register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
cipo
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Ei ole sellist tähist. Tavaliselt ei tähistata isegi mitte velje laiust, vaid ainult suurust", poldiauku ja ET-d.

Näeh Viplala jõudis ette: poltide pikkust, sügavust ei anna sulle veljel miski teada, see oleneb jah velje ET-st kuhu velg ulatub - mida väiksem on ET originaalist, seda rohkem ta peaks välja ulatuma - mm - siis. Loodan, et mu vana pea ei valeta.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
13.09.2010 at 22:20 1 edit. Last edited 13.09.2010 at 22:39 by cipo
kaedoo
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
juuriaadol:
quote:
kaedoo: Mõõda ära praeguse velje laius ja vali toll või kaks laiem.Võimalus panna vahetükk velje ja rummu vahele.Kui mõnel sõbra autol laiemad veljed ja poldiaugud sobivad,katseta.Velgede kohta saad neti.ee/rehvid/ jne.

pole sõpru kellel oleks ameeriklast. Velgede väljaulatuvus sõltub ju sellest ka, et kui kaugel asub poldiring servast
ehk kui sügaval on poldid
Kas sellejaoks on ka veljel mingi mõõt või tähis?
Sa mõtled ofsetti?See ka tähtis,saad panna sama laia velje teise ofsetiga,täpsemalt ei oska rääkida sellel teemal,siin on targemaid olemas.
13.09.2010 at 22:21
tfr
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
juuriaadol:pole sõpru kellel oleks ameeriklast. Velgede väljaulatuvus sõltub ju sellest ka, et kui kaugel asub poldiring servast
ehk kui sügaval on poldid Kas sellejaoks on ka veljel mingi mõõt või tähis?

Seda tähistatakse ET ehk offsetiga. Mõõdetakse küll velje keskkohast, mitte servast - ET 0 puhul on see täpselt keskel, positiivse ET puhul tsentrist väljaspool (ehk siis velg on rohkem koopas sees), negatiivse puhul tsentrist seespool (ehk siis velg on rohkem väljas).
13.09.2010 at 22:23
juuriaadol
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
jaja mis sul sumbutiks on, et rääkisid et V6 teeb häält, mul küll suriseb ainult aga ma ei julge sumbutiga midagi ette ka võtta kuna kardan kütusekulu ja auto normaalse töötamise pärast
13.09.2010 at 22:24
juuriaadol
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Mis konkreetselt nende velgede mõõdud ja tähised on mis lõpuks alla jäid.
päris kaunis näeb välja. Nats kõrgem võiks velg olla aga minuarust ilus ikkagi, tahan ka :)
loomulikult mitte täpselt samasugust
13.09.2010 at 22:34
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Minu veljed on 15", laius on 11" ET ei mäleta enam ja rööpas teel on päris huvitav sõita. :D Summutiga pole ma midagi teinud, peaks olema originaal, aga hääl on muhe - vähemalt minu jaoks.

Esialgu tundub, et täna sai US Partsu abiga abs'i jamast lahti, st. et siiani töötab nagu peab. Esimesed andurid, mis õnneks on sellel autol ka ainukesed, kakkus lahti, mõõtis ja puhastas, pani kokku tagasi.
Immo saaga jätkub. Vikingu tööst abi ei saanud, nende pistiku puhastus kestis täpselt 2 päeva + siis käivitasin hommikul autot varasema 20 minuti asemel 40 minutit :D. Edasi sain lumeinimeselt infot ühe signamehe kohta, kes võiks ja suudaks aidata. Tema vaatas asja üle, helistas järgmine päev, aga kuna ta selline lühikese jutu mees telefoni otsas on, siis ma ei saanudki teada, miks suunas ta mind nüüd kolmada isiku juurde, kelleni ma veel jõudnud ei ole, aga lootust pidavat olema, et ta süsteemi ära saab petta. Kui see ei aita, siis järgmine võimalus olevat süüteluku vahetus.
13.09.2010 at 22:53 1 edit. Last edited 13.09.2010 at 22:57 by Harry_R
juuriaadol
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
mida ta siis rööpas teel tegema kipub?
ma vaatasin et velje ja trummli vahele ei saa otse panna midagi kuna spilkad jäävad lühikeseks ja puks tuleks nats liiga paks teha.
ja kas puksidega laiemaks ajamine on ohutuse seisukohalt õige varjant?
kunagi ma bagil tegin nii, ei juhtund küll midagi aga chevy nats liiga armas et katsetada:)
kui kellegil on miskit ülearust velge mis võiks sobida sellisele blazerile siis andke teada.
13.09.2010 at 23:25
markmax
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R:
Reedel American Beautys täielik mahlade vahetus - hinnaks arvati vähemalt 2000.-


quote:
Harry_R: Eile sai vahetatud siis käigukasti õli ja filter, mootoriõli ja filter, tagasilla ja vahekasti õli, jahutusvedelik, pidurivedelik.


Tere. Tekkis siinkohal küsimus, et kas see kõik ainult 2000.- krooni. :p Millegi pärast saan minna hoopis teistsuguseid hindu.

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.
13.09.2010 at 00:46
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
markmax:
quote:
Harry_R:
Reedel American Beautys täielik mahlade vahetus - hinnaks arvati vähemalt 2000.-


quote:
Harry_R: Eile sai vahetatud siis käigukasti õli ja filter, mootoriõli ja filter, tagasilla ja vahekasti õli, jahutusvedelik, pidurivedelik.


Tere. Tekkis siinkohal küsimus, et kas see kõik ainult 2000.- krooni. :p Millegi pärast saan minna hoopis teistsuguseid hindu.

Siiski mitte. 3300.- oli reaalsus. :)

quote:
mida ta siis rööpas teel tegema kipub?

Kuna rehv on lai, siis hakkab teed otsima.
14.09.2010 at 08:33
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Eile õhtul peale ilusat, muretut ja rahulikku perioodi, hakkas taaskord enda töötahtmatusest märku andma abs. Täna tõmbasin kaitme jälle välja ennetamaks üllatusi, kui on vaja kiiresti pidama saada. Milles võiks siiski viga olla? Puhastamine andis abi, aga mitte pikaajalist. Rattalaagrid korras. Andur ise õhtal?
Niikaua aga peangi kaitsmeta sõitma, kuni saan Audile roolivõimu peale, et sellega valge inimese moodi linnas liigelda (mugavus on ära hellitanud :D). Siis saab Chevy jätta remondimeeste hoole alla, ilma et peaks tööajast lõivu võtma või kokkulepitud ajast ära ütlema, kui amet seda nõuab.
03.10.2010 at 21:07
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Mõtlesin, et proovin, mis sellest möllis stangest annaks ise välja voolida, sest kaotada pole ju midagi. Täna võtsin ta maha ja homme peale tööd hakkan siis võluma. Eks näis, mis tuleb.
Hetkel näeb auto välja selline:

05.10.2010 at 20:26
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Sai siis kaks õhtut stangega tegeletud ja võin öelda, et tulemus on juba praegu parem, kui enne, lisaks veel säästetud 1000.- .
Lisaks enda mõlgile, tuli välja veel kaks vanemat, mis olid osavalt pahtli alla peidetud. Nende tõttu olid ka stange otsad lääpas.
Need kaks värvita laiku olid peidetud mõlgid:


Sirgestamist alustasin esialgu tavalise tunkraua, kahe kantraua ja Chevy enda raskusega. Paraku oli Chevy liiga kerge.


Tavaline tunkraud asendus hüdraulise vastu, Chevy aga kahveltõstuki. Tõstuki alla kogu see kompot aga ei mahtunud. Sai tagumik kõrgemale sõidetud ja sirgestamine võis alata.



Peale seda protseduuri tuli mulle õnneks töökaaslane appi, ilma temata oleks pool tööd tegemata jäänud, sest üksi sirgeks taguda seda oleks olnud suht võimatu.
Tööriistadeks said kolm erisuuruses haamrit, erinevad puuklotsid ja palju tahtmist. Lõpuks ta sirge oligi, kadunud olid ka vanad mõlgid ja sellega esimene õhtu lõppes.

Teisel õhtul alustasin puhastamist värvist ja hetkel selline ta ongi. Järgmiseks kerge pahtel, krunt ja värv.




Kõik on peaaegu õige, numbrituled olema ja puha. :D
08.10.2010 at 20:44
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Käisime täna Chevyga natuke ronimas. Lootsin, et mõni märg koht on ka, aga kõrb mis kõrb. :D







16.10.2010 at 18:06
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
nende ratastega ja sellises keskkonnas näeb täitsa kompu välja

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
16.10.2010 at 20:33
tfr
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
No sellise tänavamustriga kaugele poleks jõudnud, kui märjaks oleks läind :)
16.10.2010 at 20:39
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Sellisesse kohta nagu ühel vanemal pildil juhtusin, tahtlikult ei julgeks ronida, eriti üksi olles nagu täna, kuid kerge mudakirme oleks võinud siiski olla. Kuna tegu ikka igapäeva autoga, siis üle ukseläve ei tahaks midagi lasta. Peaks talveks mõeldud A/T alla keerama, siis auto kõrgem ja muster ka vähe parem.
Vanem pilt siis meeldetuletuseks kohast, kust see auto ise suutis nende samade rehvidega välja ronida:

16.10.2010 at 20:53
matuuu
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
rump !! järgmine kord, kui lähed kutsu mind ka kaasa....
17.10.2010 at 10:45
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
matuuu: rump !! järgmine kord, kui lähed kutsu mind ka kaasa....

Teeme nii.
17.10.2010 at 22:48
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Stange värvimine venib ja venib. Tegu oleks nagu suur projektiga. Esmaspäeval viisin ja pidin saama kolmapäev kätte. Sellel päeval talle helistades selgus, et ta hakkab sellega kohe tegelema, uueks tähtajaks sai reede ehk siis täna. Siiani mõnus vaikus. Eks teeme siis hinna enda järgi, hakatakse lõpuks ehk ka tähtaegadest lugupidama.
22.10.2010 at 18:59
kaedoo
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Kui saladus pole,mis värviga lasid(lased) üle värvida?Küsin seetõttu,et tavalise autovärviga värvides hakkad tihedalt värvima,parim lahendus oleks mingi plastiku(kummi)kiht peale või veoauto raamivärv.Sorry kui eespoolt ei märganud värvi valikut.
22.10.2010 at 19:17
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
kaedoo: Kui saladus pole,mis värviga lasid(lased) üle värvida?Küsin seetõttu,et tavalise autovärviga värvides hakkad tihedalt värvima,parim lahendus oleks mingi plastiku(kummi)kiht peale või veoauto raamivärv.Sorry kui eespoolt ei märganud värvi valikut.

Krt, ega ma erilisi tingimusi ei pannudki peale, liiga hilja hakkasin sellele mõtlema, ehk siis täna õhtul. Lootsin, et saan veel mingi tugevama värvi tingimuse esitada, aga selgus, et stange tegelikult valmis ja oleks ka kätte täna saanud, kui oleksin ühendust võtnud. Tal minu numbrit polevat. Aga eks näis kaua vastu peab. Kevadel proovin omalkäel ülejäänud heleda mustaks teha, siis teeb ka selle uuesti, kui vajadus peaks olema.
22.10.2010 at 20:40
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Noh, kes ütles, et sellest stangest asja ei saa? :D Täna sain värvimisest kätte, vaja veel poleerida millalgi ja laik njuu:



23.10.2010 at 18:06
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Ja küljes ta ongi.

28.10.2010 at 19:51
tfr
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Kas ta loogiliselt nende laienditega sama värvi ei peaks olema?
28.10.2010 at 19:54
Sillakas
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Paar posti üleval pool vist mainitud, et plaanis ka ülejäänud mustaks teha?
28.10.2010 at 20:07
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.