register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : vormelisõit by amper racing   1 2 3 4  
Poster Message
PlyVal64
vormelisõit by amper racing
quote:
RNT: Vaatasin spordikalendrit ja leidsin laupäeval 7 juunil ühe rahvaralli. Hetkel see veel emotsioone ei tekita, aga sellegipoolest soovitaksin üritust pühapäeval teha :-)
Nikuinii härrased EAList teevad Sulle, devilcile, äkki ka rustangile "ärtust ära", kui Jörm seda sõitu nende juures ei rega ... mis Sa arvad, et ajavõtt jääb olemata ja piiisike võistlusmoment kah? :):)
Tegelikult peaks tegema lausa 2 päeva, naised-lapsed Pärnu randa, päeval vormel ja õhtu mõni kohaliku ööklubi ühiskülastus. No ja järgmine päev siis kainenemiseks rannas ja kojusõiduks.
06.02.2003 at 01:02
zeke
vormelisõit by amper racing
quote:
Tegelikult peaks tegema lausa 2 päeva, naised-lapsed Pärnu randa, päeval vormel ja õhtu mõni kohaliku ööklubi ühiskülastus. No ja järgmine päev siis kainenemiseks rannas ja kojusõiduks.
See idee on küll väga viis, oleks nagu väike foorumirahva väljasõit.:) Aga enne kui õlled külma paneme peaks ikka asja kuidagi kindlalt paika saama, et Jörm paneks raja kinni kindlaks kuupäevaks ja meie teeks ettemaksud ära.
Ja äkki tõstaks teema Üritused alla.
z@tahab vormeliga sõita:D
06.02.2003 at 01:26
spark
 
vormelisõit by amper racing
ilmselt ei julge veel sellisesse autosse istuda (enne peaks kardirajal vähemalt A-finaali pääsema) ja ka sihtotstarbeliselt (kiierlt kuive läbides) kasutada

aga kui on võimalus, kas siis publikuks võib tulla
07.02.2003 at 14:58
RNT
vormelisõit by amper racing
quote:
PlyVal64: Nikuinii härrased EAList teevad Sulle, devilcile, äkki ka rustangile "ärtust ära", kui Jörm seda sõitu nende juures ei rega ... mis Sa arvad, et ajavõtt jääb olemata ja piiisike võistlusmoment kah? :):)
Esiteks ei tohiks see sõit meenutada ei rahvarallit, sprinti ega orienteerumist. Heal juhul kõike seda koos :-) Puhas ringrada ja pealegi isegi mitte autoga.
Teiseks, ei tohiks minu arusaamist mööda olla tegemist kardicup-i järglasega, vaid võimalusega proovida vormelit. Ja seda üksinda, mitte "kaenla alt" toetatuna.
quote:
Tegelikult peaks tegema lausa 2 päeva, naised-lapsed Pärnu randa, päeval vormel ja õhtu mõni kohaliku ööklubi ühiskülastus.
Tunnen ennast pidurina, aga mulle oleks see piisavalt huvitavaks ja valgustavaks kogemuseks, et mitte lasta seda päeva naise tujudel ja läbul rikkuda :-) Ma arvan, et analüüsiks läheb terve järgnev nädal ja seda mitte pudeliga. Pealegi oleks üritus konstruktiivsem kindla motiveeritud seltskonnaga, mitte ühise väljasõiduna. Sorri.
07.02.2003 at 15:17
peep
 
Moderator
vormelisõit by amper racing
Rada, kuupäev ning saaja/konto number ja minu poolt on ülekanne tulemas.

Ainult selle peaks kokku leppima, mis siis saab kui tehnika üles ütleb ja osadel seetõttu sõitmata jääb. Seda võib ju juhtuda...

Kes soovivad võivad ju alati peale sõitu Pärnusse chillima jääda. Sellest tulenevalt ka soovitav ürituse toimumise aeg laupäev. Pühapäevaga on just see teema, et võib teatav väsimus piinata ja siis ei jää ka erilist aega afterpartyks.
07.02.2003 at 17:32 Last edited 07.02.2003 at 17:37 by peep (Moderator)
smr
vormelisõit by amper racing
quote:
peep:
Kes soovivad võivad ju alati peale sõitu Pärnusse chillima jääda. Sellest tulenevalt ka soovitav ürituse toimumise aeg laupäev. Pühapäevaga on just see teema, et võib teatav väsimus piinata ja siis ei jää ka erilist aega afterpartyks.
heh, mul siiani eelmise afterparty tulemusena äralõhutud kaamera parandusse viimata :(
07.02.2003 at 17:49
PlyVal64
vormelisõit by amper racing
quote:
RNT: Esiteks ei tohiks see sõit meenutada ei rahvarallit, sprinti ega orienteerumist. Heal juhul kõike seda koos :-) Puhas ringrada ja pealegi isegi mitte autoga.
Teiseks, ei tohiks minu arusaamist mööda olla tegemist kardicup-i järglasega, vaid võimalusega proovida vormelit. Ja seda üksinda, mitte "kaenla alt" toetatuna.

Tahes-tahtmata meiesuguste(ehk oskamatute) puhul kujuneb ta kohati nii rahvaralliks(need "kiired muruniidukid"...), sprindiks kui orienteerumiseks(et pääle spinni siis, kuhu poole ma sõitma pean...) :):) Nu ja vormelauto ikka ka autoks klassifitseeritakse... eriti Sinu puhul, va "vastik kruusaihkaja"!

quote:
RNT: Tunnen ennast pidurina, aga mulle oleks see piisavalt huvitavaks ja valgustavaks kogemuseks, et mitte lasta seda päeva naise tujudel ja läbul rikkuda :-) Ma arvan, et analüüsiks läheb terve järgnev nädal ja seda mitte pudeliga. Pealegi oleks üritus konstruktiivsem kindla motiveeritud seltskonnaga, mitte ühise väljasõiduna. Sorri.
No vaeval mõni neist viitsib siis rannast jala Saugale kõndida ... "papp hambu" ja "kohtume kella all...". Aga tegelikult saab jah sama edukalt ilma hakkama....
07.02.2003 at 18:02 Last edited 07.02.2003 at 18:06 by PlyVal64
Etz
vormelisõit by amper racing
Ma olen pundis kui praegu peab pool ja hiljem pool maksama. Krt, klotsi kahjuks kuhjaga pole:(
Eluaeg tahtnud vormeliga sõita ja teadjatelt meestelt igasugu huvitavat ja kasulikku infi teada saada.
Ja kui asi Pärnus kah veel toimub siis oleks super!


Etz@suveliganädalavahetus.pärnus:D(peaaegu)
07.02.2003 at 21:58
zeke
vormelisõit by amper racing
quote:
RNT:Pealegi oleks üritus konstruktiivsem kindla motiveeritud seltskonnaga, mitte ühise väljasõiduna. Sorri.
Ma ennist ei mõelnudki "väljasõidu" all mingit läbu kui oleks niisama koosolekut tahtnud oleks teinud ettepaneku piknikule minna:) . Minul ka mõlkus meelel selline tõsine meeste üritus kus on mehed ja kiired autod/vormelid antud juhul ja kus saaks kogemusi ja uusi muljeid. Ja see on parim võimalu proovida vormeli ning mina sooviksin sellest päevast viimast võtta. Aga jah nagu peep ütles tuleks välja mõelda mis saab siis kui tehnika üles ütleb? Ja Jörm võiks anda infot konto nr. suhtes ja kas ikka üldse on võimalik siis vormeliga sõita saada.
z@tahab vormeliga sõita
10.02.2003 at 14:19
Jörm
 
vormelisõit by amper racing
No nii! Hetkel on rada 07 juuniks broneeritud, kolmapäeval räägin asja veelkord asjomastega silmast silma ära ja kui nad lubavad korralikud olla, siis võime ürituse lukku panna.

____________________________
Amper Racing
11.02.2003 at 12:10
Riho
vormelisõit by amper racing
Ahsaa sade, vaata mis teemad tekivad selle ajaga kui Soome tundras mootorsaaniga sõidad.

Kohti vist ei paistnud enam olema, kuid kui keegi ära hüppab oleks käsi.
Poole maksmisega ei ole probleemi.
11.02.2003 at 18:47
Heiti
vormelisõit by amper racing
Tulen vähemalt pealtvaatajana kohale ja võib-olla saab Corvetti testida.Kuna pole kordagi ringrajal käinud ei tahaks seda kohe vormeliroolis ka teha.
11.02.2003 at 20:37
zeke
vormelisõit by amper racing
selline küsimus veel Jörm'il et mittu vormelit saad välja panna?
11.02.2003 at 23:01
CoachMan
 
vormelisõit by amper racing
quote:
zeke: selline küsimus veel Jörm'il et mittu vormelit saad välja panna?
Sellel aastal on plaanis kolm vormelit õppesõiduks kohandada. Kas nad kõik iga kord väljas hakkavad olema sõltub juba sõitjate arvust ja sellest, kui ilusti eelmised sõitjad nendega ümber on käinud. Alla 2 autoga igatahes välja sõita ei ole mõtet - siis on tõenäosus, et kõik sõita ei saa, siiga suur. Tavaliselt läheb üks ikka natuke pahaks :(

Ja Rihole - see sõitjate (kohtade) arv ei ole niiväga piiratud. Ka paar inimest üle 10 on veel OK, eriti kui seltskond on hea ja teiste järgi ootamine liiga igavaks ei muutu.
12.02.2003 at 09:38
Riho
vormelisõit by amper racing

Ja Rihole - see sõitjate (kohtade) arv ei ole niiväga piiratud. Ka paar inimest üle 10 on veel OK, eriti kui seltskond on hea ja teiste järgi ootamine liiga igavaks ei muutu.

Väga tase :)
12.02.2003 at 18:21
jaanus
 
vormelisõit by amper racing
sedaet, kui palju on siin rahvast, kes oleks nõus jätkama koolitust esmasest astmest edasi?
15.02.2003 at 00:35
ollo
vormelisõit by amper racing
quote:
jaanus: sedaet, kui palju on siin rahvast, kes oleks nõus jätkama koolitust esmasest astmest edasi?
Depends... mida sa sellega mõtled? Mõne F1 kooli ühiskülastust või midagi muud :D
15.02.2003 at 00:56
diesel
vormelisõit by amper racing
jepp, paluks täpsustada mihuke see teine aste siis võiks olla?
16.02.2003 at 03:18
devilc
Moderator
vormelisõit by amper racing
jaanus peab vist silmas seda juttu Amper Racingu lehelt:

Teine aste:
Teine aste on põhjalikum kursus võidusõidu saladustesse ning kestab kokku kolm päeva. Selle jooksul saab osaleja sõita E21-ga umbkaudu 150 km Tartu Raadi Ringil ning saab ka vastavasisulise tunnistuse Amper Racingu poolt ning soovi korral ka EAL-I võistluslitsentsi, millega võib osaleda ringrajavõistlustel meil ja kogu baltikumis. Selle litsentsi saamiseks peab õpilane läbima testi, kus ta mahub EAL-I poolt valitud piloodi ringiajaga 10% sisse. Teise astme maksumus sõltub paljuski õpilase üldisest tasemest, sest treenida tuleb kuni õigete ringiaegade saavutamiseni

Kolmas aste:
Kolmas aste sisaldab endas esimest kahte ning lisab sinna juure ka tegeliku võidusõidu E21 autoga.. Etapid toimuvad sel suvel Pärnus, Tartus, Riias, Kaunases ja Tallinnas. Igal etapil on erinev hind vastavalt transpordikulude ja meeskona kulude erinevusele. Etappidel kasutab Amper Racing spetsiaalselt forsseeritu mootoreid, mis annavad välja 165-180hj ning mis käivad kuni 9000 pööret.


Esiteks on see jutt ilmselt tiba vananenud, ja teiseks maksab $$$. Anyway, enne pole sellest mõtet rääkida, kui esimene aste seljataga ja ikka veel huvi.
16.02.2003 at 11:22
vkx
 
vormelisõit by amper racing
Jahh, ma arvan ka, et teisest astmest on mõtet konkreetsemalt rääkida pärast esimese astme läbimist. Siis saab ikka mingi konkreetse ettekujutuse oma oskustest ja võimetest ja võib edasi arutada teise astme ette võtmisest ja selle maksumusest, nagu mainitud see sõltub paljuski õpilase üldisest tasemest.
16.02.2003 at 21:30
diesel
vormelisõit by amper racing
heh, seukse malli korral pole minusugusel vanuril nende järgnevate astmetega mõhkugi teha. jäägu need noortele ja vihastele meestele, kes himustavad sõiduvõitjateks saada. usun, et vähemasti mul saab tükk tegu olema niisamagi pärnus veidi luftitada.
16.02.2003 at 23:16
CoachMan
 
vormelisõit by amper racing
Jutt Amperracingu koduleheküljel on tõesti natsi vananenud - täpsemalt aasta võrra. Tartus praegu enam üldse sõita ei saa, seal songiti rada üles. Litsentsi jutt kehtib, vastav kokkulepe EAL-ga on olemas. Aga see 2 ja 3 astme süsteem oli algusest peale mõeldud põhiliselt noortele, kes tahavad suhteliselt kiiresti ja suhteliselt väikeste kulutustega näiteks kardi roolist vormeli rooli istuda. (Väikeste kulutustega seetõttu, et oma autot pole vaja osta, sääst ca 150 k). See muidugi ei tähenda et ka vanematel ala fännidel ei oleks mõtet päris võistlustele pääsu proovida. Aga eks pärast esimist sõitu ole näha, kui kandiliseks kellegi silmad lähevad :eek Suurem osa rahvast käib üritusel ikkagi elamusi otsimas, mitte trenni tegemas (kuigi higiseks võtab see sõit päris kõvasti).
17.02.2003 at 13:28
Jörm
 
vormelisõit by amper racing
Asjad siis sealmaal, et võiks hakata ettemakse koguma. Kuupäevaks siis endiselt 07 juuni 2003, ürituse algus 11.00 Sauga Ringrajal. Sõitma peaks siis minu arusaama mööda tulema 11 julget, kui on veel tahtjaid, siis kütke email [email]lauri@amperracing.ee[/email]. Selleks, et maksta 1500 krooni ettemaksu, palun mulle email saata, ma lähetan arve AR poolt. Ettemaks ei kuulu tagastamisele, kui te ise kohale ei ilmu. Kui meie tõttu üritus ära jääb, saate oma raha ilusasti tagasi.
Loomulikult eeldame elementaarse autojuhtimise oskuse olemasolu, vastasel juhul on see ka teile raharaiskamine.
Jään teie kirju ootama, või kes tahab võib läbi astuda meie kontorist Tartu mnt 63 ja saab siit arve näppu. Sel juhul helistage ette.

____________________________
Amper Racing
04.03.2003 at 12:50
andrikene
vormelisõit by amper racing
oleks kah huvitatud :)
12.03.2003 at 13:35
Jörm
 
vormelisõit by amper racing
Väike vahestatistika siis. 9 sõitjat on arved saanud, 4 poolt on ka maksed tehtud.

Pakuks välja, et teeme väikse teoreetilise jutu ja kokkusaamise enne Tallinnas ära, vaatame, et kõik autodesse ära mahuvad, et kiivrid pähe mahuvad ja räägime natuke teooriast? Siis jääks rajal rohkem aega sõitmiseks ja väga olulisi asju auto ning sõitmise kohta oleks rohkem aega kuulata. Ise pakun välja, et see võiks toimuda neljapäeva õhtul, samal nädalal, aga võib ka varem.

Üritusele toome vähemalt kolm vormelit, ehk kõik mehed peaksid oma sõidunormi igaljuhul täis saama. Sõiduvarustus on meie poolt, raskekaalu meestega võib veidi keeruliseks minna, aga ilmselt leiame ka sellele lahenduse.

____________________________
Amper Racing
12.03.2003 at 15:08
tqhq.ee foorum : Üritused : vormelisõit by amper racing   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.