register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : lambo diablo!   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
smr
lambo diablo!
tea kas nee dpildid on siin juba olnud, kuid lisan ikkagi:

http://subaru.piim.ee/pics/lambo1.jpg
http://subaru.piim.ee/pics/lambo2.jpg
http://subaru.piim.ee/pics/lambo3.jpg
18.06.2002 at 13:07
askeldaja
 
lambo diablo!
Varemalt on vist siin Eestis Tõnissoni F40 olnud selliseks supervaadatavuseks :) ?
18.06.2002 at 15:06 Last edited 18.06.2002 at 15:06 by askeldaja
zapi
lambo diablo!
quote:
askeldaja: Varemalt on vist siin Eestis Tõnissoni F40 olnud selliseks supervaadatavuseks :) ?
f50 rohkem oli see,tema testarossa moodsam variant kah selline oli.
18.06.2002 at 15:45
askeldaja
 
lambo diablo!
quote:
zapi:
quote:
askeldaja: Varemalt on vist siin Eestis Tõnissoni F40 olnud selliseks supervaadatavuseks :) ?
f50 rohkem oli see,tema testarossa moodsam variant kah selline oli.


Sul võib täiesti õigus olla :)
Tuli lihtsalt meelde tollal (kui Raekojaplatsil neid näidati), oma tutvusringkonnas arutelu kiirete ja mainekate autode üle :) , margid ei ole aga 100% meeles. Üks oli kallis ja üks odav Ferrari, nagi lööbiti.
18.06.2002 at 17:43 Last edited 18.06.2002 at 17:46 by askeldaja
peep
 
Moderator
lambo diablo!
Olid F50 ja 512TR, ise nägin ! :)
18.06.2002 at 17:47
Joel
 
lambo diablo!
quote:
Riho: Kah mõttetera:) : Kanadas olin ühes eksootiliste autode poes ja seal seisid kõrvuti Countach ja Testarossa.
Mälemad ilusad autod, kallid autod, kiired jne.
Ja ikkagi võis üsna selgelt tunnetada Lamborghini sugulust traktoriga.:)


:lol:lol:lol

Krt ma ei oska muud öelda...

Countach on küll mingite sellide poolt üheks koledamaks autoks hinnatud, kuid traktoriga paralleeli pole küll vist keegi julgenud varem tõmmata. See et Testarossa disainilt siredam on ei tähenda, et degradeeri IMO Countachi küll miskitkipidi.

Traktoriteooria järgi peaksid Sa ennast näiteks Claudia Schifferi vks. kõrvutades märkama oma sugulust ahviga:).

No offense...
18.06.2002 at 17:52
smr
lambo diablo!
quote:
Joel:
:lol:lol:lol

Krt ma ei oska muud öelda...

Countach on küll mingite sellide poolt üheks koledamaks autoks hinnatud, kuid traktoriga paralleeli pole küll vist keegi julgenud varem tõmmata. See et Testarossa disainilt siredam on ei tähenda, et degradeeri IMO Countachi küll miskitkipidi.

Traktoriteooria järgi peaksid Sa ennast näiteks Claudia Schifferi vks. kõrvutades märkama oma sugulust ahviga:).

No offense...


no traktor seepärast, et lamborghini tootis tükk aega enne autode tootmahakkamist traktoreid ning nüüdki toodab vähemalt kombaine ( üks selline ka eestis vist on), samas kui autodetootmine müüdi maha kui mitte niipalju kasumittoov
18.06.2002 at 17:58
peep
 
Moderator
lambo diablo!
Mina hindan Countach'i üheks ilusamaks autoks maailmas.:D



Kel huvi võib lugeda 04/86 CAR'is avaldatud Testarossa ja Countachi võrdlust.

http://www.fortunecity.com/silverstone/lancia/58/countach/countach_9.htm

Rihol on õigus:

quote:
The Ferrari Testarossa is a wholly smoother, more modern, more aerodynamic machine than the Lambo

aga seal kirjutati ka, et

quote:
the Lamborghini Countach is quicker, better handling, better braked, and nicer to drive .... After that, the Testarossa felt like a Ford Fiesta. Efforts required were light, it made less noise. It offered a nice, upright driving position and seemed almost airy in comparison with the Lamborghini.

ühesõnaga:

quote:
The Ferrari is probably the best car of the two, but the Lamborghini is undoubtedly the Greatest."

18.06.2002 at 18:10
Riho
lambo diablo!

quote:
The Ferrari Testarossa is a wholly smoother, more modern, more aerodynamic machine than the Lambo

aga seal kirjutati ka, et

quote:
the Lamborghini Countach is quicker, better handling, better braked, and nicer to drive .... After that, the Testarossa felt like a Ford Fiesta. Efforts required were light, it made less noise. It offered a nice, upright driving position and seemed almost airy in comparison with the Lamborghini.

Lambo tehnilises suutlikuses ei ole ka kunagi kahelnud, kuid kahjuks seal poes ei olnud võimalik test-drive'i teha nende masinatega. Igaljuhul sellise traktoriga "künnaks" küll :smokin
Ja enda suguluses ahviga ei ole kunagi kahelnud:D
Eriti mõnel raskel hommikul peeglisse vaadates &(
18.06.2002 at 19:04
askeldaja
 
lambo diablo!
Lamborghini Racing 190, 1997.a., 3800 h, 190 hj, tõstejõud 8600 kg, eesmine JVV,
konditsioneer, HIND: 495 000.- +18%= 584 100.-
http://www.sampogrupp.ee/KasutatudLamborghiniRacing190.jpg

Huvitav, mis pööretel redline on?
18.06.2002 at 20:37 Last edited 18.06.2002 at 21:14 by askeldaja
LaSa
 
Moderator
lambo diablo!
üle paari tuhande ei pakuks :D
18.06.2002 at 22:48
Joel
 
lambo diablo!
Naised saunas rääkisid, et Ferrari loojad-edendajad ilkuvat Lambode kallal siiamaani traktori teemal. Enzo oli seda IMO isegi kuskil avalikult välja öelnud, umbes, et nende traktorite pärast pole meil vaja põdeda. Paraku, ajalugu on näidanud, et ehkki mudelivalik ja müüginumbrid on Lamborghinil konstantselt suurusjärgu võrra väiksemad kui Ferraril, platseerub Lambo sportautode hierarhias siiski astme jagu kõrgemale...
19.06.2002 at 10:02
smr
lambo diablo!
quote:
Joel: Naised saunas rääkisid, et Ferrari loojad-edendajad ilkuvat Lambode kallal siiamaani traktori teemal. Enzo oli seda IMO isegi kuskil avalikult välja öelnud, umbes, et nende traktorite pärast pole meil vaja põdeda. Paraku, ajalugu on näidanud, et ehkki mudelivalik ja müüginumbrid on Lamborghinil konstantselt suurusjärgu võrra väiksemad kui Ferraril, platseerub Lambo sportautode hierarhias siiski astme jagu kõrgemale...

heh, a ehk seepärast ta platseerubki kõrgemale, et vähem toodetakse? :)
19.06.2002 at 10:28
peep
 
Moderator
lambo diablo!
Ma ei tea kuskohast Sa seda võtsid, et kõrgmal...tegemist ju täiesti subjektiivse kategooriaga. Jah ta on haruldasem ja brutaalsem aga Ferraril on toodete ja imago näol ikka oluliselt rohkem vastu panna, vaata kasvõi seda threadi vanadest Ferraridest mile ma hiljaaegu postitasin.
19.06.2002 at 10:37
Joel
 
lambo diablo!
Subjektiivne tõepoolest, eks ma kah väljendasin rohkem oma arvamust, kuid fakt on see, et Lambo in general on märksa eksklusiivsem kaup kui Ferrari. Ta on kõvasti ebamugavam, keskmiselt kallim, lärmakam, janusem:D jne. mis kallutavad suure osa potensiaalsest ostjaskonnast Ferrari poole, kuid kui võtta neid SPORTAUTODENA, mis peaks siiski nende algupärane otstarve olema, siis peaks Lambo ikka tiba õigem asi olema. Ferrari ju toodab konkreetseid laiatarbeautosid, nagu oli 348, 355, 456, on 360, veidi ka 550 Maranello jne., mis minu arusaamist mööda ei ole konkurendiks ei Diablole ega Murcielagole.
Ajalugu on Ferraril muidugi ehedam, kuid eks nad ole vähe kauem ilmas eksisteerinud kah. Aga ajalugu ringrajal eriti ei määra. Arrows F1 tiimil on kah pikk ja uhke ajalugu, kuid ikka saavad uustulnuka Toyota käest vastu nokka...
19.06.2002 at 11:15
peep
 
Moderator
lambo diablo!
Autoajakirjanduse põhjal on võrreldavad Ferrarid ringrajal alati paremaid aegu näidanud ja kindlama juhitavusega olnud.

Ma ise olen alati suurem Lambo fänn olnud aga see ei tähenda, et ma ei suuda aru saada millises nishis nende tooted asuvad. Samas koos uue pisilambo saabumisega on ilmselt lõplikult läbi see "traktoriajastu" ja algab "Vorsprung Durch Technik" ajastu.

Juba Murcielago on Diabloga võrreldes palju tsiviliseeritum, üks kolleeg kes on mõlemaga sõitnud ütles, et kui Diablos on stereo suht kasutu aksessuaar, siis Murcielago on seest juba sedavõrd vaikne, et kannatab muusikat ka kuulata.:)

PS. Ferrarit laiatarbeautoks ma nimetada ei söandaks, isegi BMW ei käi sinna kategooriasse IMO.
19.06.2002 at 11:40
Indrek
lambo diablo!
Eks see ole maitseasi, aga minu jaoks on igal juhul alati olnud auto nr. 1 Ferrari, kõik muud, kaasa arvatud Lambo, on peale seda. Me võime paberil projekteerida ülikõvasid autosid, neid ka siis jooniste järgi ehitada, aga õiged sportautod koos maine ja legendina sünnivad vaid võidusõidurajal, läbi võitude ja kaotuste, läbi rõõmu ja pisarate. Ferrari on ainus auto tehas, kes on osalenud kõikidel aastatel F1 ajaloos stardis, vaatamata tõusudele ja mõõnadele ja hetke rahakoti sisule ja alati on nende auto nimes vaid üks sõna, see on Ferrari, mitte vastavalt lepingust kord McLaren MB, kord McLaren Honda jne. Kes kordki käib F1 raja ääres, saab vist natukenigi aru, mida tähendab sportautode seas legend nimega Ferrari. Nagu kord lugesin USA autoajakiri testist, öeldi seal väga hästi, et ferrari (jutt käis siis 348 Spiderist) ei ole seltskonna kiireim, kallim, parim jne, auto, kuid kõrvutades kõiki omadusi, mis teevad autost sportauto, siis tuleb tunnistada, et on Ferrari ja siis on teised väga kallid, kiired ja võimsad autod, kuid sportautode pingereas jäävad nad alati numbriteks 2,3,4,5,6..... .
TO: Joel
348, 355, 360, 456 ei olegi ehitatud Diablo konkurendiks, kui niimoodi võrrelda, peaks võrdlema F50.
Kord aastaid tagasi (aasta võis siis olla mälu järgi 1990) lugesin testi, kus olid kõrvuti Countach, F40, Porge 959. Tetsivõitjat välja ametlikult ei kuulutatud, kuna aukartus nende kõigi vastu oli liialt suur, aga ridade vahelt oli järjekord F40, Porge, Lambo.
19.06.2002 at 12:17 Last edited 19.06.2002 at 12:42 by Indrek
peep
 
Moderator
lambo diablo!
959 ja F40 on muidugi teisest klassist masinad ka, nii hinnalt kui mudeli vanuselt.
19.06.2002 at 12:24
PlyVal64
lambo diablo!
Äge vaidlus .... Nojah, Ferrari on F-1 spordis tõeline "tegija" ja ka legend on tal seal ausalt välja teenitud. Kuid on kohutavalt palju sama kuulsaid võidusõite, kus Ferrari mitte teps eesotsas pole. Seal domineerivad muud sama legendaarsed automargid. Ja miskipärast ei taheta nende legendi mitte nii "tugevaks" lugeda ... Maseratti, Alfa, Matra, Lambo, Jaguar, Porche jne. on kokkuvõttes maailma autospordis oluliselt rohkem tiitleid, kuulsust ja au saavutanud, kui Ferrari. Ferrari on teinud 3 meest ... ja neid Te teate ju isegi "une pealt". Aga millise tehnilise uuendusega on Ferrari kunagi esimesena välja tulnud? Mul kohe ei meenugi ...
No ja siis Ferrari ja Lambo võrdlus, või et kumb on "ehedam": kindlasti Lambo, kui vaadata tema ajalugu. See, miks ta sündis ja mida on saavutanud, on palju ehedam sportauto, kui Itaalia riikliku abiga "õilmitsev" Ferrari. Koenigsegg, Cobra, Lambo on "ühe mehe" kapriisid ... ja see teeb nad minu jaoks ehedamaks. Sama oli ka muidugi algusaastate Ferraridega ja pole uute Lambodega ... kahjuks.
19.06.2002 at 12:46
peep
 
Moderator
lambo diablo!
Me ei vaidle, vaid arutleme.

Legend on legend, tahtmisega pole siin midagi pistmist, tänane olukord on objektiivne paratamatus - teised margid lihtsalt pole suutnud oma nime maksma panna samal viisil - ilmselt seetõttu, et on pendeldatud erinevate madalamate sarjade vahel või ei ole üldse vahepeal pildil oldud. Ei päästa neid ka tiitlite arv.

Lisaks on Ferrari hoolimata oma võimalustest kasvada seda alati kunstlikult pidurdanud, ma ei mäleta mis see vabatahtlik piirang neil momendil on (vist 5000). Ehk massiga ei lööda (kuigi võiks) ja SUV'e ei valmistata, ebakvaliteetset crappi samuti mitte.

Et, Ferrari pole ühtegi innovatsioonilist lahendust välja pakkunud ja "õilmitseb" Itaalia riigi kulul on loodetavasti nali...:D
19.06.2002 at 13:04
Taavi
lambo diablo!
Tehnilise paremuse ja juhitavuse üle võibki vaidlema jääda. Välimus on ka maitse asi, aga minu arust Countachi disain on ületamatu. Ükski Ferrari ei võta niimoodi sõnatuks ja põlvi nõrgaks.

1974 aastal nii mõnigi mees kes nägi tänaval sellist asja sõitmas hõõrus silmi ja vahtis suu ammuli järele:) Ferrari samat effekti ei tekita vist?


19.06.2002 at 14:30
Indrek
lambo diablo!
Maitse asi,
19.06.2002 at 14:56
Joel
 
lambo diablo!
Aga nende vahepeale jääb veerand sajandit...
19.06.2002 at 14:59
Taavi
lambo diablo!
Täpselt:)

Vaata 74 aasta Ferrarisid :)
19.06.2002 at 15:04
Indrek
lambo diablo!
Arvan, et see võttis 1967 samuti enamuse jalad nõrgaks,
Ferrari 330
19.06.2002 at 15:13
tqhq.ee foorum : Autod : lambo diablo!   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.