register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : lambo diablo!   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Taavi
lambo diablo!
See oli 1950 Mercury Coupe nii palju kui mina mäletan. Custom välimus nagu ikka selle aastal Mercurytel tehakse- chopatud katus jne. Leegid summuti juurest on "for show" ainult, mootorist need ei tulnud:)

Umbes midagi sellist:
24.07.2002 at 16:23
2koma8
lambo diablo!
Lugesni et mainiti Lambo jeepi. Nägin discovry'lt saadet kus teda võrreldi Hummeriga. Noh mina ütleks küll et Hummeri kõrval on tegu abs mõttetu autoga. Läbivus s*tt ja kütusekulu üliräme. Eht linnajeep - ainult mugav ta ehk on. Aga kui mugavuse pärast Lambot osta siis sama raha eest on ju võimalik kiirust ka saada... jeepi küll ei taha.

ps. ma ei püüa siin midagi väita et see on hea ja see on halb, vaid annan edasi info mida ma saanud olen.
07.08.2002 at 18:22
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
lambo jeep oli mingi lähes 20 aastat tagasi välje mõeldud kah ja peamiselt luksusele rõhutatud masin erinevalt hummerist.
07.08.2002 at 18:26
Fire
lambo diablo!



See 1974 aasta Lamborghini idee mudel "Bravo" omas endas aimatavalt tulevase Countach-i jooni, kuigi ilmselt auto puhtaid jooni vaadates oleks mulle isegi meelepärasem.
Ning kui finants olukorrad võimaldaks ja valida oleks Ferrari ja Lamborghini vahel oleks Lamborghini võit kindel (muidugi piirneb minu jutt suurelt välimusele ja loetud artiklitele, isiklikud kogemused kummagi autoga puuduvad).
Kui jällegi tuleks valida Countach-i või Diablo vahel oleks valik hoopis keerulisem.
Kuid Eesti teedel pole vist nendega küll midagi teha, endal on tükk tegemist, et Firebirdigagi maantee lainetustes põhja alt midagi olulist ära ei kaotaks (näiteks Pärnu mnt.-l, kus Vääna jõe sillal on seoses uue asfltiga nii suured ebatasasused, et mitmel korral on tahtnud põhjaaluse puhtaks rookida) ja Firebird on sportautodest vist küll üks kergemast (mitte kaaluliselt) klassist olevatest.
Ei kujutagi ette kuidas selle Diabloga siin ringi sõidetakse, ilmselt suuremalt jaolt 30 km/h et midagi ära ei kaoks.
Kunagi 90-ndate alguses oli kogemust BMW-ga millel oli esispoileri ja tee vahe umbes 5 cm ja ausalt öeldes üle kahe päeva korraga see küll all ei püsinud.
Nii et küllaltki ebapraktilised, vähemalt Eesti oludes.
Et Lamborghini nõuab erilisi sõiduoskusi... noh ei tea, kui inimesel on autoga sõitmise oskus siis oskab ta ka Lamborghiniga sõita, küsimus on ainult selles kas ta on võimelime saama sellest autost täit naudingut. Näiteks pereisa kes sõidab vana Ladaga ning teeb seda hästi ka, sõidab ikkagi oluliselt erineval kui profesionaalne ralli- või rallikrossi juht oma Ladaga.

Enda lemmiks sportautoks on vist Callaway twin-turbo Corvette-d. Siin on toodud pilt nende tipp saavutusest:

1988.a. Callaway Corvette "Sledgehammer"
Mootor: 349.8 cid Twin Turbo V8
Võimsus: 880.0 bhp @ 6250 rpm
Kiirendus: 3.9 seconds 0-100 km/h
0 - ¼ mile : 10.6 seconds
Tipp kiirus: 409.9 km/h / 254.7 mph
Valimistatud 1 tk. (hetkel asub tõenäoliselt Saksamaal)
Hind: 400 000 $ (võistleb kindlasti Ferraride ja Lamborghinidega).



See on muidugi ekstreem variant Callaway Corvettest,
aga auto minu maitsele, kuigi Eesti oludes jällegi täiesti mõttetu.
Aga lisan siiski lingi Callaway leheküljele kust saab osta ka kasutatud Callaway Corvettesid (loodame et neid kunagi ka Eestise jõuab).
http://www.callawaycars.com/

Ok, jutt kisub mölaks kätte ära, ehk pikk jutt s..t jutt.
Lõpetuseks ütelks et minu arvamustes on Lamborghini tugevalt Ferrarist üle, kuigi olen F1-s paadunud Ferrari fänn.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
20.08.2002 at 01:36 Last edited 01.09.2002 at 21:43 by Fire
ervin
lambo diablo!
Sai siis ka Diablo ja F-40 oma silmaga ära nähtud ja oma käega ära katsutud... Väga lahedad masinad mõlemad! :)

OT. Veldenis oli nädalavahetusel siklite kokkutulek ja igasuguseid huvitavaid asju oli näha.. Boss Hoss-id olid muljetavaldavad :)
10.09.2002 at 12:49 Last edited 10.09.2002 at 15:54 by ervin
tqhq.ee foorum : Autod : lambo diablo!   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.