register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Lowrider
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Üsna karm leierkast! Tollega saab tervele alevile tantsupidu korraldada! :D
24.06.2010 at 22:37
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Lowrider: Üsna karm leierkast! Tollega saab tervele alevile tantsupidu korraldada! :D

Eile ühendasin, vedasin ja jamasin kella neljani hommikul seda süsteemi ja ütleme nii, et asi oli seda väärt. :) Olen tulemusega väga rahul. Kast ise pisike (ca. 47 liitrit), kuid heli puhtuselt ja ka bassi poolest kordi parem, kui vanas autos olnud pea 2x suurem kolakas.
Nüüd vaja veel võimendi kuhugi kinnitada, kuid hetkel ei taha sellele väga mõelda - tahaks magada. :D See nädal päris karm olnud une suhtes.
Nädalavahetusel teen parema aparaadiga pildid, kui seda on telefon.

Ja mis mulle selle auto juures väga meeldib, on see, et selle aja jooksul, mis ma seda olen omanud, pole ma tänaval ühegi sellisega kohtunud.
24.06.2010 at 23:23 1 edit. Last edited 24.06.2010 at 23:26 by Harry_R
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Täna sai selliseid 15" velgi alla proovitud. Alla läks korraks Camaro tagumine ratas, mis on laiem. Iseenesest velg, kui mõelda, et see taga on, istub alla nii nagu silmale kena oleks vaadata, aga hind on minumeelest veits ülepingutatud - 6000 eeki. 2 neist vajaks ka üle poleerida läike taastamiseks. Ühel pildid ka Camaro näha esimese veljega.
Mida teie arvate?



28.06.2010 at 21:58
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
selline velg juba hakkab looma, hind on suhteline suurus muidugi

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
28.06.2010 at 00:30
LedR
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Mulle meeldib samuti, endal Silveradol sarnase välimusega 16" American Racing Baja ning sobivad autoga väga hästi kokku.
Mis rehvid nendel velgedel peal on?
28.06.2010 at 00:40
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
LedR:
Mis rehvid nendel velgedel peal on?

Taga on 275/55/15 ja ees 245/ma ei tea/15
29.06.2010 at 08:15
Black-Camaro
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Mullegi meeldivad need veljed rohkem jeepi all kui enda camaro all..kui veel siia 75 kõrgusega rehv peale panna oleks asi juba väga kena...
29.06.2010 at 09:30
gets
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
4-veolise alla erineva mõõduga veljed väga head ei ole. Vaevalt sinna täpselt sama kõrgusega rehvi saad, kui muidugi sama mõõtu ei pane, mis ees punnitab ja taga saksa tuuningut teeb. Erinev kõrgus hakkab kähku diffritele.
29.06.2010 at 12:17
tfr
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
gets: 4-veolise alla erineva mõõduga veljed väga head ei ole. Vaevalt sinna täpselt sama kõrgusega rehvi saad, kui muidugi sama mõõtu ei pane, mis ees punnitab ja taga saksa tuuningut teeb. Erinev kõrgus hakkab kähku diffritele.

Mitte-AWD puhul ei ole tagaveoga sõitmisel vahet. Neliveoga on see samas mitte "mitte väga hea", aga pigem "väga halb".
29.06.2010 at 14:07
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Tänasest õhtust auto selline. Aga tekkis ka kerge probleem rehvidega. Kas maasturi rehvil on 70 kõrgus teine, kui sõiduauto omal? Igatahes käis teeäärest üles sõites rehv vastu plastikust koopaääre alumist nurka. Vaatasin, et see plastik ise on ka natuke liiga sees, ehk aitab selle eemale viimine.
Peale said ostetud igatahes 255/70/15 rehvid ja nagu selgus, siis kõik 4 velge on 8,5" laiad. Tagumised veljed vaja veel läikima lüüa.
Paar klõpsu ka moblaga:




29.06.2010 at 22:42
R.Ott
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
70 on kõrguse suhtarv laiusest

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
29.06.2010 at 22:44
tfr
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: Tänasest õhtust auto selline. Aga tekkis ka kerge probleem rehvidega. Kas maasturi rehvil on 70 kõrgus teine, kui sõiduauto omal?

Profiili number on protsent, kui kõrge on rehv laiusega võrreldes. Seega, näiteks 215/70 ja 255/70 on erineva kõrgusega küll, kuna 70% 255-st on rohkem kui 70% 215-st.

255/70-15 annab "maasturimõõtudes" rehvi kõrguseks 29" - see võib ilma tõstmata veidi kraapida küll, originaalis oli tal minu arust 235/70 all.
29.06.2010 at 22:47 1 edit. Last edited 29.06.2010 at 22:51 by tfr
Trammijuht
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Laius ja kõrgus on yks asi aga kui panid teised veljed siis OFFSET ?
29.06.2010 at 22:48
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Õigus küll, pea nii kuradi paks otsas kõigest sellest jebimisest, mis siin viimasel ajal olnud on.
29.06.2010 at 22:51
antennimees
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
275/60 näeks seal velje peal oluliselt parem välja ja oleks ka tolli jagu madalam olemasolevast (s.t. mahuks koopasse ära) aga auto väljanägemine muutus tunduvalt paremaks.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
29.06.2010 at 22:58
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
antennimees: 275/60 näeks seal velje peal oluliselt parem välja ja oleks ka tolli jagu madalam olemasolevast (s.t. mahuks koopasse ära) aga auto väljanägemine muutus tunduvalt paremaks.

Panin täna oma parankad turgu ja ootan pakkumisi sinu pakutud rehvi mõõdule. Oscarrehvidest öeldi, et neil pole sellist mõõtu läbi käinudki.
30.06.2010 at 22:27
antennimees
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R:
quote:
antennimees: 275/60 näeks seal velje peal oluliselt parem välja ja oleks ka tolli jagu madalam olemasolevast (s.t. mahuks koopasse ära) aga auto väljanägemine muutus tunduvalt paremaks.

Panin täna oma parankad turgu ja ootan pakkumisi sinu pakutud rehvi mõõdule. Oscarrehvidest öeldi, et neil pole sellist mõõtu läbi käinudki.


Siin päris korralik jooks ja auto24 varuosade all ka olemas moned jooksud/paarid.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
30.06.2010 at 22:33
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
antennimees:
quote:
Harry_R:
quote:
antennimees: 275/60 näeks seal velje peal oluliselt parem välja ja oleks ka tolli jagu madalam olemasolevast (s.t. mahuks koopasse ära) aga auto väljanägemine muutus tunduvalt paremaks.

Panin täna oma parankad turgu ja ootan pakkumisi sinu pakutud rehvi mõõdule. Oscarrehvidest öeldi, et neil pole sellist mõõtu läbi käinudki.


Siin päris korralik jooks ja auto24 varuosade all ka olemas moned jooksud/paarid.

Kusjuures otsisin täna seda kuulutust, mille lingi sa panid ja ei leidnud. Arvasin, et müüdud juba. Tänud.
30.06.2010 at 22:53
christian
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
cipo: Oma Luminal kahtlustasin mootori harjakesi või midagi sellist, kuna just käega edasi lükates ja siis seest uuesti lülitades hakkasid nagu toimima - tont seda teab - et, mootor teeb mingid täpsed tiirud stardi/pausi vahel ja jääb alati ühte positsiooni - pidev startimine ühest positsioonist on seal mootoris midagi ära kulutanud. Aeg ajalt töötas ja siis ei töötanud.
Teoreetik olen - mina seda mure remontida ei jõudnudki.
sinu ehk siis minu lumina kojameeste viga oli pistiku ühendus kus 1 klemm oli ära murdunud,panin uue otsa ja käis nagu uus
30.06.2010 at 23:45
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Homme saan vist uue jooksu rehve kätte (275/60/15) ja peale paigaldust hakkab loodetavasti Teede REV-2 haltuurat pakkuma. :D
Samas otsin ka treialit Tallinnas, kes vorbiks ühele rattale tsentrirõnga või isegi kahele, sest neljast rattast puudu on ühel, teisel on plastikust ja ülejäänutel ongi metallist.
Autol tagumised amordid on vahetatud jäigemate vastu, aga tunne on selline, et peaks tagasi pehmete vastu vahetama. Need sain õnneks kaasa, vaja ainult ümber visata. Näiteks lamavast mendist õõtsub esiots mõnusalt üle, kuid harmoonia rikub kolksuga järgi tulev tagumik. Ja ehk üks õhtu saab nüüd aega, et uurida, mis mure on kojameestel ja immol, samuti teha diagonstika profülaktika mõttes + panna aeg kinni AB'sse üldiseks auto kontrolliks. Ei teagi ju veel, mis vead autol on või kui palju neid on. Samas hetkel ise midagi muud täheldanud pole, kui need 2 nimetatud viga.
Ja oi, kuidas tahaks sellest tagaluugi naginast lahti saada, aga nagu ikka, pole jõudnud sellega tegeleda.
02.07.2010 at 19:13 1 edit. Last edited 02.07.2010 at 19:15 by Harry_R
lumeinimene
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
sa ju tead et, meil on BLRT ehk laevaremonditehas kus on palju treialeid
02.07.2010 at 19:35
Astro SS
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
lumeinimene: sa ju tead et, meil on BLRT ehk laevaremonditehas kus on palju treialeid

neid on seal tõesti palju, paraku tavaline inimene nende jutule ei pääse ............. ja kui pääsed,siis nad rääkida ikkagi ei oska ...

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
02.07.2010 at 21:06
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Astro SS:
quote:
lumeinimene: sa ju tead et, meil on BLRT ehk laevaremonditehas kus on palju treialeid

neid on seal tõesti palju, paraku tavaline inimene nende jutule ei pääse ............. ja kui pääsed,siis nad rääkida ikkagi ei oska ...

No ma nii tavaline siis järelikult polegi. :D Tööasjus nii mõnedki korrad seal käidud ja käin ka edaspidi, kuid minu puhul jääb suureks takistuseks vähene vene keele oskus.
Lumeinimene on minu kallis kolleeg :D ja temaga sai juba asja arutatud, kuidas see rõnga probleem võiks BLRT's lahenduse leida - tuleb veel teist kallist kolleegi selleks kasutada. :P Eks näis, kas saame seal nendega kaubale.
02.07.2010 at 21:43 1 edit. Last edited 02.07.2010 at 21:44 by Harry_R
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Sain täna uued rehvid kätte, homme alla. :) Vanad müügis.
Küsiks ka küsimuse.
Puhkuse ajal lööks veljed läikima, kuid milline toode on selleks kõige tõhusam?
Rehvidel teen mõned kirjad valgeks või valge randiga, kuid kuna lumeinimese kogemus poes müüdava pliiatsi/pintsliga oli sant, siis esialgu proovin tavalist korrektorpliiatsit. Mäletan et vanamees kunagi tegi sellega ja püsis päris kaua peal.

Edit:
Hetkel tegin ostu kuulutuse katuseluugi süsteemile. Kui keegi aga teab, et pildil punasega ümbritsetud osa annab eraldi vahetada, siis andke palun sellest märku.


04.07.2010 at 19:28 2 edits. Last edited 04.07.2010 at 20:17 by Harry_R
Astro SS
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R:
quote:
Astro SS:
quote:
lumeinimene: sa ju tead et, meil on BLRT ehk laevaremonditehas kus on palju treialeid

neid on seal tõesti palju, paraku tavaline inimene nende jutule ei pääse ............. ja kui pääsed,siis nad rääkida ikkagi ei oska ...

No ma nii tavaline siis järelikult polegi. :D Tööasjus nii mõnedki korrad seal käidud ja käin ka edaspidi, kuid minu puhul jääb suureks takistuseks vähene vene keele oskus.
Lumeinimene on minu kallis kolleeg :D ja temaga sai juba asja arutatud, kuidas see rõnga probleem võiks BLRT's lahenduse leida - tuleb veel teist kallist kolleegi selleks kasutada. :P Eks näis, kas saame seal nendega kaubale.
Mis ametit pead?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
04.07.2010 at 20:30
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.