud 6 aastat ja aru saanud et inimesed tulevadki rehvi põletamist vaatama ja kui see neile ei meeldiks oleks rahva arv tänava ääres vähenenud.Ja ma ei saa aru mida teeb roheliste elukommete pooldaja tqhq-s ? Üritus muidu võimas nagu alati!!!
20.07.2009 at 22:23
Elcamino
 
American Beauty Car Show 2009
Üritus oli väga hea.
Mõned pildid ka minult - http://www.urquattro.planet.ee/ABCS_2009/


20.07.2009 at 22:25
JJJG
American Beauty Car Show 2009
Üritus väga super, ainult kiirendusele suutis ilmataat ära panna.:D
Cruisingu kohapealt seda, et mu suhteliselt väike õde küsis veel, et miks nii vähe kummipõletmist see aasta.
Igaljuhul ootan järgmist aastat, rohkem osavõtjaid ja paremat ilma kiirenduseks. Edu tegijatele!
20.07.2009 at 22:36
inz19
American Beauty Car Show 2009
Üritus oli hea.
Mõned pildid ka. http://pilt.delfi.ee/album/135483/
20.07.2009 at 22:44
RockinBandit
  
American Beauty Car Show 2009
Kuna sai esimest korda käidud siis võib üldiselt väga rahule jääda. Kindlasti oli hea käepaeltega telklasse pääsemine kuid kas ikka oli!? ...
Kindlasti on tegemist suurima autode arvuga üritusega Eestis. Lossihoovis oli päris häid müügilette ja autod mis näitusel olid meeldisid ka väga ( just vanemad autod ja kiirenduse autod muidugi ka ). Kõige ilusamad eksemplarid minu arust olid 52a. Buick ja 57a. Lincoln kuid see puhtalt maitse asi. Naistecruis kujunes suureks teineteise tagaajamiseks aga vähemalt oli kõikjal ohtralt autosid. Ikka ja jälle igal ristmikul peatusid, et kas teistele Usakatele teed anda või siis ise rivile vahele põigata. Pühapäevane paraad läks kuidagi väga kiirelt. Alguses muidugi ei saanud vedama jne.
Toitlustus kohapeal oli ikka jama küll. Kana oli enamvähem aga grillliha oli küll täiesti maitsetu käkk. Friikartul seal juures oli ka ikka korralikult õlis läbi ligunenud. Ilmselt oli toit väga kaua seisnud seal. Kohviga võis rahule jääda sai ju ka topeltkoguse osta. Kokkuvõtteks hea, et oma platsil ise grillisime muidu oleks vist nälg väga kallale tulnud.
Telklaagris oli kohati ikka tunne, et oled sattunud koolieelikute laagrisse. Seda just seepärast, et mõned ameerika auto sõbrad kuulasid täitsa hea meelega bäkkstreet boysi, tanel padarit jne. teismeliste muusikamaailmast. Oleks seda siis vaikselt tehtud. Sellest ka nagu aru ei saanud, et päev aega oli vaikus enamalt jaolt aga öösel oli vaja tuutudada ja pedaali sõkkuda - nagu lasteaias. Loomulikult tuledega on ka tore mängida. Aga ju see kõik siis käib selle ürituse juurde. See pole ka esimene taoline üritus kus ma viibinud olen ja olen käinud ka välismaistel sellistel üritustel. Pole sellist asja veel näinud.

Nüüd siis tuleks lõpetuseks tagasi selle käepaelte ja turvalisuse teema juurde.
Nimelt otsib omanikku minu bensiinipaagi augu juurest leitud prillisangast tehtud tööriist. Proovisin ka ise ja sellega saab luugi paari sekundiga lahti. Väga tõhus! Tagastan ausalt omanikule suurima heameelega. Lisaks annan vaevatasuks kaasa murtud käeluud ja garanteerin paar kuud puhkust ilma, et peaks lillegi liigutama!

Bensiini pätt õnneks palju ei saanud. Aga kütet läks kokkuvõttes siiski plaanitust rohkem ja ju sealt see lisakulu tuligi.

Üritusele tulen hea meelega ka järgmisel aastal. Tänud korraldajatele ja teistele toredatele inimestele kellega sai koos oldud!

____________________________
'99 Chevrolet Suburban C1500 - for everyday. In family - '09 Grand Voyager & '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com
20.07.2009 at 22:50
Tauri32
 
American Beauty Car Show 2009
Tõrts huumorit. pic by me ja töötlus by friend.
20.07.2009 at 22:51 1 edit. Last edited 20.07.2009 at 22:52 by Tauri32
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 8 9 10 11 12 13 14  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.