register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
charger
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: Krt teha ikka nii palju, aga peab natuke pausi pidama, sest muidu naine jätab varsti maha. Põhjuseks pidi olema, et aega ja raha kulub autole rohkem, kui temale. :D

No talle võid ju öelda, et ega sina pole mulle vaid hobi, sind ma ju armastan! ;)
24.07.2010 at 09:51
SonOfNitrous
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
yanekk:
quote:
Harry_R: sest muidu naine jätab varsti maha. Põhjuseks pidi olema, et aega ja raha kulub autole rohkem, kui temale. :D



Teretulemast klubisse :D , ühe autoga on see veel kerge, mida rohkem masinaid korraga ehitada(omada), seda keerulisemaks läheb.
Eriti hulluks läheb asi siis, kui lapsed sind juba eesnipepidi kutsuma hakkavad. :D Endal see asi vist kaugel pole.
Harryle ütleks pigem, et mutta ronimiseks on valed rehvid all. :P
24.07.2010 at 19:01
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
SON, oleks ma meelega mutta ronima läinud, siis ma oleks telefonigi kaasa võtnud. :D Seekord läks heaste, sest ei pidanudki kilomeetreid koju kõndima ja külameestelt traktorit nuiama.
26.07.2010 at 19:43
tfr
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Noh, Blazeri puhul töötab see klassikaline vene vanasõna ("tshem krutshee dzhip, tem dalshe bezhat za traktorom", pagana TqHq ei toeta aastal 2010 ikka veel UTF8) vähemalt Sinu kasuks :D
27.07.2010 at 10:49 1 edit. Last edited 27.07.2010 at 10:50 by tfr
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Pakkusin täna Pihuneegrile veidi tõsisemat tööd. :D
27.07.2010 at 20:36
hunt
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: Laupäeva õhtuks peaks olema IV põlvkonna gaasiseade peal.
Kuidas siis kommentaarid on ?

Oled investeeringuga rahul ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
12.08.2010 at 08:21
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
hunt:
quote:
Harry_R: Laupäeva õhtuks peaks olema IV põlvkonna gaasiseade peal.
Kuidas siis kommentaarid on ?

Oled investeeringuga rahul ?

No võib vist täitsa rahul olla. Saigi siin just väike sõit tehtud puhkuse ajal. Tallinn - Vormsi - Tallinn - Mustvee - Viljandi ja kilomeetrites sain 671.3 km, gaasi kuluks 100 liitrit x 9.90 eeku = 990 eeku.

Lisaks sai ka Vormsi elektripost vs. usa raud proovitud, kus kaotajaks jäi raud. Tegu oli /| tüüpi postiga ja tagurdades ununes viltune osa sootuks ära. Tulemuseks sain kõvera stange + lükkas kojamehega ka luugi mõlki, selle aga lükkasin kohapeal sirgeks. Kärukonksust läks see muidugi kenasti mööda. :D



16.08.2010 at 19:48
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Siiski ei ole ma uuemate autode puhul eriline kroomifänn ning lasin teha väikse virtuaalse muutuse, mis minumeelest isegi päris kena tulemuse tekitas, arvestades et alumine beez ring tulevikus (kas just see aasta) originaal musta vastu vahetub, kuna see praegugi sealt vägisi esile tahab tungida. Tundub, et see hele kivikaitse on otse värvile võõbatud, igatahes kergelt ta sealt eemaldub ja värv all täitsa korralik. Kui see muudatus saab tehtud, tuleb muuta ka merevaigu tulede toon valgeks ja tagatuled tumedamat karva.
Digituuning:


Ja üks niisama kena pilt (veel terve stangega :D) Diby rannast.
18.08.2010 at 23:15 1 edit. Last edited 18.08.2010 at 23:23 by Harry_R
Heiti
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Keremõlkidega pöördu Mõlk.ee poole.Teevad sinu luugi ilusaks tagasi.
19.08.2010 at 08:57
Vanaisa
  
Moderator
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
molk.ee ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
19.08.2010 at 09:10
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Tagaluugi pärast ma nii väga ei muretsegi, kuna selle suurema mõlgi lükkasin välja, mis peale postiga kokkupuudet tekkis, pigem ootaks soovitusi kus see metallstange ilusti sirgeks saada.
19.08.2010 at 11:57
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
ega sed stanget nii naljalt ilusti sirgeks saagi. ma esimese asjana uuriks Märteni või Kollase käest, et kas on ja kuimitu kohalikku peaksid omanikku vahetama.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
19.08.2010 at 15:50
Heiti
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Vanaisa: molk.ee ;)
No ära nori
20.08.2010 at 10:37
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
DevilDeVille: ega sed stanget nii naljalt ilusti sirgeks saagi. ma esimese asjana uuriks Märteni või Kollase käest, et kas on ja kuimitu kohalikku peaksid omanikku vahetama.

Sain just Märtenilt maili ja hinnaks kujunes 1000.- eesti raha. Mis arvad, kas on kasulikum tehing, kui vana taastama hakata?
20.08.2010 at 22:41
Koit
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Lihtsam on igatahes ja kaldun arvama, et ka odavam.

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
20.08.2010 at 22:53
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R:
quote:
DevilDeVille: ega sed stanget nii naljalt ilusti sirgeks saagi. ma esimese asjana uuriks Märteni või Kollase käest, et kas on ja kuimitu kohalikku peaksid omanikku vahetama.

Sain just Märtenilt maili ja hinnaks kujunes 1000.- eesti raha. Mis arvad, kas on kasulikum tehing, kui vana taastama hakata?

ma isegi ei mõtleks kahte korda vaid juba sõidaks Märteni poole



____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.08.2010 at 23:21
gets
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Enne raha väljakäimist vaata ikka, et sa Märtenilt kindlasti õige asja saad ;).
21.08.2010 at 10:30
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Järgmised päevad kisuvad jälle kiireks, aga ei tea, kas jõuabki kõigega hakkama saada. Plaan aga on.
Selle nädala do to list:
Immo tapmine. Kuigi tervelt 2 nädalat probleemi ei esinenud, ilmnes see taas.
Uus kasutatud tagumine stange vaja ära tuua ja külge kruvida - stange 1000.-
Reedel American Beautys täielik mahlade vahetus - hinnaks arvati vähemalt 2000.-
Randol peaks laskma ka tagumise ukseklaasi kile vahetada õige vastu.
Gaasiseadme esmane tasuta hooldus peale 1000 - 1500 km läbimist kolmapäeva õhtul. Kerge tonn kiltsa küll üle läinud.
Ühes pidurgabariit tules ka miskine lühis, mis vajab lahendust.
Ma ei tea, kuidas ma naisele seda seletan, et järgmised vabad õhtud ma koju jõuan hilja, kuna näpud sügelevad kivikaitse ringi maha kakkuma. :D Kerge survepesu lõi uued mõrad sisse ja natuke vaeva näha, siis saaks mustaks ka selle äkki kunagi.
Ning täna sai JÄLLE 250 eeku eest benssu tangitud, viimati tegin seda kuu tagasi sama summa eest. :P
Lähiaja to do listi kuulub veel:
Teha trikk, et lähituled ei kustuks peale täistulede lülitamist.
Viimasest naginatest salongis vabaneda.
Leida inimene, kes teeb põdrarauad.

Hea on see, et igav ei ole, aga kui nii edasi läeb, siis poissmees ma varsti olen. :P Chevy hõõrutakse mulle igal võimalikul juhul nina alla - Chevy teeb sulle süüa, Chevy peseb su pesu, Chevy tuleb koristab, Chevy annab sulle n****.
Aga mis teha, enne jätan naise, kui auto, sest auto pakub mulle rohkem rahuldust. :D
23.08.2010 at 21:33
kaedoo
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: Järgmised päevad kisuvad jälle kiireks, aga ei tea, kas jõuabki kõigega hakkama saada. Plaan aga on.
Selle nädala do to list:
Immo tapmine. Kuigi tervelt 2 nädalat probleemi ei esinenud, ilmnes see taas.
Uus kasutatud tagumine stange vaja ära tuua ja külge kruvida - stange 1000.-
Reedel American Beautys täielik mahlade vahetus - hinnaks arvati vähemalt 2000.-
Randol peaks laskma ka tagumise ukseklaasi kile vahetada õige vastu.
Gaasiseadme esmane tasuta hooldus peale 1000 - 1500 km läbimist kolmapäeva õhtul. Kerge tonn kiltsa küll üle läinud.
Ühes pidurgabariit tules ka miskine lühis, mis vajab lahendust.
Ma ei tea, kuidas ma naisele seda seletan, et järgmised vabad õhtud ma koju jõuan hilja, kuna näpud sügelevad kivikaitse ringi maha kakkuma. :D Kerge survepesu lõi uued mõrad sisse ja natuke vaeva näha, siis saaks mustaks ka selle äkki kunagi.
Ning täna sai JÄLLE 250 eeku eest benssu tangitud, viimati tegin seda kuu tagasi sama summa eest. :P
Lähiaja to do listi kuulub veel:
Teha trikk, et lähituled ei kustuks peale täistulede lülitamist.
Viimasest naginatest salongis vabaneda.
Leida inimene, kes teeb põdrarauad.

Hea on see, et igav ei ole, aga kui nii edasi läeb, siis poissmees ma varsti olen. :P Chevy hõõrutakse mulle igal võimalikul juhul nina alla - Chevy teeb sulle süüa, Chevy peseb su pesu, Chevy tuleb koristab, Chevy annab sulle n****.
Aga mis teha, enne jätan naise, kui auto, sest auto pakub mulle rohkem rahuldust. :D


Hea on see, et igav ei ole, aga kui nii edasi läeb, siis poissmees ma varsti olen. :P Chevy hõõrutakse mulle igal võimalikul juhul nina alla - Chevy teeb sulle süüa, Chevy peseb su pesu, Chevy tuleb koristab, Chevy annab sulle n****.
Aga mis teha, enne jätan naise, kui auto, sest auto pakub mulle rohkem rahuldust. :D
Ära nüüd sellist asja ka promo,pärast ei jõua ennast ära kiruda,et reklaamisid välja. :devil
23.08.2010 at 21:42
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Ei ma promo siin midagi, lihtsalt loodan, et naine ka minust aru saab. Mis teha, kui autodel päris tõsine osa minu elus on. Ja kui ei saa aru, siis teab, kus uks on. :D
23.08.2010 at 22:01
Astro-97
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
igasugu huvitavat rauda saad omal soovil lasta väänata kod. Margusel.. tema teeb igasugu imetükke:) siin on tema kasutajanimi Astro-94

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
26.08.2010 at 23:48
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Eile sai vahetatud siis käigukasti õli ja filter, mootoriõli ja filter, tagasilla ja vahekasti õli, jahutusvedelik, pidurivedelik. Mingi jama on nüüd aga piduritega. Väiksel kiirusel pidurdades rakenduks nagu ABS vahepeal, ilma et selleks üldse põhjust peaks olema.
Ja poolel teel koju avastasin, et ohoo, gaasiseade ei tööta ja üldse voolugi ei võta sisse. Ei tea, kas mingid naljamehed on AB's koos, kuid mingil põhjusel oli gaasisüsteemi 10A kaitse oma pesast kadunud.
28.08.2010 at 09:18 1 edit. Last edited 28.08.2010 at 09:18 by Harry_R
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
ilmselt ratta andur mitteniihea

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
28.08.2010 at 15:54
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
DevilDeVille: ilmselt ratta andur mitteniihea

Audil oli mul samasugune sümptom, kui ABS'i hammasrõngas oli katki, aga seda ma ei tea, kas sellel autol ka samasugune asi eksisteerib.
Nii ja vasakus porikoopas on mingi kork, ots tuleb läbi logari, kuskohast nüüd jahtutusvedeliku natuke immitseb. Oletan, et sealt saab radikat tühjendada ja see kork on:
a) sitasti kinni keeratud
b) peppu keeratud

Homme peale tööd ronin alla ja vaatan üle.
Tagatuld Erik remontis, ehk pani massi tagasi, aga ei tööta ikka. Arvatavasti tuleb vahetada pistik.
28.08.2010 at 19:09
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Astro-97: igasugu huvitavat rauda saad omal soovil lasta väänata kod. Margusel.. tema teeb igasugu imetükke:) siin on tema kasutajanimi Astro-94

Tänud suunamast. Hetkel küll tundub, et hakkab tehnilisi probleeme peale tulema, mis vajavad lahendust. Aga eks näis.
28.08.2010 at 19:11
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.