register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : lambo diablo!   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
aeti praegu just sadamas treileripeale! Läbi tlf kuulsin isegi soundi!

vägavägaväga... !!!!!!

L@vahendab.kuumi.uudiseid.PlyVal'ilt

[Edited by LaSa on 11.02.2002 at 15:30 GMT]
11.02.2002 at 16:30
peep
 
Moderator
lambo diablo!
Et siis kuhu ? Eestisse ?

Seda asja ma tahaks näha, kuidas diabloga Tallinnas sõidetakse.:D

Aga muidu igati vinge, loodetavasti tuleb Raadil joonele ka !

[Edited by peep on 11.02.2002 at 15:57 GMT]
11.02.2002 at 16:52
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
eestisse jah!

quote:
Seda asja ma tahaks näha, kuidas diabloga Tallinnas sõidetakse.
.. ka mina ;)
11.02.2002 at 17:14
F***theEU
lambo diablo!
lahe kyll aga ega see minu usku ameeriklastesse ei kahanda!! :burnout
11.02.2002 at 21:41
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
quote:
F***theEU wrote:
lahe kyll aga ega see minu usku ameeriklastesse ei kahanda!! :burnout
miks Lambo seda tegema peaks?
11.02.2002 at 21:43
Heigo
lambo diablo!
ohissandjumal kyll, kuhu see Eesti riik niimodi jõuab, kui alla 400 hobuse autoga pole nagu enam midagi eriti teha :evil

enivei..peaks kah auto maha müüma ja jalgrattaga kiirendust harrastama..vabanduseks :D
11.02.2002 at 21:50
F***theEU
lambo diablo!
krt. yx tuttav sai väga(yli hea) otsa italianosse ja ostis esimes hooga endale pühapäevasõidukiks 96 diablo ja räägib, et nõme, tõmmet pole isegi tahoe olevat parem ja et kiirendusega polevat midagi teha , kui just ringrajal pole
11.02.2002 at 21:51
urmas
lambo diablo!
Mul hakkab varsti pilt eest ära minema &(
11.02.2002 at 22:44
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
kui PlyVal mulle helistas & uudist teatas, sis mul oli ausaltöeldes siuke tunne, et ma kukun kohe toolipealt maha... :uhoh
11.02.2002 at 22:51
askeldaja
 
lambo diablo!
Assa triibuline vanakurat. Tuhat viina ja kast rummi :)

Varsti saab kindlasti rohkem kuulda:)
11.02.2002 at 23:10
JustMe
lambo diablo!
See pidavat Venesse minema nii et vist ei saa kuulda :(
11.02.2002 at 01:01
Kert
lambo diablo!
Eelmine suvi oli kuulda või vähemalt teemaks et sama vend kes viperiga kimas pidavat endale sihukese masina soetama...
12.02.2002 at 09:36
Hannes
  
lambo diablo!
Ega see vist erilisi kommentaare ei vajagi :)
Kui eestisse ei jää,on tõeliselt kahju,sest sellist autot `nuusutaks`isegi ju lähemalt...
12.02.2002 at 09:54
peep
 
Moderator
lambo diablo!
quote:
F***theEU wrote:
krt. yx tuttav sai väga(yli hea) otsa italianosse ja ostis esimes hooga endale pühapäevasõidukiks 96 diablo ja räägib, et nõme, tõmmet pole isegi tahoe olevat parem ja et kiirendusega polevat midagi teha , kui just ringrajal pole

Millega ta tegeleb, tahaks ka teada mille eest idiootidele palju raha makstakse ?:D
12.02.2002 at 10:19
urmas
lambo diablo!
Sai ju räägitud, et tuleb tõsta konteinereid õigel ajal õiges kohas.
12.02.2002 at 10:58
madis
lambo diablo!
Kui ma ei eksi siis Diablo on juba 10MEEKi kandis hinnaga ? St. et eestis eriti ostjaid ei leidu (ostjaid leidub aga neil pole raha :)

To F***blaah: Siin boardis osatakse kurvivõtmise autosid ka hinnata. Ma usun et kui vaja sõita punktist A punkti B (nt. Tallinnast Tartusse) siis on palju autosid, mis teevad seda palju kiiremini kui Lauri potensiaalne 700hp elukas (mille kohta ma midagi halvasti ei taha öelda). Iga asi omas keskkonnas junõu !
Ja seda pula ma ei usu et keegi sinu tuttav sai hea otsa ja ostis diablo. Veel vähem ma usun et "tõmmet" polnud. Teinekord ei maksa orki minna mingi Sierra ja bodykiti kombinatsiooniga ;)
12.02.2002 at 11:17
PlyVal64
lambo diablo!
Nonii, algul oli vene jorssidel mõte seda ka siinmaal kasutada, kuid tegelikuses läheb(õigemini juba läks) venesse edasi. Treileriga jaama ja sealt vagunisse. Kuid KURADI KÕVA oli ta küll. Ja hind vaid 5 milli... Loomulikult oli Interpol teda mõned päevad "peetinud", kuid üldiselt venekad olid peris rahulikud. Aga üks on kindel, soundi sellistel asjandustel pole. Samsungi tolmuimeja häält teevad, vaid mingil 10000rpm tuleb mootorsae kõlasisse(EU müranõuded vist). Viper ja Vette on 1000 korda mõnusama soundiga. Aga noh, nagu Peebuga kunagi sai arutet, siis 2.20*1 ristlõikes auto tagantvaade(ja need 375 tagarehvid) on vaatamist ja ihaldamist väärt küll!
12.02.2002 at 11:25
peep
 
Moderator
lambo diablo!
quote:
madis wrote:
Kui ma ei eksi siis Diablo on juba 10MEEKi kandis hinnaga ?

Eksid küll, kuna uus viimase malli Diablo maksab 275 k. usd ehk 4,9 milli. Kasutatud masinad maksavad alates 100 k. usd.

Mis soundi puudutab, siis mida Sa millega võrdled ? Stock Viperil või Vettel pole üldse mingit häält - samad müranõuded kehtivad neile ka. Ehk kui võrrelda aftermarket väljalaskeid siis on LAmborghini mootoril ka mega hääl - vähemalt Countachil on, olen ise kuulnud. Muidugi pole see hääl üldse võrreldav usa mootorite häälega n(pigem bike omaga), nii mootori konstruktsioon kui forseerimistase selleks liialt erinev aga hea on ta ikka.


[Edited by peep on 12.02.2002 at 10:54 GMT]

[Edited by peep on 12.02.2002 at 10:57 GMT]
12.02.2002 at 11:52
PlyVal64
lambo diablo!
Soundi võrdlus. EU norm määrab ära mürataseme 1m kaugusel sumbutaja otsast, kuid ei määra müra tonaalsust. Ja toon, ehk siis kuuldav kolbide liikumise hääl ongi see, mis Vettet-Viperit ülikõrgepöördelistest mootoritest eraldab. USA V8 "annab teada" juba tühikäigul oma kurjast olemisest, Lambo seevastu vist vaid pöörete lõpuosas. No ja seepärast mulle ka biked ei meeldi.1600 cm3 V2 Yamaha hääl on igal juhul "meelierutavam", kui bike`de "räige seakisa". See oleks nii omamise mõistes meeldivus. KUULATA aga on mõlemad ülimõnusad!
12.02.2002 at 12:05
udu
 
lambo diablo!
96 aasta Lambo muidugi ei ole ka nii hirmkallis (pealt miljoni natuke):
http://www.mobile.de/cgi-bin/search.pl?CountOff=60&DataNr=20&DisplayDetail=25183073
12.02.2002 at 12:07
Indrek
lambo diablo!
Ei tea, see on vist maitse asi, aga mind on Diablo ja Countach alati külmaks jätnud, kuigi ei saa jätta mainimata, et väga kõvad masinad. Sõitmas olen neid näinud Prantsuse Rivieras, aga mälu järgi stock autol bist küll erilist soundi polnud, võib-olla oli viga ka rooli ja istme vahel.
Isiklikult olen alati Ferrari fänn olnud, kunagi oleks juba peaaegu 348-ga(hinnaklass 600 000 EEK + maksud) kaupa teinud, aga õnneks tuli mõistus pähe tagasi ja tehing jäi ära, kuna ihaldatud convertible oli pea poole kallim, kuigi sõita tahaks küll proovida nii Ferrariga(mida pole samuti ise kunagi proovinud), näiteks 360 ja 550 kui ka Lambo Diabloga. Vaevalt küll elus selline võimalus avaneb, kuigi võib-olla kunagi kuskil rendist võtta..., näiteks USA-s, Californias peaks saama nädalaks 360 umbes 3000-4000 USD eest, see paneks juba mõtlema, kui selline võimalus avaneb.
12.02.2002 at 12:15
reo
lambo diablo!
Mis saundi puutub, siis mäletan end kuskilt artiklist lugenud olevat, et seesamune sõltub suuresti vända kujust. Et kui on V8 vänt risti kujuline “+” nagu ameeriklastel, siis on see hääl nii, nagu te kõik vist isegi teate. Kui aga vänt on sirge “I” ( ;) otsvaates siis, mitte harjavars), mida eurooplased suuresti kasutavad (vist oli viidatud just lambole ja ferrrarile) siis on “like two four-bangers yelling together”. Kirjeldatud oli ka igasugu vibratsioone, mis kummalgi variandil erinevad on (eest taha ja küljelt küljele). Kas on targemaid kes midagi täpsemalt mäletavad-teavad?

Kahjuks oma kõrvaga pole eriti ühegi asjaliku asja ligi pääsenud.

PS Ennetavalt – kogu jutt oli rangelt tehnika-alane ;)
12.02.2002 at 13:05
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
quote:
reo wrote:
PS Ennetavalt – kogu jutt oli rangelt tehnika-alane ;)

ROFL!
12.02.2002 at 13:08
mrtn
lambo diablo!
http://www.hot.ee/psychos/autoke
12.02.2002 at 18:15
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
:eek :eek :eek

oli jah sellist värvi old..
kust se pilt tuli?
12.02.2002 at 18:38
tqhq.ee foorum : Autod : lambo diablo!   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.