register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Astro SS:
quote:
Harry_R:
quote:
Astro SS:
quote:
lumeinimene: sa ju tead et, meil on BLRT ehk laevaremonditehas kus on palju treialeid

neid on seal tõesti palju, paraku tavaline inimene nende jutule ei pääse ............. ja kui pääsed,siis nad rääkida ikkagi ei oska ...

No ma nii tavaline siis järelikult polegi. :D Tööasjus nii mõnedki korrad seal käidud ja käin ka edaspidi, kuid minu puhul jääb suureks takistuseks vähene vene keele oskus.
Lumeinimene on minu kallis kolleeg :D ja temaga sai juba asja arutatud, kuidas see rõnga probleem võiks BLRT's lahenduse leida - tuleb veel teist kallist kolleegi selleks kasutada. :P Eks näis, kas saame seal nendega kaubale.
Mis ametit pead?

Kokkuvõtlikult öeldes tegeleme põhiliselt laevade jäätmekäitlusega ja ameteid on mul seal nagu hunt Kriimsilmal. :D Tööpuudust õnneks ei ole ja kahjuks ka vaba aega mitte.
04.07.2010 at 20:46 2 edits. Last edited 04.07.2010 at 20:51 by Harry_R
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Laupäeva õhtuks peaks olema IV põlvkonna gaasiseade peal. :) Toroidne paak tuleb varuratta asemele põhja alla ja tankimisava kärukonksu kõrvale.

Täna said 275/60/15 rehvid alla. Pilt järgmine (kehvad küll :P) Ja esialgsete testide järgi enam pihta ei käi kuhugi.




05.07.2010 at 21:49 1 edit. Last edited 05.07.2010 at 21:50 by Harry_R
yanekk
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Viimast pilti vaadates võib liiga "agara" politseiga juba probleeme tekkida.

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
05.07.2010 at 22:01
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
No loodetavasti nad nii agarad ei ole ja samas ma ei anna neile väga põhjusi kinni pidamiseks. Ei mäletagi, millal viimati nendega suheldud sai, ehk paar aastat tagasi jaanipäeval, kui õigesti mäletan. 110 ala algus oli Assakule tõstetud ning selle märgi all nad ka seisid, mina aga harjumusest kohe linna piirilt selle kiirusega kulgema hakkasin. 900.-
Täna rehvivahetusel sai velje laius ka ära mõõdetud - 11". :D
05.07.2010 at 22:31
Astro SS
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
yanekk: Viimast pilti vaadates võib liiga "agara" politseiga juba probleeme tekkida.
mina nimetaks selle masina 'mendimagnetiks', see 1cm välja ulatuv rehv on nende maiuspala ........................

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
05.07.2010 at 22:41
Rizzy
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Astro SS:
quote:
yanekk: Viimast pilti vaadates võib liiga "agara" politseiga juba probleeme tekkida.
mina nimetaks selle masina 'mendimagnetiks', see 1cm välja ulatuv rehv on nende maiuspala ........................


Mis on põhjuseks, et rehv välja ulatuda ei tohi? Polegi midagi sellest kuulnud...

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
05.07.2010 at 22:51
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Vana auto all olid veljed samamoodi ca. 1 cm koopast väljas ja 3 aastat sõitsin rahulikult, nüüd jätkab uus omanik. Ei öelnud keegi midagi nende kohta.
Rizzy, tegelikult ei tohi küll, kuna on auto gabariitidest väljas, kuid leian, et mul on see siiski mõistuse piires. Camaro all oli nad küll liig, mis liig.

Vana auto veljed:
05.07.2010 at 23:06 1 edit. Last edited 05.07.2010 at 23:07 by Harry_R
tfr
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Rizzy: Mis on põhjuseks, et rehv välja ulatuda ei tohi? Polegi midagi sellest kuulnud...

Praktiline põhjus on see, et kui esirehv piisavalt välja ulatub, siis ta peksab Sul vähegi vihmasega ilmaga esiklaasi p***a täis. Sellise sentimeetri puhul seda küll ei juhtu veel muidugi, aga seadus on seadus.
05.07.2010 at 23:38
kaedoo
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Olen kuulnud(2 aastat tagasi) et soome vabariigis on selline asi keelatud aga eesti kohta ei tea.Võibolla eestis ka selline seadus vastu võetud.
05.07.2010 at 23:48
kaedoo
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
tfr:
quote:
Rizzy: Mis on põhjuseks, et rehv välja ulatuda ei tohi? Polegi midagi sellest kuulnud...

Praktiline põhjus on see, et kui esirehv piisavalt välja ulatub, siis ta peksab Sul vähegi vihmasega ilmaga esiklaasi p***a täis. Sellise sentimeetri puhul seda küll ei juhtu veel muidugi, aga seadus on seadus.
Esiklaasi jaoks on kojamehed nõutud. :)
05.07.2010 at 23:49
Astro SS
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Rizzy:
quote:
Astro SS:
quote:
yanekk: Viimast pilti vaadates võib liiga "agara" politseiga juba probleeme tekkida.
mina nimetaks selle masina 'mendimagnetiks', see 1cm välja ulatuv rehv on nende maiuspala ........................


Mis on põhjuseks, et rehv välja ulatuda ei tohi? Polegi midagi sellest kuulnud...
Kehtiv määrus.


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
05.07.2010 at 00:04
vr_
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Rizzy:
Mis on põhjuseks, et rehv välja ulatuda ei tohi? Polegi midagi sellest kuulnud...

Kood 602. lõige 12?
rattamutrid/poldid, rummud, rehvid ja ratta ilukapslid ei tohi ulatuda välja rõhtsa kere puutepinnaga piiratud alast. Erandjuhtumil, kui see on põhjendatud, peavad eelloetletud väljaulatuvate osade ümardusraadiused olema vähemalt 5 mm ja need ei tohi ulatuda välja rohkem kui 30 mm;
Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavad nõuded 1

Leiate hea põhjenduse võite ümara servaga rehvid ilusti 3cm välja tõsta:)


____________________________
Imperialist 71
05.07.2010 at 01:35
SPITFIRE
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Masin näeb uute rehvide ja vegedega ikka palju mehisem välja

____________________________
Hell Camino
06.07.2010 at 07:30
blood
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
masin täitsa kena nüüd:) . Mõistan su krigisemise muret:) ise pidin ka päris hulluks minema. Aga jah googelda veidi ja proovi sa ka silikoonmääret tihendile ning siis kõik kinnitusmutrid lahti ning kinni korralikult ja minul kirgin kadus. Igaljuhul neti avarustes leidsin selle kohta päris palju infot:D
Edu mudimisel igaljuhul. Endal häiris veel blazeri juures tagumik veidi madalam kui esiosa. Euro tuled vahetasin usa tulede vastu+ ei meeldinud see läikiv iluvõre:D
Veelkord väga kena masin:)

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
06.07.2010 at 21:24
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Tänud heade sõnade eest. :) Eks ma ehitan autot ikka enda maitse järgi, kuid positiivne, kui see ka teistele meeldib.
Aitäh antennimehele, kes eile diagonstika ära tegi ja sealt ühtegi viga ei leidnud, lisaks kojameeste murele lõpu tegi trükiplaadi vahetusega ja mis siiani toimivad ning igasugu küsimustele vastuseid andis. :)
Sain tema käest ka õpetuse, kuidas immot tööle uuesti õpetada, mis on esialgu lihtsaim proov käivitusjandile lahendus saada, kuid proovida ei jõudnud, sest andsin auto käest ära. Samuti ka skeemi, mis juhtmega kerge lõige teha, et süüteluku summer ära killida.
Auto kätte saan, siis igaksjuhuks ka sillastend.
07.07.2010 at 18:57 2 edits. Last edited 07.07.2010 at 18:59 by Harry_R
LedR
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Politsei ei pruugi nöökima hakata, kui tehnilises passis on vastav märge rehvide kohta. Enda kodus seisval Stepside'l on peal 305/70/16, 1-2 cm koopast väljas. Passi on märgitud - 225/70/16 või 305/70/16. Auto eelmine omanik tõi masina Rootsist, tollis pandi tehnilised andmed kirja ning nii need ARKis ära kinnitati. Kui kedagi huvitab, võin protseduuri täpsemalt üle küsida.

Kuid auto on sul tõesti palju mehisem, ilus Blazer!
07.07.2010 at 18:59 1 edit. Last edited 07.07.2010 at 19:03 by LedR
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
LedR: Politsei ei pruugi nöökima hakata, kui tehnilises passis on vastav märge rehvide kohta. Enda kodus seisval Stepside'l on peal 305/70/16, 1-2 cm koopast väljas. Passi on märgitud - 225/70/16 või 305/70/16. Auto eelmine omanik tõi masina Rootsist, tollis pandi tehnilised andmed kirja ning nii need ARKis ära kinnitati. Kui kedagi huvitab, võin protseduuri täpsemalt üle küsida.

Ja mitu korda sa politseile oled pidanud sellest nii täpselt aru andma?
07.07.2010 at 19:02
resident
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
See vist ikka rohkem sellise vedamise peale siis ole,ise sõitsin oma eelmise firega millel oli taga 275/15" üle 2 aasta nii et midagi ei tehtud,kuigi punnitasid välja ikka väga hullult..
Aga väga kena Blazer sul,edu ehitusel ja kõvasti miile(Y)

____________________________
Ex-93 Pontiac Trans Am cid 191 V6
88 Pontiac Trans Am GTA cid 305 V8
www.firebird.ee
07.07.2010 at 00:15
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Sain täna 2 velje tsentreerimisrõngast kätte. Tänud selle orgunni eest Argole ja BLRT laevatehase treialile. Isegi raha ei küsitud selle eest. :) Kuigi üks rõngas oli näidisena olemas, peab veel proovima kas uued said ka õiget mõõtu.
Käisin ka gaasimeeste juurest läbi ja seal olid nad avastanud paar paha lugu. Mingi ajugeenius (ei tea kas eelmine omanik) on vahetanud õhufiltri vale mõõduga filtri vastu, mis on paar cm lühem ja natuke laiem ja seetõttu oli ta seal suhteliselt kortsus ning kogu pask on kenasti mootorisse jõudnud. Teise asjana oli mingi roostepurune vedelik paisupaagis, mis kindlasti ei olnud jahtusvedelik. Homme, kui auto kätte saan, siis esimese asjana ostan uue õhufiltri, mille vahetus oli mul niikuinii plaanis ja äkki saab kuskil ka "jahutusvedeliku" ära vahetada. Ma ei tea, mida teha mootorisse sattunud kräpiga? Filter tundus suhteliselt värske, ehk pole siis väga pikalt niimoodi sõidetud.
Homme vist raske leida töökoda kes töötab ja jahutusvedeliku ära vahetaks, seega kui keegi viitsib selle töö ettevõtta, siis andke palun märku. Tahaks Viljandisse puhkama minna, kuid sellise jörriga ei julge riskida. Igaksjuhuks tuleb vist kõikvõimalikud õlid seal ikka ära vahetada, aga neid ehk saab Viljandis teha.
09.07.2010 at 20:00
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Tekkis küsimus. Eile lugesin Autolehest Chevrolet Trans Sportist ja sellest, et selle auto jahutusüsteemis ei soovitata kasutada Dex Cool nimelist jahutusvedelikku, kuna see põhjustavat sisselaskekollektori tihendi hävinemist ning vahetada see tavalise jahutusvedeliku vastu. Minu Chevyl aga suurelt kleepsul kirjas, et just seda vedelikku sisse kallata, kuid ma jõudsin enne selle kleepeka info nägemist ära osta just tavalise punase Polari.
Küsimuseks on siis, et kas peaks ära vahetama Dex Cooli vastu või võib jääda seesama tavaline.
20.07.2010 at 20:15
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
kärab see punane polar igati edukalt

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.07.2010 at 20:33
Vanaisa
  
Moderator
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
need DexCooli õudusjutud siis "juba" ka meie autokirjutite kõrvu jõudnud :lol
Mina soovitaks, et kui on Dex sees, pane seda ja kui pole, siis suva.
Ära ainult harvemini kui iga 2 aasta tagant vaheta - see dexi jama oligi sellest alguses, et lubati iga 4 tagant vahetada ja siis miki ju muidugi ei vaheta üldse...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.07.2010 at 22:25
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Panen teile ka siia pildid, mis puhkuse ajal sai korraldatud. :D
Otsisin kohta, kus saaks pildistamist harjutada. Keerasin kruusteelt metsavahe teele, kuid tagasi tulekuks ei olnud enam kohta ümber keeramiseks ja pidin tagurdama. Järsku tegi tagaots kerge jõnksu kõrvale ja liikumine muutus raskemaks. Ei uskunud mina, et ta sealt omal jõul välja tuleb, kuid siiski.... :P
Sry, osad pildid udused, kuna polnud aega sättida - parmud tahtsid elusast peast ära süüa:









Esimene väike offroad kogemus nüüd olemas ja sain pildid ka. :D

Täna uurisin ka tagaluugi kriuksumist. Seal vist silikoonspray enam aita, sest luugi kate "isepuurivatega" mitmest kohast kinni lastud ja lukusüsteemi ümber olev kinnituskoht puhta puru ning tundub, et sellest ka see nagin + nagiseb midagi ka kõrvalistuja jalgade juures koledalt. Nüüd peaks lisaks uksepolstrile ka luugikatte kuskilt korraliku leidma, mis polegi teab kui lihtne. Pooletoobine õhufilter ka vahetatud korraliku vastu ja järgmine neljapäev AB'sse üldisesse kontrolli, kus siis teada saab lõpuks, mis selle autoga üldse toimub. Nüüdseks ka paari nädala jagu gaasiga ringi vuratud. Eile sain esirehvi korjatud ka KORRALIKU (vähemalt 13 võtit vajas) :) poldi koos seibiga, mis õnneks 250 eeku eest korda sai.
Krt teha ikka nii palju, aga peab natuke pausi pidama, sest muidu naine jätab varsti maha. Põhjuseks pidi olema, et aega ja raha kulub autole rohkem, kui temale. :D
23.07.2010 at 22:10
Rizzy
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Nonäedsasiisnüüd, mis läikivatest velgedest sai :D

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
23.07.2010 at 22:32
yanekk
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: sest muidu naine jätab varsti maha. Põhjuseks pidi olema, et aega ja raha kulub autole rohkem, kui temale. :D



Teretulemast klubisse :D , ühe autoga on see veel kerge, mida rohkem masinaid korraga ehitada(omada), seda keerulisemaks läheb.

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
24.07.2010 at 09:40
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.