register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tööriistakomplekti otsingul   1 2 3 4 5  
Poster Message
mustus
Tööriistakomplekti otsingul
Meie kasutame oma töökojas SATA komplekte ja spets võtmeid. Hea hinna- ja kvaliteedi suhe.
05.07.2009 at 20:01
supp
Tööriistakomplekti otsingul
igaksjuhuks mainin , et vahepeal sai tegeletud suruõhu riistade otsimisega autoremondiks, sai võetud shinano omad (ja muuseas würth-i omad on ka välisel vaatlusel shinanod, ainult, et natuke kallimad) aga kurja vaeva pidin nägema eksentrik pahtli lihvja leidmiseks, nimelt ostsustasin, et vajan sellist kus küljes on ka vars, et saaks vajadusel kahe käega opereerida ning selgus, et antud apraati on ikka väga keeruline osta, leidsin vaid kaks tootjat shinano ja rupes. ostsin rupes-se, kuna seal sai õhuvoolu eraldi regullida ja paljudel tuttavatel on see end kvaliteediga õigustanud. Paraku oli huvitav see, et müüjate käest pidi ikka jõuga pakkumisi välja kiskuma - nagu keegi ei taha müüa (ometi pidavat olema masu või midagi, ma ise saan ka leiva müügitööst), krt julmalt närvi ajas, jäta või mitme tuhandene riist ostamtta, praegu vaatsin ka seda ampro lehte - no mida, mittemidagi.
05.07.2009 at 21:19 1 edit. Last edited 05.07.2009 at 21:20 by supp
villem
Tööriistakomplekti otsingul
FACOM=eluaegne(kahjuks ei ole Eestis müügil näinud)
BAHCO peaks ka päris hea olema.
07.07.2009 at 21:10
antennimees
 
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
villem: FACOM=eluaegne(kahjuks ei ole Eestis müügil näinud)
BAHCO peaks ka päris hea olema.

Facom tööriistu müüb Tallinnas Ranamerk AS. Head riistad aga suht kallid. Endal olemas leht/silmus võtmete komplekt.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
07.07.2009 at 23:21
MitsuPower
 
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
mustus: Meie kasutame oma töökojas SATA komplekte ja spets võtmeid. Hea hinna- ja kvaliteedi suhe.

Samuti SATA suur kohver garaazis ja väga rahul. Kamasa-ga ka väga rahul. Mõlemad komplektid aastaid kasutusel.
08.07.2009 at 15:26
sten666
Tööriistakomplekti otsingul
Akutrellidest on minuarust kõige tegijam Panasonic. Head kerged, aga samas võimsad riistad. Mehed, kes igapäevaselt kasutavad kiidavad ka aku eluea üle.
Huvitav kas (kus) Eesti tingimustes neid müüakse? Tuttavad, kellel on ja kellelt olen laenanud on Soomest toonud.
08.07.2009 at 23:09
wahur
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
sten666: Akutrellidest on minuarust kõige tegijam Panasonic. [...]
Huvitav kas (kus) Eesti tingimustes neid müüakse?[...]

Elfaelektroonikas on paar tükki täitsa olemas.
http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/80-381-30/akutrell-panasonic-ey6409gqkw-ey6432gqkw
http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/80-399-76/akutrell-kruvikeeraja-panasonic-ey7440ln2s
09.07.2009 at 21:11
stang67
  
Tööriistakomplekti otsingul
Kui kellegil jätkuvalt huvi antud komplekti vastu

link
siis saan aidata usaraua sõpru väga hea "jõuluhinnaga"

Samas meil nüüd Stokkeri valikus lisaks Gedorele hulk erinevaid soodsama hinnaklassiga padrunikomplekte, mille kvaliteet väga korralik ja hobigaraazi, suurepärane valik. Tootjaks Mikco Industries, sama, kes toodab GeeTeed. Garantiid anname 5aastat, kuid tuleks ikka arvestada, et garantii on mõeldud tootmise ja materjali defektide vastu, mitte ebaõigete töövõtete vastu, sest vale kasutusega võib lõhkuda mistahes kvaliteediga tööriista.

Seega kui kellegil huvi antud komplekti või mõne muu komplekti vastu, siis võtta minuga otse ühendust, teen Teile parima hinna turul!

henry
henry.post@mecro.ee
16.07.2009 at 10:24
Madlobster
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
stang67: Kui kellegil jätkuvalt huvi antud komplekti vastu

link
siis saan aidata usaraua sõpru väga hea "jõuluhinnaga"

Samas meil nüüd Stokkeri valikus lisaks Gedorele hulk erinevaid soodsama hinnaklassiga padrunikomplekte, mille kvaliteet väga korralik ja hobigaraazi, suurepärane valik. Tootjaks Mikco Industries, sama, kes toodab GeeTeed. Garantiid anname 5aastat, kuid tuleks ikka arvestada, et garantii on mõeldud tootmise ja materjali defektide vastu, mitte ebaõigete töövõtete vastu, sest vale kasutusega võib lõhkuda mistahes kvaliteediga tööriista.

Seega kui kellegil huvi antud komplekti või mõne muu komplekti vastu, siis võtta minuga otse ühendust, teen Teile parima hinna turul!

henry
henry.post@mecro.ee

Natuke jäid hiljaks oma pakkumisega. Sai samane komplekt juba ära ostetud
16.07.2009 at 11:13
zeke
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
Astro SS:
Õigeid riistasi pakuva :Snap-On, Stahlwille ,


Kasutan töö juures neid tööriistu(eriti Stahlwille) ja väga head on nad küll aga Snap'i hinnad on ikka mega kirved, et koju osta.

____________________________
MX-5, 116
21.07.2009 at 19:56
cce
Tööriistakomplekti otsingul
Teema alguses oli küll ainult tööristakomplektist juttu ja on laienenud äärest ääreni siis
paneks ka vihjeks omad kogemused viime kümne aasta kogemustest,mida ise kasutan:
leht ja silmusvõtmed:Facom,Belzer,padrunikomplekt: Dowidat,Kamasa,kuuskandid:Facom
torxid:Facom,akutrell: proovitud kõike,parim Panasonic,ketaslõikurid:Hitachi,Hilti,Bosch
aga muidugi sõltub kõik sellest ,kuidas mees oma tööriista eest hoolt kannab.
21.07.2009 at 22:44
Uiskur
 
Tööriistakomplekti otsingul
ei hakanud selleks uut teemat tegema, aga kas eesti kaubandusvõrgust on kusagilt saada selliseid tööriistu:
WIRE CONNECTOR TERMINAL REMOVAL TOOL

tundub et nendega oleks mõnes pistikus lihtsam majandada kui naaskli või kruvikerajaga urgitseda
24.07.2009 at 17:44
anryo
  
Tööriistakomplekti otsingul
Eestis ei ole näinud aga soomes Biltemas oli kindlasti.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
24.07.2009 at 22:49
imre007
 
Tööriistakomplekti otsingul
eestis täiesti saadaval ja hind miskine 200-500 eegu vahel

____________________________
Chevrolet Lumina

www.blueworld.ee-parimad paadid ja tarvikud.
25.07.2009 at 08:17
viplala
Tööriistakomplekti otsingul
Soovitage risti, millele lähevad tava padrunid otsa ja kannataks kas või kahe meetrise toruga, lolli jõudu mutrite lahti keeramisel. Siiani on kõik ristid puruks läinud. Täpsemalt on neil kaks nõrka kohta, üks on see kuulikesega koht kuhu läheb padrun otsa ja teine ristumise koht pulgaga.
15.08.2009 at 17:48
viplala
Tööriistakomplekti otsingul
Koba peale sattusin sellisele lehele http://www.pixmania.com/ee/ee/diy/hand-tools/2751/115/categorie.html , kellel veel ei ole, siis siit saab päris hea hinnaga, kvaliteetse tööriista komplekti.
Ta ei ole küll sisu poolest täiuslik aga kvaliteeti julgen soovitada. Endale sai eile muretsetud allpool olevad kullinokad, mida on samuti ülimugav kasutada. Ka on olemas samast komplektist lõiketangid, mida olen ratsinud tänaseks juba pea 6aastat, siiani lõikavad nagu uued ja on oma hinda igati väärt.
18.08.2009 at 14:04
margus61
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
viplala: Soovitage risti, millele lähevad tava padrunid otsa ja kannataks kas või kahe meetrise toruga, lolli jõudu mutrite lahti keeramisel.
Mul on kirjeldatud etteasteks 80ndate algusest pärit vene kuuskantpadrunite komplekt punases plekkkastis. Kui on vahel vaja esiveoliste (mille marke siin ei ole sünnis nimetada) esiratta 36 mm kanti tsentrimutrit laagri või veoliigendi vahetamiseks lahti saada, siis panen meetrise toru otsa, hüppan kahe jalaga peale, käib paras pauk ja ongi asi tehtud. Kui selline kast ette jääb, ei maksa ära põlata...
18.08.2009 at 18:02
viplala
Tööriistakomplekti otsingul
quote:
margus61:
quote:
viplala: Soovitage risti, millele lähevad tava padrunid otsa ja kannataks kas või kahe meetrise toruga, lolli jõudu mutrite lahti keeramisel.
Mul on kirjeldatud etteasteks 80ndate algusest pärit vene kuuskantpadrunite komplekt punases plekkkastis. Kui on vahel vaja esiveoliste (mille marke siin ei ole sünnis nimetada) esiratta 36 mm kanti tsentrimutrit laagri või veoliigendi vahetamiseks lahti saada, siis panen meetrise toru otsa, hüppan kahe jalaga peale, käib paras pauk ja ongi asi tehtud. Kui selline kast ette jääb, ei maksa ära põlata...

Sellest komplektist pärit risti ma siiani kasutasingi...RIP. Peaks vist sammud Balti jaama turule suunama.
18.08.2009 at 19:14
Astro SS
Tööriistakomplekti otsingul
Stahlwille 3/4 ja 2 meetrine toru ja probleeme ei ole .....

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
18.08.2009 at 19:30
kps
 
Tööriistakomplekti otsingul
Ise kasutan pisemate võtmete/padrunite/pudipadi osas juba ~10.a. sellise tootja toodangut http://www.proxxon.com/. Kui midagi lisaks vaja on olnud, siis olen sama tootja pudinaid juurde soetanud ja paksult rahul. Eestis olen seda stokkerist leidnud. Pole just kõige odavamad, aga siiani pole mul õnnestunud midagi puru keerata ja kulumise jälgi pole ühelgi tööriistal sõltumata sellest, et olen ka torujuppidega pikema jõuõla jaoks neil seljas elanud. Tavaliselt läheb enne keeratav ümaraks, kui tööriist puru :).

____________________________
Worst signature ever!
18.08.2009 at 21:06
blackdodge
Tööriistakomplekti otsingul
Viimast pakub Espak ka.

Sai ise ka algul ikka imestatud et kui palju üks tööriist maksab mitu korda vaatasin ja vaatasin mõtlesin siis prooviks ühte torx t40 proovitud mida kõige sagedamini vaja läheb ja oh imet täitsa kindel kvaliteet.

Aga muidu kasutan ka seda siin pildis läbikäinud GeeTee kohvrit ja samuti võin väita et väga kvaliteetne kaup kuna "narret" olen kasutanud kõikide asjade jaoks nii et ka toru taha pannes pole ma suutnud seda ära rikkuda,aga siiski töötab ja ideaalselt ise väga rahul miinus ainult et toll mõõdus padruneid polnud selles komplektis mida vahest vaja läheb.

Bahco "narre" kohta ütlen vaid seda et mulle ei meeldi ta mugavus just väikest pean silmas suurt pole katsuda saanud,vähemalt GeeTee-ga võrreldes.
18.08.2009 at 21:40
viplala
Tööriistakomplekti otsingul
Narrede lõpp tuleb tavaliselt, kui lükates koheselt jõuga tagasi tõmmata (kvaliteetsetel muidugi jätkusuutlik, korduv tehnika :) ). Narrel on alati, nende nak-nakkide vahel pisike lõtk, kui nüüd seda lõtku ühelt poolt teise jõuga lõhkuda siis on lõpp kiire tulema. GeeTee oma ei hakka vist proovima aga Stahlwille oma vist proovin, kui leiab aint risti.
18.08.2009 at 22:51
PsychoDad
 
Tööriistakomplekti otsingul
lisan tagasihoidlikult väiksema ja igavama tegija nime. VATA . mul lihtne padrunite komplekt kus kaks narret ja padrunid kuni 36ni. muud pudi väga pole. ainus jupp mis järgi andis oli rist ja seda 36 padruni ja 1,5m toru ja idioodi visaduse tulemusena. vaja oli mingi riisika esiratta laagrit vahetada. aga see oli ka ainus mis on järgi andnud ja seda 5a jooksul. tööd tehakse selle komplektiga nii üle paari päeva. ükski narre pole puru ka läinud. aga samas nii loll et narrele toru otsa panna, seda nagu ka ei ole. narredele pole toru liitmine ette nähtud vist mitte ühelgi tootjal.
ps 36 esiratta mutrite keeramiseks ei olegi väike komplekt ette nähtud, sinna ikka suurema tapiga komplekt läheb. nood ostsin juba siis eraldi mingid nonamed, siiani on kestnud.
samuti on ka lehtvõtmetega. mingi eriti labane 100 eekine 6-24 komplekt on vastupidanud juba 4a. kuigi algselt olid nad varukomplektiks kaubiku peale. samas on sattunud pihku ka komplekt mis on kokku korjatud mingitest vanadest gedore,bahco ja mingi saksa nimega firma võtmetest, need on huvitavad juba selle poolest kust nad kõik on tulnud. enamik saksast tulnud vanadest masinatest ja vrakkidest. olen kõik alati ära korjanud.

olen samuti arvamusel et teatud asjad peavad olema dubleeritud ja mitte kallid kui kogu aeg lehtvõtme otsas 2m toruga ei ripu. üleüldse nagu ka lehtvõtmete otsas toruga rippuda on nagu suht mõttetu. mis siis saab kui murrad mingi poldi ära kus puuridega ka ligi ei pääse? või oled lõpuks võidukalt murtud poldiga pikali maas toru risti käte vahel ja paar sõrme luud ka nalja viluks puru? lolli looma jõuga pole siiski auto juures alati kõige targem toimetada.

mul sõber rippus ka ala 2m toruga mingi sillatala poldi küljes. murdis oma komlektist tapi ära. mul käis tahtmine peale, minna ja esineda. panin 80 cm toru külge ja oma vata komplekti padruni 19 ja panin äkilise terava raksu. polt liikus lahti. siis tegin sõbrale selgeks et dumat nada ne prõgat.

olen kohanud vendi kes ka praalivad et alla gedore ei osta. no ei osta jah aga enne kui kõik olemas on käivad ikka minu käest asju laenuks nurumas. enamasti ei kipu andma. aastate tagune võrdlus oli et gedore nr 24 lehtvõti oli ala 230 eeki. aga mingi noname oli 38 eeki. no hobitöötajal on see viimane 5a vastu pidanud. ja teine samasugune on kastis varuks ja kolmas kapis naela otsas ka veel.

aga GEE TEE oli ka omale meeldiv näha kasutada ühe sõbra garaazis. oli selline suurem oranzi kohvriga komplekt. seal oli euro mõõdus küll kõike olemas. ei olnud asja millest puudu tuleks. aga komplekt olla ligi 7a vana. väga pädev tundus.

omal ka päevakorras muretseda nyyd tollmõõdus padruneid ja lehtesid juurde( mõne huvitava auto juures on harva vaja) . esimene pakkumine mille sain olid natuke kirves. kuid samas otsin ise vaikselt edasi.
kätte sattus veel paar uut väike komplekti EDWIN tööriistu, lehed ja narrelehed ja padrunlehed. kuna veel kasutuses pole siis ei tea kvaliteeti kuid kirjad made in sweden peaks natukenegi lisama usaldust. samuti ka narre EDWIN 72 hambuline. vaadates pinnatöötlust ja täpsust tundub olema väga soliidne ja mitte bling.
kellel on kogemusi EDWIN asjadega?
21.08.2009 at 00:55
blackdodge
Tööriistakomplekti otsingul
Noh jah ega ma enam ise ka nii loll ole et narele toru järgi panen kuna ennist polnud lihtsalt ühtki teist saba,siis see tõttu pidi kasutama,aga nüüd muretsesin ka omale VATA padruni saba otsast liigendiga ja varre pikkus ehk 50cm ja sellega täitsa mugav asju lahti keerata.

Siit ka küsimus et kas VATA-l on ka järel turg kes teeb "vuffleid" ,kuna tööjuurde sai ostedud narre mingi 200.- tuuri oli hind aga välja pidime 2 narret vahetama kuna hambad murdusid ära ja müüja ütles et üks klient tõi 5 tk tagasi.
21.08.2009 at 09:51
MiL472
Tööriistakomplekti otsingul
Härrased, mida arvata IKH-nimelisest toodangust? Kellelgi kogemusi? Ise ka tööriistakomplekti otsinguil.
02.04.2011 at 17:56
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tööriistakomplekti otsingul   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.