register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest 2002, millal?   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
smr
Speedest 2002, millal?
quote:
tfr:





kas keegi seletab mulle silmahaigele, misasi seal pildil nüüd autoküljejuures on? paistab nagu oleks keegi mingi plekitahvi ülalt autopoole visanud?

Edit: ok ,see on autoaknast lehviv lipp :)
12.09.2002 at 12:30 Last edited 12.09.2002 at 12:30 by smr
PlyVal64
Speedest 2002, millal?
Corvuse pakkumine eespool on igati asjalik, ise julgeks seda sama pakkuda. Kuigi Speedestil ei käinud(sest oli teada sellise ürituse suhteline mõttetus), vaid mõnulesin tuule ja päikesega merel, saab siinkirjutatust selge pildi korralduse kohta. Ja mitte vaid Speedesti, vaid ka Tartu Dragide kohta. Mõlematel puhkudel on konkreetne kontseptsioon puudu ja meeskonnatööst pole juttugi. Ja päris kindlasti on totaalne puudus proffidest kohtunikest. Too kohtunike poole ülim tähtsus paistis superhea tulemusega silma Tapal, kus kohtunikekogu asjatundlikust tehn.ülevaatusel ja REEGLITE kehtestamisel-kontrollil ju ülimalt positiivselt kommiti(nii, et küsige nõu Peebult...). Ja peale REEGLITEST arusaamise kontrolli ning PEAKOHTUNIKU poolset võistlejate-kohtunike instrueerimist ei saa võistlus peesse minna. Ja REEGLID PEAVAD autospordis sisaldama RAUDSELT kiivri ja turvavöö nõuet ning KARISTUSI lollidele REEGLITEST mittearusaamise puhuks. Ja nende vigade tõttu korraldustöös ma ei viitsi homme ka Tartusse tulla - ei taha jälle kellelegi pahasti öelda. Lähen parem jälle merele, kus kirjutamata REEGLITE vastu eksimst kah ei saa lubada.....

Respect kõigi korraldajate suhtes siiski, sest üks lõputu jama ja aja-rahakulu on ta ikkagi(kogemused...)!!

13.09.2002 at 11:15
Demonike
Speedest 2002, millal?
Lõpuks siis jah, õnnestus ära korralda...

Link kah teile: http://www.ss.ee/speedest/2002/tulemused.html

Tulemustega on siis jällegi samamoodi nagu eelmisel aastal, ehk tabel on koostatud iga sõitja parimate aegade põhjal, ükskõik millises klassis või sõidus see saadi. seega ei lange KOHAd kokku auhinnatud kohtadega, kuna viimased selgusid siiski turniiri käigus. Finaalis esimene ja teine koht jne. Ehk järgmisel aastal õnnestub hindamissüsteemi lihtsustada.
13.09.2002 at 21:13
peep
 
Moderator
Speedest 2002, millal?
Võitjate kohta pole ühtegi rida, ju nad lihtsalt ei suuda välja mõelda keda siis ikkagi B klassis esimeseks panna - kas tegelikku võitjat või siis seda kellele nad kogemata esimese koha auhinna andsid.

Autode aegade tabeli lõpus on paar üllatavat nime, tea miks see teine supra ei liikunud ja Risto aeg on ka kuidagi kummaline.

Tsiklivendadega läks nii nagu ma arvasin, ei saanud keegi alla 11 sek. Nad vist palju ajakirju lugenud ja vähe ise sõitnud, et alla 10 sek aegadest unistasid, üks vist isegi alla 9 pakkus endale.:) Normaalse raja ja vilunud juhi puhul on 10 sek aeg kõige kiirematele bikedele muidugi reaalne.
13.09.2002 at 21:19 Last edited 13.09.2002 at 21:20 by peep (Moderator)
gretzky
 
Moderator
Speedest 2002, millal?
quote:
peep:
Tsiklivendadega läks nii nagu ma arvasin, ei saanud keegi alla 11 sek. Nad vist palju ajakirju lugenud ja vähe ise sõitnud, et alla 10 sek aegadest unistasid, üks vist isegi alla 9 pakkus endale.:) Normaalse raja ja vilunud juhi puhul on 10 sek aeg kõige kiirematele bikedele muidugi reaalne.

Paistab ,et siklimehed olid rohkem tänava iluvõimlejate klassist. &(
välja arvatud Renee Jõgimaa ja a'la Harley type

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
13.09.2002 at 21:37 Last edited 13.09.2002 at 22:42 by gretzky (Moderator)
peep
 
Moderator
Speedest 2002, millal?
Põhim võivad nad ju ka head sõitjad olla, pidasin silmas, et drag race'ga neil vist enne pole kokkupuudet olnud. Praktika kipub näitama, et kes oskab hästi rada sõita vajab ikkagi teatud aja harjutamist enne kui suudab stripil oma masinast viimase võtta.
13.09.2002 at 21:51
kphsalo
Speedest 2002, millal?
quote:
partel:
Lauril oli esimeste sõitude tulemuseks 100 meetrit musta jutti. Ja pehmelt öeldes ei olnud gaas põhjas. Ja Kari Sierra vastu sõites (vasakul rajal) läks kuskil 200 meetri peal külg nii ette, et oli ilus vaade paekiviseina. Mõistagi pidi gaasi järgi laskma. Ega Erkkilgi palju parem polnud.


Ega mul omade 195/55/15 Hakkapelitadega polnud kergem küll!
Natuke pidin mina ka hobujõududest tingima!
13.09.2002 at 00:32
hirax
  
Speedest 2002, millal?
Niipalju kui ma Erkki, Lauri ja Kari käest kuulsin oli kõigil probleeme hj-de mahapanekus kuna nõuti DOT kumme. Ja nendega pidamist jääb ka väheks. Eriti ju ei riski kui publikum sulle koos aiaga kõrvalistmele kaasa sõitma kipub...:D

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
13.09.2002 at 01:20
peep
 
Moderator
Speedest 2002, millal?
Seal oli lihtsalt rada libe, DOT rehvi nõue küll ei saa segada, sest nii ehk naa sõidavad Lauri ja Erkki selliste rehvidega. Aga see, et Kari oma talverehvidega neist nii vähe maha jäi, näitab, et tal on veel kõvasti ressurssi just võimsuse poole pealt. Iseasi kas ta korraliku rehviga kiiremini sõidaks - või korjaks kasti ja sillajuppe rajalt.;)
14.09.2002 at 08:51 Last edited 14.09.2002 at 08:52 by peep (Moderator)
partel
  
Speedest 2002, millal?
Kari, selles ma ei kahtle! Aga seal jäärajal rehvi laius oluliselt ei lugenud, olulisemad olid vedrustus, mass ja juhi gaasipedaalitunnetus.

Turbo eeliseks on see, et see tuleb alles pisut hiljem kaasa, vabalthingava big-block'i momenti kordistab veel automaatkasti turbiin.

Muuseas kas oli võimalik mootorit stardihetkeks rahulikumaks seadistada?
14.09.2002 at 22:59
kphsalo
Speedest 2002, millal?
quote:
peep: Seal oli lihtsalt rada libe, DOT rehvi nõue küll ei saa segada, sest nii ehk naa sõidavad Lauri ja Erkki selliste rehvidega. Aga see, et Kari oma talverehvidega neist nii vähe maha jäi, näitab, et tal on veel kõvasti ressurssi just võimsuse poole pealt. Iseasi kas ta korraliku rehviga kiiremini sõidaks - või korjaks kasti ja sillajuppe rajalt.;)
Kardan et korjaks.:)

Stardihetkeks saab ainult stardipiirajaga reguleerida stardipööreid,aga stardis siduri libistamine on ikka ainuke võimalus seadistada jõudu,sest
turborõhu üleval hoidmiseks tuleb gaasipedal põhjas hoida.
Stardipiirajaga mul on juba laadimisrõhk joonel 0.7 -1 bar ehk turbo juba laadib ilma koormuseta.(loe ennem kui auto liigub)
Mass oli mull ikkagi eeliseks 1340 kg kui ma kõhnemaks pole läinud :)
16.09.2002 at 03:10
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest 2002, millal?   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.