register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 8 9 10 11 12 13 14  
Poster Message
prr
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Astro SS:
Ei

Mida see numbri teadmine annab mulle?


Ära vabanda - sa lihtsalt ei mahu dünogaragesse sisse :D


____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
22.07.2009 at 10:20
Jörm
 
American Beauty Car Show 2009
Siit kommentaaridest võiks teha organisaatoritele järgmise kokkuvõtte, mida järgmisel aastal peaks üritust korraldades järgima:

* Ürituse pilet peaks olema tasuta, võimalusel kaaluda teatavast promillist alates osalejatele pealemaksmist.
* Telklaagri teed tuleks ürituse eel ära asfalteerida, unikivi oleks võibolla arvestatav asendusvariant.
* Telklaagris peaksid olema statsionaarsed WC-d, mis oleksid korraliku ventilatsiooniga ja mida kõva müra saatel ei teisaldata.
* Iga auto juures peaks ööpäevaringselt olema vähemalt üks turvamees, kes paneks ka vajadusel osalejale padja pea alla kui ta on ära väsinud.
* Bändid ja show tuleks tuua väljapoole linnamüüri, sest osalejate jaoks on liialt pikk tee väravani.
* Autode kommentaatori peaks saatma kursustele, kus ta õpiks musta kohta valge ütlema ja ülivõrdes kõnelema isegi mahavisatud papptaldrikust. Autode kommenteerimise juhend avaldatakse lähiajal siin samas teemas.
* Autode kommentaator peaks pähe õppima kogu maailma autode ajaloo ning olema võimeline seda esitama ilmekalt kahe tunniga isegi keset ööd.
* Turvamehed peavad hoidma autode omanikke kinni autode juures alates autode ülespanekust, et viimased ei saaks ära kaduda ja oleksid kogu aeg osalejatele kättesaadaval. Soovitav kasutada kaelarihma. Autode omanike kohaloleku eest on isiklikult vastutav autode kommentaator.
* Zhürii peaks andma alati kõigile autodele auhinnad ja maakondade lõikes veel eraldi auhinnad. Näiteks: kõige parem Türil või Jänedal tehtud auto. Autode hindamise põhimõtted koostavad osalejad tagantjärgi, peale hindamist. Mingil juhul ei tohi zhürii hinnangud kokku langeda publiku omaga, sest nii võib üks mees mitu auhinda saada. Viperitele ei tohi kunagi auhindu enam anda ja mustadele pannidele samuti. Üleüldse, auhinnad tuleb vaid õigetele meestele anda, valedele ei tohi mingil juhul anda.
* Ansamblid ei tohiks esineda kui helikvaliteet lava ees ei vasta osaleja nõuetele.
* Korraldajad peaksid avama Gourmet restorani, kus saaks 25 krooni eest faasani praadi, mis tuuakse osalejale kristall vaagnal, hõbetatud tööristadega. Friikartulid peavad olema seest kõvad ja kana ei tohi olla kõrbenud. Selle eest vastutab peakorraldaja isiklikult.
* Kruiisi ajal peaks iga auto kõrval jooksma turvamees, kes reguleeriks rehvisuitsu taset õhus. Vajadusel peaks ta tuult tegema, et suits laiali vajuks.
* Korraldaja peaks iga tunni jooksul korra käima osalejate käest küsimas, kas neil on tekkinud uut prügi.
* Korraldaja peab loobuma kogu oma maisest varast eelpool kirjeldatud ürituse korraldamise nimel ja nii igal aastal.
* Korraldaja peab garanteerima ilusa ilma mitte ainult lossihoovis, vaid ka kiirendusvõistluse ajaks.

Enamus ettepanekuid sai vist kirja. Huvitav kes järgmise aasta üritust teha tahaks?

Ääremärkusena ütleksin siiski seda, et Eesti autode tase oli kõvasti tõusnud ja ma nägin aia taga mitmeid autosid mille koht oleks olnud aia sees. Ja ma ei mäleta mitmel korral ma ütlesin, et ma oleks kõigi nende näituse autodega nõus sõitma linnapeale, sest nad kõik olid ägedad, võibolla sai liialt juhitud tähelepanu asjadele, miks üks või teine auto auhinda ei saanud, aga pole ka päris mõistlik vastus: See uks oli avarii saanud ja seda sirgemaks ei saa. Saab küll! Igaüks ei saa, aga paremad mehed saavad ja sellepärast neile antaksegi tassid. Tänaval sõitmiseks on ta ju sirge ja uhke küll ning selleks ei ole vaja millimeetri pealt kõiki asju paika ajada, aga näitustel hinnatakse ikkagi eelkõige kvaliteeti, originaalsust, stiili, ideed jne.

Mul on hea meel, et autode ehitamise tase on kolme viimase aastaga Eestis kõvasti paranenud ning ma loodan, et see paraneb veelgi. eriti loodan ma, et need uhked autod mis olid telklaagris ja oleksid võinud olla lossiplatsil, annavad ennast järgmisel aastal ilusasti üles näitusele, kui peaks mõni korraldaja leiduma.



____________________________
Amper Racing
22.07.2009 at 11:57
Evelind
American Beauty Car Show 2009
tere.
olin esimest korda ABCS-l ja täiesti rahul. igast küljest tore nädalavahetus ja tänan selle eest korraldajaid!
ärge nüüd ära küll väsige, ennem 10-ndat car showd!!!
on olemas meetodeid kuidas motivatsiooni, tahet ja jaksu endas taas leida/tekitada (kõnelen kogemusest kuna sündmuste korraldamine on minu igapäevatöö :) ja võin hobikorras teile ka abiks olla).
te teete ikkagi ju ajalugu! ;)
head,
Evelind

22.07.2009 at 12:41
viplala
American Beauty Car Show 2009
Ärge olge selle virisemise kohalt nii ühekülgsed. Kui keegi ei virise, siis ei tea ju mis võiks teisiti olla. Ma vähe usun, et korraldajate motivatsioon kaob tänu mõnele teravamale ütlemisele, kui see nii on, siis peaks tõesti midagi muud tegema. Seal on suur rahvamass ja tagasiside on ka erinev. Targad oskavad sellest õppida ja asju paremaks muuta. Kust kurat sa muidu teada saad, mis oli hästi, mis halavasti ja mida tuleks muuta, kui sull seal ainult mingi lambakari käib ja kaasa noogutab. Pärast aga susivad seljataga ja vihjavad millelegi. Ja muidugi jääb tänu sellele rahvast aina vähemeks ja vähemaks, näpuga korraldaja poole näidates.
22.07.2009 at 13:06
karvake
 
American Beauty Car Show 2009
thums up minu poolt
igati lahe üritus

igasugu virinat kuuleb igalt poolt. nt ei kuulnud kui autode omanikud rääkisid oma autodest , iga üks pole harjunud mikkrisse rääkima
et söök paha ega korraldaja süüa valmista

loodan et ikka jätkub see üritus
22.07.2009 at 14:03
partel
  
American Beauty Car Show 2009
Ahh, see peaks küll igasugustele korraldatatele teada olema, et pinguta kuidas tahad, lõpuks saad alati sõimata, mida rohkem publikut/osalejaid, seda rohkem sõimatakse. Tuleb lihtsalt filtreerida põhjendatud kriitika välja, tegemata pisiasju on ju alati ja ülejäänut ignoreerida.

Näitusautode tutvustamisel võiks küll mõelda omanikupoolse lühikokkuvõte peale. Aastate jooksul olen nimelt täheldanud, et omanikud ei oska oma autode kohta kiiret lühituvustust teha, ikka pausid, äää ja öööö ning pärast kiruvad, et pooled asjad jäid mainimata. Vast harjutamine teeb meistriks.

Ja kui ürituse sponsor saab auhinna, siis võiks mõelda, mis tunne tal on kui selle peale lüüakse käega, et "nojah, selge pilt!! :kill" kuigi auto võib ju ka seda väärt olla...

Mis masendusse puutub, siis mul näiteks on jäänud tehnilise probleemi ja vihma tõttu vormistamata kaks viimast EMV etapivõitu, lisaks seekord siis ka Eedu konkurentsivõimelise blower-Corvette tõelise pale näitamine. Või üldse Veljo saatus jne.

Sel puhul ongi kõige parem kui kohe järgmine üritus tuleb.


____________________________
_
22.07.2009 at 14:25
antoine
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
mustus: To Monts:
Tean mida sa tunned, korraldaja saab ise üritust kõige vähem nautida ja kõige rohkem kriitikat. Peale lõppu on kergendus ning allergia sõna "üritus" vastu. Aga, sa tead, et see läheb ju üle.

Igatahes noormees, kui vaja, toetame!
"Elu nagu Ameerikas" korraldajad.

usun ka, et läheb yle.
olles ka ise aastaid suuryritusi korraldanud, tean millest räägin.
kritiseerijaid on alati ja ehkki suurem osa neist on lihtsalt sisutyhjad lahmijad, tuleb seda siiski alati osata tänulikult vastu võtta - kõige hullem on kui yldse mingit tagasisidet ei ole. ja sellest veel hullem on kui kõik taevani kiidavad - siis alles tunned, mis asi on motivatsioonipuudus. uskumatu, aga nii see on. igasugune tagasiside (ka frustreeriv) aitab asju analyysida ja seeläbi selgeks mõelda.
armastan osalejana yritusel olles alati veidi eemale hoida (võib-olla on masside suhtes allergia tekkinud) ja eemalt näeb igasugu asju. ei hakka neid siin praegu yles lugema, aga kui vaja, võin pärnu meeste toetusavaldusele ka enda oma lisada.
on lisajõudu vaja, anna teada!
aga kymnes ABCS tuleb, usu mind!


____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005
22.07.2009 at 16:32
ViruStang
 
American Beauty Car Show 2009
Sellel aastal käisime sellise maanteelaevaga, mis kuulub mu Peterburist sõpradele: http://www.oldermann.planet.ee/galerii/ABCS%202009/slides/ABCS%202009%20Part2%20099.html
Nende jaoks oli see aasta esimene kord ja nad olid üritusest kirjeldamatus vaimustuses. Meie (kohalikud) ootuspäraselt ka. Väga loodame, et korraldajad saavad ükskõik millistest raskustest üle ja teevad ikkagi "ajalugu" (sai Evelindi poolt öeldud) edasi. Peterburi sõber lubas, et teeb järgimise aasta ürituseks ka oma teise projekti valmis, mis on näitusehoovi vääriline. Edu ja Jõudu korraldajatele!!!

____________________________
Ford Mustang V6 2007
Chrysler 300C CRD 2007
22.07.2009 at 17:10
onu
American Beauty Car Show 2009
Tänud ilusa ilma, ürituse ja kruusi eest.Eriline põlgus idiooditari suhtes kes laupäeval pool tundi enne ürituse lõppu suutis lossihoovis turvade pilgu all ronida kruusaste jalgadega kapotile ja sealt edasi perssega katusele .Loodan,et oled piisavalt loll ja riputad pildi kuhugi ülesse.Peatse kohtumiseni.
22.07.2009 at 21:49
dodge
American Beauty Car Show 2009
Eks ta üks pööbli meelelahutus ole...
23.07.2009 at 00:08
fleetwood
American Beauty Car Show 2009
blä blä ,see jamasti,too hullusti.

olge rahul,et on selline korralik üritus.feeling on ju tegelikult super.vanad liikurid mõõda linna vuramas.friendship.mis veel tahta?
23.07.2009 at 10:41
tmac
 
American Beauty Car Show 2009
Dräägis miskit ägedat ka sündis või peabki siit lugema ainult piletihinna ja kalli kanakoiva aadressiga halamist.

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h
23.07.2009 at 14:46
lamass
American Beauty Car Show 2009
arvan et kaks sündmust oli: 13,0 masuuti põletav ram ja veljo buick 10,2 suhteliselt ebaõnnestunud sõiduga.
23.07.2009 at 15:13
Rekkamees
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
monts:

Kas järgmine aasta üritus toimub ja mis kujul, seda veel ei tea. Tahe, jõud, motivatsioon ja kõik muu vajalik ürituse läbiviimiseks on otsas. Kahjuks.
Seda on küll äärmiselt kurb kuulda. Tegu on (oli?) minu jaoks suve, võib-olla et isegi terve aasta oodatuima sündmusega. Vinguda võib ju alati ja iga asjaga. Aga kui korraldaja ei saa tulusid ja kulusid tasakaalu, siis mina igatahes oleksin nõus ka 2-3 korda kallima piletihinnaga. Nii palju ma ikka aasta jooksul suudan raha kõrvale panna, et endale üks vahva nädalavahetus lubada.

____________________________
Dodge Ram 2500 cummins ´97
25.07.2009 at 21:36
partel
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
Rekkamees:Aga kui korraldaja ei saa tulusid ja kulusid tasakaalu, siis mina igatahes oleksin nõus ka 2-3 korda kallima piletihinnaga. Nii palju ma ikka aasta jooksul suudan raha kõrvale panna, et endale üks vahva nädalavahetus lubada.
Täpselt!

Kui kord aastas toimuva ühe kõige olulisema ürituse puhul on piletihind faktor, siis on probleemiks vast isikliku eelarve planeerimine, mitte korraldajate "kasuahnus". Rääkimata, et pilet on murdosa kogukuludest.


____________________________
_
25.07.2009 at 22:16
Madlobster
American Beauty Car Show 2009
quote:
partel:
quote:
Rekkamees:Aga kui korraldaja ei saa tulusid ja kulusid tasakaalu, siis mina igatahes oleksin nõus ka 2-3 korda kallima piletihinnaga. Nii palju ma ikka aasta jooksul suudan raha kõrvale panna, et endale üks vahva nädalavahetus lubada.
Täpselt!

Kui kord aastas toimuva ühe kõige olulisema ürituse puhul on piletihind faktor, siis on probleemiks vast isikliku eelarve planeerimine, mitte korraldajate "kasuahnus". Rääkimata, et pilet on murdosa kogukuludest.


Kahjuks on selliseid inimesi vähe ja pileti kallinemine on pöördvõrdeline rahvahulgaga, kes kohale tulevad
25.07.2009 at 23:16
Astro SS
American Beauty Car Show 2009
See pilet oli kõige väikesem kulu sellel nädalavahetusel :devil , tervele minu ansamblile 475.-



:burnout

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
25.07.2009 at 23:23
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show 2009
Ja nii vallutasidki kurjuse jõud uinuva väikelinna:

kliki pilti


Loodetavasti vallutavad ikka järgmisel aastal ka, sest õhkkond ja rahva kaasaelamine on ikka ainulaadselt toredad sellel üritusel.
26.07.2009 at 21:17
speedbird
 
American Beauty Car Show 2009
Megailusad pildid jälle, Newton! Tõsiselt naerma ajas see sinise Viperi numbriraam :)

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
26.07.2009 at 23:35
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show 2009
Aitäh, mõned kaadrid tegid endalegi rõõmu. Mulle tegi nalja see, et üks õnnetu pidevas stressiseisundis ja ärasöömishirmus Porsche vist peabki selle numbriraami kandjaga garaazhi jagama :P
27.07.2009 at 00:41
speedbird
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
newton: Aitäh, mõned kaadrid tegid endalegi rõõmu. Mulle tegi nalja see, et üks õnnetu pidevas stressiseisundis ja ärasöömishirmus Porsche vist peabki selle numbriraami kandjaga garaazhi jagama :P
:D Viperil on vast siiski niipalju eneseuhkust, et ta endast kolm korda väiksema mootoriga kaaslase kallale ei kipu. Porsche ju esindab ikkagi nõrgemat sugupoolt.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
27.07.2009 at 07:33
Stealth
 
American Beauty Car Show 2009
Üks motors24 videoklipp ka, kes pole veel näinud.

____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
29.07.2009 at 00:19
Stealth
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Jörm: Eriti loodan ma, et need uhked autod mis olid telklaagris ja oleksid võinud olla lossiplatsil, annavad ennast järgmisel aastal ilusasti üles näitusele, kui peaks mõni korraldaja leiduma.



Autode omanikud võivad endi sõidukeid pakkuda küll, kuid lõpliku otsuse teeb paraku ikkagi ürituse korraldaja. Olenemata sellest, kas see ekspositsiooniks pakutav sõiduk on juba kunagi korra näituseplatsil olnud, või mitte.
Kuigi ma seekord kohal polnud, minul tavakülastajana poleks selle vastu küll midagi, kui ma antud üritusel satun lossiplatsil nägema sama masinat, mis võibolla kunagi aasta-paar tagasi juba oli.
Mtimetel vanatehnikaüritustel võib näha aastast-aastasse samu autosid, millega oldi eelmisel ja üle-eelmisel aastal. Seda siis mitte ainult Eestis, vaid ka välisriikides. Ja seda küll ei saa öelda, justkui nad sellisel kujul näitusekülastajaid ükskõikseks jätaksid.


____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
29.07.2009 at 00:58 2 edits. Last edited 29.07.2009 at 01:06 by Stealth
christian
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
Stealth: Üks motors24 videoklipp ka, kes pole veel näinud.

kahju et liiga palju jutustamist,nagu lillelaadal.räägitakse et on palju ilusaid autosid ja selleasemel et neid näidata näidatakse ilusate autode omanikke?
kaamera oleks ikka võinud autodele rõhku panna samalajal kui teine intervjud teeb.
aga se minu arvamus ja vaevalt ma ise paremini oleks teinud.
29.07.2009 at 08:07
berg_CSG
  
American Beauty Car Show 2009
Mina osalesin esimest korda. Väga super üritus. Ei oska küll millegi üle viriseda.
Tänud kõigile.

____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
29.07.2009 at 11:20
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   .. 8 9 10 11 12 13 14  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.