register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Usast kauba toomise maksumuudatus   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
Maik
  
Usast kauba toomise maksumuudatus
Into Foreign Customs, February 06, 2010, 10:21 am, ESTONIA
Arrived Abroad, February 06, 2010, 10:13 am, ESTONIA
International Dispatch, February 02, 2010, 11:08 am, FOREIGN CENTERJERSEY CITY NJ 099
Arrival
Acceptance, January 27, 2010, 2:54 pm, PLANO, TX 75023

nüüd siis ca nädala veel otsa ... ja siis kunagi nukkvõll käes ongi.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
07.02.2010 at 13:18 1 edit. Last edited 07.02.2010 at 13:19 by Maik
Astro SS
Usast kauba toomise maksumuudatus
Kummaline.

Täna oli postkastis pakike meerika taatide maalt.

Peal ilusasti kirjas : Total Value $100 ja US Postal $22.80

Post ega toll ei tahtnud mitte ühtegi krooni. :eek

NB! Pakike oli teele pandud 20.01.2010



Ikkagi kummaline ..... :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
08.02.2010 at 21:21
Maik
  
Usast kauba toomise maksumuudatus
njah, minu 150 usd väärtusega pakile jõudis täna siis kiri postkasti .

edit: saatsin tolli ebay lingi kus mitmeid nukke müüakse ala 99 usd ja arvati ,et sobib (ühtegi arvet nagu ette näidata ei ole).

tore. Käbe garaasi nukka maha võtma nüüd.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
09.02.2010 at 13:06 1 edit. Last edited 09.02.2010 at 13:14 by Maik
Vanapagan
 
Usast kauba toomise maksumuudatus
Krt ärge ikka mölisege et kuidas keegi tolli tillist tõmbab, seda võivad siin igasugu debiliteedid lugemas käia.

____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
09.02.2010 at 23:34
Astro SS
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
Vanapagan: Krt ärge ikka mölisege et kuidas keegi tolli tillist tõmbab, seda võivad siin igasugu debiliteedid lugemas käia.
HUvitav kellele sa vihjad, mina olin nõus maksma aga keegi ei küsinud ... :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
09.02.2010 at 23:46
Tuuletallaja
Usast kauba toomise maksumuudatus
Sain ka siis täna oma paki kätte (rooli), mis pandi usast teele 14.12.09
Maksin rooli eest 2000eek ja sindrinahad koorisid postkontoris maksuks 495eek :(

Into Foreign Customs, January 23, 2010, 4:00 pm, ESTONIA
Into Foreign Customs, January 23, 2010, 10:01 am, ESTONIA
Arrived Abroad, January 23, 2010, 8:48 am, ESTONIA
International Dispatch, December 16, 2009, 8:58 am, ISC NEW YORK NY(USPS)
Arrival
Electronic Shipping Info Received, December 14, 2009
10.02.2010 at 11:30
Maik
  
Usast kauba toomise maksumuudatus
Vanapagan, said valesti aru asjast - see ,et mina nuka kallimalt otsin,kui isegi ebayst saada on, arve summat ei muuda minujaoks. Maksan ikka nukk 150+50 saatmise eest maksud. Lihtsalt nendele sobis see link,et sellise hinnaga on asju saada, kuna ma ise ostsin läbi foorumi-emaili nuka.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
10.02.2010 at 12:51
alarmees
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
Lowrider: Pisut loll küsimus, kuna seadustes lahmamine käib mulle üle jõu.
Keegi teab peast öelda, et kas mingi taoline asi kehtib ka euroopa siseselt? Ütleme ostan UK Ebayst mingi kuradi Ipodi või digikaamera näiteks? Elektroonikat Euroopa siseselt vist peaks saama saata, aga kas siin ka mingid tollivärgid on teatud väärtusest? Samas nagu ei mäleta et oleks ühegi paki peale väärtust märgitud kui ma Euroopast pakke olen saanud inimestelt.
Siinkohal pead olema ettevaatlik, kuna paljudel elektroonika vidinatel on asukohaks UK aga tulevad nad ikkagi sulle HK-st või Hiinast. Parim on müüjalt üle küsida, et kust maalt vastav toode teele pannakse.
10.02.2010 at 15:26
Lowrider
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
alarmees:
quote:
Lowrider: Pisut loll küsimus, kuna seadustes lahmamine käib mulle üle jõu.
Keegi teab peast öelda, et kas mingi taoline asi kehtib ka euroopa siseselt? Ütleme ostan UK Ebayst mingi kuradi Ipodi või digikaamera näiteks? Elektroonikat Euroopa siseselt vist peaks saama saata, aga kas siin ka mingid tollivärgid on teatud väärtusest? Samas nagu ei mäleta et oleks ühegi paki peale väärtust märgitud kui ma Euroopast pakke olen saanud inimestelt.
Siinkohal pead olema ettevaatlik, kuna paljudel elektroonika vidinatel on asukohaks UK aga tulevad nad ikkagi sulle HK-st või Hiinast. Parim on müüjalt üle küsida, et kust maalt vastav toode teele pannakse.
Õnneks pood Ebays mis digikaid müüb mainis kirjelduses ära, et enamasti võetakse kaup UK laost, aga neil on mõned laod Euroopas veel kust erandjuhtudel võidakse saata. :)
Ebays müüakse ühte sorti Panasonicu digikaid umbes 4300 krooni eest, meie kandi Enterist ja mujalt saab 7000'ga kätte raisk.

Sorry for OT, ei klapi päris usast tuleva kraamiga :) . Pole usa Ebaysse vaadanud, võibolla seal isegi odavam, aga kuna sealt võib maksu kaela saada siis ma peale T-särkide ja plastik-mudelautode sealt midagi ei vaata.
10.02.2010 at 17:44 2 edits. Last edited 10.02.2010 at 17:48 by Lowrider
Maik
  
Usast kauba toomise maksumuudatus
Ma olen korduvalt seda uk ebayd vaadanud ja ei ole veel väga suutnud süveneda miks neil paypali pole ja kuidas maksma neile peaks ?
Panka minema vms sellejaoks :S ? Tundub tänasel it ajastul jube jebi olema ...


sealt saab muidu hea hinnaga igast lcd makke .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
10.02.2010 at 19:06 1 edit. Last edited 10.02.2010 at 19:12 by Maik
Lowrider
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
Maik: Ma olen korduvalt seda uk ebayd vaadanud ja ei ole veel väga suutnud süveneda miks neil paypali pole ja kuidas maksma neile peaks ?
Panka minema vms sellejaoks :S ? Tundub tänasel it ajastul jube jebi olema ...


sealt saab muidu hea hinnaga igast lcd makke .
Huvitav, ma olen peaagu igal pool Paypali märki näinud, vähemalt nendes poodides kus mina olen sirvinud.
Vaatad ikka õigest kohast? :D Seal kohe ülaosas ostmise nupust tiba all pool, Payments taga.
http://i136.photobucket.com/albums/q169/siim1234/Untitled-23.jpg?t=1265828405

Võibolla tead ka, lihtsalt ma ise ehmatasin ka ükskord ära et mitte kusagilt ei leidnud Paypali märki, aga ei osanud vaadata kõige algsemasse kohta.
10.02.2010 at 21:55 2 edits. Last edited 10.02.2010 at 22:00 by Lowrider
Madlobster
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
Maik: Ma olen korduvalt seda uk ebayd vaadanud ja ei ole veel väga suutnud süveneda miks neil paypali pole ja kuidas maksma neile peaks ?
Panka minema vms sellejaoks :S ? Tundub tänasel it ajastul jube jebi olema ...


sealt saab muidu hea hinnaga igast lcd makke .

ma ei ole kuskil ebays (usa, global, de, uk) veel kohanud müüjat kes ei aktsepteeri peipalli
11.02.2010 at 00:37
Maik
  
Usast kauba toomise maksumuudatus
Tundub,et mul on lihtsalt seesama ikoon kahe silma vahele jäänud :)
UK-st tellides siis makse maksma ei pea ?

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.02.2010 at 20:33
Madlobster
Usast kauba toomise maksumuudatus
kui kaup reaalselt tuleb ukast siis ei pea sama ka siis rootsist saksast jne
11.02.2010 at 20:57
raimo_r
Usast kauba toomise maksumuudatus
UK pluss on veel kiire tarne ja müüjad kes suhelda viitsivad. Tavaliselt tellin nädalavahetusel nänni ära ja reedel tuuakse juba kohale, isegi veljed!
Sealt leiab palju nänni mida näiteks Saksas on väga vähe.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
12.02.2010 at 14:24
ziim_
Usast kauba toomise maksumuudatus
Kahjuks leidub UK-s ka palju lambaid, kes mujale peale oma "saarekese" ei viitsi üldse saata. UK only, sorry pal. Nagu oleks suur vahe, kas ta saadab Londonist Edinburghi või Tallinna.
13.02.2010 at 12:40
Madlobster
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
ziim_: Kahjuks leidub UK-s ka palju lambaid, kes mujale peale oma "saarekese" ei viitsi üldse saata. UK only, sorry pal. Nagu oleks suur vahe, kas ta saadab Londonist Edinburghi või Tallinna.

Seal on mitu põhjust.
Transa aeg on pikem, kauba kadumine on tõenäolisem seoses sellega palju janti negatiivne kommentaar jne. Mingid neegrid leiutavad koguaeg igasugu petuskeeme et küll niiviisi ja naaviisi. Kui paned worldwide ja siis kuskil kukulele saarelt keegi tellib võib olla tollidega probleemi kaup saadetakse tagasi jne. Lihtsalt laiskus ei viitsi jantida meilida uurida jne. Aga umbes pooled on nõus saatma, kellel uk või siis us öunli on kui viisakalt küsida. Ja mida rohkem on sul endal positiivseid ja ise pole negatiivseid jätnud seda rohkem on nõus saatma.
13.02.2010 at 12:50
Astro SS
Usast kauba toomise maksumuudatus
Kas keegi siinsetest viitsiks saata kaupa 'karupersesaarele'?

Mina küll ei viitsi, lihtsam on se kodu lähdeal kellegi odavamalt ära anda , vähem probleeme....

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
13.02.2010 at 15:37
raimo_r
Usast kauba toomise maksumuudatus
Kui tellin USAst eraisikult asja, mille eest maksan 130 taala kaup ja 30 taala USPS saatmise eest, siis millega tollionud potensiaalselt üllatada võivad? (kui saaks siis puust ja punaselt).
Tegemist ei ole pettusega, vaid üks konkreetne isik on lasknud valmistada hunniku teatud detaile, mida nüüd müüb.
Pole varem sealtmaalt midagi tellinud.
Tänud ette!

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
13.03.2010 at 19:28
Fog
 
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
raimo_r: Kui tellin USAst eraisikult asja, mille eest maksan 130 taala kaup ja 30 taala USPS saatmise eest, siis millega tollionud potensiaalselt üllatada võivad? (kui saaks siis puust ja punaselt).
Tegemist ei ole pettusega, vaid üks konkreetne isik on lasknud valmistada hunniku teatud detaile, mida nüüd müüb.
Pole varem sealtmaalt midagi tellinud.
Tänud ette!
160$ pealt käibemaks, ehk 32$ riigile.
Lisaks eesti post deklari tegemise eest ~90eek

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
13.03.2010 at 19:35
Lowrider
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
raimo_r: UK pluss on veel kiire tarne ja müüjad kes suhelda viitsivad. Tavaliselt tellin nädalavahetusel nänni ära ja reedel tuuakse juba kohale, isegi veljed!
Sealt leiab palju nänni mida näiteks Saksas on väga vähe.
Mind hämmastas see, et ma sain nüüd hiljuti ühe paki, mis UK'st teele pandi, 2 päeva pärast kokkulepet kätte. Teinekord ei saa Eesti siseselt ka nii kähku kätte.

(vabandan teemavälise postituse eest)
13.03.2010 at 22:15
raimo_r
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
Fog:
quote:
raimo_r: Kui tellin USAst eraisikult asja, mille eest maksan 130 taala kaup ja 30 taala USPS saatmise eest, siis millega tollionud potensiaalselt üllatada võivad? (kui saaks siis puust ja punaselt).
Tegemist ei ole pettusega, vaid üks konkreetne isik on lasknud valmistada hunniku teatud detaile, mida nüüd müüb.
Pole varem sealtmaalt midagi tellinud.
Tänud ette!
160$ pealt käibemaks, ehk 32$ riigile.
Lisaks eesti post deklari tegemise eest ~90eek

Selge, summa pole palju antud juhul. Aga kuidas see masinavärk toimib?
Tellin ära, ootan, tuleb mingi pakiteade koju või võtab EP telefoniteel ühendust, et minu eest see deklaratsioon täita?
Kas ja millal seda deklaratsiooni ise täita (on olemas sõber kes tolliasjades pädev)?

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
14.03.2010 at 09:27
tarmo4x4ee
Usast kauba toomise maksumuudatus
Kui tuleb USPS'ga, siis jõuab Eesti Posti, kes saadab teate, et tulnud pakk. Juhul, kui paki küljes/sees pole ostuarvet, siis tahavad, et saadaksid ostuarve või sarnase dokumendi koopia neile. Kui arve on pakis, siis on juhtunud ka nii, et kuller toob paki koju ja kõik on deklareeritud juba ilma küsimata.
Ise olen viimasel ajal kõik ise deklareerinud e-tolliametis (Complex süsteemis). Esimene kord üsna keerukas protseduur, aga järgmine kord võtab 5 minutit.
14.03.2010 at 09:33
viplala
Usast kauba toomise maksumuudatus
Vau, seitsme päevaga, suur karbitäis tihendeid, Usast koju:

Attempted Delivery Abroad, April 27, 2010, 2:28 pm, ESTONIA
Into Foreign Customs, April 25, 2010, 4:53 pm, ESTONIA
Into Foreign Customs, April 25, 2010, 11:42 am, ESTONIA
Arrived Abroad, April 25, 2010, 11:04 am, ESTONIA
International Dispatch, April 21, 2010, 10:49 pm, ISC CHICAGO IL (USPS)
Arrival
Electronic Shipping Info Received, April 20, 2010
29.04.2010 at 12:43
anryo
  
Usast kauba toomise maksumuudatus
quote:
viplala: Vau, seitsme päevaga, suur karbitäis tihendeid, Usast koju:
Kust tellisid?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
18.05.2010 at 11:39
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Usast kauba toomise maksumuudatus   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.