register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tööriistakomplekti otsingul   1 2 3 4 5  
Poster Message
RockinBandit
  
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
anryo:
quote:
R.Ott: Hinna-kvaliteedi poolest julgeks GeeTee-d soovitada.
http://www.auto24.ee/products/detail_product.php/TC3+C3/id=268287
Mul on ka täpselt sama komplekt, ning see on üks parimaid oste mul auto juures... :)
Katki pole midagi läinud ja kvaliteet on selle hinna eest ikka väga tasemel. Olen vashest pidanud ka padruneid 1m torujupiga veel keerama lisaks - siiani on korras ja ilusad. Osta ära!

Edit.
Nati kül OT, kuid äkki keegi soovitab mingit head aku(löök)trelli ja kohta kust osta? Võiks olla sellinen vähe asisem, et saaks ka suuremaid auke puurida.
Elektri ja akutrellidest on parim valik Metabo. Väga hea on ka Makita mis on hea seetõttu, et on soodsam kui Metabo aga Metabo on trellimaailma kõige kõigem!

____________________________
'99 Chevrolet Suburban C1500 - for everyday. In family - '09 Grand Voyager & '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com
02.07.2009 at 22:39
Madlobster
Tööriistakomplekti otsingul
Olen ma loll vms aga GeeTee tootjat ei suutnud mina netist leida. Karbi peale on kirjutatud mingi mikco industries. Kui googeldada kamasa või gedore tulevad kohe informatiivsed kodulehed geetee kohta ei leia suurt midagi, mingi aasia toode tundub olevat. seega suurt garantiid nendele asjadele loota vist pole. Aga kuna paljud on selle kmpl rahul siis loodan et mul seda garantiid vaja ei lähe ja kui tõepoolest mõne asja 5 aasta jooksul katki keeran siis selle suudan asemele ka osta.
02.07.2009 at 23:04
cipo
Tööriistakomplekti otsingul
Polegi olemas sellist tootjat: Arwidson müüs neid samu komplekte Pro+ nime alt: mingi pilusilmade toodang oli ta küll. Viimati nägin neid vist Bauhoffis suht odavalt müügis. Vanematel komplektidel ei pidanud narred vastu ja uuematel on need mitmete sakkidega padrunid, millele kergesti küljepeale lõhe tulema on.
Samas peaks ta mõistlikul kasutusel vastu pidama, sest isegi paar remonditöökoda kasutab neid juba aastaid.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
02.07.2009 at 23:31
Astro SS
Tööriistakomplekti otsingul
Odavalt head ei saa aga kallilt võib ka saasta saada.


Hiina sitast hoidke kohe kindlasti suure kaarega mööda.

Kui raha ei ole korralikku tööriista ostuks, siis lase teistel remontida, kuna sita võtmege võid rohkem kahju teha kui remontida....................

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
03.07.2009 at 01:28
Madman
 
Tööriistakomplekti otsingul
Vene võti oli ka päris hea aga nüüd on sealtpoolt kah saasta hakanud tulema, peab ise õige asja ära tundma. Koplis vist on üks firma alles mis korralikke vene võtmeid müüs.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
03.07.2009 at 01:35
Timo
  
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
Madman: Vene võti oli ka päris hea aga nüüd on sealtpoolt kah saasta hakanud tulema, peab ise õige asja ära tundma. Koplis vist on üks firma alles mis korralikke vene võtmeid müüs.

Sorry Madman, aga no vot ei ole veel näinud ühtegi head vene võtit. Venivad kiiresti välja, padrunid lähevad pooleks, narre on täielik naljanumber, sabad kohe kõverad, pikendustele võid vabalt tiiru peale keerata j.n.e. Ainuke asjalik vene komplekt, mis näinud olen, oli miski tanki padruni komplekt, kus olid tõesti tummised asjad sees, 19-41mm oli vist+sabad.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
03.07.2009 at 07:48
cce
Tööriistakomplekti otsingul
Olgu siis lisatud,et Biltema müüb ka häid asju suht soodsalt(annavad 10 aastase garantii isegi mõnele )
http://www.biltema.fi/osteri/osteri.cgi?sivu=uid_lisatty/asiakaspalvelu/selattavakuvasto.html
Paraku Astro SS 100 protsenti õige,et head odavalt ei saa.Kamasa komplekt on ikka veel hea ja
tegelikult ei ole liig kallis.Ise küll olen seda meelt et komplekti ostes peaks vaatama millise töö jaoks vaja on
sest pahatihti suurtest komplektidest jäävad üle poole asjadest kasutamata.
03.07.2009 at 08:18 1 edit. Last edited 03.07.2009 at 08:38 by cce
5.0
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
RockinBandit:

aga Metabo on trellimaailma kõige kõigem!
ära aja teistele kärbseid pähe- kui tõsist valu vaja riistadele siis vaata ikka päris profi riistu- mälu järgi riistad, mis ka kestavad on Hilti või AtlasCopco (kirjapildis võin eksida) riiulist, ilmselt on teisigi. Metabo sureb nendest ikka tüki rutem.
03.07.2009 at 09:04
vvt
  
Tööriistakomplekti otsingul
Igal kõvemal firmal on rohkem kui üks toodangu "liin", mis mõeldud eri kasutamiseks. Nähtud küllalt ka neid Metabo rellakaid, millel reduktori hammikad katki või võllilt lahkunud. Nimi ise ei tähenda alati ülimat vastupidavust.

Tõsisema töö juures on vaja ikkagi vähemalt kahte rellakat, üks lõikeketta, teine käia/traatharjaga. Isegi kiirkinnitustega on riistade vahetamine tülikas. Huvitav palju siin neid on, kes suudavad endale osta muude riistade hulgas 2 rellakat a' 2K?

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
03.07.2009 at 09:08 1 edit. Last edited 03.07.2009 at 09:11 by vvt
rnx69
 
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
RockinBandit:
Elektri ja akutrellidest on parim valik Metabo. Väga hea on ka Makita mis on hea seetõttu, et on soodsam kui Metabo aga Metabo on trellimaailma kõige kõigem!

Ei ole ausalt öeldes ühtegi korralikku Metabot näinud, võib olla need kõige kirvema hinnaga isegi on. Kodus kunagi ehitamiseks hangitud profiseeria Makita rügab vist juba ca. 5-ndat aastat ning sel pole probleemiks ka ca. 200 mm puidukruvi kogemata pooleks keeramine, Metabo kah mitte just kõige odavam riist ainult hingeldas ja tegi kõõk-kõõk sellise kruvi peale :D

Edit: Senimaani on suhteliselt positiivse mulje ka DeWalt jätnud, trelle ei tea, aga relakas on küll täitsa käibel ning märksa mugavam tarvitada, kui nii mõnegi siinmail nimekama tootja oma.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
03.07.2009 at 09:17 1 edit. Last edited 03.07.2009 at 09:20 by rnx69
taaniel
Tööriistakomplekti otsingul
Suures pildis (maailmas) on Metabo täiesti teisejärguline tegelane. Edu Eestis on müsteerium mis müsteerium.
03.07.2009 at 09:39
hunt
 
Tööriistakomplekti otsingul
Ma ka BaltiPoldi AmPro parteis.

Lahke pererahvas lubas eluaegset garantiid, mida aga pole vaja muidugi läinud.

Plussiks veel see, et (ma ei tea, äkki kõigil ??) kui juhtud mingisuguse vidina ära kaotama, siis saad kadunukese ükshaaval letist kohe tagasi osta.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
03.07.2009 at 09:44
anryo
  
Tööriistakomplekti otsingul
GeeTeel puhul olen mina tundnud puudust vaid "pikkadest" padrunitest. Muu on nagu olemas.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
03.07.2009 at 11:24
masterofceremony
 
Tööriistakomplekti otsingul
Minu poolt ka suur "+" Baltic Bolt ja AMPro

____________________________
CB ja raadioamatööride foorum.
03.07.2009 at 12:05
viplala
Tööriistakomplekti otsingul
Akudrellidest ja relakatest on minu teada ja kvaliteetseim mark Dewalt, eriti, ja kohe kindlasti akudrellidest. Kes on proovinud, see teab millest jutt käib. Profi riistad peaks vähe disainiga kaasa minema, ma ei ole nii ebamugavaid elektri tööriistu veel kasutada saanud, kui nt. Hilti (akudrellid) ja Atlas Copo (mõned puutöö riistad). Ega see kui sa kallist ja head teed, ei tähenda, et seda ebamugav kasutada peaks olema. Makital on parim hinna ja kvaliteedi suhe.
Vene võtmetest niipalju, et on siiski padruni komplekte mis kestavad lolli jõudu, endal oli üks selline aga see ikka vist pigem erand kui reegel. Kasutasin sealt risti, kui oli vaja kahe meetrise toruga, midagi lahti keerata. Kahjuks peale pikki aastaid lolli jõudu, lahkus ka tema.
Odavate võtmetega on see teema, et mida väiksemad vidinad, seda suurem võimalus purunemiseks. Väikest tirri näiteks, soovitaks Gedori oma (julmalt vastupidav), suured võtmed ripuvad endalgi garaazi seinal mingid odavad, läheb vaja küll ainult aastas korra aga hea kui olemas on.
03.07.2009 at 13:20
79capri
 
Tööriistakomplekti otsingul
Võin kaasa aidata Craftsmani tööristakomplekti toomisel. Kus on ntx lehtvõtmed, padrunvõtmed('laser etched'), kuuskant jt. Nii toll- kui ka meeter mõõdus. Rachets 3/8" 1/4", 1/2". Kõik valmistatud USAs.
03.07.2009 at 21:02
quattromees
 
Tööriistakomplekti otsingul
Jagan VVT-ga arvamust, et brändi nimi ei tähenda veel kvaliteeti, või pigem - brändi nime puudumine ei tähenda veel kvaliteedi puudumist.
Olen ostnud koju garaaži hobikasutuseks kõikvõimalikke tööriistu, millest enamus senini kasutatavad. Tööriistu ostes tekib teatav vilumus nende omadusi hinnata, vaatamata brändi nime. Täielikku jama esineb tööriistamüüate lettidel küll ja seda erinevate hindade eest.

Akutrellidest on super hinna ja kvaliteedi suhtega Makita 12V akutrellid. Kuna soetan töövahendeid ka masstootmise jaoks tööstuses, siis väidan, et 8 tundi järjest kruve keerata DeWalt trellidega ei soovi keegi (suur kaal, kaalujaotus vilets, ergonaamika ka mitte väga hea).
Senini valdavalt kasutuses olnud Metabod aga kõik uued trellid olen ostnud Makitad ja töötajad on nende kompaktsuse, hea ergonoomika ja kaalujaotusega väga rahul.

Metabo ei ole halb, DeWalt ka mitte(sobib rohkem ehitusele), kuid sõltuvalt töö iseloomust - 8 tundi päevas on Makita super luks!

Tööl soetan palju töövahendeid Würthist. Teenendus on hea ja püsikliendina on ka hind mõistlik, kuid vähemalt mutrivõtmeid ja kruvikeerajaid ostan hetkel mujalt, kuna tööriistad lihtsalt kaotatakse ära ja kordades odavamad noname`d töötavad ka väga hästi.





____________________________
Audi 200 20V TQ
Audi 100 2.3
Audi A4 2.8Q swap 4,2 V8
Audi UrS4 2,2TQ
Peugeot Partner
VW Passat 1,9TDi
03.07.2009 at 21:21
Astro SS
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
79capri: Võin kaasa aidata Craftsmani tööristakomplekti toomisel. Kus on ntx lehtvõtmed, padrunvõtmed('laser etched'), kuuskant jt. Nii toll- kui ka meeter mõõdus. Rachets 3/8" 1/4", 1/2". Kõik valmistatud USAs.



Craftsman ja Kamasa on suht sama klassi tööriistad, parem kui hobikad aga profikateni on veel pikk tee ..... :rolleyes, kusjuures need mõlemad on mul hobikasutuses ja neid igapäevaseks töö tegemiseks küll enam ei taha.



Õigeid riistasi pakuva :Snap-On, Stahlwille , Husky, Würth .... :devil




____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
03.07.2009 at 21:49
cipo
Tööriistakomplekti otsingul
Astro SS peab ka mingeid jumitumaid veerevaid raudkärakaid hellalt "tuunima" - sealt vist ka eelistused!?!
Kas kellelgi on ka kogemust BETA-ga Valik on küll seinast seina, kuid ka hind krõbedapoolsem.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
04.07.2009 at 05:06
madis
Tööriistakomplekti otsingul
Lihtne reegel: mida rohkem läigib seda kahtlasem on. Korralik võti ei ole galvaniseeritud, vähemalt mitte nikeldatud-kroomitud. Väiksema lehtvõtme "kvaliteedist" saab aru ka painutades - kui üldse ei paindu, siis on karastatud kõnts.
Mina annaks punkte baltipoldile. Ehkki ei ole tippkvaliteet, on hinnad väga mõistlikud, ma olen endale sealt palju asju ostnud töökotta. Suurematest komplektidest on mul Sandvik, ei näita mingeid kulumise - väsimise märke.
Suured võtmed, kui tarvis on (50 ja üle) - tasub uurida nõukaaegseid (turul mõned pakuvad, kogu see varastatud kraam ei saa ju garaazhides seista), need on valdavalt siiski korralikust materjalist. Mida kontrollida - et ei oleks keevitus ja käiamisjälgi, tehasetiblad olid vanasti loova mõtlemisega, kui võti ei sobinud siis anti käia.
04.07.2009 at 10:56
imre007
 
Tööriistakomplekti otsingul
ise kasutan Kamasa tööriistu kodus ja eriti just narresid.Kui narre ei toimeta siis panen sisse remontkomplekti ja asi korras jälle!

____________________________
Chevrolet Lumina

www.blueworld.ee-parimad paadid ja tarvikud.
04.07.2009 at 11:47
Astro SS
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
cipo: Astro SS peab ka mingeid jumitumaid veerevaid raudkärakaid hellalt "tuunima" - sealt vist ka eelistused!?!
Kas kellelgi on ka kogemust BETA-ga Valik on küll seinast seina, kuid ka hind krõbedapoolsem.
Beta't ise ei ole kasutanud aga naised saunas rääkisid,et pidi enam-vähem sobilik olema ...... :rolleyes


Need raudkärakad (millega ma tegelen), alati nad ei pruugu veereda , vahest nad hulbivad ....:devil aga õnneks mitte ükski ei lenda

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
04.07.2009 at 19:48
jeff01
  
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
RockinBandit:
quote:
anryo:
quote:
R.Ott: Hinna-kvaliteedi poolest julgeks GeeTee-d soovitada.
http://www.auto24.ee/products/detail_product.php/TC3+C3/id=268287
Mul on ka täpselt sama komplekt, ning see on üks parimaid oste mul auto juures... :)
Katki pole midagi läinud ja kvaliteet on selle hinna eest ikka väga tasemel. Olen vashest pidanud ka padruneid 1m torujupiga veel keerama lisaks - siiani on korras ja ilusad. Osta ära!

Edit.
Nati kül OT, kuid äkki keegi soovitab mingit head aku(löök)trelli ja kohta kust osta? Võiks olla sellinen vähe asisem, et saaks ka suuremaid auke puurida.
Elektri ja akutrellidest on parim valik Metabo. Väga hea on ka Makita mis on hea seetõttu, et on soodsam kui Metabo aga Metabo on trellimaailma kõige kõigem!


Olen nii ehituse kui ka autoremondiga veidi kursis ja erinevaid seadmeid kasutanud ka paralleelselt samal objektil ja akutrellide osas annaks hääle igal juhul makitale. Aga iga töö jaoks oma tööriist ja makitat võid vähemalt neljas suuruses osta.....kipsi panekuks pole ju rasked ja 3+ Ah akudega drell otstarbekas või mis? Metabo-d minumeelest kõik parajad kolakad...nõustun sellega et kui on vaja näiteks 200sed kruve puidu sisse lasta siis keskmine metabo tuleb sellega toime ja väike makita mitte aga selleks ongi makital ka suuremad mudelid, millel NMi ja akut rohkem. Ketaslõikajate (nurklihvijate) osas on minu meelest täpselt vastupidi. Makita-d on parajad lõikekettale aga kui on vaja miskit rasket otsa panna (Näiteks betooni livimise teemantpead) siis makita on nädalaga läbi....metabol puhud nädala pärast veidi tolmu välja ja lased edasi (Kestavad ka ehitusel aastaid) Veidi ülehinnatud ketaslõikaja on milwaukee....ületab tugevalt eelpool mainitute hinda aga seest näeb välja nagu pisike makita lõikaja....vaid ühe Milwaukee tikksae puhul võin öelda et se on tõsiselt hea tööriist aga kahjuks mitte rellakate vallas.


Kas ma olen ainus kes leiab et GeeTee ja AmPro on suht sama asi ja neid müüb ka handymann? pole küll korraga aga siiski mõlemat käes hoidnud ja kuidagi sama tunne oli. ....odavamapoolne aga iga senti väärt võtmed just knarrede ja padrunite osa mõtlen.

____________________________
www.facebook.com/whlsup
05.07.2009 at 12:53 1 edit. Last edited 05.07.2009 at 12:58 by jeff01
ReyMan
Tööriistakomplekti otsingul
Minu meelest soodsaimad AmPro hinnad: http://etk.victum.ee/
Aga Tartus nüüd nad vist Sepa tänaval. ARKi taga, Laki Autoga samas majas.
05.07.2009 at 14:10
Astro SS
Tööriistakomplekti otsingul
Akutrellidest oli siin juttu ja sellega tuli mulle üks teema meelde.


Mis juhtub akutrelliga, kui see unustada katuse ehituse lõppedes korstna otsa vedelema paariks kuuks ( detsember kuni veebruar) :rolleyes


Minul nimelt juhtus selline jama ELU (tänapäeval nimeks neil DeWalt) akutrellliga, katusele sai kivid laiali laotatud ja peale seda kadus trell ära.

Paar kuud hiljem hakkasin otsima ja siis tuli meelde,et viimati sai katusel kasutatud. ???

Redeliga katusele ja korstna otsast ma ta uuesti leidsin.

Kummaline on see, et selle aja jookul oli tuult,vihma ,lund aga akukas ei olnud alla kukkunud.


Nüüd siis küsimus,mis jutus temaga ?

Vastus: mitte midagi, isegi akus oli veel voolu. :hail , vihjeks veel,et see riist on tänaseni kasutuses

Ainukeseks probleemiks mis oli tekkinud korstna otsas vedeledes oli see,et padrun tahtis määrimist kuna selle mokad oli rooste peale võtnud.


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
05.07.2009 at 15:04
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tööriistakomplekti otsingul   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.