register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1997 Chevy Suburban C-1500 LT   1 2 3  
Poster Message
speedbird
 
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
quote:
Harry_R:
quote:
Rein000: Ei saa aru jah nende oiroopa massinate omanikest. Käivad aga esindustevahet remontimas ja siis kiidavad takka, kui hea, odav ja töökindel on nende auto :D:D:D Esindustes istumisi nad varjavad kusjuures, aga jutusees on kuulda, et vaja auto viia, või siis õhtupoole, et ära tuua :D:D:D:D

Aidaku mind jumal, kui ma peaks endale veelkord usaka ostma.


Sorry, ei saa aru. Kui sellise väite välja käid, siis palun põhjenda ka. Vähemalt siin foorumis.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
31.12.2011 at 03:08
tfr
 
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
quote:
Harry_R: Aidaku mind jumal, kui ma peaks endale veelkord usaka ostma.

Mingi hetk käisid ju kusagil välja väite, et see Blazer oli kõige töökindlam auto, mida Sa omanud oled?
31.12.2011 at 03:14
Rein000
 
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
No kui teemast juba korra välja astuti, siis on paar mitte usakat küll mida julgeks osta, või võiks omada. Lexus LX seeria, Toyotalt LC80, 100, V8. Ja Mõned Suguaru massinad ka. Vanema otsa Volvod ka. Miskit paha pole öelda suurte sakslaste mugavuse kohta, küll aga vastupidavuse ja juppide hinna ja vahetamise sageduse kohta. Kui omale vaja juurde sebida, siis kas suur Fjord Ekskursijon või Chevy, CMC toodangust 4x4 7 kohaline. Auto ostuhind odavam, kütet võtab nõks rohkem, põhiliste kuluvdetailide vahetused ise teostatavad. Nui nahh... on vaja piduriklotside vahetuseks massin kompuutriotsa panna, et piduri suporteid lahti saada :D
31.12.2011 at 11:04
Harry_R
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
quote:
tfr:
quote:
Harry_R: Aidaku mind jumal, kui ma peaks endale veelkord usaka ostma.

Mingi hetk käisid ju kusagil välja väite, et see Blazer oli kõige töökindlam auto, mida Sa omanud oled?

Mingi aeg tõesti oli ja siis, kui lagunema hakkas, siis lõppu ei paistnud. Lagunes vapralt edasi ka peale minu käest lahkumist.
Teiseks, kui isegi elementaarseid asju ei saa kohe poest kätte, siis sellist autot ei taha küll pidada. Pidurite remondi komplekti Us Parts üldse ei pakkunud, osta uued supportid, Top Parts ja AA'st 2 nädalat tarneaeg. Viimasest tellisin, lõpuks kuu aega hiljem, kui ma ise hakkasin huvi tundma, et kaua võib oodata, selgus, et asjad on kohal, aga ühe ratta omad. :D Aa, muidugi oli ka alernatiiv lahendusena võimalik kiiremini saada A - osa remondi komplekt - 50 euri rattale! Ja usakate jupid pidid kommiraha eest olema. No mis seal ikka, sõidame poolpiduste piduritega või jätame auto hoopis seisma sellepärast. Ise pidin sellise asjaga õnneks nädala ainult sõitma, uue omaniku kohta ei tea, äkki kärutab siiani piduritega, kust mansetid on eemaldatud.
Euroopa autoga lähen samasuguse probleemi puhul - peale seda, kui see ilmneb - näiteks Forssi, maksan kaardiga või sulas, saan need asjad kätte, sama õhtu vahetan veel ära ka. Ja seda kõike alla 10 euri komplekt.
Ja see jutt ei ole ainult selle komplekti kohta - proovi sa nädalavehtusel mõni filter või rihm näiteks kätte saada usakale.
Kolmandaks on see, et töökodade teenindus kvaliteet on suht null. Tänusõnad Us Partsile ja Kerdile - ainus koht, kus asi toimis.

Ärge pahandage, see on minu arvamus enda kogemuse põhjal, mida ma uuesti kogeda ei taha. Välimuselt on usakad siiani ühed minu lemmikud, kui ainult selle põhjal autot hoida ei saa.
Edu Teile nendega, kuid mina olen truu jälle oma pikemalt peetud margile.

Ja suured vabandused OT pärast.
01.01.2012 at 04:19
STW
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
quote:
Harry_R:
quote:
tfr:
quote:
Harry_R: Aidaku mind jumal, kui ma peaks endale veelkord usaka ostma.

Mingi hetk käisid ju kusagil välja väite, et see Blazer oli kõige töökindlam auto, mida Sa omanud oled?

Mingi aeg tõesti oli ja siis, kui lagunema hakkas, siis lõppu ei paistnud. Lagunes vapralt edasi ka peale minu käest lahkumist.
Teiseks, kui isegi elementaarseid asju ei saa kohe poest kätte, siis sellist autot ei taha küll pidada. Pidurite remondi komplekti Us Parts üldse ei pakkunud, osta uued supportid, Top Parts ja AA'st 2 nädalat tarneaeg. Viimasest tellisin, lõpuks kuu aega hiljem, kui ma ise hakkasin huvi tundma, et kaua võib oodata, selgus, et asjad on kohal, aga ühe ratta omad. :D Aa, muidugi oli ka alernatiiv lahendusena võimalik kiiremini saada A - osa remondi komplekt - 50 euri rattale! Ja usakate jupid pidid kommiraha eest olema. No mis seal ikka, sõidame poolpiduste piduritega või jätame auto hoopis seisma sellepärast. Ise pidin sellise asjaga õnneks nädala ainult sõitma, uue omaniku kohta ei tea, äkki kärutab siiani piduritega, kust mansetid on eemaldatud.
Euroopa autoga lähen samasuguse probleemi puhul - peale seda, kui see ilmneb - näiteks Forssi, maksan kaardiga või sulas, saan need asjad kätte, sama õhtu vahetan veel ära ka. Ja seda kõike alla 10 euri komplekt.
Ja see jutt ei ole ainult selle komplekti kohta - proovi sa nädalavehtusel mõni filter või rihm näiteks kätte saada usakale.
Kolmandaks on see, et töökodade teenindus kvaliteet on suht null. Tänusõnad Us Partsile ja Kerdile - ainus koht, kus asi toimis.

Ärge pahandage, see on minu arvamus enda kogemuse põhjal, mida ma uuesti kogeda ei taha. Välimuselt on usakad siiani ühed minu lemmikud, kui ainult selle põhjal autot hoida ei saa.
Edu Teile nendega, kuid mina olen truu jälle oma pikemalt peetud margile.

Ja suured vabandused OT pärast.

Äärmiselt mõistlik on esineda selliste avaldustega olles pidanud ainult ühte pisikest ameeriklast.
Minul erinevalt sinust on neid elu jooksul hulgim olnud ja ei julge küll öelda, et varuosade või remondiga hirmus keeruline oleks elu.
01.01.2012 at 17:17
Kummipuru
 
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
quote:
Harry_R:
quote:
tfr:
quote:
Harry_R: Aidaku mind jumal, kui ma peaks endale veelkord usaka ostma.

Mingi hetk käisid ju kusagil välja väite, et see Blazer oli kõige töökindlam auto, mida Sa omanud oled?

Mingi aeg tõesti oli ja siis, kui lagunema hakkas, siis lõppu ei paistnud. Lagunes vapralt edasi ka peale minu käest lahkumist.
Teiseks, kui isegi elementaarseid asju ei saa kohe poest kätte, siis sellist autot ei taha küll pidada. Pidurite remondi komplekti Us Parts üldse ei pakkunud, osta uued supportid, Top Parts ja AA'st 2 nädalat tarneaeg. Viimasest tellisin, lõpuks kuu aega hiljem, kui ma ise hakkasin huvi tundma, et kaua võib oodata, selgus, et asjad on kohal, aga ühe ratta omad. :D Aa, muidugi oli ka alernatiiv lahendusena võimalik kiiremini saada A - osa remondi komplekt - 50 euri rattale! Ja usakate jupid pidid kommiraha eest olema. No mis seal ikka, sõidame poolpiduste piduritega või jätame auto hoopis seisma sellepärast. Ise pidin sellise asjaga õnneks nädala ainult sõitma, uue omaniku kohta ei tea, äkki kärutab siiani piduritega, kust mansetid on eemaldatud.
Euroopa autoga lähen samasuguse probleemi puhul - peale seda, kui see ilmneb - näiteks Forssi, maksan kaardiga või sulas, saan need asjad kätte, sama õhtu vahetan veel ära ka. Ja seda kõike alla 10 euri komplekt.
Ja see jutt ei ole ainult selle komplekti kohta - proovi sa nädalavehtusel mõni filter või rihm näiteks kätte saada usakale.
Kolmandaks on see, et töökodade teenindus kvaliteet on suht null. Tänusõnad Us Partsile ja Kerdile - ainus koht, kus asi toimis.

Ärge pahandage, see on minu arvamus enda kogemuse põhjal, mida ma uuesti kogeda ei taha. Välimuselt on usakad siiani ühed minu lemmikud, kui ainult selle põhjal autot hoida ei saa.
Edu Teile nendega, kuid mina olen truu jälle oma pikemalt peetud margile.

Ja suured vabandused OT pärast.

Speedbird... mis sina teema (ja vähemalt kahe korraliku usaka) omanikuna sellepeale ütleksid?
Minule tundub küll, et antud juhul jooksevad enamik murede ja probleemide niite tihendi juurde kokku ja autode tootjamaa ning kestvuse vahel suurt seost pole (ei saagi olla)... Kui ikka ise varuosi otsida ei oska ja partsude ning aa-ga kogu otsing piirdub, pole tõesti muud teha kui... pealegi on paljud mured, eriti pidurite puhul, korraliste hoolduste ajal juba eos diagnoositavad ning saab kohapeal mitteleiduvad (kuigi, AB-s on olemas päris korralik laoseis) vajalikud jupid tellimisse panna või ise loendamatutest netipoodidest tellida/osta...
aga tõesti, eks igal ühel ole omad rajad mida mööda käia...
02.01.2012 at 14:05
Rein000
 
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
Suht õnnetu lugu küll siis. Endal 3 cadillaci ja ei saa küll kurta nende ülalpidamise üle nii väga, et omamise isu lausa ära läheb. 2 lausa igapäevaselt sõidus pidevalt. Jubina ootamine on küll teema, kuna need vähelevinud siiski. Sellest ka üle saadud. Aga sellist Nnni nagu sai Mersu omanikuna tunda, ei ole küll enam ammu olnud ja ei tule ka ilmselt :)
02.01.2012 at 19:16
Harry_R
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
quote:
Rein000: Suht õnnetu lugu küll siis. Endal 3 cadillaci ja ei saa küll kurta nende ülalpidamise üle nii väga, et omamise isu lausa ära läheb. 2 lausa igapäevaselt sõidus pidevalt. Jubina ootamine on küll teema, kuna need vähelevinud siiski. Sellest ka üle saadud. Aga sellist Nnni nagu sai Mersu omanikuna tunda, ei ole küll enam ammu olnud ja ei tule ka ilmselt :)


Jumal tänatud, sina vist lugesid mu postituse korralikult läbi ja said mõttest aru. Just see tellimine, ootamine ja otsimine mulle ei istugi, kuna see auto ei ole mingi rariteet või hobi auto, mis võib garaazi nurgas vedeleda ja oma aega oodata, eriti kui on tegemist tavaliste kulujuppidega. Sellega ma käin tööl ja ajan oma igapäeva toimetusi. Garaazis vedelev hobi mul juba on, millele tuleb teatud varuosi otsida või ise leiutada, sest neid lihtsalt enam ei toodeta, kuid sellega on arvestatud.

Olen pannud tähele, et paljudel on usaka kõrvale veetud täiesti tavaline rahvaliikur. Vist mingi mõttega järelikult.
03.01.2012 at 04:14 1 edit. Last edited 03.01.2012 at 04:24 by Harry_R
pimeroolis
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
Terekest. Ühinen mingil määral OT ga. Oma autu ka igapäevases kasutuses, ei ole mingit seljakotti kõrval millega poes käia, ikka diisel puhuma ja minek... Ei ütleks et oleks koormav olnud siiamaani. Viimane mure oli energia tootjaga... aga paar kõnet asjatundjatega ja generaatori pulgendamine ja tähelepanelik uuring ja pingeregulaatori klemmide puhastamine viis selleni,et peale käivitust esitas ampermeeter(kontrolltester) ligi 80A laadimisvoolu. Noh akud ei olnud jõudnud laadia taga ära laadida veel korralikult. Kumme vahetades tuli pilk peale visatud ka piduriklotsidele. Näe imet keegi oli jänki poolel asendanud kevlarklotsid. Kuna ei ole enne sellistega kokku puutund, siis nende suhteline kulumiskindlus selle raske autu juures pani imestama. Aga Subu näeb küll hea välja. Eks see talvel tagavedu tahab harjumust ilmselt ja silma et ei lähe asjatutesse paikadesse meest mängima.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
03.01.2012 at 08:47
jan22
 
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
Eile oli just hea päev linnas 4x4 sisse lülitada ja selle aasta esimesed proovid teha, eriti kui all on talverehvid asfaldi sõbraliku mustriga! Kohalt minek oli ikka ülimalt hea, pidama saamisega seevastu tuli juba rohkem tegeleda. Täna juba see rõõm kadunud ja nüüd tagaveoga rahulikult edasi.
quote:
pimeroolis: Terekest. Eks see talvel tagavedu tahab harjumust ilmselt ja silma et ei lähe asjatutesse paikadesse meest mängima.


____________________________
Galerii: http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=918506
http://www.matkaauto.com/
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
03.01.2012 at 10:16
rnx69
 
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
quote:
Harry_R:
Ja see jutt ei ole ainult selle komplekti kohta - proovi sa nädalavehtusel mõni filter või rihm näiteks kätte saada usakale.



Huvitaval kombel pole küll sellise häda otsa veel koperdanud, et midagi hädasti kohe keset püha nädalavahetust saamata on jäänud. Ahjaa, üldiselt kipun tehtavate tööde osas ka natuke ette mõtlema ning nädala sees või vahel isegi jupike aega enne tööd vajalikud materjalid valmis soetama ka :)

Eks ainult korraliku hoolduse puhul saab alles rääkida sellest, kui palju üks või teine auto reaalselt laguneb - kahjuks liigub meie tänavatel palju käest lastud raipeid ning neid nii siin- kui sealpool lompi toodetud autode puhul. kui ikka elementaarsele hooldusele ei raatsita natukenegi rohkem aega ja raha kulutada, siis pole midagi imestada ka. Eks tuleb see natuke ka teadmatusest - Usa autodele kiputakse ikka sisse kallama odavaimat säästumarketi tundmatu päritoluga törlönti, kuna "keegi kuskil rääkis, et ameeriklased ju sõidavad kamazi õli kohaliku analoogiga". Peale selle, kui ma olen pidanud kahest mootorist sentimeetrite paksust kinni põlenud mineraalõli sodi maha rookima, kulutan õlivahetusele vast isegi rohkem kui peaks. Fireka remonditud mootorisse peale sissesõitu alla täissündi ei kalla ning õlivahetustega ka üle 8000 km või poole aasta ei venita, kuna kulgen enamasti suhteliselt piinarikastes tingimustes (linnas).

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
27.02.2012 at 10:41
easy
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
OT

Kui mu Towncaril kunagi laupäeva ööse Tartus suht uus rihm läks, siis sõber sebis pühapäeva hommikul TopParts´ist rihma küll välja. Siinkohal tänud neile!
06.03.2012 at 01:11
Wolle
  
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
Vaatan mina Kättemaksu Kontorit ning tundub kuidagi VÄGA tuttav auto seal. Lõpuks klikkis ära kustkohast tuttav see auto on :D

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
23.03.2012 at 16:50
speedbird
 
1997 Chevy Suburban C-1500 LT
quote:
Wolle: Vaatan mina Kättemaksu Kontorit ning tundub kuidagi VÄGA tuttav auto seal. Lõpuks klikkis ära kustkohast tuttav see auto on :D
Õige tähelepanek :)

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
01.04.2012 at 14:55
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1997 Chevy Suburban C-1500 LT   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.