register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : vormelisõit by amper racing   1 2 3 4  
Poster Message
smr
vormelisõit by amper racing
Heh :)

Ütleme et siin olevate lubaduste peale nüüd äriplaani ehitama ei hakka, enamus inimeste lubadused kipuvadki lubadusteks jääma.
Suure tõenäosusega hakkame ka sellel suvel neid sõite tegema, seega ei näe probleemi miks ei võiks ühte tikutaku üritust teha. Kardan ainult, et 5-6 inimest on max, mida ühe päevaga jõuab.

Vormelisse mahtumisest: mina oma suht ebaproportsionaalse kehaga ( 183 cm ja 92 kg) mahun sinna, ka minust suuremad ( nii vaimselt kui füüsiliselt ) on seal istunud ja ka sõitnud.
05.02.2003 at 09:38
ollo
vormelisõit by amper racing
Mina oleks ka huviline sõitma, kui suvise tiheda ajagraafikuga vähegi sobib. Põhiline, et põlved rooli alla ära mahuks:D
Huviliste hulga järgi tundub, et üritus tuleb kahepäevane... reaalsus on tihti muidugi teine.
05.02.2003 at 11:35
Kaido
vormelisõit by amper racing
Andke siis aegsasti teada, tänu autodele on lõunasöögid ammu ära jäänud, nüüd jääb ka siis õhtune lobi puutumata...
05.02.2003 at 11:50
smr
vormelisõit by amper racing
quote:
-ollo-: Mina oleks ka huviline sõitma, kui suvise tiheda ajagraafikuga vähegi sobib. Põhiline, et põlved rooli alla ära mahuks:D
Huviliste hulga järgi tundub, et üritus tuleb kahepäevane... reaalsus on tihti muidugi teine.

selliste ürituste puhul on alati suht suur võimalus, et masinad midagi ära kahib. Ning siis võib üritus osutuda kas kahe või kahekümnepäevaseks ;)
05.02.2003 at 11:56
udu
 
vormelisõit by amper racing
enivei sellise raffa puhul peab vahemalt 2 autoga kohal olema.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
05.02.2003 at 12:03
Jörm
 
vormelisõit by amper racing
Tere kõigile!

Üksikute sõitjatega sel aastal tõesti ei plaani sõita, sest äraütlemisi viimasel hetkel tuleb liialt palju ette. Kui Peep ja Indrek sõitsid, olid Pärnus kohal veel 4 inimest, kes pidid rooli hüppama, aga neil oli eelmisel õhtul pruugitud alkoholist sedavõrd paha olla, et nad ei tulnud. Seega päev oli juba enne Peebuga juhtunud mootoririket kahjumis.

Kui räägime grupist, siis üle 10 liikmelise puhul võib ürituse korraldada küll ja et keegi äkki rahakotti vaadates alt ära ei hüppaks, oleks pool raha näiteks ette vaja maksta. Seda siis teadagi tulemata jätmisel enam tagasi ei saaks, aga meile tähendaks see vähemalt väljasõidu kulude mingit katet. Kui see variant sobib, siis võib mõelda.

Kui asja kulude poolt vaadata, siis algul võib tunduda küll, et mis see siis ikka nii väga maksab. Vahe on selles, et kui sellist üritust sel aastal näiteks kolme vormeliga teha, siis hakkan ma neid korda seadma juba kaks-kolm kuud enne üritust. See tähendab juba töökoja renti, mis peaks olema vähemalt 80 m2 ja lihtne arvutus näitab, et kui ma nelja kuu jooksul teen kolm üritust, siis jääb puhtalt sellest iga ürituse kanda oma 5000 krooni. Kui ma ainult võidu sõidan, siis on mul vaja ju ainult ühe auto jaoks ruumi, ehk 20-25 m2, kui teised autod on kas müüdud või lihtsalt kokku pakitud (nagu nad praegu on). Ehk seda ma saan ka oma suvila garaazhis teha.

Ehk, et selle asjaga üldse tegeleda, kulub juba ette väga palju raha ja loomulikult aega, mis kulub mootorite ja vormelite ehitamiseks, bussi remondiks jne.

Et kui 10 soovijat on olemas (võib ka rohkem) ja 50% ettemaks on OK, siis olen valmis juuni kuus teid raja kõrval ootama, kohvipada tulel. Hind oleks 3000 krooni per nägu ja kui masinad vastu peavad, saate ehk rohkemgi kui 3x10 minutit sõita. Ja ütlen ausalt, et sellega ei pruugi ma veel midagi teenida.
05.02.2003 at 12:14
Indrek
vormelisõit by amper racing
quote:
Jörm: Tere kõigile!

Et kui 10 soovijat on olemas (võib ka rohkem) ja 50% ettemaks on OK, siis olen valmis juuni kuus teid raja kõrval ootama, kohvipada tulel. Hind oleks 3000 krooni per nägu ....

Mina olen nõus, 3000 EEK päev, 50 % ettemaks, vaja oleks vaid kindel päev enne kokku leppida(ja rajale bronn saada), et saaks ajagraafikusse reserveeringu teha, sobib näiteks kas 07/08 juuni.
05.02.2003 at 12:22
RNT
vormelisõit by amper racing
Kui päev sobilik saab olema, siis oleks samuti käsi. Iseasi, et igasugu autoürituste kalender suht tihe saab olema.

Tõnu
05.02.2003 at 12:40
PlyVal64
vormelisõit by amper racing
Ply kannaks kohe 50% kuhugi üle... ja nelipühad sobiksid suurepäraselt. Päris "suusoojaks" ju seda vormelisoovi siia ei pandud! Ehk tegelikult võiks panna nimekirja kokku, siis saavad kõik suveplaanid ära teha selleks ndlavahetuseks. Mingiks märtsi kp.s 50% Amperi(vai Jörmi) arvele ja nimekiri "lukku". Asi ants.
05.02.2003 at 12:59
zeke
vormelisõit by amper racing
mina kui topicu starter kannaks ka lähema kuu jooksul pool rahast üle. Ja mingi nimekirja võiks tõesti kokku panna ning natuke aja üle arutada, et siis kuna?

z@tahab vormeliga väga sõita:D
05.02.2003 at 13:14 Last edited 05.02.2003 at 13:15 by zeke
ollo
vormelisõit by amper racing
Nõus kohe raha ära andma. Juunis ei sobi 14/15, kõik muud OK.
05.02.2003 at 13:44
jaanus
 
vormelisõit by amper racing
Kirjutage siis minu nimi ka sõitasoovijate nimekirja sisse.
05.02.2003 at 14:00
devilc
Moderator
vormelisõit by amper racing
Mina oleks ka tulija. Ei sobi 22.06. (IMS etapp).
05.02.2003 at 16:00
Jörm
 
vormelisõit by amper racing
Jaanipäeval on kindlasti rada kinni, siis peaks seal Baltimaade etapp toimuma, enne seda on võimalusi veel palju. Siinkohal tuleb muidugi taas toonitada, et Sauga rajaga on tänavu taas palju segadust. Kanniste ja Tepandi firmal lõppes vallaga rendileping ning seejärel laekus vallale kaks pakkumist sellele rajale, üks oli sama tandem ja teine Aivis Ohtla poolt. Asi otsustati taas KT-le anda, kuid tingimuseks seati, et uus etteõte peab olema või tahtsid nad ise olemasolevast lahti saada. Igatahes on neil uus firma, aga seetõttu ei pruugi nad jällegi tiitlivõistluseid saada, mistõttu võidakse minna valda jälle asju klaarima jne. Et ma annan endast parima, et rada broneerida ja loodame, et nad seda vahepeal üles ei kaeva, nagu 2001 tegid.

____________________________
Amper Racing
05.02.2003 at 16:26
vkx
 
vormelisõit by amper racing
Mina ka kindel huviline, andke aga teada, millal ja kellele raha üle kanda ja millal sõit ise toimuda võiks.
05.02.2003 at 16:37
diesel
vormelisõit by amper racing
jepp, paluks aga aa numbrit.
05.02.2003 at 20:08
Jörm
 
vormelisõit by amper racing
Praegu sain 7-8 sõita soovijat, kolme oleks veel vaja.
Pärnu mehed andsis taaskord väga ebaselge vastuse. Et praegu ei tea, äkki on, ei tea kui palju maksab jne. Teoreetiliselt on Tartus kah veel raja osa maas, et see võiks äärmisel juhul varuvariant olla.
Praeguse kalendri kohaselt on 7-8 juuni Pärnus vaba, kuid nagu ennist sai öeldud, ei ole nende meestega midagi kindlat.

____________________________
Amper Racing
06.02.2003 at 14:38
zeke
vormelisõit by amper racing
Nii mina sain kokku Indrek+RNT+PlyVal64+-ollo-+Jaanus+devilc+vkx+diesel+2x mina=10. Nii et peaks grupp enam vähem koos olema. Kuupäevast rääkidest vist tundub see 7-8 juuni sobivat kõigile.
06.02.2003 at 17:10
diesel
vormelisõit by amper racing
teab muidu keegi ehk kosta, mis suurusjärgus väljaminekuid veel kaasneb? miski kombe vist vajalik ju, ega teksad-t-särk pole ilmselt aktsepteeritud ja kübarat ka ilmselt tarvis ja ...
ehk siis kulude suurusjärk ja soovituslikud ostukohad ka äkki?
aitüma.
06.02.2003 at 17:36
tfr
 
vormelisõit by amper racing
quote:
Jörm: Praegu sain 7-8 sõita soovijat, kolme oleks veel vaja.
Kui see midagi aitab, siis 90% tõenäosusega olen ka käsi.
06.02.2003 at 17:42
devilc
Moderator
vormelisõit by amper racing
quote:
diesel: teab muidu keegi ehk kosta, mis suurusjärgus väljaminekuid veel kaasneb? miski kombe vist vajalik ju, ega teksad-t-särk pole ilmselt aktsepteeritud ja kübarat ka ilmselt tarvis ja ...
ehk siis kulude suurusjärk ja soovituslikud ostukohad ka äkki?
aitüma.
Rahu, ei pea 15K kombe, kiivri ja saabaste alla panema. :D Jörmil peaks vist endal midagi pakkuda olema?
06.02.2003 at 19:01
diesel
vormelisõit by amper racing
ai pagan, nii tuleks jah mõttetu väljaminek. samas vahepeal kuskil hakkas silma mingi jutt neist sukkadest mis pähe venitatakse. itaaliaauto lehel odavaim ju kolmsada vist, kui ma õigesti nägin, aga siis tolles silma jäänud jutus oli teemaks miskid mõnikümmend krooni maksvad sukad. ähk peaks miskit seukest soodsat leidma kombe vallast ka, oleks teinekord vajadusel alati võtta ???
ma eeldan, et sihuke ähmi täis sõitmine teeb naha hästi märjaks, selle malliga oleks tarvis meie riietuse hilisema pesumaja arve katmiseks juba hea kopik raha kulutada.
06.02.2003 at 19:13
devilc
Moderator
vormelisõit by amper racing
quote:
diesel:ähk peaks miskit seukest soodsat leidma kombe vallast ka, oleks teinekord vajadusel alati võtta???
Mehhaaniku kombe äkki? Samas, kui masin peaks põlema minema, eelistaks küll "päris" kombet.

Võidusõiduriided teeb kalliks just tulekindlus ja FIA homolegeering.
06.02.2003 at 19:18
diesel
vormelisõit by amper racing
see fia heakskiit muidugi lõhnab pisut rahastuse järgi, ehk maakeeli on bs aga vähe aega kärssamist poleks paha küll kesta. pole asjaga kursis, äkki on nii vähe konkureeritud business, et "kollast" (loe: odavat) alternatiivi polegi.
06.02.2003 at 19:27
RNT
vormelisõit by amper racing
Vaatasin spordikalendrit ja leidsin laupäeval 7 juunil ühe rahvaralli. Hetkel see veel emotsioone ei tekita, aga sellegipoolest soovitaksin üritust pühapäeval teha :-)
06.02.2003 at 19:28
tqhq.ee foorum : Üritused : vormelisõit by amper racing   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.