register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Dork headquarters?   1 2 3 4  
Poster Message
partel
  
Dork headquarters?
Oodatud ka teiste arvamused :)
01.10.2002 at 17:57
gretzky
 
Moderator
Dork headquarters?
quote:
partel: Ok. Lihtsalt paneb imestama see, et ei räägita võimsatest autodest. Ja mind huvitab, mis põhjusel?

Mis krt. mul näiteks täielik savi ja siiber sellest Võimsusest pla pla pla.
Kui kui olen vales foorumis kahju sorry.
Ootaks Rohkem igasugu usa raua kohta infi nende seas oleks kindlasti "Cruise type" ; vanade Laevade üles löömine, jne.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
01.10.2002 at 17:58
BlueStang
 
Dork headquarters?
partel tahtis vist öelda hoopis Headquarter of Dorks:D
Ei noh, ega vist peale Erkki ja Lauri hetkel polegi parteli jaoks siin tegijat - kui tema BigBlockarmastust teada.
Aga mis võimsusse puutub, siis oleks päris vahva saada kommentaare selle kohta mida arvatakse BlueStangile Mustang 429 BOSS mootori swappimisest:D
parteli arvamus on vist ette teada:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
01.10.2002 at 18:24
partel
  
Dork headquarters?
Oeh, ma-ei-tea-mitmendat-korda: ma ei taha öelda, et keegi siin ajab vale juttu vms, vaid selles, et karmimatest asjadest ei ole praktiliselt sõnagi juttu olnud.

Sama imelik, kui Ferrari fännid ei teaks midagi F1'st ega tunneks ka huvi selle vastu.
01.10.2002 at 18:45
Ago
 
Dork headquarters?
Tegelikult on Parteli jutus iva täiesti olemas, ainult siinne suhtumine on nagu viiamasel ajal tavaks saanud - a`la: top fuel, võimsus, bigblock - jama, mul on parem ja keda see üldse huvitab. Minule näiteks ei paku vanade autode ülestagumine ja ralli huvi aga ma ei hakka neis topikutes seepärast kedagi maha tegema. Ja tegelikult loeks ma hea meelega mingit arutelu top fuel või funny carist puht üldhariduslikus mõttes. Ja big blocki sisaldavat autot ei pea ka selleks omama.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
01.10.2002 at 19:02 Last edited 01.10.2002 at 19:04 by Ago
max
Dork headquarters?
Mis te pärtlit jälle tümitate? :)

Pärtli tähelepanek on täitsa õige, et foorum on fookusest natuke kõrvale kaldunud ja see on fakt. Ise olen juba aastaid seda foorumit lugenud ja viimasel ajal on järjest rohkem neid topic'uid, millele lihtsalt "mark read" vajutan.

Samas on ära mainitud ka tõenäolised põhjused:
- foorumi kasutajaskond on suurmaks ja mitmekesisemaks paisunud - erinevad huvid;
- enamik ei oska suurte mootorite, võimsuse ja ehitamise teemadel sõna võtta.

Nii et tuleb leppida paratamatusega ja hakata seda ise muutma. Pärtel, tuld! ;)
01.10.2002 at 19:15
madis
Dork headquarters?
Üks tõke ( ehkki mitte fataalne) usaraua ehitamisel on täielik apaatia TopPartsis. Ma korra juba ütlesin, et keegi Lauri sõber võiks teda vahel värske õhu kätte viia :) Krt. kui ma tagasilla probleemiga Lauri poole pöördusin siis korrutas ta nagu mantrat nitro nitro nitro nitro ehkki näppude peal arvutamine näitab et 2.7sild ja nitro on pointless kombinatsioon. Kaido on märksa elavam, a keerulisema küsimusega saadab Lauri jutule.
Mõnes mõttes on arusaadav, kindlasti käib poes sadade kaupa jutumehi ja targutajaid aga sihuke see müüja töö ongi.
Pärtel, missioon sulle: Laurile iga hommik pika nõelaga adrenaliini otse südamesse.

Natuke rohkem teemasse: foorumil võiks mingi moderaator olla, kes viskaks välja messid stiilis "lahe !" ja "bullshit" ehk siis sisutu mula.
01.10.2002 at 19:27
BlueStang
 
Dork headquarters?
quote:
partel: Sama imelik, kui Ferrari fännid ei teaks midagi F1'st ega tunneks ka huvi selle vastu.

Selles suhtes olen küll partliga nõus, et ega eriti nende asjade kohta eritipalju peale partli rääkijaid pole.
Aga ega ei tea ka eriti midagi, sest erinevalt F1 meie meedia usadragvõistlusi eriti ei kajastata.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
01.10.2002 at 19:36
spinner
Dork headquarters?
Millest foorum tekib üldse? Ikka sellest, et sarnaste huvidega inimestel, selle foorumi puhul siis usaraua huvi, tekib vajadus omasugustega suhelda. Loomulikult tekib foorumi inimestel vahel tuhin üksteisega kokku saada. Kui te nüüd võrdlete postitusi topicute arvuga, siis ülekaalukalt on selle võitnud sektsioon "Üritused", hetkel keskmiselt ~22,5 postitust per topic. Rahvas suisa nõuab üritusi, üritustest rääkimist jne :) Sellega tahtsin lihtsalt öelda, et hetkel huvitab inimesi rohkem meelelahutus ja konkreetse (enda auto) probleemi lahendus, kui näiteks erinevate tehniliste lahenduste üle teoretiseerimine. Ja mis kindel - üritusi saab ikkagi korraldada nende autodega, mis inimestel kasutada on. Unistuste autodega üritusi Eestis ei korralda. Minu nägemuses on Top Fuel autod siiski väga ekstreemsed asjad ja eriti usarauaga ei assotsieeru.

Nagu korduvalt on eelkõnelejate postitustest selgunud: Senikaua, kui Eestis pole mõnda 1000+ hp autot, ei tekigi korralikku ja paljude postitustega poweri topicuid. Mõnele ehk isegi piisaks stardiks, kui näeks oma silmaga Top Fuel autot rajal liikumas, küllap siis tekiks huvi, et kuidas ta ikkagi nii kiiresti liigub ja asi hakkaks ehk lumepallina veerema? Niiet Partel, hakka nuputama, kuidas siiski inimestes sellise asja vastu huvi tekitada. Kas korraldad turismireise Top Fuel võistlustele või hoopis viskad selgitava sisuga voldikuid postkasti.

Ise ma siiski sellist ekstreemust nagu Top Fuel väga ei hinda, jääb kuidagi robustseks minu jaoks. Hetkel liigun ja võistlen küll kahe "rahvaautoga", aga soov endale cruisimiseks (seondub märksa rohkem usarauaga) 3.gen Firebird muretseda pole kuskile kadunud, järgmine samm on jäänud lihtsalt sobivat momenti ootama.

Päikest,

Aivar



01.10.2002 at 21:04
partel
  
Dork headquarters?
Top Fuel Top Fueliks, see rohkem pealtvaatamiseks, ma pean silmas Pro Stock'i ja Pro Mod'i ning kraad lahjemaid asju, mille põhiasjade tundmaõppimine on oma auto ehitusplaanide jaoks praktilisem kui esmapilgul arvata võib, ma isegi aeg-ajalt imestan.

Oma auto on lihtsalt vähem või rohkem "lahjendatud" võistlusauto, põhiprintsiibid aga täpselt samad. Seega pole vastav uurimistegevus ja/või arutelu mingisugune mõttetu teoretiseerimine, vaid ka praktilist väljundit omav.

Väidan, et see säästab raha ja mitte vähe.

Ja jällegi, ma ei taha öelda, et *kõik* peaksid huvi tundma, aga see võib olla väga kasulik.
01.10.2002 at 21:45
Daniel
 
Dork headquarters?
quote:
partel: Lihtsalt paneb imestama see, et ei räägita võimsatest autodest. Ja mind huvitab, mis põhjusel?

põhjus on ilmselt rahas !
mis m6tet on õhata teemadel et vat selle ma ostaks kui oleks $$$
niisama suusoojaks pole kah mingit mõtet targutada
kui on ikka konkreetene case käes siis tasub ka sellega tegelda :burnout - ja kyl ajajooksul kasvb isu ..... ja rahakott ja huvi ja ka teadmised ;)
01.10.2002 at 22:47
Jansa
Dork headquarters?
Arvan ka, et kannata mõni aasta veel, tuleb praktika kaudu saadud teadmisi, senised eurode/japsidega kiirendavad inimesed hakkavad peale korduvaid allajäämisi aru saama Suure Mootori eelistest, sellest tingituna senised Suure Mootori mehed kiikavad juba Veel Võimsamate Mootorite poole ja "Ürituste" rubriigist kaovad sõnad "crx", "bmw", "supra" jt.
Asjad loksuvad pikapeale ise paika enamjaolt.
:)
01.10.2002 at 00:29
peep
 
Moderator
Dork headquarters?
Soovitan silmaringi laiendamiseks mõnda muu maailma foorumit korraks lugeda, sellist kus on tuhatkond või isegi kümned tuhanded liikmed. Igas sellises foorumis eksisteerb Vaba Teema taoline alajaotus ja seal pole mingist fookusest juttugi ning kõiki teemasid ei jõua nii ehk naa läbi lugeda ja neile kaasa elada. Kui kasutajate arv suureneb siis tahes tahtmata ei ole võimalik, et kõik teemad pakuvad huvi kõikidele kasutajatele. Ja kes tunneb, et temale huvipakkuval teemal on liialt vähe postitusi, siis muud varianti ma ei näe, et tuleb ise jutt üles võtta - või kes seda siis peaks Teie eest tegema ??? Kui keegi sellele Teile huvipakkuvale jutule ei reageeri siis järelikult pole see teistele huvitav - mis traagika selles siis on ? Sa võid ju ise küll arvata, et esined jubeolulise infoga aga kui seda ei osteta siis kas Sa eksid või ei oska Sa ennast teistele arusaadaval viisil väljendada. Suhtumine stiilis, et peale megagigahüpersuper bigblock'i pole ükski mootor millekski kõlblik, k.a. parklas manööverdamine jne., jne. (vt. ka seesama topic ülevalpool "võimas auto"), ei aita üllast ideed rahvale maha müüa.
01.10.2002 at 01:03 Last edited 01.10.2002 at 01:03 by peep (Moderator)
Ets
Dork headquarters?
Pärtel, tee topic pealkirjaga "Pärtel" ja hakka seal asju propageerima. Valdav enamus meist ei tea sind huvitavatest asjadest sooja õhkugi. Seepärast ei ole esialgu a huvi kuhugi USA foorumitesse nina toppida. Aga sa too see kõik meile kandikul ette, näita pilte/videosid, seleta lahti, tõlgi ära (milleks tõlkida= nimesid nimetamatta ütlen, et üks meie seas SUURT austust omav Camaro omanik alustas alles praegu oma inglise keele õpinguid! SIC!)!!!
Paar-kolm nädalat tagasi nägin vene pealt videolõiku kuskil UK-s toimunud Top Fuel sõidust. Mingi rootslane tegi pika puuga ära aga just finishis kaotas käula juhitavuse ja peale paarikümmet uperpalli jäi rajakõrvale ainult kokpit vedelema. Tüüp astus tervena välja, pühkis tolmu maha ja astus külma rahuga boxi poole. Ma olen otsinud aga ei leia selle sõidu kohta mitte mingit infi, mitte kuskilt!!! Pärtel, sa hakka järjekindlalt kajastama sündmusi esialgu euroopas, seejärel võib ka ameerika ette võtta!!!:) Tee asi ülevaatlikuks ja põnevaks. Küll näed, aasta pärast on su töö vilja kandnud ja me muliseme kõik kooris nendest asjadest!
02.10.2002 at 10:05
arxx
Dork headquarters?
teen siis ka noka lahti, 100% nõus maxi kirjutatuga

quote:
max: ... Pärtli tähelepanek on täitsa õige, et foorum on fookusest natuke kõrvale kaldunud ja see on fakt. Ise olen juba aastaid seda foorumit lugenud ja viimasel ajal on järjest rohkem neid topic'uid, millele lihtsalt "mark read" vajutan ...
... põhjused: - foorumi kasutajaskond on suurmaks ja mitmekesisemaks paisunud - erinevad huvid; enamik ei oska suurte mootorite, võimsuse ja ehitamise teemadel sõna võtta ...


tulenevalt kasutajaskonna kasvust & huvideskaala laienemisest on asi kaugenenud usarauast (foorumid&arengufaasid :)), asi kisub seinast seina autofoorumiks, elik "mark read" on paraku kasutusele tulnud.

arvan: pro stock/TF, BB & muu sarnane kuuluvad tq juurde rohkem, kui bemm/supra/yaris, etc. ... asi ju nagu usaraua foorum, millest tulenevalt imelik on olnud siin lugeda mõnd "õidepuhkenud" euro/riisikapidaja sõnavõttu oma liikuri väljapaistvatest iseärasustest :( (... krt, kuigi mulle meeldib mu usa/pool-riisikas :D, siis pole nagu leidnud, et TQHQ on koht kus alamõõdulisi asju haipida)
samas, kas TQHQ peaks nüüd just Funny Car/TF jms. keskne olema ???, kindlasti mitte.

tegelikult ju tegu paratamatusega, ew's liikuvatest autodest moodustavad usakad väikese osa ja TQHQ näol on tegu ainsa normaalse kohaliku "autofoorumiga", millest tulenevalt on arusaadav ka kasvav liikmeskond ja nende huvide paljusus :)
... ja samas tempos kasvades saaks aasta/pooleteise pärast tõsiselt kaaluda nimemuutmist pärtli pakutud DKHQ :D

peace

____________________________
Avenger ES - "üsna ilmetu kupee"
02.10.2002 at 10:54
partel
  
Dork headquarters?
Jah Top Fuel ja funny carid on on väga atraktiivsed jälgida ning ka tehnikapoolelt hakkan alles aru saama, milline rocket science asi on, eriti seadistamine.

Aga see on üks asi. Peaasi, millele ma rõhun, on hoopis see, et tasub uurida tavamootoritega põhimõtteliselt identseid bensiinimootoreid, a la Pro Stock.

Tegemist ei ole mingi mõttetu fännamisega, vaid sealt saab selgeks millised osad ja nipid annavad kõige rohkem ja kõige odavamalt jõudu.

Kuna minu arvates on aktuaalne kõnekäänd, et "kiirus maksab, kui kiiret sõitu rahakott lubab?", siis vastavad teadmised võimaldadki raha kõige tulemuslikumalt investeerida, muuhulgas vältides ajakirjades ja netifoorumites vohavat marketingi ja väärinfot.

Veel, ma ei saa hästi aru suhtumisest, et "kui raha saan ja ära ostan, siis hakkan uurima". Kas sõna "planeerimine" ütleb midagi ??? Tegemist on ikka tavainimese jaoks suurte summadega, ning "üheksa korda mõõda.." kehtib täielikult. Pealegi võtab ABC selgeksaamine ikkagi päris kaua aega. Enne kui raha välja käia peaks ikkagi üsnagi detailne "karburaatorist tagarehvideni" kava valmis olema.

Ja mis puutub mõnede kodanike katsetesse minust big-blocki fundamentalisti teha, siis BB pole minu jaoks mingi asi iseeneses, vaid selle eelised sai mulle alles ajapikku selgeks. Peamine eelis minu jaoks on see, et big-block on kõige soodsama hj/EEK suhtega, ja see teadmine säästab palju raha.
02.10.2002 at 11:14
partel
  
Dork headquarters?
BTw, offtopic/ vaba teema mind ei häiri, olen ka ise oma panuse sinna andnud, ning sealt on ka palju huvitavat lugemist saadud.

Mind häirib "on-topicu" vähesus.
02.10.2002 at 11:17
devilc
Moderator
Dork headquarters?
Olles kogu threadi läbi lugenud, ütlen kah sõna sekka. Minu arvates võib asja kokku võtta nii:

1. Suure töömahuga (USA mõistes) võimsaid mootoreid kasutatakse kiirendamiseks. Kõigile ei meeldi kiirendamine. Sellepärast räägitakse ka muudel teemadel.

2. See foorum kui Eesti tsiviliseerituim tõmbab ligi palju mitte-USA-raua omanikke (s.h. mina). Ei näe selles midagi halba, senikaua kui üksteise seisukohti respekteeritakse.

Lõpetuseks paneks siia Ply jutu, millega ise kahel käel nõus olen:

Meel on kurb, et sellisel üritusel ei saanud osaleda(kuid jahtlaev(irw!) Julia on talvekorteris!)!!! Tundub, et tõsine fanatism ja armastus autode vastu(ja siinkohal tootjamaast sõltumatult!!) tekitab VÄGA HÄID võistluseid. Loen kogu kiidusõna, mis siia kirjutet, ja tõsiselt paneb imestama seekordne hüperaktiivsus heas mõttes kodanike "elektroonik-itimeeste" poolt ... Ja muidugi on häämeel, et muude autotootjamaade toodangu kasutajad enam USA-autode fänne ei karda - vastupidi paistab minevat! Vanasti ikka igal pool võrgus püüti USA-rauda sarjata ja nende omanikke-fänne mingiteks "imelikeks" tituleerida. No ja eks me ise vastupidi ka loomulikult(vähemasti mina küll...). Igatahes paistab väga tõsistest autofännidest tqhq.ee kasutajaskond viimasel ajal koosnevat ja see teeb rõõmu. Minule igatahes on viimaste paari kuu siinne "kaader" ja tegevus hirmsal hulgal optimismi süstinud ... ja garaazhitalv ei paistagi enam nii hirmus! Tänud kõigile!
02.10.2002 at 11:27
Indrek
Dork headquarters?
Enamus eelkõnelejad on kõik õiget juttu rääkinud ja see on tingitud foorumi kasutajate/lugejate arvamuse kasvuga, kuna eestis ühtegi teist samaväärset autofoorumit pole, siis on viimasel ajal siia koondunud palju inimesi ka teistest foorumitest nagu SR ja auto.ee.
See on kaasa toonud selle, et inimesed on hakanud jagunema, on mingi osa inimesi, kes on lihtsalt autofännid ja suudavad kaasa rääkida enamusl teemadel enamvähem keskmisel tasemel, kes armastavad proovida erinevaid autosid ja neid võrrelda a`la Vette C6 ver. BMW M5, Audi RS6 ver. BMW M5 jne., sest üheselt võttes on kõigi maade toodangus häid autosid ja halbu autosid, kuid on siiski peaasjalikult USA autodega seonduva pooldajad.
Siis on osa inimesi, kes rõõmuga räägivad teemadel kiired autod rajal, juhitavus jne., kuid kes teemal kui sellisel USA autod on võhikud ja vajutavad nuppu "mark read", kui jutt läheb USA autode spetsiivilisele teemale. Ja siis on inimesd, kes ei jaga ega taha kuuldagi teemasid supra ver. nissan 300, kelle jaoks on autod vaid sildiga "made in USA", iga probleemi lahenduse soovitus algab sõnadega "BB", kelle jaoks rajasõidust rääkimine on aktsepteeritav vaid siis, kui lause algab sõnadega "Vette", äärmisel juhul sõnadega "Mustang, Viper", kuid kelle jaoks see foorum siiski tehtud on ja kes siis on siin vanimad olijad ja loomulikult vaatavad uutele sissetungijatele, kes veel autoehituse põhimõtteid nendega 100% ei jaga, võõritavalt, suhtudes mainitud esimese rühma tegijatesse veel kuidagi sallivalt, kuid kui juttu tuleb mainitud teisi rühma teijatest, siis tõusevad karvad turri ja see on ka arusaadav.
Kuna antud probleem siiski süvenub, siis paratamatult toob see kaasa mingi aja jooksul selle foorumi ja praeguste kasutajate lõhenemise ja juhtub see siis, kui leidub mõni teine foorum stiilis SR, kus käsitletakse asjaliku jutuna peaasjalikult teemasid rajasõit, juhitavus, jne. stiilis soome näitena "radalle.com" ja kuhu siis see seltskond ka siit liigub, kes ennast selles valdkonnas rohkem kodus tunneb. Aga asjale aitab kaasa ka USA raua pooldajate suurem aktiivsus USA autode teemalöiste topicute algatamisel, sest kui ikka ülekaal on teemadel "TF", "BB", "Dart ver. Charger" jne., siis kaovad enamus, keda asi ei huvita, ise ära, kui neid huvitavad teemad on selges vähemuses.
Samuti ei tohi unustada, et siiski tuleb ennast harida ka natuke muudel teemadel, muidu muutub asi vähe üksluiseks ja ei teagi, kas teisel pool maakera autod sõidavad veel bensiiniga või kasutatakse kütusena juba elektrit või alles puugaasi ja iga asjalik autoalase foorumi põhieesmärgiks on ikkagi kokku liita inimesed, keda seob armastus eelkõige "AUTO" vastu.
02.10.2002 at 11:40 Last edited 02.10.2002 at 11:43 by Indrek
partel
  
Dork headquarters?
Vähemalt mul on väga hea meel, et meie foorum on suutnud liikmeteks meelitada erinevate autovaldkondade huvilisi. Loen suht tihti huviga kui keegi postitab midagi mitte-usa autode, tsiklite, kuukulgurite vms teemadel, kuna tahan end asjdega kursis hoida, ning reeglina on need lingid ka vastava ala asjatundja poolt postitatud, ehk "filtreeritud", mis säästab vähemhuvitavama materjali läbitöötamisest. Igati tore ja tänuväärne tegevus.

Lisaks igaks juhuks mainiks, et ma pole mingi usa/kiirenduse/big-blocki puritaan, kuigi luban endale aeg-ajalt irweid "kassipiinamisest" ja "ainsad kurvid dragracingus on naisterahva kehal" vms.

Lihtsalt mulle meeldib kiirendus ja võimsus, ning usa big-block on kõige odavam viis võimsust saada. Lihtne ja loogiline, või mis?

Ja julgen väita, et ka üsna karmide kiirendusrelvade tundmaõppimine aitab säästa raha põhim. mistahes mootoriga tegelemisel.
02.10.2002 at 12:25
ervin
Dork headquarters?
äkki oleks mõistlik natuke täpsemalt klassifitseerida topicuid? a-la thirdgen.org-is?
02.10.2002 at 12:36
Ets
Dork headquarters?
Võibolla läheb mul nüüd jälle OTks kätte ära aga ehk on miskit ka kõrva taha panna: nimelt, siin kusagil sai juttu tehtud, et peatselt oleks aeg orgunnida eestisse üks Top Fjuulite demoesinemine! Utoopia on loota, et asi saaks teoks 2003 isegi mitte 2004! Aga 2005 ja edasi oleks juba mingisugune võimalus olemas! Selleks aga oleks vaja kiiret tegutsemist suunal "katusorganisatsioon". Ja kes sobiks selle loomiseks veel paremini kui mitte tqhq!?!?!? Tegijamad, pange pead kokku ja hakake tegutsema. Minu nägemus sellest: 10 kõige ärksamat saavad kuskil (näit. Bykers Pub) kokku (+ ehk mõned vabatahtlikud fännid!) ja loovad tuumiku ehk juhatuse. Edaspidi on koosolekud korra kuus suunitlusega, et
1) SpeedEst, kui kõva kaubamärk üldsuse jaoks saaks olema tipptasemel korraldusega kiirendusvõistluse eesti meistrisarja üks etapp. Sinna juurde peab kuuluma nii kuusepuu, tipptasemel julgestus, kiire infoliikumine, TV-erisaade jne.
2) Järgmise hooaja sõidud tuleb saada TV-sse (Mootorite Maailma ülekanded igast etapist näituseks)
3) Lõppeesmärgiks peab olema igakülgne info ja reklaam võistlustest, et see muutuks käputäie entusiastide tegemisest eesti üldrahvalikuks ajaviiteks:)
Top Fuel demo on eesti jaoks hirmkallis. Seetõttu tuleb vaadata kogu Baltikumi turu potentsiaali ja kui suudaksime sellele käpa peale panna siis näiteks kui kõik hästi läheb siis olen mina esimene kes aastal 2006 ostab 500 eeku pileti Baltic Dragracing etapile, kus ka Top Fuelid üles astuksid!!!!
Huhh, unistused...
02.10.2002 at 12:39
Riho
Dork headquarters?
Mõtte suund minu arvates õige@EtsKets.

Vist isegi miski MTÜ olemas oli.
02.10.2002 at 12:54
tfr
 
Dork headquarters?
quote:
EtsKets: Võibolla läheb mul nüüd jälle OTks kätte ära aga ehk on miskit ka kõrva taha panna:

/.../

1) SpeedEst, kui kõva kaubamärk üldsuse jaoks saaks olema tipptasemel korraldusega kiirendusvõistluse eesti meistrisarja üks etapp. Sinna juurde peab kuuluma nii kuusepuu, tipptasemel julgestus, kiire infoliikumine, TV-erisaade jne.

Üldiselt olen nõus, et selline aktiivselt tegutsev organisatsioon kuluks ära küll. Paraku on Speedest näiteks Auris Rätsepa kaubamärk (misiganes firma oma see praegu hetkel on) ja tema käest seda lihtsalt ära võtta vabandusega et "Sul ei tule välja, me teeme ise ja paremini" paraku ei saa.

Järgmiseks populaarsemad Raadi üritused on MC39 korraldatud - nende koopereerumine on küll ilmselt kõvasti tõenäolisem, aga kohustust pole neilgi.
02.10.2002 at 13:08
Indrek
Dork headquarters?
quote:
partel: Vähemalt mul on väga hea meel, et meie foorum on suutnud liikmeteks meelitada erinevate autovaldkondade huvilisi. Loen suht tihti huviga kui keegi postitab midagi mitte-usa autode, tsiklite, kuukulgurite vms teemadel, kuna tahan end asjdega kursis hoida, ning reeglina on need lingid ka vastava ala asjatundja poolt postitatud, ehk "filtreeritud", mis säästab vähemhuvitavama materjali läbitöötamisest. Igati tore ja tänuväärne tegevus.

Lisaks igaks juhuks mainiks, et ma pole mingi usa/kiirenduse/big-blocki puritaan, kuigi luban endale aeg-ajalt irweid "kassipiinamisest" ja "ainsad kurvid dragracingus on naisterahva kehal" vms.

Lihtsalt mulle meeldib kiirendus ja võimsus, ning usa big-block on kõige odavam viis võimsust saada. Lihtne ja loogiline, või mis?

Ja julgen väita, et ka üsna karmide kiirendusrelvade tundmaõppimine aitab säästa raha põhim. mistahes mootoriga tegelemisel.


Sul on jumala õigus ja seda ma silmas pidasingi, et foorum on oma algsest funktsioonist natuke kõrvale nihkunud uute kasutajate lisandumisega ja arusaadavalt pakub Sulle huvi rohkem teema "Dart ver. Charger" tuunituna ~600 cid kui "Civic Type R ver. Corolla T-Sport" ringraja aeg kuskil Hispaanias kümnendiksekundi täpsesega ja põhjaliku külgkiirenduse analüüsiga.
Mis puudutab mind ennast, siis huvitavad mind isiklikult kõik autod, eelkõige Corvette kui vähegi kättesaadav ja kõik smallblocki modid ja handlingu parandused, kuid kindlasti panen kõrvataha kõik üksikasjad ka BB tehnoloogiast, kuid tunnistan, et kui raha/aeg/kliima/võimalused poleks takistuseks, siis minu poolehoid kuuluks itaalia autotööstuse punastele masinatele. :D
Kuid Sina kui kõige pädevam kiirenduse maailmas peaksid siis natuke rohkem aktiivsust üles näitama uute topicute alustamisega antud vallas, et teiste silmi rohkem avada.
02.10.2002 at 13:34 Last edited 02.10.2002 at 13:35 by Indrek
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Dork headquarters?   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.