register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest 2002, millal?   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Taavi
Speedest 2002, millal?
Sõit vaadatud. Erkki võit oli kena:)
Miks Luht lõpu poole ei sõitnud Erkkiga, kuigi teda oodati sinna?
Mis Roveril juhtus, et kapott lahti lendas ja hunnik pilpaid koos sellega.
Lätlaste vana nitro-Civic ja punane Vectra olid üllatused.
Korralduse üle ei taha viriseda - ise arvatavasti kunagi ei hakka sellist üritust korraldama. AGA parema kommentaatori leidmine ei tohiks raske olla...
Muidugi mõned härrasmehed ei pannud pahaks ka tagasisõidusirgel kihutada, üks MART 1 numbrimärgiga (võib olla ma eksin nimega) Porsche jäi just silma.
07.09.2002 at 19:31 Last edited 07.09.2002 at 19:35 by Taavi
mrtn
Speedest 2002, millal?
kift sõit oli. aga enamus kihutas tagasisõidul. baigimeestel on ilmselt kõigil märkimisväärsed potentsiprobleemid. nagu esimene klass.

huvitaks jaanuse, kari (miks üks sõit nii vaikselt) ja melli kommentaarid.

tqhq särke oli ikka päris palju vaateväljas koguaeg 8)
07.09.2002 at 19:50
Hannes
  
Speedest 2002, millal?
quote:
Taavi: Miks Luht lõpu poole ei sõitnud Erkkiga, kuigi teda oodati sinna?
__________________________________

Kast lendas laiali :(
__________________________________
Mis Roveril juhtus, et kapott lahti lendas ja hunnik pilpaid koos sellega.
__________________________________
Keegi vist käis näppimas,või unustas ise klambrid lahti...
__________________________________

Muidugi mõned härrasmehed ei pannud pahaks ka tagasisõidusirgel kihutada, üks MART 1 numbrimärgiga (võib olla ma eksin nimega) Porsche jäi just silma.
__________________________________
Kert oli see. Sellele muidugi vabandust ei leia :bs


____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
07.09.2002 at 19:56 Last edited 07.09.2002 at 19:57 by Hannes
BlueStang
 
Speedest 2002, millal?
Hanno (Tomberg) tegi TV3 uudistesse väga hea loo. Erkki nüüd siis meediakangelane ka, õnne talle. Ilusa lõpuga päev, kuigi jah, kahe BB omavahelist rebimist oleks olnud ka ilus vaadata;) :burnout :burnout


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
07.09.2002 at 20:35 Last edited 07.09.2002 at 20:36 by BlueStang
Erkki
  
Speedest 2002, millal?
Tänud! :) :)
Võit tuli vähemalt kodu-klubisse :)
Laurist on jah kahju, ma ka lootsin finaalis kahe BB duelli..., aga that's racing.
Praegu rohkem aega polegi, sest 21.00 on Bikersis lõpetamine.
:burnout



____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...
07.09.2002 at 21:30
pine
Speedest 2002, millal?
palju õnne ka minu poolt!!!!

ise kohale ei jõudnud aga Suure klassi finaalsõit sai mulle telefoni teel üle kantud, ja rõõm oli suur kui võit tuli Usalaste õuele.
07.09.2002 at 23:43
kristjan_l
  
Speedest 2002, millal?
Congrats ka minu poolt. Tore, et võit see aasta miskile mitsule ei läinud. Ja järgmisel aastal plaanitava vabalthingava 600hj ei tohiks võistluse kinnipanemine eriline probleem olla:)

Ka korraldus on paremaks muutunud. Muidugi see, et Jaanuse auto õli miski tund aega koristati oli suht arusaamatu. Aga eks päästeamet tea, mis ta teeb.

07.09.2002 at 00:06
gretzky
 
Moderator
Speedest 2002, millal?
Laurist kahju jah , paistab kalduma seda arvamust et osta 3.900$ 650 hp karanteritud mootori ja asi vask, ei mingit füüsikat , peen mehhanikat, ega leiutamist .. tunne mõnu.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
07.09.2002 at 00:13
prr
 
Speedest 2002, millal?
nonii...

prr käis kohal ja tegi igast nippi ja pilti ja videot kah. nüüd siis lühikokkuvõte ja kommentaar:

kahju, jaanuse thunderbird'ist, et kolvi karterisse laskis(õigemini ise läx)ja siis õli oi-kui-palju...

kiireaudi siduri peapump, et otsad andis...kuigi mees tegi loomamoodi tööd, et 45min jooksul uus pump ja tööle kah veel. 10/10 Hannes!!! ma proovin jörgmine kord sulle veel rohkem oma pealekäimisega enesekindlust luua :)

Roveri Mellile soovime edu, sest kapott sellise kiiruse pealt ära lendab...pole vaja

Kari aka sierramees auks võtsin mina ca 5L õ-d Tartu teel ja olen ikka rõõmus sierramees on tegija !
btw...Kari me tuleme sulle külla Võrru, et sinu auks teha üks suur beer !

Erkki...pole sõnu...siiski Eesti kiireim ja loodame, et viimast hooaega veel vabalthingava mootoriga...blower-dreamer

Lauri Camaro kohta on vaid 1 comment: way-to-go!!! ootame põnevusega, mis talv siis teeb/toob

A klassi üllataja lõunanaabrite Opel GSI peale võiks teine kordki panuse panna

üritusele siiski 10/10 sest niisuure hulga publikuga hakkama saada...respect men

prr tegi filma ja photo. film on ca 70min pikk ja läheb tiivikusse(divx'i). kellel soovi prr@south.park.ee. pildid lähevad south.park.ee/speedest lähitulevikus.

uhh...pikalt sai. näeme siis tartus, nightrace'l. panen oma S6'e kah veerema...


rgrds,

you-know-who
07.09.2002 at 01:18 Last edited 08.09.2002 at 13:09 by prr
Taavi
Speedest 2002, millal?
Millal siis TV-s kokkuvõtteid näha võib?

Kanal 2 oli ka oma kaameraga kohal.

Nii, et 2 eesti telekanalit peaksid asja kajastama.
08.09.2002 at 14:43
Jansa
Speedest 2002, millal?
Suht enam-vähem sujus minuarust.
Seda, kui rada õlilägast puhastatakse, ei saa vast kehvaks korralduseks nimetada.
Ise istusin tribüüni vastas pangaserval, nägemata jäid küll finisid, aga valjukatest kostis jutt selgelt kätte ja olgugi, et ester kohati lollusi rääkis- võitjad-ajad ütles küll väga operatiivselt välja.
08.09.2002 at 20:02
Quattro
  
Speedest 2002, millal?
Jahh, Erkkile õnnesoovid.Kommentaator oli jah natuke nadi ja tribüüni keskpaika pold ta juttu enam üldse kuulda. Ürituse krooniks oli see, kuidas aiaotsas turnijad aiaga ümber käisid.

____________________________
Passat,R1100GS
08.09.2002 at 21:14
peep
 
Moderator
Speedest 2002, millal?
jess ! Erkkile palju õnne:beer - raha ja vaev pole asjata kulunud, viimasel ajal üks võit järgneb teisele.;)

Lugesin, et seal olid inimesed koos aiaga rajale kukkunud ? :eek Kui see tõsi on siis korraldajatele ka järjekordselt "palju õnne".
08.09.2002 at 21:57 Last edited 08.09.2002 at 21:59 by peep (Moderator)
rustang
  
Moderator
Speedest 2002, millal?
Ei taha banaalsena kõlada kuid siiski, Erkkile palju õnne. Sai vähemalt tõestatud, et USA V8 on veerandmiilil kiireim! Kahju, et ise ei saanud osaleda ega vaatamas käia.
08.09.2002 at 23:37
Kert
Speedest 2002, millal?

Muidugi mõned härrasmehed ei pannud pahaks ka tagasisõidusirgel kihutada, üks MART 1 numbrimärgiga (võib olla ma eksin nimega) Porsche jäi just silma.
__________________________________
Kert oli see. Sellele muidugi vabandust ei leia


Mina see ei olnud....kui keegi peaks seda mõtlema nii....
09.09.2002 at 09:37
Riho
Speedest 2002, millal?
Tervitused Erkkile!
Ise kah eriti üritust takistussõidu tõttu ei saanud jälgida aga Raadil kindlasti kohal:)
Mis Lauril juhtus?
09.09.2002 at 10:19 Last edited 09.09.2002 at 10:52 by Riho
2koma8
Speedest 2002, millal?
Jah.. mis Lauril juhtus? Minu mäletamistmööda sõitis ainult 1 kord ja seegi kuidagi jõnksutades. :uhoh

Erkki Cama liikus ikka tihkelt küll - hea oli vaadata!
09.09.2002 at 10:44
max
Speedest 2002, millal?
quote:
Kert:
Muidugi mõned härrasmehed ei pannud pahaks ka tagasisõidusirgel kihutada, üks MART 1 numbrimärgiga (võib olla ma eksin nimega) Porsche jäi just silma.
__________________________________
Kert oli see. Sellele muidugi vabandust ei leia


Mina see ei olnud....kui keegi peaks seda mõtlema nii....

Numbrimärgil oli KERT 1 (mingi porge) ja see tõepoolest sina ei saanud olla :)
09.09.2002 at 11:18
Taavi
Speedest 2002, millal?
Heh, kui ma kella 13.00 ajal võistlusele tulin, siis alguses oli tunne, et start on hoopis linna poolses raja otsas.
09.09.2002 at 11:51
foke
 
Speedest 2002, millal?
teeb hinge soojaks küll, et V8... thanx Erkki!!!

pidin enne lõppu lahkuma paraku, mis siis Lauril juhtus?
ja mida tegi see vormel seal rajaääres, läks peale ka või? Huvi pärast tahaks teada, mis aeg oleks olnud.

Et siis aed ikkagi langes, mulle tundus see vaid aja küsimus, võib aru saada siiski, et mitte auto ette. Oleks nende kõrgete aedade asemel olnud madalad, nagu teisel pool, poleks inimesed aedadele roninud ja ei hullu midagi. Kommentaatorist niipalju, et seda kuulis vaid esimese 100 m ulatuses paraku.
09.09.2002 at 11:51 Last edited 09.09.2002 at 11:52 by foke
Mell
Speedest 2002, millal?
quote:
Mis Roveril juhtus, et kapott lahti lendas ja hunnik pilpaid koos sellega.


Siinkohal tänud ühele kaljasele töökaaslasele,kes mingitele kiibitsejatele viimati kapotialust näitas ja lukud lahti unustas...vähemalt oli tegelasel pärastpoole siiski julgust tegu tunnistada,eks siis üritame ühiselt jälle auto korda teha.Kahjud:kapott+hinged kõverad,esiklaas suht ämblik,parem katuseluuk puru,katusel kah paar pisikest mõlki sees.Autos oli küll julm tunne:käis üks kõva pauk ja kraevahe klaasikilde täis,õnneks oli läbi jahutusava päris hea nähtavus ja sai vähemalt raja pealt minema.Ennast pani imestama,et hiljem kuulsin mitut kommentaari:"...hea mees,oleks võinud lõpuni kihutada...ehh,ma oleksin akna lahti teinud ja ikka lõpuni võistelnud...".Sellistele meestele jõudu minugi poolt,kui nad kunagi üldse kiirendusvõistlusele jõuavad.
Muidu enda sõitute koha pealt ütleks üht:võimsus on null kui puudub kontroll e.kergelt ülesmäge kummijutte ja veeniresid täis asfaldil ikka esivedu suht nutune.Eks ootab mingid ajad kah ära,siis saab teistega võrrelda,kas oli sellest kolmanda/neljanda käigu nitropaugust kah abi
Teistele võistlejatele:võitjatele õnnitlused ja nendele,kelle tehnika hävis,kaastunne minu poolt...Jaanus oli kah jutujärgi mootorist jagu saanud,Audil midagi käigukastiga...
09.09.2002 at 12:23
corvus
Speedest 2002, millal?
with all respect aga ühinen nüüd küll Peebu kunagise kommentaariga korraldajate suhtes "seamoodi süüa jne..." on neile ikka tunduvalt kohasem kui motosport.
:)

____________________________
Risto; Corvette '79
09.09.2002 at 12:30
LaSa
 
Moderator
Speedest 2002, millal?
quote:
Mell: Jaanus oli kah jutujärgi mootorist jagu saanud...
nojah, kolvisõrm paistis mootoril küljepäält välja ;)

Aga ürituse orgunnipool kohati imes ikka VÄGA kõvasti, eriti haige oli seal bokside paigutus (osadel boksi ja stardi vahe tugev 300 meetrit jne)& võistlejate idiootlik teavitamismeetod. Ohutus oli kah mudugi klass omaette, turvaala oli ju praktiliselt olematu :(

Ja miks kirjutatakse käepaelale SEAMOODI SÜÜA, kui toitu pakub ainult 1 hädine putka, kus on kogu aeg mitukümmend inimest sabas.

SS imeb sama hästi kui AidemPott ja kiirendusvõistluste orgunn on sama küündimatu nagu aastatepikkuse traditsiooni kohaselt juba välja kujunenud on ;)

Ahjaa, tänada tahaks Escordi-Kristjanit, kes lahkelt andis meile burnouti tarvis vett. Korraldaja oli suutis _tervelt_ 2 viieliitrist kanistrit vett starti organiseerida... :(
09.09.2002 at 12:30
Taavi
Speedest 2002, millal?
Need olid arvatavasti Grillfestist üle jäänud käepaelad.
Ja SS peakski ju Aidempot olema, tehti väike pankrot ja nimevahetus...või ma eksin?
09.09.2002 at 12:37
Riho
Speedest 2002, millal?
Küsimus laiemale ringile: kõik teavad, räägivad kuidas Speedestil on korralduse pool mega nõrk, turva olematu jne.jne. Ja seda juba aastaid. Kui asi jama on, miks te siis käite, osalete seal?

Ei saa vist enam öelda ka, et peale selle võistlusi ei ole.
09.09.2002 at 12:43
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest 2002, millal?   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.